Fotbal »Argentina » Copa Argentina » 2017

Copa Argentina
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷jm0p2dZG¬ZD÷p¬ZE÷hrugw4Bd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000169000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷UZKqbfl7¬AD÷1500501600¬ADE÷1500501600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6DyxPNhN¬AD÷1499299800¬ADE÷1499299800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guillermo Brown¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Guillermo Brown¬WU÷guillermo-brown¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rwPmcE3D¬AD÷1498856400¬ADE÷1498856400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Temperley¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEM¬AE÷Temperley¬WU÷temperley¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬WV÷sportivo-las-parejas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bFYV9imJ¬AD÷1498770000¬ADE÷1498770000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬WU÷union-santa-fe¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8buHTovh¬AD÷1497399000¬ADE÷1497399000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬WU÷godoy-cruz¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Y7m6FeJs¬AD÷1497301200¬ADE÷1497301200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin S.J.¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin S.J.¬WU÷san-martin-s-j¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Atlanta¬WV÷atletico-atlanta¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷hjD8NAHI¬AD÷1497289500¬ADE÷1497289500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aldosivi¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬WU÷aldosivi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷JOC¬AF÷Central Cordoba¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷U7tDUROo¬AD÷1497228600¬ADE÷1497228600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬WU÷newells-old-boys¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷CEN¬AF÷Central Norte¬WV÷central-norte¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷GWxBEFYm¬AD÷1497213900¬ADE÷1497213900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Estudiantes¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬WU÷estudiantes¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷PAC¬AF÷Pacifico¬WV÷pacifico¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷OY1zLHeK¬AD÷1497053400¬ADE÷1497053400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬WU÷gimnasia-l-p¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷fyHmSY2m¬AD÷1496963100¬ADE÷1496963100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬WU÷atletico-tucuman¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KOZRAXXC¬AD÷1496952000¬ADE÷1496952000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lanus¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬WU÷lanus¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Barracas¬WV÷sportivo-barracas¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷UZtFDZmf¬AD÷1496943900¬ADE÷1496943900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpo¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬WU÷olimpo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷bTD4Oj2C¬AD÷1496880600¬ADE÷1496880600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colon¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colon¬WU÷colon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬WV÷ind-rivadavia¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷OALiRhIg¬AD÷1496869200¬ADE÷1496869200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬WU÷sarmiento-junin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬WV÷brown-adrogue¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1500950858
28
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷jm0p2dZG¬ZD÷p¬ZE÷hrugw4Bd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000169000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷Cb29Kpe9¬AD÷1502323800¬ADE÷1502323800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Club¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLU¬AF÷Club Atletico Mitre¬WV÷ca-mitre-santiago-del-estero¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬WU÷racing-club¬AN÷n¬~AA÷p4ztOs8T¬AD÷1502755800¬ADE÷1502755800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Juniors¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬WU÷boca-juniors¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AN÷n¬~AA÷A3uHXfuQ¬AD÷1502830800¬ADE÷1502830800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬WU÷san-lorenzo¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬WV÷cipolletti¬AN÷n¬~AA÷zDLuazZ0¬AD÷1502842200¬ADE÷1502842200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlas¬WV÷atlas¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬AN÷n¬~AA÷hSQMWnb8¬AD÷1502913600¬ADE÷1502913600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aldosivi¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬WU÷aldosivi¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬WV÷velez-sarsfield¬AN÷n¬~AA÷dGFTkduR¬AD÷1502913600¬ADE÷1502913600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atletico Atlanta¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Atlanta¬WU÷atletico-atlanta¬WN÷PAC¬AF÷Pacifico¬WV÷pacifico¬AN÷n¬~AA÷lt13H120¬AD÷1502913600¬ADE÷1502913600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Rafaela¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAF¬AE÷Atl. Rafaela¬WU÷atl-rafaela¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬WV÷banfield¬AN÷n¬~AA÷Que2m3ES¬AD÷1502913600¬ADE÷1502913600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬WN÷BEL¬AF÷Belgrano¬WV÷ca-belgrano¬AN÷n¬~AA÷x2sbwqPJ¬AD÷1502913600¬ADE÷1502913600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huracan¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬WU÷huracan¬WN÷COL¬AF÷Colon¬WV÷colon¬AN÷n¬~AA÷K0P6VdZp¬AD÷1502913600¬ADE÷1502913600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬WU÷independiente¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬WV÷atletico-tucuman¬AN÷n¬~AA÷UsJoXv64¬AD÷1502913600¬ADE÷1502913600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lanus¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬WU÷lanus¬WN÷UNI¬AF÷Union Santa Fe¬WV÷union-santa-fe¬AN÷n¬~AA÷GbZa7WZd¬AD÷1502913600¬ADE÷1502913600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬WU÷newells-old-boys¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬WV÷godoy-cruz¬AN÷n¬~AA÷S2hyxOPN¬AD÷1502913600¬ADE÷1502913600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosario¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬WU÷rosario¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Riestra¬WV÷deportivo-riestra¬AN÷n¬~AA÷SWa7GLH6¬AD÷1502913600¬ADE÷1502913600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬WU÷sarmiento-junin¬WN÷SAC¬AF÷Sacachispas¬WV÷sacachispas¬AN÷n¬~AA÷lCgXx4AH¬AD÷1502913600¬ADE÷1502913600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬WU÷talleres-cordoba¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬AN÷n¬~AA÷C6Ul8PuC¬AD÷1502913600¬ADE÷1502913600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Temperley¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEM¬AE÷Temperley¬WU÷temperley¬WN÷DEF¬AF÷Defensa y Justicia¬WV÷defensa-y-justicia¬AN÷n¬~
1
1500950858
16
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Argentina, Copa Argentina din sectiunea Fotbal/Argentina. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Argentina, Copa Argentina, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Argentina, Copa Argentina și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Argentina, Copa Argentina mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Argentina, Copa Argentina este real-time și se actualizează instant.