Baschet »Noua Zeelandă » NBL » 2017

results
3
1488194025
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷NOUA ZEELANDĂ: NBL¬ZEE÷tCx1gsk2¬ZB÷140¬ZY÷Noua Zeelandă¬ZC÷dEKq2S4c¬ZD÷p¬ZE÷rVOW6Wah¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷140_tCx1gsk2¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/noua-zeelanda/nbl/¬ZX÷04Noua Zeeland013elandă0010000000157000NBL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Noua Zeelandă¬~AA÷CQnJiL24¬AD÷1489651200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Southland Sharks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷Southland Sharks¬WU÷southland-sharks¬WN÷NEL¬AF÷Nelson Giants¬WV÷nelson-giants¬AN÷n¬~AA÷fkxOjuIA¬AD÷1489737600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wellington Saints¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WEL¬AE÷Wellington Saints¬WU÷wellington-saints¬WN÷HAW¬AF÷Bay Hawks¬WV÷bay-hawks¬AN÷n¬~AA÷SGkVlJnN¬AD÷1489824000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nelson Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEL¬AE÷Nelson Giants¬WU÷nelson-giants¬WN÷TAR¬AF÷Augusta Mountainairs¬WV÷augusta-mountainairs¬AN÷n¬~AA÷YuySkaXG¬AD÷1489824000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Super City Rangers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUP¬AE÷Super City Rangers¬WU÷super-city-rangers¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Rams¬WV÷canterbury-rams¬AN÷n¬~AA÷67lZmw2T¬AD÷1489896000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bay Hawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAW¬AE÷Bay Hawks¬WU÷bay-hawks¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Rams¬WV÷canterbury-rams¬AN÷n¬~AA÷ClR1qcAp¬AD÷1490256000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Rams¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Rams¬WU÷canterbury-rams¬WN÷WEL¬AF÷Wellington Saints¬WV÷wellington-saints¬AN÷n¬~AA÷QiV5rHPj¬AD÷1490342400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Augusta Mountainairs¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SUP¬AF÷Super City Rangers¬WV÷super-city-rangers¬WM÷TAR¬AE÷Augusta Mountainairs¬WU÷augusta-mountainairs¬AN÷n¬~AA÷veJm702i¬AD÷1490342400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Southland Sharks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷Southland Sharks¬WU÷southland-sharks¬WN÷WEL¬AF÷Wellington Saints¬WV÷wellington-saints¬AN÷n¬~AA÷IoIi6KHc¬AD÷1490428800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nelson Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEL¬AE÷Nelson Giants¬WU÷nelson-giants¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Rams¬WV÷canterbury-rams¬AN÷n¬~AA÷zNCd5vX3¬AD÷1490497200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bay Hawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TAR¬AF÷Augusta Mountainairs¬WV÷augusta-mountainairs¬WM÷HAW¬AE÷Bay Hawks¬WU÷bay-hawks¬AN÷n¬~AA÷EDB04bnA¬AD÷1490857200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nelson Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEL¬AE÷Nelson Giants¬WU÷nelson-giants¬WN÷SOU¬AF÷Southland Sharks¬WV÷southland-sharks¬AN÷n¬~AA÷8zB43I1G¬AD÷1490943600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Augusta Mountainairs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAR¬AE÷Augusta Mountainairs¬WU÷augusta-mountainairs¬WN÷SOU¬AF÷Southland Sharks¬WV÷southland-sharks¬AN÷n¬~AA÷KAE82xHM¬AD÷1490943600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Rams¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Rams¬WU÷canterbury-rams¬WN÷SUP¬AF÷Super City Rangers¬WV÷super-city-rangers¬AN÷n¬~
3
1488194025
63
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NBL 2017 din sectiunea Baschet/Noua Zeelandă. Flashscore.ro oferă livescore din NBL 2017, rezultate finale și parțiale, clasamente NBL 2017 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NBL 2017 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NBL 2017 este real-time și se actualizează instant.