Baschet »Israel » Israel Cup » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: Israel Cup¬ZEE÷WSOO04ST¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷IFu626sB¬ZD÷p¬ZE÷no43mJph¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WSOO04ST¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/israel/israel-cup/¬ZX÷04Israel 006Israel0010000000153000Israel Cup 010el Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷bFpqDALn¬AD÷1476374400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ironi Ramat-Gan¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬WV÷ironi-nahariya¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷100¬BB÷30¬BD÷18¬BF÷26¬BH÷26¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Ramat-Gan¬WU÷ironi-ramat-gan¬AG÷62¬BA÷13¬BC÷16¬BE÷19¬BG÷14¬AN÷n¬~AA÷bTPHR9zt¬AD÷1475777700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Ramat Gan¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Ramat Gan¬WU÷hapoel-ramat-gan¬AG÷54¬BA÷11¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷15¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷94¬BB÷20¬BD÷21¬BF÷26¬BH÷27¬AN÷n¬~AA÷4houEj6t¬AD÷1475772000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAM¬AE÷Ramat Hasharon¬WU÷ramat-hasharon¬AG÷56¬BA÷17¬BC÷11¬BE÷18¬BG÷10¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬WV÷gilboa-galil¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷80¬BB÷20¬BD÷14¬BF÷15¬BH÷31¬AN÷n¬~AA÷nkda9SKB¬AD÷1475771400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Galil¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Galil¬WU÷hapoel-galil¬AG÷60¬BA÷14¬BC÷16¬BE÷14¬BG÷16¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬WV÷hapoel-holon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷94¬BB÷28¬BD÷31¬BF÷19¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷IFieA855¬AD÷1475771100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Hod Hasharon¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬WV÷hapoel-eilat¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷109¬BB÷16¬BD÷30¬BF÷28¬BH÷35¬WM÷MAN¬AE÷M. Hod Hasharon¬WU÷maccabi-hod-hasharon¬AG÷77¬BA÷23¬BC÷17¬BE÷15¬BG÷22¬AN÷n¬~AA÷vPhiBlja¬AD÷1475769600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Elitzur Kiryat Ata¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ELI¬AE÷Elitzur Kiryat Ata¬WU÷elitzur-kiryat-ata¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷94¬AT÷73¬BI÷21¬BA÷25¬BC÷13¬BE÷23¬BG÷12¬WN÷GIL¬AF÷H. Afula¬WV÷h-afula¬AZ÷0¬AH÷85¬AU÷73¬BJ÷12¬BB÷16¬BD÷14¬BF÷22¬BH÷21¬AM÷Au fost 2 reprize de prelungiri.¬AN÷n¬~AA÷d03nCUzg¬AD÷1475769600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Haifa¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷H. Haifa¬WU÷hapoel-haifa¬AG÷71¬BA÷15¬BC÷22¬BE÷21¬BG÷13¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rehovot¬WV÷maccabi-rehovot¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷83¬BB÷23¬BD÷22¬BF÷19¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷84p876kO¬AD÷1475690400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Migdal Haemek¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KFA¬AE÷Migdal Haemek¬WU÷hapoel-migdal-haemek¬AG÷57¬BA÷15¬BC÷22¬BE÷12¬BG÷8¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷94¬BB÷28¬BD÷19¬BF÷28¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷Que38nzI¬AD÷1475688000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Raanana¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Raanana¬WU÷maccabi-raanana¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷80¬BA÷22¬BC÷20¬BE÷16¬BG÷22¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Kiryat Gat¬WV÷maccabi-kiryat-gat¬AH÷74¬BB÷13¬BD÷24¬BF÷19¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷M7lC6Q4U¬AD÷1475685000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬WU÷hapoel-beer-sheva¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷73¬BA÷25¬BC÷15¬BE÷14¬BG÷19¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Kfar Saba Kohav Yair¬WV÷hapoel-kfar-saba-kohav-yair¬AH÷68¬BB÷14¬BD÷13¬BF÷23¬BH÷18¬AN÷n¬~
3
1481206250
10
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: Israel Cup¬ZEE÷WSOO04ST¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷IFu626sB¬ZD÷p¬ZE÷no43mJph¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WSOO04ST¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/israel/israel-cup/¬ZX÷04Israel 006Israel0010000000153000Israel Cup 010el Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷EBneiwGq¬AD÷1482076800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bnei Herzliya¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BNE¬AE÷Bnei Herzliya¬WU÷bnei-herzliya¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rehovot¬WV÷maccabi-rehovot¬AN÷n¬~AA÷Iu1PdahM¬AD÷1482076800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil¬WU÷gilboa-galil¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷C20TeJ7S¬AD÷1482076800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬WU÷hapoel-eilat¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬WV÷hapoel-holon¬AN÷n¬~AA÷4xcLcuwG¬AD÷1482076800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬WV÷hapoel-tel-aviv¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬WU÷hapoel-jerusalem¬AN÷n¬~AA÷KOHekHpd¬AD÷1482076800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Nahariya¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nahariya¬WU÷ironi-nahariya¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬WV÷ironi-nes-ziona¬AN÷n¬~AA÷MD7GbLN9¬AD÷1482076800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Ashdod¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Ashdod¬WU÷maccabi-ashdod¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Raanana¬WV÷maccabi-raanana¬AN÷n¬~AA÷YR5wE0Nd¬AD÷1482076800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬WU÷maccabi-haifa¬WN÷ELI¬AF÷Elitzur Kiryat Ata¬WV÷elitzur-kiryat-ata¬AN÷n¬~AA÷tYIijcVk¬AD÷1482076800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬WU÷maccabi-rishon¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬WV÷hapoel-beer-sheva¬AN÷n¬~
3
1481206250
8
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Israel Cup 2016/2017 din sectiunea Baschet/Israel. Flashscore.ro oferă livescore din Israel Cup 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente Israel Cup 2016/2017 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din Israel Cup 2016/2017 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din Israel Cup 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.