Fotbal american »SUA » NFL » 2016/2017

results
SA÷5¬~ZA÷SUA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷IDQOBfdU¬ZD÷t¬ZE÷Ofi7w6Vi¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷07SUA 003......0020000000153000NFL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷Y7y3GiJf¬AD÷1481246700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Runda 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬WV÷oakland-raiders¬AH÷13¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷3¬BH÷0¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬WU÷kansas-city-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷21¬BA÷0¬BC÷21¬BE÷0¬BG÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jqnbHX3l¬AD÷1480987800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Jets¬ER÷Runda 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬WU÷new-york-jets¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬WV÷indianapolis-colts¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷41¬BB÷14¬BD÷10¬BF÷10¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xtrfIDlr¬AD÷1480901400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Seahawks¬ER÷Runda 13¬AX÷0¬AV÷1480930148|¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬WU÷seattle-seahawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬BA÷10¬BC÷13¬BE÷7¬BG÷10¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬WV÷carolina-panthers¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0buROFBE¬AD÷1480886700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Cardinals¬ER÷Runda 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬WU÷arizona-cardinals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬WV÷washington-redskins¬AH÷23¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷14¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tAdONZQK¬AD÷1480886700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷Runda 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬WU÷pittsburgh-steelers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷5¬BC÷9¬BE÷7¬BG÷3¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬WV÷new-york-giants¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷K0eSMgtR¬AD÷1480886700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego Chargers¬ER÷Runda 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Chargers¬WU÷san-diego-chargers¬AG÷21¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷10¬BH÷11¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷M7tNPed8¬AD÷1480885500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland Raiders¬ER÷Runda 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬WU÷oakland-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷3¬BC÷6¬BE÷14¬BG÷15¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬WV÷buffalo-bills¬AH÷24¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷14¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Mg1lBdsF¬AD÷1480874400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷Runda 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬WU÷atlanta-falcons¬AG÷28¬BA÷10¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷12¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬WV÷kansas-city-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷29¬BB÷6¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KvKiAGdL¬AD÷1480874400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷Runda 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬WV÷miami-dolphins¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷6¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬WU÷baltimore-ravens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷14¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷239d9zCR¬AD÷1480874400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bears¬ER÷Runda 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬WU÷chicago-bears¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷14¬BG÷5¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬WV÷san-francisco-49ers¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4CeO4fKr¬AD÷1480874400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Bengals¬ER÷Runda 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬WU÷cincinnati-bengals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷10¬BC÷9¬BE÷10¬BG÷3¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬WV÷philadelphia-eagles¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Yo0S3EZl¬AD÷1480874400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷Runda 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬WU÷green-bay-packers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷21¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬WV÷houston-texans¬AH÷13¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CxaW2Yle¬AD÷1480874400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville Jaguars¬ER÷Runda 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬WU÷jacksonville-jaguars¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬WV÷denver-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f1ly2h41¬AD÷1480874400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬ER÷Runda 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬WU÷new-england-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷6¬BG÷3¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬WV÷los-angeles-rams¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷84hu1CJ7¬AD÷1480874400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷Runda 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬WU÷new-orleans-saints¬AG÷13¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬WV÷detroit-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷3¬BD÷10¬BF÷6¬BH÷9¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SW1pCxS8¬AD÷1480641900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷Runda 13¬AX÷0¬AV÷1480658335|¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬WU÷minnesota-vikings¬AG÷15¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷9¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬WV÷dallas-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lt3tDIC2¬AD÷1480383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷Runda 12¬AX÷0¬AV÷1480398231|¬BX÷-1¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬WV÷green-bay-packers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷3¬BH÷10¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬WU÷philadelphia-eagles¬AG÷13¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷3¬BG÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~
5
1481366611
257
fixtures
SA÷5¬~ZA÷SUA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷IDQOBfdU¬ZD÷t¬ZE÷Ofi7w6Vi¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷07SUA 003......0020000000153000NFL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷Cbz7FBY0¬AD÷1481479200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷Runda 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬WU÷buffalo-bills¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬WV÷pittsburgh-steelers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷tYvBEVm7¬AD÷1481479200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Panthers¬ER÷Runda 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬WU÷carolina-panthers¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Chargers¬WV÷san-diego-chargers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷KOwFDk3D¬AD÷1481479200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Browns¬ER÷Runda 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬WU÷cleveland-browns¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬WV÷cincinnati-bengals¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷MTHcxZuE¬AD÷1481479200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Lions¬ER÷Runda 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬WV÷chicago-bears¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬WU÷detroit-lions¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷Y3L1ygeK¬AD÷1481479200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indianapolis Colts¬ER÷Runda 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬WU÷indianapolis-colts¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬WV÷houston-texans¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷SQK5zDAQ¬AD÷1481479200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville Jaguars¬ER÷Runda 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬WU÷jacksonville-jaguars¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬WV÷minnesota-vikings¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷UZ6XVWIs¬AD÷1481479200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Dolphins¬ER÷Runda 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬WV÷arizona-cardinals¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬WU÷miami-dolphins¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷nB1xVjYm¬AD÷1481479200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷Runda 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬WU÷philadelphia-eagles¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬WV÷washington-redskins¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷KOapTU20¬AD÷1481479200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷Runda 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬WU÷tennessee-titans¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬WV÷denver-broncos¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷YR3lSlI6¬AD÷1481490300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco 49ers¬ER÷Runda 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬WU÷san-francisco-49ers¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬WV÷new-york-jets¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷GjggR8XC¬AD÷1481491500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷Runda 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬WU÷green-bay-packers¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬WV÷seattle-seahawks¬AL÷{"1":[{"BN":"Dolce Sport","BU":"http:\/\/www.dolce-sport.ro\/program\/dolce-sport-1"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷fshcQSnJ¬AD÷1481491500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷Runda 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬WU÷los-angeles-rams¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬WV÷atlanta-falcons¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷Q10tUAmf¬AD÷1481491500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬ER÷Runda 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬WV÷new-orleans-saints¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷8bevkCPJ¬AD÷1481506200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Giants¬ER÷Runda 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬WU÷new-york-giants¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬WV÷dallas-cowboys¬AL÷{"1":[{"BN":"Dolce Sport","BU":"http:\/\/www.dolce-sport.ro\/program\/dolce-sport-1"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷nkfrlWvQ¬AD÷1481592600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬ER÷Runda 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬WU÷new-england-patriots¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬WV÷baltimore-ravens¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~
5
1481366611
63
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NFL din sectiunea Fotbal american/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NFL, rezultate finale și parțiale, clasamente NFL și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din NFL mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din peste 30 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din NFL este real-time și se actualizează instant.