Baschet »SUA » NBA » 2016/2017

Loading ...
fixtures
SA÷3¬~ZA÷SUA: NBA - Play-off¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷ERGWSbWG¬ZD÷t¬ZE÷vBTNUyLS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷11¬ZL÷/baschet/sua/nba/¬ZX÷04SUA 003......0000000000225000NBA - Play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷4Yf0ROma¬AD÷1493422200¬ADE÷1493422200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷25¬CX÷Atlanta Hawks¬ER÷1/8-finale¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1493429633¬BX÷2¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬WU÷atlanta-hawks¬AG÷87¬BA÷23¬BC÷23¬BE÷36¬BG÷5¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬WV÷washington-wizards¬AH÷91¬BB÷30¬BD÷35¬BF÷24¬BH÷2¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AM÷Meciul 6. Washington Wizards conduce la general 3-2. ¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷pnuDRpSF¬AD÷1493424000¬ADE÷1493424000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷24¬CX÷Chicago Bulls¬ER÷1/8-finale¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1493429142¬BX÷7¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬WU÷chicago-bulls¬AG÷54¬BA÷23¬BC÷18¬BE÷13¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬WV÷boston-celtics¬AH÷73¬BB÷30¬BD÷24¬BF÷19¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AM÷Meciul 6. Boston Celtics conduce la general 3-2. ¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷v9vHQ4sM¬AD÷1493433000¬ADE÷1493433000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬WU÷utah-jazz¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬WV÷los-angeles-clippers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AM÷Meciul 6. Utah Jazz conduce la general 3-2. ¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷2Pr6WoX2¬AD÷1493679600¬ADE÷1493679600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Cavaliers¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬WU÷cleveland-cavaliers¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬WV÷toronto-raptors¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷Meciul 1.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷W4zNS3WR¬AD÷1493688600¬ADE÷1493688600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Spurs¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬WU÷san-antonio-spurs¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬WV÷houston-rockets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tGsAV5n9¬AD÷1493852400¬ADE÷1493852400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Cavaliers¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬WU÷cleveland-cavaliers¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬WV÷toronto-raptors¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷Meciul 1.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YDMlONvq¬AD÷1493861400¬ADE÷1493861400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Spurs¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬WU÷san-antonio-spurs¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬WV÷houston-rockets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷Meciul 2.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jkHgNsfk¬AD÷1494025200¬ADE÷1494025200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬WV÷cleveland-cavaliers¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬WU÷toronto-raptors¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷Meciul 2.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷O2F1LLO1¬AD÷1494034200¬ADE÷1494034200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Rockets¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬WU÷houston-rockets¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬WV÷san-antonio-spurs¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷Meciul 3.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OvXEUP1F¬AD÷1494185400¬ADE÷1494185400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬WU÷toronto-raptors¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬WV÷cleveland-cavaliers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷Meciul 3.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zwJ5Kuv8¬AD÷1494201600¬ADE÷1494201600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Rockets¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬WU÷houston-rockets¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬WV÷san-antonio-spurs¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷Meciul 4.¬AW÷1¬AN÷n¬~~
3
1493429972
167
11
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
Ajutor: Aici găseşti programul meciurilor din NBA, meciurile de mâine şi tot ţintarul sezonului curent din NBA. FlashScore.ro vă oferă tot programul care urmează din NBA, scoruri live şi rezultate finale, clasamente, statistici meciuri directe şi comparaţii cote. Pe lângă NBA, pe Flashscore.ro puteţi găsi informaţii despre încă peste 5000 de competiţii din peste 30 de sporturi din toată lumea.