Rezultate, scoruri live si clasamete Top League 2018/2019  

Rugby Japonia Top League2018/2019

results
SA÷8¬~ZA÷JAPONIA: Top League - Play-off¬ZEE÷8dRfslyR¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷QiLbrWYA¬ZD÷p¬ZE÷4OyCSfHc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_8dRfslyR¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby/japonia/top-league/¬ZX÷07Japonia 007aponia0130000000243000Top League -021ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷IwbB6LIc¬AD÷1544850000¬ADE÷1544850000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kobe Steel¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KBE¬AE÷Kobe Steel¬JA÷jFUzE0yp¬WU÷kobe-steel¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷55¬BA÷22¬BC÷33¬WN÷SUN¬AF÷Suntory Sungoliath¬JB÷YwKuDKjj¬WV÷suntory-sungoliath¬AH÷5¬BB÷5¬BD÷0¬~AA÷02mG5uY3¬AD÷1544841000¬ADE÷1544841000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toyota Verblitz¬ER÷locul 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YAM¬AF÷Yamaha Jubilo¬JB÷0pCRzOrc¬WV÷yamaha-jubilo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷15¬BB÷5¬BD÷10¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Verblitz¬JA÷nsOqCv6d¬WU÷toyota-verblitz¬AG÷12¬BA÷12¬BC÷0¬~AA÷vsfCYGNs¬AD÷1544252400¬ADE÷1544252400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Suntory Sungoliath¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YAM¬AF÷Yamaha Jubilo¬JB÷ULmqqqqn¬WV÷yamaha-jubilo¬AZ÷0¬AH÷25¬AU÷25¬BB÷22¬BD÷3¬BF÷0¬WM÷SUN¬AE÷Suntory Sungoliath¬JA÷jVlupPTu¬WU÷suntory-sungoliath¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷28¬AT÷25¬BA÷13¬BC÷12¬BE÷3¬~AA÷n7gGXzwl¬AD÷1544245200¬ADE÷1544245200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kobe Steel¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KBE¬AE÷Kobe Steel¬JA÷Cpwlr3bh¬WU÷kobe-steel¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷31¬BA÷18¬BC÷13¬WN÷TOY¬AF÷Toyota Verblitz¬JB÷QmshsNDb¬WV÷toyota-verblitz¬AH÷19¬BB÷6¬BD÷13¬~AA÷SA2i20si¬AD÷1543726800¬ADE÷1543726800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wild Knights¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wild Knights¬JA÷CpRPfKIg¬WU÷wild-knights¬AG÷27¬BA÷15¬BC÷12¬WN÷TOY¬AF÷Toyota Verblitz¬JB÷jyQTgvYa¬WV÷toyota-verblitz¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷31¬BB÷9¬BD÷22¬~AA÷fNXxqwsT¬AD÷1543723200¬ADE÷1543723200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kobe Steel¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KBE¬AE÷Kobe Steel¬JA÷htfavaYC¬WU÷kobe-steel¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷63¬BA÷29¬BC÷34¬WN÷BLA¬AF÷Black Rams¬JB÷WWh3wJmJ¬WV÷black-rams¬AH÷27¬BB÷15¬BD÷12¬~ZA÷JAPONIA: Top League - Locurile 5-8¬ZEE÷8dRfslyR¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷MJE7tA3N¬ZD÷p¬ZE÷4OyCSfHc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_8dRfslyR¬ZJ÷42¬ZL÷/rugby/japonia/top-league/¬ZX÷07Japonia 007aponia0130000000270000Top League -025le 5-8000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷vgnK4amA¬AD÷1544850000¬ADE÷1544850000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wild Knights¬ER÷locul 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wild Knights¬JA÷vyBVZsb3¬WU÷wild-knights¬AG÷41¬BA÷10¬BC÷31¬WN÷SHI¬AF÷Shining A.¬JB÷dC5zZ1D9¬WV÷shining-arcs¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷43¬BB÷22¬BD÷21¬~AA÷8SjO3J2G¬AD÷1544841000¬ADE÷1544841000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Rams¬ER÷locul 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Rams¬JA÷z34vYLSF¬WU÷black-rams¬AG÷26¬BA÷12¬BC÷14¬WN÷SPE¬AF÷Spears Kubota¬JB÷SbS7Ggcr¬WV÷spears-kubota¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷30¬BB÷20¬BD÷10¬~AA÷dKeqVsHk¬AD÷1544243400¬ADE÷1544243400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spears Kubota¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPE¬AE÷Spears Kubota¬JA÷QmemDraI¬WU÷spears-kubota¬AG÷13¬BA÷8¬BC÷5¬WN÷SHI¬AF÷Shining A.¬JB÷4vfiC2EO¬WV÷shining-arcs¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷36¬BB÷14¬BD÷22¬~AA÷EejlU1We¬AD÷1544237100¬ADE÷1544237100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Rams¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Rams¬JA÷6qYZzniP¬WU÷black-rams¬AG÷26¬BA÷12¬BC÷14¬WN÷WIL¬AF÷Wild Knights¬JB÷r5P1W5at¬WV÷wild-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷35¬BB÷14¬BD÷21¬~ZA÷JAPONIA: Top League - Locurile 9-16¬ZEE÷8dRfslyR¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷Ct1a5WUh¬ZD÷p¬ZE÷4OyCSfHc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_8dRfslyR¬ZJ÷50¬ZL÷/rugby/japonia/top-league/¬ZX÷07Japonia 007aponia0130000000289000Top League -026e 9-16000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷nJkS2wIM¬AD÷1544850000¬ADE÷1544850000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Rockets¬ER÷locul 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Rockets¬JA÷vZVBFDCl¬WU÷nec-green-rockets¬AG÷24¬BA÷14¬BC÷10¬WN÷HON¬AF÷Honda HEAT¬JB÷McLGEXRf¬WV÷honda-heat¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷30¬BB÷16¬BD÷14¬~AA÷UsuX1cXS¬AD÷1544841000¬ADE÷1544841000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toshiba Brave Lupus¬ER÷locul 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOS¬AE÷Toshiba Brave Lupus¬JA÷0lKKDis1¬WU÷toshiba-brave-lupus¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷31¬BA÷17¬BC÷14¬WN÷CAN¬AF÷Canon Eagles¬JB÷UNOOCBd7¬WV÷canon-eagles¬AH÷18¬BB÷8¬BD÷10¬~AA÷2HWrjqgF¬AD÷1544331600¬ADE÷1544331600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canon Eagles¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canon Eagles¬JA÷069VPLrO¬WU÷canon-eagles¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷14¬WN÷HON¬AF÷Honda HEAT¬JB÷vc8ZOubU¬WV÷honda-heat¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷40¬BB÷33¬BD÷7¬~AA÷KhsviPw9¬AD÷1544245200¬ADE÷1544245200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Rockets¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Rockets¬JA÷67GMRsEB¬WU÷nec-green-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷47¬BA÷21¬BC÷26¬WN÷TOS¬AF÷Toshiba Brave Lupus¬JB÷IsKQQ1TH¬WV÷toshiba-brave-lupus¬AH÷26¬BB÷12¬BD÷14¬~AA÷Oxd00vC3¬AD÷1543723200¬ADE÷1543723200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toyota Shuttles¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Shuttles¬JA÷40uZjxII¬WU÷toyota-shuttles¬AG÷17¬BA÷10¬BC÷7¬WN÷CAN¬AF÷Canon Eagles¬JB÷I3qwjdXO¬WV÷canon-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷51¬BB÷36¬BD÷15¬~AA÷djf8bItG¬AD÷1543717800¬ADE÷1543717800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toshiba Brave Lupus¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOS¬AE÷Toshiba Brave Lupus¬JA÷jiEi9JXn¬WU÷toshiba-brave-lupus¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷48¬BA÷21¬BC÷27¬WN÷HON¬AF÷Hino Red Dolphins¬JB÷UsDe8wmg¬WV÷hino-red-dolphins¬AH÷26¬BB÷5¬BD÷21¬~ZA÷JAPONIA: Top League - Locurile 13-16¬ZEE÷8dRfslyR¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷GtEBuUIT¬ZD÷p¬ZE÷4OyCSfHc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_8dRfslyR¬ZJ÷43¬ZL÷/rugby/japonia/top-league/¬ZX÷07Japonia 007aponia0130000000302000Top League -027 13-16000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷4zWbcHup¬AD÷1544850000¬ADE÷1544850000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hino Red Dolphins¬ER÷locul 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HON¬AE÷Hino Red Dolphins¬JA÷8ENSBVBD¬WU÷hino-red-dolphins¬AG÷34¬BA÷19¬BC÷15¬WN÷MUN¬AF÷Munakata Sanix¬JB÷AJ1BzFlE¬WV÷munakata-sanix¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷37¬BB÷13¬BD÷24¬~AA÷bcV2dyej¬AD÷1544841000¬ADE÷1544841000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Sparks¬ER÷locul 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOH¬AE÷Red Sparks¬JA÷OM5FZY3K¬WU÷red-sparks¬AG÷31¬BA÷10¬BC÷21¬WN÷TOY¬AF÷Toyota Shuttles¬JB÷Iq5JYhJQ¬WV÷toyota-shuttles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷36¬BB÷22¬BD÷14¬~AA÷6kwzh5O2¬AD÷1544322600¬ADE÷1544322600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toyota Shuttles¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Shuttles¬JA÷YgIET3qa¬WU÷toyota-shuttles¬AG÷31¬BA÷5¬BC÷26¬WN÷MUN¬AF÷Munakata Sanix¬JB÷CpHISNb5¬WV÷munakata-sanix¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷32¬BB÷20¬BD÷12¬~AA÷hnkhTLo2¬AD÷1544236200¬ADE÷1544236200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Sparks¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOH¬AE÷Red Sparks¬JA÷xSO5VPEn¬WU÷red-sparks¬AG÷36¬BA÷10¬BC÷26¬WN÷HON¬AF÷Hino Red Dolphins¬JB÷GIN9UqUh¬WV÷hino-red-dolphins¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷40¬BB÷28¬BD÷12¬~
8
1550675866
80
fixtures
8
1550675866
0
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Top League 2018/2019 din sectiunea Rugby/Japonia. Flashscore.ro oferă livescore din Top League 2018/2019, rezultate finale și parțiale, clasamente Top League 2018/2019 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din Top League 2018/2019 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 5000+ de competiții sportive din peste 30 sporturi din întreaga lume. Click pe sportul dorit din meniul de sus sau pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din Top League 2018/2019 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!