Fotbal american »SUA » NFL » 2017/2018

results
5
1495593020
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷SUA: NFL - Pre-sezon¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷hOt7yoef¬ZD÷t¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷15¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷07SUA 003......0020000000137000NFL - Pre-se015-sezon000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷p4nXqzWl¬AD÷1501804800¬ADE÷1501804800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬WU÷arizona-cardinals¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬WV÷dallas-cowboys¬AN÷n¬~AA÷KMvpsYF7¬AD÷1502321400¬ADE÷1502321400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Panthers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬WU÷carolina-panthers¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬WV÷houston-texans¬AN÷n¬~AA÷tWutrE01¬AD÷1502406000¬ADE÷1502406000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bills¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬WU÷buffalo-bills¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬WV÷minnesota-vikings¬AN÷n¬~AA÷reWV0S6t¬AD÷1502406000¬ADE÷1502406000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Dolphins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬WU÷miami-dolphins¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬WV÷atlanta-falcons¬AN÷n¬~AA÷KM0FdDFf¬AD÷1502407800¬ADE÷1502407800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Ravens¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬WV÷washington-redskins¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬WU÷baltimore-ravens¬AN÷n¬~AA÷Ofoyqfoe¬AD÷1502407800¬ADE÷1502407800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬WU÷new-england-patriots¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬WV÷jacksonville-jaguars¬AN÷n¬~AA÷SOLz4eNK¬AD÷1502409600¬ADE÷1502409600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bears¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬WU÷chicago-bears¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬WV÷denver-broncos¬AN÷n¬~AA÷6FKv3FxR¬AD÷1502409600¬ADE÷1502409600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Browns¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬WV÷new-orleans-saints¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬WU÷cleveland-browns¬AN÷n¬~AA÷6V82IfxE¬AD÷1502409600¬ADE÷1502409600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬WU÷green-bay-packers¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬WV÷philadelphia-eagles¬AN÷n¬~AA÷xIVZanMn¬AD÷1502492400¬ADE÷1502492400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬WU÷new-york-giants¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬WV÷pittsburgh-steelers¬AN÷n¬~AA÷YP4JeXU0¬AD÷1502494200¬ADE÷1502494200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Bengals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬WU÷cincinnati-bengals¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AN÷n¬~AA÷6w3RgBaD¬AD÷1502499600¬ADE÷1502499600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬WU÷kansas-city-chiefs¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬WV÷san-francisco-49ers¬AN÷n¬~AA÷xbBAcg0l¬AD÷1502580600¬ADE÷1502580600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬WU÷new-york-jets¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬WV÷tennessee-titans¬AN÷n¬~AA÷p0WV4y8E¬AD÷1502586000¬ADE÷1502586000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Rams¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬WU÷los-angeles-rams¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬WV÷dallas-cowboys¬AN÷n¬~AA÷b7C6bZpr¬AD÷1502589600¬ADE÷1502589600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬WU÷arizona-cardinals¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬WV÷oakland-raiders¬AN÷n¬~AA÷YPSR5Hh8¬AD÷1502645400¬ADE÷1502645400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indianapolis Colts¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬WU÷indianapolis-colts¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬WV÷detroit-lions¬AN÷n¬~
5
1495593020
321
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NFL din sectiunea Fotbal american/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NFL, rezultate finale și parțiale, clasamente NFL și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din NFL mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din peste 30 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din NFL este real-time și se actualizează instant.