Baschet »Israel » Super Liga » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: Super Liga¬ZEE÷8lGjdOzo¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷dfrDwwDS¬ZD÷p¬ZE÷vPUmLNZu¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_8lGjdOzo¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/israel/super-liga/¬ZX÷04Israel 006Israel0000000000157000Super Liga 010r Liga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷nXlEJmFq¬AD÷1487782800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷Runda 21¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬WU÷hapoel-eilat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷62¬BA÷13¬BC÷25¬BE÷14¬BG÷10¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬WV÷hapoel-jerusalem¬AH÷55¬BB÷16¬BD÷15¬BF÷14¬BH÷10¬AN÷n¬~AA÷pbJek65R¬AD÷1487696400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Runda 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AG÷92¬BA÷17¬BC÷19¬BE÷28¬BG÷28¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬WV÷bnei-herzliya¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷99¬BB÷30¬BD÷19¬BF÷29¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷htCsXoSo¬AD÷1487531100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Kiryat Gat¬ER÷Runda 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷103¬BB÷23¬BD÷25¬BF÷26¬BH÷29¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Kiryat Gat¬WU÷maccabi-kiryat-gat¬AG÷79¬BA÷7¬BC÷24¬BE÷18¬BG÷30¬AN÷n¬~AA÷Ee0jVPdb¬AD÷1487529900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷Runda 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷92¬BA÷21¬BC÷23¬BE÷31¬BG÷17¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬WV÷ironi-nahariya¬AH÷71¬BB÷19¬BD÷11¬BF÷20¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷QV3fUqC4¬AD÷1487523600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Runda 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬WV÷hapoel-jerusalem¬AH÷69¬BB÷14¬BD÷22¬BF÷13¬BH÷20¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬WU÷maccabi-haifa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷86¬BA÷23¬BC÷17¬BE÷23¬BG÷23¬AN÷n¬~AA÷bq22SNtH¬AD÷1487523300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷Runda 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬WU÷hapoel-eilat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷81¬BA÷12¬BC÷25¬BE÷20¬BG÷24¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬WV÷hapoel-holon¬AH÷66¬BB÷13¬BD÷17¬BF÷17¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷Kh3bT3RA¬AD÷1487442600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Runda 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬WU÷maccabi-rishon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷80¬BA÷15¬BC÷21¬BE÷21¬BG÷23¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬WV÷maccabi-ashdod¬AH÷58¬BB÷17¬BD÷8¬BF÷20¬BH÷13¬AN÷n¬~AA÷WWAoW5sh¬AD÷1487179800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bnei Herzliya¬ER÷Runda 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BNE¬AE÷Bnei Herzliya¬WU÷bnei-herzliya¬AG÷73¬BA÷20¬BC÷8¬BE÷23¬BG÷22¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬WV÷gilboa-galil¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷79¬BB÷23¬BD÷20¬BF÷19¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷px6RQA5C¬AD÷1486404000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷Runda 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil¬WU÷gilboa-galil¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷86¬BA÷20¬BC÷21¬BE÷11¬BG÷34¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AH÷81¬BB÷29¬BD÷21¬BF÷9¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷bL3FTCLg¬AD÷1486403400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Kiryat Gat¬ER÷Runda 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Kiryat Gat¬WU÷maccabi-kiryat-gat¬AG÷79¬BA÷19¬BC÷21¬BE÷20¬BG÷19¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬WV÷bnei-herzliya¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷80¬BB÷21¬BD÷17¬BF÷21¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷xC2JSWz0¬AD÷1486403100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Ashdod¬ER÷Runda 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Ashdod¬WU÷maccabi-ashdod¬AG÷59¬BA÷8¬BC÷21¬BE÷16¬BG÷14¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬WV÷maccabi-haifa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷72¬BB÷26¬BD÷17¬BF÷15¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷4QIa82ko¬AD÷1486321500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Runda 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷74¬BA÷10¬BC÷19¬BE÷25¬BG÷20¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AH÷63¬BB÷17¬BD÷15¬BF÷17¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷WY1NRjj6¬AD÷1486314000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ironi Nahariya¬ER÷Runda 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nahariya¬WU÷ironi-nahariya¬AG÷79¬BA÷13¬BC÷20¬BE÷31¬BG÷15¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬WV÷hapoel-eilat¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷86¬BB÷18¬BD÷21¬BF÷24¬BH÷23¬AN÷n¬~
3
1487956149
115
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: Super Liga¬ZEE÷8lGjdOzo¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷dfrDwwDS¬ZD÷p¬ZE÷vPUmLNZu¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_8lGjdOzo¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/israel/super-liga/¬ZX÷04Israel 006Israel0000000000157000Super Liga 010r Liga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷URCNTXxi¬AD÷1488047400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Runda 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬WU÷maccabi-rishon¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬WV÷hapoel-jerusalem¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷CjrwMLJp¬AD÷1488130200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷Runda 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil¬WU÷gilboa-galil¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Kiryat Gat¬WV÷maccabi-kiryat-gat¬AN÷n¬~AA÷QgnsLuZj¬AD÷1488131100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Runda 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬WU÷hapoel-holon¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷fBeBQ1BT¬AD÷1488216900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bnei Herzliya¬ER÷Runda 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BNE¬AE÷Bnei Herzliya¬WU÷bnei-herzliya¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬WV÷ironi-nahariya¬AN÷n¬~AA÷GKd7RsdN¬AD÷1488217500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Ashdod¬ER÷Runda 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Ashdod¬WU÷maccabi-ashdod¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬WV÷hapoel-eilat¬AN÷n¬~AA÷8IBRSihc¬AD÷1488222300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Runda 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬WV÷maccabi-haifa¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷j13rP9iM¬AD÷1488645000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Runda 21¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬WU÷hapoel-holon¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬WV÷bnei-herzliya¬AN÷n¬~AA÷fZ9ZQVM9¬AD÷1488652200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷Runda 21¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil¬WU÷gilboa-galil¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷pO2nOT6S¬AD÷1488738600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Runda 21¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬WU÷maccabi-rishon¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬WV÷maccabi-haifa¬AN÷n¬~AA÷GrBVRB73¬AD÷1488824100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Kiryat Gat¬ER÷Runda 21¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Kiryat Gat¬WU÷maccabi-kiryat-gat¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬WV÷ironi-nahariya¬AN÷n¬~AA÷xbavQkxG¬AD÷1488825000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷Runda 21¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬WV÷maccabi-ashdod¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷d2W4tBMd¬AD÷1489257000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷Runda 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬WU÷hapoel-tel-aviv¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬WV÷hapoel-jerusalem¬AN÷n¬~AA÷xCvDvki9¬AD÷1489340100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Runda 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬WU÷maccabi-haifa¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬WV÷hapoel-eilat¬AN÷n¬~AA÷48qJI7Uk¬AD÷1489340700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Ashdod¬ER÷Runda 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Ashdod¬WU÷maccabi-ashdod¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬WV÷bnei-herzliya¬AN÷n¬~AA÷G2wHw96F¬AD÷1489345500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Runda 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬WU÷maccabi-tel-aviv¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬WV÷maccabi-rishon¬AN÷n¬~
3
1487956149
17
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Super Liga 2016/2017 din sectiunea Baschet/Israel. Flashscore.ro oferă livescore din Super Liga 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente Super Liga 2016/2017 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din Super Liga 2016/2017 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din Super Liga 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.