Fotbal »Argentina » Copa Argentina » 2017

Copa Argentina
Loading ...
results
1
1493053937
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷jm0p2dZG¬ZD÷p¬ZE÷hrugw4Bd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000157000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷bmYTQqOA¬AD÷1493157600¬ADE÷1493157600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosario¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬WU÷rosario¬WN÷CAN¬AF÷Canuelas¬WV÷canuelas¬AN÷n¬~AA÷hjD8NAHI¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aldosivi¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬WU÷aldosivi¬WN÷JOC¬AF÷Central Cordoba¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷UZKqbfl7¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬AN÷n¬~AA÷21KeQCXa¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬WU÷arsenal-sarandi¬WN÷SAC¬AF÷Sacachispas¬WV÷sacachispas¬AN÷n¬~AA÷2LvLS5gb¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Rafaela¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAF¬AE÷Atl. Rafaela¬WU÷atl-rafaela¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬WV÷almagro¬AN÷n¬~AA÷fyHmSY2m¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬WU÷atletico-tucuman¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬AN÷n¬~AA÷GOrPRP84¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Banfield¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬WU÷banfield¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬WV÷chaco-for-ever¬AN÷n¬~AA÷Wb1vKyBQ¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belgrano¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano¬WU÷ca-belgrano¬WN÷EST¬AF÷CA Estudiantes¬WV÷ca-estudiantes¬AN÷n¬~AA÷p4ztOs8T¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Juniors¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬WU÷boca-juniors¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AN÷n¬~AA÷bTD4Oj2C¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colon¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬WV÷ind-rivadavia¬WM÷COL¬AE÷Colon¬WU÷colon¬AN÷n¬~AA÷pr3WLctE¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬WU÷defensa-y-justicia¬WN÷SOL¬AF÷Sol de Mayo¬WV÷sol-de-mayo¬AN÷n¬~AA÷GWxBEFYm¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬WU÷estudiantes¬WN÷PAC¬AF÷Pacifico¬WV÷pacifico¬AN÷n¬~AA÷OY1zLHeK¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬WU÷gimnasia-l-p¬AN÷n¬~AA÷8buHTovh¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬WU÷godoy-cruz¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬AN÷n¬~AA÷6DyxPNhN¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guillermo Brown¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUI¬AE÷Guillermo Brown¬WU÷guillermo-brown¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AN÷n¬~AA÷pQ90PWn6¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huracan¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬WU÷huracan¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Unidos¬WV÷defensores-unidos¬AN÷n¬~AA÷GpIqTEms¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬WU÷independiente¬WN÷CAM¬AF÷Camioneros Buenos Aires¬WV÷camioneros-buenos-aires¬AN÷n¬~AA÷KOZRAXXC¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lanus¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬WU÷lanus¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Barracas¬WV÷sportivo-barracas¬AN÷n¬~AA÷U7tDUROo¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬WU÷newells-old-boys¬WN÷CEN¬AF÷Central Norte¬WV÷central-norte¬AN÷n¬~AA÷UZtFDZmf¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpo¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬WU÷olimpo¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬AN÷n¬~AA÷CIMDYzQJ¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Patronato¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬WU÷patronato¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Moron¬WV÷deportivo-moron¬AN÷n¬~AA÷2muNBDI6¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Quilmes¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUI¬AE÷Quilmes¬WU÷quilmes¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬AN÷n¬~AA÷Cb29Kpe9¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Club¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬WU÷racing-club¬WN÷CLU¬AF÷Club Atletico Mitre¬WV÷ca-mitre-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷zDLuazZ0¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬WN÷ATL¬AF÷Atlas¬WV÷atlas¬AN÷n¬~AA÷A3uHXfuQ¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬WU÷san-lorenzo¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬WV÷cipolletti¬AN÷n¬~AA÷Y7m6FeJs¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin S.J.¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷San Martin S.J.¬WU÷san-martin-s-j¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Atlanta¬WV÷atletico-atlanta¬AN÷n¬~AA÷OALiRhIg¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬WV÷brown-adrogue¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬WU÷sarmiento-junin¬AN÷n¬~AA÷OdtJCg30¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬WU÷talleres-cordoba¬WN÷DEF¬AF÷Defensores de Belgrano¬WV÷defensores-de-belgrano¬AN÷n¬~AA÷rwPmcE3D¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Temperley¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEM¬AE÷Temperley¬WU÷temperley¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬WV÷sportivo-las-parejas¬AN÷n¬~AA÷xvXXP3wH¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tigre¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TIG¬AE÷Tigre¬WU÷tigre¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Riestra¬WV÷deportivo-riestra¬AN÷n¬~AA÷bFYV9imJ¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬WU÷union-santa-fe¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AN÷n¬~AA÷UFzx6rno¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬WU÷velez-sarsfield¬WN÷LEA¬AF÷Leandro N. Alem¬WV÷leandro-n-alem¬AN÷n¬~
1
1493053937
32
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Argentina, Copa Argentina din sectiunea Fotbal/Argentina. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Argentina, Copa Argentina, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Argentina, Copa Argentina și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Argentina, Copa Argentina mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Argentina, Copa Argentina este real-time și se actualizează instant.