Fotbal american »SUA » NFL » 2016/2017

results
SA÷5¬~ZA÷SUA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷IDQOBfdU¬ZD÷t¬ZE÷Ofi7w6Vi¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷07SUA 003......0020000000157000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷UXHmoOuq¬AD÷1483320600¬ADE÷1483320600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Lions¬ER÷Runda 17¬AX÷0¬AV÷1483361342|¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬WU÷detroit-lions¬AG÷24¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷10¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬WV÷green-bay-packers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KbWHjpIL¬AD÷1483305900¬ADE÷1483305900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷Runda 17¬AX÷0¬AV÷1483323001|¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬WU÷atlanta-falcons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷14¬BC÷21¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬WV÷new-orleans-saints¬AH÷32¬BB÷10¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷19¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4jWVc1Pl¬AD÷1483305900¬ADE÷1483305900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Broncos¬ER÷Runda 17¬AX÷0¬AV÷1483323021|¬BX÷-1¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬WU÷denver-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬WV÷oakland-raiders¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷6¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rsVZdLve¬AD÷1483305900¬ADE÷1483305900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷Runda 17¬AX÷0¬AV÷1483323012|¬BX÷-1¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬WU÷los-angeles-rams¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬WV÷arizona-cardinals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷44¬BB÷3¬BD÷13¬BF÷14¬BH÷14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CGZwduf1¬AD÷1483305900¬ADE÷1483305900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego Chargers¬ER÷Runda 17¬AX÷0¬AV÷1483323044|¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Chargers¬WU÷san-diego-chargers¬AG÷27¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷10¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬WV÷kansas-city-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷37¬BB÷3¬BD÷17¬BF÷14¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷j7Ysea97¬AD÷1483305900¬ADE÷1483305900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Francisco 49ers¬ER÷Runda 17¬AX÷0¬AV÷1483323067|¬BX÷-1¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬WU÷san-francisco-49ers¬AG÷23¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷2¬BG÷7¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬WV÷seattle-seahawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷25¬BB÷3¬BD÷16¬BF÷3¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MRtRbsAr¬AD÷1483305900¬ADE÷1483305900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Redskins¬ER÷Runda 17¬AX÷0¬AV÷1483323056|¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬WU÷washington-redskins¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬WV÷new-york-giants¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷19¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷9¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷SUA: NFL - Play-off¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷biQxXwSu¬ZD÷t¬ZE÷Ofi7w6Vi¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷11¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷07SUA 003......0020000000212000NFL - Play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷Sl5CwNtF¬AD÷1486337400¬ADE÷1486337400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷Finala¬AX÷0¬AV÷1486356579|¬BX÷-1¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬WV÷new-england-patriots¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷2¬AH÷34¬AU÷28¬BJ÷6¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷6¬BH÷19¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬WU÷atlanta-falcons¬AZ÷0¬AG÷28¬AT÷28¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷21¬BE÷7¬BG÷0¬AM÷Locaţie neutră.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lxNrBhE8¬AD÷1485128400¬ADE÷1485128400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬AV÷1485141725|¬BX÷-1¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬WU÷new-england-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷36¬BA÷10¬BC÷7¬BE÷16¬BG÷3¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬WV÷pittsburgh-steelers¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷9¬BF÷0¬BH÷8¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WI7aFnlc¬AD÷1485115500¬ADE÷1485115500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬AV÷1485133209|¬BX÷-1¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬WV÷green-bay-packers¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷15¬BH÷6¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬WU÷atlanta-falcons¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷44¬BA÷10¬BC÷14¬BE÷13¬BG÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷h2uoAUue¬AD÷1484529600¬ADE÷1484529600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬AV÷1484545120|¬BX÷-1¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬WU÷kansas-city-chiefs¬AG÷16¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷6¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬WV÷pittsburgh-steelers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷18¬BB÷6¬BD÷6¬BF÷3¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nPvk9le1¬AD÷1484516400¬ADE÷1484516400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Cowboys¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬AV÷1484545642|¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬WU÷dallas-cowboys¬AG÷31¬BA÷3¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷18¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬WV÷green-bay-packers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷34¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vaysBAQl¬AD÷1484442900¬ADE÷1484442900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬AV÷1484462141|¬BX÷-1¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬WV÷houston-texans¬AH÷16¬BB÷3¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷3¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬WU÷new-england-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷34¬BA÷14¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QFwg88A7¬AD÷1484429700¬ADE÷1484429700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬AV÷1484478824|¬BX÷-1¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬WV÷seattle-seahawks¬AH÷20¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷3¬BH÷7¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬WU÷atlanta-falcons¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷36¬BA÷0¬BC÷19¬BE÷7¬BG÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2m7axwZp¬AD÷1483911600¬ADE÷1483911600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬AV÷1483927767|¬BX÷-1¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬WU÷green-bay-packers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷38¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷10¬BG÷14¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬WV÷new-york-giants¬AH÷13¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷t0J2TadU¬AD÷1483898700¬ADE÷1483898700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬AV÷1483919465|¬BX÷-1¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬WU÷pittsburgh-steelers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷14¬BC÷6¬BE÷10¬BG÷0¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬WV÷miami-dolphins¬AH÷12¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0vLXtJQT¬AD÷1483838100¬ADE÷1483838100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Seahawks¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬AV÷1483906279|¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬WU÷seattle-seahawks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷26¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷16¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬WV÷detroit-lions¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷3¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ILf8lqSu¬AD÷1483824900¬ADE÷1483824900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬AV÷1483843396|¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬WU÷houston-texans¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷27¬BA÷10¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬WV÷oakland-raiders¬AH÷14¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷SUA: NFL - All Stars¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷YDE7WHdh¬ZD÷t¬ZE÷Ofi7w6Vi¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷17¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷07SUA 003......0020000000291000NFL - All St015 Stars000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷YkAQpvlr¬AD÷1485738000¬ADE÷1485738000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NFC¬ER÷Finala¬AX÷0¬AV÷1485764267|¬BX÷-1¬WM÷NFC¬AE÷NFC¬WU÷nfc¬AG÷13¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷6¬WN÷AFC¬AF÷AFC¬WV÷afc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷20¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷3¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~
5
1490920270
332
fixtures
5
1490920270
0
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NFL din sectiunea Fotbal american/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NFL, rezultate finale și parțiale, clasamente NFL și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din NFL mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din peste 30 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din NFL este real-time și se actualizează instant.