Fotbal american »Republica Cehă » CLAF » 2017

results
5
1490257170
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷REPUBLICA CEHĂ: CLAF¬ZEE÷UFNwokTr¬ZB÷62¬ZY÷Republica Cehă¬ZC÷8v7PnVLI¬ZD÷p¬ZE÷xYo9Zypr¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷62_UFNwokTr¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/republica-ceha/claf/¬ZX÷07Republica Ce014a Cehă0140000000157000CLAF 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Republica Cehă¬~AA÷CS7MY1eA¬AD÷1491051600¬ADE÷1491051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prague Black Panthers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRA¬AE÷Prague Black Panthers¬WU÷prague-black-panthers¬WN÷PRA¬AF÷Prague Lions¬WV÷prague-lions¬AN÷n¬~AA÷t2CQXLAG¬AD÷1491134400¬ADE÷1491134400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pribram Bobcats¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRI¬AE÷Pribram Bobcats¬WU÷pribram-bobcats¬WN÷OS¬AF÷Ostrava Steelers¬WV÷ostrava-steelers¬AN÷n¬~AA÷UmMKJA1s¬AD÷1491138000¬ADE÷1491138000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pardubice Stallions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Pardubice Stallions¬WU÷pardubice-stallions¬WN÷TRN¬AF÷Trnava Bulldogs¬WV÷trnava-bulldogs¬AN÷n¬~AA÷OALOIUGm¬AD÷1491652800¬ADE÷1491652800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Trnava Bulldogs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRN¬AE÷Trnava Bulldogs¬WU÷trnava-bulldogs¬WN÷PRA¬AF÷Prague Black Panthers¬WV÷prague-black-panthers¬AN÷n¬~AA÷KhBUWuQM¬AD÷1491742800¬ADE÷1491742800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pardubice Stallions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Pardubice Stallions¬WU÷pardubice-stallions¬WN÷PRA¬AF÷Prague Lions¬WV÷prague-lions¬AN÷n¬~AA÷zoPSHlWg¬AD÷1492257600¬ADE÷1492257600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Trnava Bulldogs¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷OS¬AF÷Ostrava Steelers¬WV÷ostrava-steelers¬WM÷TRN¬AE÷Trnava Bulldogs¬WU÷trnava-bulldogs¬AN÷n¬~AA÷2H0ZVauT¬AD÷1492261200¬ADE÷1492261200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prague Black Panthers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRA¬AE÷Prague Black Panthers¬WU÷prague-black-panthers¬WN÷PAR¬AF÷Pardubice Stallions¬WV÷pardubice-stallions¬AN÷n¬~AA÷xAi1RJmp¬AD÷1492344000¬ADE÷1492344000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pribram Bobcats¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRI¬AE÷Pribram Bobcats¬WU÷pribram-bobcats¬WN÷PRA¬AF÷Prague Lions¬WV÷prague-lions¬AN÷n¬~AA÷I9EXG8o0¬AD÷1492862400¬ADE÷1492862400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Trnava Bulldogs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRN¬AE÷Trnava Bulldogs¬WU÷trnava-bulldogs¬WN÷PRI¬AF÷Pribram Bobcats¬WV÷pribram-bobcats¬AN÷n¬~AA÷WWj5Qw3j¬AD÷1492952400¬ADE÷1492952400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ostrava Steelers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OS¬AE÷Ostrava Steelers¬WU÷ostrava-steelers¬WN÷PAR¬AF÷Pardubice Stallions¬WV÷pardubice-stallions¬AN÷n¬~AA÷ANk9PcId¬AD÷1493553600¬ADE÷1493553600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prague Lions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRA¬AE÷Prague Lions¬WU÷prague-lions¬WN÷OS¬AF÷Ostrava Steelers¬WV÷ostrava-steelers¬AN÷n¬~AA÷rBW1QLId¬AD÷1493640000¬ADE÷1493640000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pribram Bobcats¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRI¬AE÷Pribram Bobcats¬WU÷pribram-bobcats¬WN÷PRA¬AF÷Prague Black Panthers¬WV÷prague-black-panthers¬AN÷n¬~AA÷d0DyGS06¬AD÷1494072000¬ADE÷1494072000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prague Lions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRA¬AE÷Prague Lions¬WU÷prague-lions¬WN÷TRN¬AF÷Trnava Bulldogs¬WV÷trnava-bulldogs¬AN÷n¬~
5
1490257170
30
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri CLAF 2017 din sectiunea Fotbal american/Republica Cehă. Flashscore.ro oferă livescore din CLAF 2017, rezultate finale și parțiale, clasamente CLAF 2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din CLAF 2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din peste 30 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din CLAF 2017 este real-time și se actualizează instant.