Volei »Iran » Super League » 2016/2017

results
SA÷12¬~ZA÷IRAN: Super League¬ZEE÷CIT23Uhp¬ZB÷94¬ZY÷Iran¬ZC÷KOTK19xm¬ZD÷p¬ZE÷W0tZ01Zg¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷94_CIT23Uhp¬ZJ÷2¬ZL÷/volei/iran/super-league/¬ZX÷05Iran 004......0030000000157000Super League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Iran¬~AA÷K4Hcqavs¬AD÷1485955800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Paykan¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAY¬AE÷Paykan¬WU÷paykan¬AG÷2¬BA÷23¬BC÷30¬BE÷25¬BG÷19¬BI÷12¬WN÷SAR¬AF÷Sarmayeh Bank¬WV÷sarmayeh-bank¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷28¬BF÷22¬BH÷25¬BJ÷15¬AN÷n¬~AA÷fN9AtcOa¬AD÷1485952200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Javaheri Gonbad¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GON¬AE÷Javaheri Gonbad¬WU÷javaheri-gonbad¬AG÷1¬BA÷19¬BC÷21¬BE÷25¬BG÷24¬WN÷KAL¬AF÷Kalleh Mazandaran¬WV÷kalleh-mazandaran¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷20¬BH÷26¬AN÷n¬~AA÷lp9EuHw6¬AD÷1485952200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Matin Varamin¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ARD¬AF÷Ardakan Arman¬WV÷ardakan-arman¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷25¬WM÷VAR¬AE÷Matin Varamin¬WU÷matin-varamin¬AG÷0¬BA÷16¬BC÷17¬BE÷23¬AN÷n¬~AA÷tK56sw9g¬AD÷1485952200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Sazman Omran¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAZ¬AE÷Sazman Omran¬WU÷sazman-omran¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷SHA¬AF÷Shahrdari Urmia¬WV÷shahrdari-urmia¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷beG1rJgm¬AD÷1485952200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shahrdari Arak¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PAR¬AF÷Parseh Tehran¬WV÷parseh-tehran¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷25¬WM÷SHA¬AE÷Shahrdari Arak¬WU÷shahrdari-arak¬AG÷0¬BA÷17¬BC÷23¬BE÷23¬AN÷n¬~AA÷lMUVmuWP¬AD÷1485948600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saipa Alborz¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAI¬AE÷Saipa Alborz¬WU÷saipa-alborz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷28¬WN÷SHA¬AF÷Shahrdari Tabriz¬WV÷shahrdari-tabriz¬AH÷0¬BB÷19¬BD÷12¬BF÷26¬AN÷n¬~ZA÷IRAN: Super League - Play-off¬ZEE÷CIT23Uhp¬ZB÷94¬ZY÷Iran¬ZC÷bFSO0Tig¬ZD÷p¬ZE÷W0tZ01Zg¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷94_CIT23Uhp¬ZJ÷11¬ZL÷/volei/iran/super-league/¬ZX÷05Iran 004......0030000000212000Super League023ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Iran¬~AA÷nD0r9FTK¬AD÷1487770200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmayeh Bank¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarmayeh Bank¬WU÷sarmayeh-bank¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷22¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷SAI¬AF÷Saipa Alborz¬WV÷saipa-alborz¬AH÷1¬BB÷25¬BD÷14¬BF÷23¬BH÷23¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷Uy6wAeEE¬AD÷1487763000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Paykan¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAY¬AE÷Paykan¬WU÷paykan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷SHA¬AF÷Shahrdari Urmia¬WV÷shahrdari-urmia¬AH÷0¬BB÷20¬BD÷15¬BF÷23¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷88jdbVHn¬AD÷1487507400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saipa Alborz¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAI¬AE÷Saipa Alborz¬WU÷saipa-alborz¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷16¬BE÷18¬BG÷25¬BI÷15¬WN÷VAR¬AF÷Matin Varamin¬WV÷matin-varamin¬AH÷2¬BB÷21¬BD÷25¬BF÷25¬BH÷23¬BJ÷13¬AM÷Meciul 3. Saipa Alborz câştigă cu scorul la general 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷nak0ckXh¬AD÷1487507400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shahrdari Urmia¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shahrdari Urmia¬WU÷shahrdari-urmia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷22¬BC÷23¬BE÷25¬BG÷25¬BI÷15¬WN÷KAL¬AF÷Kalleh Mazandaran¬WV÷kalleh-mazandaran¬AH÷2¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷19¬BH÷23¬BJ÷10¬AM÷Meciul 3. Shahrdari Urmia câştigă cu scorul la general 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷AkrHy4VI¬AD÷1487163600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ardakan Arman¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARD¬AE÷Ardakan Arman¬WU÷ardakan-arman¬AG÷1¬BA÷19¬BC÷16¬BE÷25¬BG÷24¬WN÷PAY¬AF÷Paykan¬WV÷paykan¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷19¬BH÷26¬AM÷Meciul 2. Paykan câştigă cu scorul la general 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷rwDVfRVt¬AD÷1487161800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kalleh Mazandaran¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAL¬AE÷Kalleh Mazandaran¬WU÷kalleh-mazandaran¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷20¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷SHA¬AF÷Shahrdari Urmia¬WV÷shahrdari-urmia¬AH÷1¬BB÷23¬BD÷25¬BF÷20¬BH÷21¬AM÷Meciul 2. Egal la general 1-1.¬AN÷n¬~AA÷QcQ3a7NP¬AD÷1487161800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Matin Varamin¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAR¬AE÷Matin Varamin¬WU÷matin-varamin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷26¬BE÷25¬WN÷SAI¬AF÷Saipa Alborz¬WV÷saipa-alborz¬AH÷0¬BB÷23¬BD÷24¬BF÷13¬AM÷Meciul 2. Egal la general 1-1.¬AN÷n¬~AA÷CfMa0m8J¬AD÷1487161800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shahrdari Tabriz¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shahrdari Tabriz¬WU÷shahrdari-tabriz¬AG÷0¬BA÷14¬BC÷18¬BE÷20¬WN÷SAR¬AF÷Sarmayeh Bank¬WV÷sarmayeh-bank¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷25¬AM÷Meciul 2. Sarmayeh Bank câştigă cu scorul la general 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷OYq9wQ06¬AD÷1486567800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saipa Alborz¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAI¬AE÷Saipa Alborz¬WU÷saipa-alborz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷21¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷VAR¬AF÷Matin Varamin¬WV÷matin-varamin¬AH÷1¬BB÷21¬BD÷25¬BF÷23¬BH÷16¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷pro5v6o0¬AD÷1486560600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmayeh Bank¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarmayeh Bank¬WU÷sarmayeh-bank¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷24¬BE÷23¬BG÷25¬BI÷15¬WN÷SHA¬AF÷Shahrdari Tabriz¬WV÷shahrdari-tabriz¬AH÷2¬BB÷22¬BD÷26¬BF÷25¬BH÷16¬BJ÷13¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷WbqDxpGC¬AD÷1486557000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shahrdari Urmia¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shahrdari Urmia¬WU÷shahrdari-urmia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷21¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷KAL¬AF÷Kalleh Mazandaran¬WV÷kalleh-mazandaran¬AH÷1¬BB÷25¬BD÷17¬BF÷21¬BH÷22¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷2Je0unWg¬AD÷1486553400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Paykan¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAY¬AE÷Paykan¬WU÷paykan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷21¬BG÷25¬WN÷ARD¬AF÷Ardakan Arman¬WV÷ardakan-arman¬AH÷1¬BB÷18¬BD÷20¬BF÷25¬BH÷21¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~
12
1488037917
141
fixtures
SA÷12¬~ZA÷IRAN: Super League - Play-off¬ZEE÷CIT23Uhp¬ZB÷94¬ZY÷Iran¬ZC÷bFSO0Tig¬ZD÷p¬ZE÷W0tZ01Zg¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷94_CIT23Uhp¬ZJ÷11¬ZL÷/volei/iran/super-league/¬ZX÷05Iran 004......0030000000212000Super League023ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Iran¬~AA÷vVZhf094¬AD÷1488285000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saipa Alborz¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAR¬AF÷Sarmayeh Bank¬WV÷sarmayeh-bank¬WM÷SAI¬AE÷Saipa Alborz¬WU÷saipa-alborz¬AM÷Meciul 2. Sarmayeh Bank conduce la general 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷0vyketfb¬AD÷1488285000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shahrdari Urmia¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shahrdari Urmia¬WU÷shahrdari-urmia¬WN÷PAY¬AF÷Paykan¬WV÷paykan¬AM÷Meciul 2. Paykan conduce la general 1-0.¬AN÷n¬~
12
1488037917
2
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Super League 2016/2017 din sectiunea Volei/Iran. Flashscore.ro oferă livescore din Super League 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente Super League 2016/2017 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din Super League 2016/2017 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 200+ de competiții de Volei din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din Super League 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.