Fotbal »America de Sud » Copa Sudamericana » 2017

Copa Sudamericana
Loading ...
results
1
1488013573
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana¬ZEE÷EwJVdqzn¬ZB÷3¬ZY÷America de Sud¬ZC÷roFksOKA¬ZD÷p¬ZE÷pKxPmBJP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷3_EwJVdqzn¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/america-de-sud/copa-sudamericana/¬ZX÷00America de S014de Sud0020000000157000Copa Sudamer017ricana000¬ZCC÷0¬ZAF÷America de Sud¬~AA÷4YbjoO6E¬AD÷1488320100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston River (Uru)¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston River (Uru)¬WU÷boston-river¬WN÷COM¬AF÷Comerciantes Unidos (Per)¬WV÷comerciantes-unidos¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-OCk8rCIM.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷OMBOSFjm¬AD÷1488320100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷O'Higgins (Chi)¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIG¬AE÷O'Higgins (Chi)¬WU÷o-higgins¬WN÷FUE¬AF÷Fuerza A. (Ecu)¬WV÷fuerza-amarilla¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-OCk8rCIM.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷I3H5ZQ72¬AD÷1488329100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dep. Cali (Col)¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LUQ¬AF÷Sp. Luqueno (Par)¬WV÷sp-luqueno¬WM÷DEP¬AE÷Dep. Cali (Col)¬WU÷dep-cali¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷QTKDX4xF¬AD÷1488329100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷LDU Quito (Ecu)¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUI¬AE÷LDU Quito (Ecu)¬WU÷ldu-quito¬WN÷DEF¬AF÷Defensor Sp. (Uru)¬WV÷defensor-sp¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷29EiQMUl¬AD÷1488406500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anzoategui (Ven)¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANZ¬AE÷Anzoategui (Ven)¬WU÷anzoategui¬WN÷HUR¬AF÷Huracan (Arg)¬WV÷huracan¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷GbwNAsV1¬AD÷1488406500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nacional Potosi (Bol)¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAC¬AE÷Nacional Potosi (Bol)¬WU÷nacional-potosi¬WN÷HUA¬AF÷Huancayo (Per)¬WV÷huancayo¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷AwAWQgLa¬AD÷1488415500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Palestino (Chi)¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAL¬AE÷Palestino (Chi)¬WU÷palestino¬WN÷VEN¬AF÷Atl. Venezuela (Ven)¬WV÷atl-venezuela¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷653uPXkC¬AD÷1488415500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Club (Arg)¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club (Arg)¬WU÷racing-club¬WN÷RIO¬AF÷Aguilas (Col)¬WV÷aguilas-doradas-pereira¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷pWCKTeys¬AD÷1488488400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juan Aurich (Per)¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUA¬AE÷Juan Aurich (Per)¬WU÷juan-aurich¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi (Arg)¬WV÷arsenal-sarandi¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷8nFmR2Fr¬AD÷1488492900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cerro Porteno (Par)¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CER¬AE÷Cerro Porteno (Par)¬WU÷cerro-porteno¬WN÷CAR¬AF÷Caracas (Ven)¬WV÷caracas¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷WnBSRZ5g¬AD÷1488501900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tolima (Col)¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOL¬AE÷Tolima (Col)¬WU÷tolima¬WN÷BOL¬AF÷Bolivar (Bol)¬WV÷bolivar¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷dfG9YpN8¬AD÷1491340500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Petrolero de Yacuiba (Bol)¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PET¬AE÷Petrolero de Yacuiba (Bol)¬WU÷petrolero-de-yacuiba¬WN÷UNI¬AF÷U. Catolica (Ecu)¬WV÷universidad-catolica¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷0S2qOi5I¬AD÷1491349500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cruzeiro (Bra)¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRU¬AE÷Cruzeiro (Bra)¬WU÷cruzeiro¬WN÷NAC¬AF÷Nacional Asuncion (Par)¬WV÷nacional-asuncion¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷xS64NKE7¬AD÷1491349500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente (Arg)¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Independiente (Arg)¬WU÷independiente¬WN÷LIM¬AF÷A. Lima (Per)¬WV÷a-lima¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷4KJHWOiL¬AD÷1491426900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everton (Chi)¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PAT¬AF÷Patriotas (Col)¬WV÷patriotas¬WM÷EVE¬AE÷Everton (Chi)¬WU÷everton¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷jVfnn4i8¬AD÷1491426900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ponte Preta (Bra)¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PON¬AE÷Ponte Preta (Bra)¬WU÷ponte-preta¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P. (Arg)¬WV÷gimnasia-l-p¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~
1
1488013573
44
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Copa Sudamericana 2017 din sectiunea Fotbal/America de Sud. FlashScore.ro oferă livescore din Copa Sudamericana 2017, rezultate finale și parțiale, clasamente Copa Sudamericana 2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Copa Sudamericana 2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Copa Sudamericana 2017 este real-time și se actualizează instant.