Fotbal »Argentina » Copa Argentina » 2017

Copa Argentina
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷jm0p2dZG¬ZD÷p¬ZE÷hrugw4Bd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000169000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷UFzx6rno¬AD÷1495757400¬ADE÷1495757400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬WU÷velez-sarsfield¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LEA¬AF÷Leandro N. Alem¬WV÷leandro-n-alem¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pr3WLctE¬AD÷1495659600¬ADE÷1495659600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬WU÷defensa-y-justicia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷SOL¬AF÷Sol de Mayo¬WV÷sol-de-mayo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Wb1vKyBQ¬AD÷1495651200¬ADE÷1495651200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Belgrano¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano¬WU÷ca-belgrano¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷EST¬AF÷CA Estudiantes¬WV÷ca-estudiantes¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷OdtJCg30¬AD÷1495573200¬ADE÷1495573200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬WU÷talleres-cordoba¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DEF¬AF÷Defensores de Belgrano¬WV÷defensores-de-belgrano¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷21KeQCXa¬AD÷1495564800¬ADE÷1495564800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬WU÷arsenal-sarandi¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAC¬AF÷Sacachispas¬WV÷sacachispas¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GpIqTEms¬AD÷1495066200¬ADE÷1495066200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Independiente¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬WU÷independiente¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CAM¬AF÷Camioneros Buenos Aires¬WV÷camioneros-buenos-aires¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷2muNBDI6¬AD÷1494450000¬ADE÷1494450000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Quilmes¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUI¬AE÷Quilmes¬WU÷quilmes¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xvXXP3wH¬AD÷1494363600¬ADE÷1494363600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Tigre¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TIG¬AE÷Tigre¬WU÷tigre¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Riestra¬WV÷deportivo-riestra¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷pQ90PWn6¬AD÷1493856600¬ADE÷1493856600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Huracan¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Unidos¬WV÷defensores-unidos¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬WU÷huracan¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷GOrPRP84¬AD÷1493845200¬ADE÷1493845200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Banfield¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬WU÷banfield¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬WV÷chaco-for-ever¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bmYTQqOA¬AD÷1493157600¬ADE÷1493157600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosario¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CAN¬AF÷Canuelas¬WV÷canuelas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬WU÷rosario¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~
1
1495932899
11
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷jm0p2dZG¬ZD÷p¬ZE÷hrugw4Bd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000169000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷CIMDYzQJ¬AD÷1496342400¬ADE÷1496342400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Patronato¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬WU÷patronato¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Moron¬WV÷deportivo-moron¬AN÷n¬~AA÷hjD8NAHI¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aldosivi¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬WU÷aldosivi¬WN÷JOC¬AF÷Central Cordoba¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷UZKqbfl7¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬AN÷n¬~AA÷2LvLS5gb¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Rafaela¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAF¬AE÷Atl. Rafaela¬WU÷atl-rafaela¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬WV÷almagro¬AN÷n¬~AA÷fyHmSY2m¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬WU÷atletico-tucuman¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬AN÷n¬~AA÷p4ztOs8T¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Juniors¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬WU÷boca-juniors¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AN÷n¬~AA÷bTD4Oj2C¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colon¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬WV÷ind-rivadavia¬WM÷COL¬AE÷Colon¬WU÷colon¬AN÷n¬~AA÷GWxBEFYm¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬WU÷estudiantes¬WN÷PAC¬AF÷Pacifico¬WV÷pacifico¬AN÷n¬~AA÷OY1zLHeK¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬WU÷gimnasia-l-p¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AN÷n¬~AA÷8buHTovh¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬WU÷godoy-cruz¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬AN÷n¬~AA÷6DyxPNhN¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guillermo Brown¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUI¬AE÷Guillermo Brown¬WU÷guillermo-brown¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AN÷n¬~AA÷KOZRAXXC¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lanus¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬WU÷lanus¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Barracas¬WV÷sportivo-barracas¬AN÷n¬~AA÷U7tDUROo¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬WU÷newells-old-boys¬WN÷CEN¬AF÷Central Norte¬WV÷central-norte¬AN÷n¬~AA÷UZtFDZmf¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpo¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬WU÷olimpo¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬AN÷n¬~AA÷Cb29Kpe9¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Club¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬WU÷racing-club¬WN÷CLU¬AF÷Club Atletico Mitre¬WV÷ca-mitre-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷zDLuazZ0¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬WN÷ATL¬AF÷Atlas¬WV÷atlas¬AN÷n¬~AA÷A3uHXfuQ¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬WV÷cipolletti¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬WU÷san-lorenzo¬AN÷n¬~AA÷Y7m6FeJs¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin S.J.¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷San Martin S.J.¬WU÷san-martin-s-j¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Atlanta¬WV÷atletico-atlanta¬AN÷n¬~AA÷OALiRhIg¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬WU÷sarmiento-junin¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬WV÷brown-adrogue¬AN÷n¬~AA÷rwPmcE3D¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Temperley¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEM¬AE÷Temperley¬WU÷temperley¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬WV÷sportivo-las-parejas¬AN÷n¬~AA÷bFYV9imJ¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬WU÷union-santa-fe¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AN÷n¬~AA÷S2hyxOPN¬AD÷1501704000¬ADE÷1501704000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosario¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬WU÷rosario¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Riestra¬WV÷deportivo-riestra¬AN÷n¬~AA÷lCgXx4AH¬AD÷1501704000¬ADE÷1501704000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬WU÷talleres-cordoba¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬AN÷n¬~
1
1495932899
23
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Argentina, Copa Argentina din sectiunea Fotbal/Argentina. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Argentina, Copa Argentina, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Argentina, Copa Argentina și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Argentina, Copa Argentina mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Argentina, Copa Argentina este real-time și se actualizează instant.