Fotbal australian »Australia » AFL » 2017

results
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷baAtfnCn¬ZD÷t¬ZE÷EVtHWs1B¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-australian/australia/afl/¬ZX÷13Australia 009tralia0000000000157000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷pMkhWoR1¬AD÷1490517600¬ADE÷1490517600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷Runda 1¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬WU÷fremantle-dockers¬AG÷.10.13.73¬BA÷.2.2.14¬BC÷.2.4.16¬BE÷.2.3.15¬BG÷.4.4.28¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬WV÷geelong-cats¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.18.7.115¬BB÷.5.1.31¬BD÷.6.2.38¬BF÷.3.2.20¬BH÷.4.2.26¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷O61qY7dk¬AD÷1490502000¬ADE÷1490502000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷Runda 1¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬WU÷adelaide-crows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.22.15.147¬BA÷.2.3.15¬BC÷.5.6.36¬BE÷.8.5.53¬BG÷.7.1.43¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬WV÷greater-western-sydney¬AH÷.14.7.91¬BB÷.4.5.29¬BD÷.2.2.14¬BF÷.5.0.30¬BH÷.3.0.18¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷G0C9vAJL¬AD÷1490494200¬ADE÷1490494200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷Runda 1¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AG÷.13.15.93¬BA÷.4.6.30¬BC÷.4.2.26¬BE÷.3.2.20¬BG÷.2.5.17¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬WV÷west-coast-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.21.10.136¬BB÷.3.3.21¬BD÷.6.5.41¬BF÷.7.0.42¬BH÷.5.2.32¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fiBDwUYR¬AD÷1490432700¬ADE÷1490432700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷Runda 1¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬WU÷gold-coast-suns¬AG÷.14.12.96¬BA÷.2.2.14¬BC÷.1.3.9¬BE÷.8.1.49¬BG÷.3.6.24¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬WV÷brisbane-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.15.8.98¬BB÷.7.3.45¬BD÷.4.0.24¬BF÷.3.2.20¬BH÷.1.3.9¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CWcuZmsq¬AD÷1490430300¬ADE÷1490430300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷Runda 1¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬WU÷essendon-bombers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.17.14.116¬BA÷.4.4.28¬BC÷.1.4.10¬BE÷.7.4.46¬BG÷.5.2.32¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬WV÷hawthorn-hawks¬AH÷.12.19.91¬BB÷.2.3.15¬BD÷.4.7.31¬BF÷.4.4.28¬BH÷.2.5.17¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6VjlXRBe¬AD÷1490420100¬ADE÷1490420100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷Runda 1¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬WV÷melbourne-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.18.12.120¬BB÷.2.3.15¬BD÷.7.1.43¬BF÷.6.3.39¬BH÷.3.5.23¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬WU÷st-kilda-saints¬AG÷.13.12.90¬BA÷.6.2.38¬BC÷.1.6.12¬BE÷.2.1.13¬BG÷.4.3.27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bPH4uj4F¬AD÷1490420100¬ADE÷1490420100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Swans¬ER÷Runda 1¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬WU÷sydney-swans¬AG÷.12.10.82¬BA÷.4.3.27¬BC÷.4.2.26¬BE÷.2.1.13¬BG÷.2.4.16¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬WV÷port-adelaide-power¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.17.8.110¬BB÷.4.2.26¬BD÷.5.1.31¬BF÷.5.1.31¬BH÷.3.4.22¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KYI0tWl9¬AD÷1490345400¬ADE÷1490345400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷Runda 1¬AX÷1¬AV÷1490365410|¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬WU÷collingwood-magpies¬AG÷.12.14.86¬BA÷.1.5.11¬BC÷.6.4.40¬BE÷.2.2.14¬BG÷.3.3.21¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬WV÷western-bulldogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.15.10.100¬BB÷.5.1.31¬BD÷.4.0.24¬BF÷.5.5.35¬BH÷.1.4.10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QBJdsCZ2¬AD÷1490257200¬ADE÷1490257200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlton Blues¬ER÷Runda 1¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬WU÷carlton-blues¬AG÷.14.5.89¬BA÷.4.3.27¬BC÷.3.1.19¬BE÷.5.0.30¬BG÷.2.1.13¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬WV÷richmond-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.20.12.132¬BB÷.7.3.45¬BD÷.6.2.38¬BF÷.2.6.18¬BH÷.5.1.31¬AW÷1¬AN÷n¬~
18
1490743404
9
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷baAtfnCn¬ZD÷t¬ZE÷EVtHWs1B¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-australian/australia/afl/¬ZX÷13Australia 009tralia0000000000157000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷0nepcJun¬AD÷1490862000¬ADE÷1490862000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷Runda 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬WU÷richmond-tigers¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬WV÷collingwood-magpies¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷f9fldweh¬AD÷1490950200¬ADE÷1490950200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷Runda 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬WU÷western-bulldogs¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬WV÷sydney-swans¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷YaghecAb¬AD÷1491014700¬ADE÷1491014700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷Runda 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬WV÷adelaide-crows¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬WU÷hawthorn-hawks¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷jylcfHP4¬AD÷1491024900¬ADE÷1491024900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷Runda 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬WU÷greater-western-sydney¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬WV÷gold-coast-suns¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷URn1gyuB¬AD÷1491035100¬ADE÷1491035100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷Runda 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬WU÷brisbane-lions¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬WV÷essendon-bombers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷Oln5hefH¬AD÷1491036000¬ADE÷1491036000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷Runda 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬WU÷west-coast-eagles¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬WV÷st-kilda-saints¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷zREYzTOq¬AD÷1491102600¬ADE÷1491102600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Geelong Cats¬ER÷Runda 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬WU÷geelong-cats¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷Ik4wzmvj¬AD÷1491110400¬ADE÷1491110400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷Runda 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬WU÷melbourne-demons¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬WV÷carlton-blues¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷dt3sZ6gd¬AD÷1491115200¬ADE÷1491115200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷Runda 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬WU÷port-adelaide-power¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬WV÷fremantle-dockers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷Ac6OcjWd¬AD÷1491558600¬ADE÷1491558600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Swans¬ER÷Runda 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬WU÷sydney-swans¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬WV÷collingwood-magpies¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ll5SdAo3¬AD÷1491623100¬ADE÷1491623100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷Runda 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬WV÷greater-western-sydney¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WCfXeU09¬AD÷1491624600¬ADE÷1491624600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷Runda 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬WU÷richmond-tigers¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬WV÷west-coast-eagles¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pGbyelGF¬AD÷1491633300¬ADE÷1491633300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Geelong Cats¬ER÷Runda 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬WU÷geelong-cats¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬WV÷melbourne-demons¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ITdqgSpS¬AD÷1491637200¬ADE÷1491637200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷Runda 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬WU÷fremantle-dockers¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬WV÷western-bulldogs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vwbuf8VL¬AD÷1491642600¬ADE÷1491642600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷Runda 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬WU÷port-adelaide-power¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬WV÷adelaide-crows¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bNvClngq¬AD÷1491707400¬ADE÷1491707400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷Runda 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬WV÷brisbane-lions¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬WU÷st-kilda-saints¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xEwGm68k¬AD÷1491715200¬ADE÷1491715200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlton Blues¬ER÷Runda 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬WU÷carlton-blues¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬WV÷essendon-bombers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WzwKnQNe¬AD÷1491720000¬ADE÷1491720000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷Runda 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬WU÷gold-coast-suns¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬WV÷hawthorn-hawks¬AW÷1¬AN÷n¬~
18
1490743404
189
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri AFL 2017 din sectiunea Fotbal australian. Flashscore.ro oferă livescore din AFL 2017, rezultate finale și parțiale, clasamente AFL 2017 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din AFL 2017 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 5000+ de competiții sportive din peste 30 sporturi din întreaga lume. Click pe sportul dorit din meniul de sus sau pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din AFL 2017 este real-time și se actualizează instant.