Fotbal australian »Australia » AFL Women » 2017

results
18
1484770298
0
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIA: AFL Women¬ZEE÷St0856Iu¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷K09TIbJU¬ZD÷p¬ZE÷ATYIHtng¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_St0856Iu¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-australian/australia/afl-women/¬ZX÷13Australia 009tralia0350000000153000AFL Women 009 Women000¬ZCC÷0¬~AA÷zcJso2WN¬AD÷1486111200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies F¬ER÷Runda 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies F¬WU÷collingwood-magpies¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues F¬WV÷carlton-blues¬AN÷n¬~AA÷UJIopMoU¬AD÷1486188300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows F¬ER÷Runda 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows F¬WU÷adelaide-crows¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney F¬WV÷greater-western-sydney¬AN÷n¬~AA÷4C9Dutfo¬AD÷1486197300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Bulldogs F¬ER÷Runda 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs F¬WU÷western-bulldogs¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers F¬WV÷fremantle-dockers¬AN÷n¬~AA÷8pzflYco¬AD÷1486274700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Demons F¬ER÷Runda 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons F¬WU÷melbourne-demons¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions F¬WV÷brisbane-lions¬AN÷n¬~AA÷nyZcmhDi¬AD÷1486715700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Bulldogs F¬ER÷Runda 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs F¬WU÷western-bulldogs¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows F¬WV÷adelaide-crows¬AN÷n¬~AA÷GAw2nCSc¬AD÷1486793100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlton Blues F¬ER÷Runda 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues F¬WU÷carlton-blues¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney F¬WV÷greater-western-sydney¬AN÷n¬~AA÷f1x6oWs4¬AD÷1486802100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies F¬ER÷Runda 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies F¬WU÷collingwood-magpies¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons F¬WV÷melbourne-demons¬AN÷n¬~AA÷xQRApjcA¬AD÷1486886700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fremantle Dockers F¬ER÷Runda 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers F¬WU÷fremantle-dockers¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions F¬WV÷brisbane-lions¬AN÷n¬~AA÷jTVEqACG¬AD÷1487379900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greater Western Sydney F¬ER÷Runda 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney F¬WU÷greater-western-sydney¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers F¬WV÷fremantle-dockers¬AN÷n¬~AA÷pjVIrURM¬AD÷1487392500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions F¬ER÷Runda 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions F¬WU÷brisbane-lions¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies F¬WV÷collingwood-magpies¬AN÷n¬~AA÷OtUMslsT¬AD÷1487410500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Bulldogs F¬ER÷Runda 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs F¬WU÷western-bulldogs¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons F¬WV÷melbourne-demons¬AN÷n¬~AA÷SAYsw8kp¬AD÷1487466300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows F¬ER÷Runda 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues F¬WV÷carlton-blues¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows F¬WU÷adelaide-crows¬AN÷n¬~AA÷61XoxS4j¬AD÷1487982900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Demons F¬ER÷Runda 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons F¬WU÷melbourne-demons¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues F¬WV÷carlton-blues¬AN÷n¬~AA÷K4LT0Bsi¬AD÷1487997300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions F¬ER÷Runda 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions F¬WU÷brisbane-lions¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney F¬WV÷greater-western-sydney¬AN÷n¬~AA÷Y7PXaVdc¬AD÷1488010200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Bulldogs F¬ER÷Runda 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies F¬WV÷collingwood-magpies¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs F¬WU÷western-bulldogs¬AN÷n¬~
18
1484770298
28
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri AFL Women 2017 din sectiunea Fotbal australian. Flashscore.ro oferă livescore din AFL Women 2017, rezultate finale și parțiale, clasamente AFL Women 2017 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din AFL Women 2017 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 5000+ de competiții sportive din peste 30 sporturi din întreaga lume. Click pe sportul dorit din meniul de sus sau pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din AFL Women 2017 este real-time și se actualizează instant.