Baschet »SUA » Vegas 16 » 2016

results
SA÷3¬~ZA÷SUA: Vegas 16¬ZEE÷SjoWY0g6¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷rPcjPZqh¬ZD÷p¬ZE÷0KEa69qg¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_SjoWY0g6¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/sua/vegas-16/¬ZX÷04SUA 003......1010000000153000Vegas 16 008gas 16000¬ZCC÷0¬~AA÷vknZAYxm¬AD÷1459389600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland¬ER÷Finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DOM¬AF÷Old Dominion¬WV÷old-dominion¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷68¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷38¬WM÷OAK¬AE÷Oakland¬WU÷oakland¬AG÷67¬BA÷0¬BC÷23¬BE÷0¬BG÷44¬AN÷n¬~AA÷noCuFcn3¬AD÷1459308600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OAK¬AE÷Oakland¬WU÷oakland¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷104¬BA÷0¬BC÷39¬BE÷0¬BG÷65¬WN÷EAS¬AF÷East Ten. State¬WV÷east-ten-state¬AH÷81¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷44¬AN÷n¬~AA÷0KGQ1mCn¬AD÷1459299600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Old Dominion¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DOM¬AE÷Old Dominion¬WU÷old-dominion¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷64¬BA÷0¬BC÷24¬BE÷0¬BG÷40¬WN÷SAN¬AF÷UC Santa Barbara¬WV÷uc-santa-barbara¬AH÷49¬BB÷0¬BD÷24¬BF÷0¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷OfgzpNkh¬AD÷1459222200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louisiana Tech¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOU¬AE÷Louisiana Tech¬WU÷louisiana-tech¬AG÷83¬BA÷0¬BC÷41¬BE÷0¬BG÷42¬WN÷EAS¬AF÷East Ten. State¬WV÷east-ten-state¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷88¬BB÷0¬BD÷38¬BF÷0¬BH÷50¬AN÷n¬~AA÷tW3Vp3zn¬AD÷1459213200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OAK¬AE÷Oakland¬WU÷oakland¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷90¬BA÷0¬BC÷45¬BE÷0¬BG÷45¬WN÷TOW¬AF÷Towson¬WV÷towson¬AH÷72¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷44¬AN÷n¬~AA÷2u5RoqLu¬AD÷1459200600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UC Santa Barbara¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NOR¬AF÷Northern Illinois¬WV÷northern-illinois¬AH÷63¬BB÷0¬BD÷43¬BF÷0¬BH÷20¬WM÷SAN¬AE÷UC Santa Barbara¬WU÷uc-santa-barbara¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷70¬BA÷0¬BC÷32¬BE÷0¬BG÷38¬AN÷n¬~AA÷j7OLQakU¬AD÷1459191600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Old Dominion¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Tech¬WV÷tennessee-tech¬AH÷59¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷29¬WM÷DOM¬AE÷Old Dominion¬WU÷old-dominion¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷75¬BA÷0¬BC÷32¬BE÷0¬BG÷43¬AN÷n¬~
3
1481148600
7
fixtures
3
1481148600
0
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Vegas 16 2016 din sectiunea Baschet/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din Vegas 16 2016, rezultate finale și parțiale, clasamente Vegas 16 2016 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din Vegas 16 2016 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din Vegas 16 2016 este real-time și se actualizează instant.