Fotbal australian »Australia » AFL » 2017

results
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷baAtfnCn¬ZD÷t¬ZE÷EVtHWs1B¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-australian/australia/afl/¬ZX÷13Australia 009tralia0000000000169000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷4GujfBQc¬AD÷1495348800¬ADE÷1495348800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷Runda 9¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬WU÷fremantle-dockers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.13.8.86¬BA÷.1.2.8¬BC÷.4.2.26¬BE÷.5.3.33¬BG÷.3.1.19¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬WV÷carlton-blues¬AH÷.7.9.51¬BB÷.4.4.28¬BD÷.1.2.8¬BF÷.1.3.9¬BH÷.1.0.6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QPtneiBi¬AD÷1495344000¬ADE÷1495344000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷Runda 9¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬WU÷melbourne-demons¬AG÷.13.12.90¬BA÷.2.5.17¬BC÷.6.2.38¬BE÷.1.2.8¬BG÷.4.3.27¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.15.14.104¬BB÷.6.7.43¬BD÷.2.2.14¬BF÷.4.4.28¬BH÷.3.1.19¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xAm4W7Yj¬AD÷1495336200¬ADE÷1495336200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷Runda 9¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬WU÷essendon-bombers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.19.11.125¬BA÷.5.2.32¬BC÷.7.6.48¬BE÷.4.2.26¬BG÷.3.1.19¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬WV÷west-coast-eagles¬AH÷.8.16.64¬BB÷.2.4.16¬BD÷.1.3.9¬BF÷.2.6.18¬BH÷.3.3.21¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hxCXyUAT¬AD÷1495272300¬ADE÷1495272300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷Runda 9¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬WU÷brisbane-lions¬AG÷.7.18.60¬BA÷.3.6.24¬BC÷.1.5.11¬BE÷.1.1.7¬BG÷.2.6.18¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬WV÷adelaide-crows¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.21.14.140¬BB÷.3.3.21¬BD÷.7.2.44¬BF÷.7.4.46¬BH÷.4.5.29¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bJl0XmJp¬AD÷1495272300¬ADE÷1495272300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷Runda 9¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬WU÷collingwood-magpies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.13.12.90¬BA÷.0.1.1¬BC÷.4.5.29¬BE÷.5.5.35¬BG÷.4.1.25¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬WV÷hawthorn-hawks¬AH÷.11.6.72¬BB÷.6.1.37¬BD÷.4.3.27¬BF÷.0.1.1¬BH÷.1.1.7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vZ7TxAeN¬AD÷1495262100¬ADE÷1495262100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷Runda 9¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬WU÷greater-western-sydney¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.11.12.78¬BA÷.1.2.8¬BC÷.3.3.21¬BE÷.2.4.16¬BG÷.5.3.33¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬WV÷richmond-tigers¬AH÷.10.15.75¬BB÷.6.3.39¬BD÷.1.5.11¬BF÷.3.2.20¬BH÷.0.5.5¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pC8PwjtH¬AD÷1495251900¬ADE÷1495251900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷Runda 9¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬WU÷st-kilda-saints¬AG÷.10.8.68¬BA÷.3.2.20¬BC÷.2.2.14¬BE÷.2.1.13¬BG÷.3.3.21¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬WV÷sydney-swans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.18.10.118¬BB÷.4.2.26¬BD÷.3.1.19¬BF÷.5.5.35¬BH÷.6.2.38¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6L9LvWQA¬AD÷1495187400¬ADE÷1495187400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats¬ER÷Runda 9¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬WV÷western-bulldogs¬AH÷.12.9.81¬BB÷.4.3.27¬BD÷.0.0.0¬BF÷.6.5.41¬BH÷.2.1.13¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬WU÷geelong-cats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.16.8.104¬BA÷.3.0.18¬BC÷.5.5.35¬BE÷.1.0.6¬BG÷.7.3.45¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vawPuCB4¬AD÷1494744000¬ADE÷1494744000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷Runda 8¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AG÷.11.12.78¬BA÷.3.3.21¬BC÷.4.2.26¬BE÷.1.3.9¬BG÷.3.4.22¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬WV÷sydney-swans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.18.12.120¬BB÷.5.2.32¬BD÷.6.5.41¬BF÷.4.2.26¬BH÷.3.3.21¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷08vLthdb¬AD÷1494738900¬ADE÷1494738900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷Runda 8¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬WU÷gold-coast-suns¬AG÷.4.14.38¬BA÷.1.1.7¬BC÷.2.4.16¬BE÷.1.4.10¬BG÷.0.5.5¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬WV÷port-adelaide-power¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.16.14.110¬BB÷.4.4.28¬BD÷.6.1.37¬BF÷.3.5.23¬BH÷.3.4.22¬AM÷Locaţie neutră.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6ouHsYth¬AD÷1494731400¬ADE÷1494731400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷Runda 8¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬WV÷fremantle-dockers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.10.12.72¬BB÷.2.3.15¬BD÷.3.3.21¬BF÷.4.5.29¬BH÷.1.1.7¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬WU÷richmond-tigers¬AG÷.10.10.70¬BA÷.2.1.13¬BC÷.3.0.18¬BE÷.0.4.4¬BG÷.5.5.35¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jwcUJUlo¬AD÷1494667500¬ADE÷1494667500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷Runda 8¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬WU÷essendon-bombers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.17.8.110¬BA÷.6.2.38¬BC÷.3.2.20¬BE÷.5.3.33¬BG÷.3.1.19¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬WV÷geelong-cats¬AH÷.13.15.93¬BB÷.1.5.11¬BD÷.2.3.15¬BF÷.4.1.25¬BH÷.6.6.42¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hryDrERo¬AD÷1494666600¬ADE÷1494666600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷Runda 8¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬WU÷adelaide-crows¬AG÷.9.12.66¬BA÷.1.4.10¬BC÷.5.3.33¬BE÷.1.1.7¬BG÷.2.4.16¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬WV÷melbourne-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.17.5.107¬BB÷.2.2.14¬BD÷.3.1.19¬BF÷.7.2.44¬BH÷.5.0.30¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lUA2OAtU¬AD÷1494657300¬ADE÷1494657300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷Runda 8¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬WU÷greater-western-sydney¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.15.12.102¬BA÷.2.2.14¬BC÷.6.3.39¬BE÷.4.3.27¬BG÷.3.4.22¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬WV÷collingwood-magpies¬AH÷.15.9.99¬BB÷.6.4.40¬BD÷.2.2.14¬BF÷.4.1.25¬BH÷.3.2.20¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Kf6bPjRN¬AD÷1494648600¬ADE÷1494648600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷Runda 8¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬WU÷st-kilda-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.12.13.85¬BA÷.4.3.27¬BC÷.2.2.14¬BE÷.3.3.21¬BG÷.3.5.23¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬WV÷carlton-blues¬AH÷.10.6.66¬BB÷.4.0.24¬BD÷.2.1.13¬BF÷.3.2.20¬BH÷.1.3.9¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷t47fQWBH¬AD÷1494647100¬ADE÷1494647100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷Runda 8¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬WU÷hawthorn-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.17.11.113¬BA÷.4.3.27¬BC÷.3.4.22¬BE÷.4.4.28¬BG÷.6.0.36¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬WV÷brisbane-lions¬AH÷.11.9.75¬BB÷.2.2.14¬BD÷.3.2.20¬BF÷.2.2.14¬BH÷.4.3.27¬AW÷1¬AN÷n¬~
18
1495543105
80
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷baAtfnCn¬ZD÷t¬ZE÷EVtHWs1B¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-australian/australia/afl/¬ZX÷13Australia 009tralia0000000000169000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷nuVfgVu4¬AD÷1495704000¬ADE÷1495704000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Geelong Cats¬ER÷Runda 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬WU÷geelong-cats¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬WV÷port-adelaide-power¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷bFYbhkeA¬AD÷1495792200¬ADE÷1495792200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Swans¬ER÷Runda 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬WU÷sydney-swans¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬WV÷hawthorn-hawks¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷hxY2i9AG¬AD÷1495856700¬ADE÷1495856700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷Runda 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬WU÷western-bulldogs¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬WV÷st-kilda-saints¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷WSW6jTPM¬AD÷1495866900¬ADE÷1495866900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷Runda 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬WU÷melbourne-demons¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬WV÷gold-coast-suns¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷l4RBkmuT¬AD÷1495877100¬ADE÷1495877100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷Runda 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬WU÷richmond-tigers¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬WV÷essendon-bombers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷jDDwo7mp¬AD÷1495878000¬ADE÷1495878000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷Runda 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬WU÷adelaide-crows¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬WV÷fremantle-dockers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷pzDspR2j¬AD÷1495941000¬ADE÷1495941000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷Runda 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬WV÷brisbane-lions¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬WU÷collingwood-magpies¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷bwHoqoId¬AD÷1495948800¬ADE÷1495948800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlton Blues¬ER÷Runda 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬WU÷carlton-blues¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷dEhvp9Id¬AD÷1495953600¬ADE÷1495953600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷Runda 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬WU÷west-coast-eagles¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬WV÷greater-western-sydney¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷z5irqTX2¬AD÷1496310600¬ADE÷1496310600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷Runda 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬WV÷hawthorn-hawks¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬WU÷port-adelaide-power¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rVjnrmm9¬AD÷1496397000¬ADE÷1496397000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Geelong Cats¬ER÷Runda 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬WU÷geelong-cats¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬WV÷adelaide-crows¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MLkjs72F¬AD÷1496461500¬ADE÷1496461500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷Runda 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬WU÷gold-coast-suns¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬WV÷west-coast-eagles¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4puetRHL¬AD÷1496471700¬ADE÷1496471700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷Runda 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬WU÷greater-western-sydney¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬WV÷essendon-bombers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ImqauoXR¬AD÷1496481900¬ADE÷1496481900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷Runda 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬WV÷richmond-tigers¬AW÷1¬AN÷n¬~
18
1495543105
118
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri AFL 2017 din sectiunea Fotbal australian. Flashscore.ro oferă livescore din AFL 2017, rezultate finale și parțiale, clasamente AFL 2017 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din AFL 2017 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 5000+ de competiții sportive din peste 30 sporturi din întreaga lume. Click pe sportul dorit din meniul de sus sau pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din AFL 2017 este real-time și se actualizează instant.