Rezultate, scoruri live si clasamete Top League 2018/2019  

Rugby Japonia Top League2018/2019

results
SA÷8¬~ZA÷JAPONIA: Top League¬ZEE÷8dRfslyR¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷rqbnqCJ4¬ZD÷p¬ZE÷4OyCSfHc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷100_8dRfslyR¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/japonia/top-league/¬ZX÷07Japonia 007aponia0130000000186000Top League 010League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷fyPmIvlp¬AD÷1540015200¬ADE÷1540015200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wild Knights¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wild Knights¬JA÷bLVB22YS¬WU÷wild-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷25¬BA÷17¬BC÷8¬WN÷CAN¬AF÷Canon Eagles¬JB÷0UHwbMtp¬WV÷canon-eagles¬AH÷6¬BB÷6¬BD÷0¬~AA÷lfnLMKuT¬AD÷1540011600¬ADE÷1540011600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hino Red Dolphins¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HON¬AE÷Hino Red Dolphins¬JA÷jeS34O3G¬WU÷hino-red-dolphins¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷12¬WN÷SUN¬AF÷Suntory Sungoliath¬JB÷4bW73rJM¬WV÷suntory-sungoliath¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷50¬BB÷24¬BD÷26¬~AA÷2wlDOtBG¬AD÷1540011600¬ADE÷1540011600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Sparks¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOH¬AE÷Red Sparks¬JA÷rPum864i¬WU÷red-sparks¬AG÷12¬BA÷7¬BC÷5¬WN÷SPE¬AF÷Spears Kubota¬JB÷MFvi7QJc¬WV÷spears-kubota¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷50¬BB÷24¬BD÷26¬~AA÷A3mHN0QM¬AD÷1540011600¬ADE÷1540011600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yamaha Jubilo¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLA¬AF÷Black Rams¬JB÷8Wxa54lA¬WV÷black-rams¬AH÷36¬BB÷17¬BD÷19¬WM÷YAM¬AE÷Yamaha Jubilo¬JA÷Uuve6pZ3¬WU÷yamaha-jubilo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬BA÷21¬BC÷19¬~AA÷SKe0RrRc¬AD÷1540008000¬ADE÷1540008000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Honda HEAT¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HON¬AE÷Honda HEAT¬JA÷zJILioKA¬WU÷honda-heat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷45¬BA÷21¬BC÷24¬WN÷TOS¬AF÷Toshiba Brave Lupus¬JB÷E9HPj5ZG¬WV÷toshiba-brave-lupus¬AH÷26¬BB÷14¬BD÷12¬~AA÷tOa4Q2t4¬AD÷1540008000¬ADE÷1540008000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kobe Steel¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KBE¬AE÷Kobe Steel¬JA÷WpCUkPlN¬WU÷kobe-steel¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷48¬BA÷31¬BC÷17¬WN÷GRE¬AF÷Green Rockets¬JB÷AyBYlq4T¬WV÷nec-green-rockets¬AH÷31¬BB÷10¬BD÷21¬~AA÷Onk9PMeA¬AD÷1540008000¬ADE÷1540008000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toyota Verblitz¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Verblitz¬JA÷SGc0p3Cp¬WU÷toyota-verblitz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷17¬BC÷14¬WN÷TOY¬AF÷Toyota Shuttles¬JB÷tK14qNRj¬WV÷toyota-shuttles¬AH÷20¬BB÷10¬BD÷10¬~AA÷YcddSOBi¬AD÷1540002600¬ADE÷1540002600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shining A.¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shining A.¬JA÷ULFDg7kb¬WU÷shining-arcs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷14¬BC÷17¬WN÷MUN¬AF÷Munakata Sanix¬JB÷tdJHhR44¬WV÷munakata-sanix¬AH÷12¬BB÷5¬BD÷7¬~AA÷f7chT4do¬AD÷1539406800¬ADE÷1539406800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shining A.¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shining A.¬JA÷86R4eTKo¬WU÷shining-arcs¬AG÷36¬BA÷22¬BC÷14¬WN÷TOY¬AF÷Toyota Verblitz¬JB÷ncQ8fmzh¬WV÷toyota-verblitz¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷38¬BB÷26¬BD÷12¬~AA÷QmVTX2YN¬AD÷1539403200¬ADE÷1539403200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Rockets¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Rockets¬JA÷l2fvu8z5¬WU÷nec-green-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷21¬BC÷17¬WN÷HON¬AF÷Hino Red Dolphins¬JB÷ShgrvSkB¬WV÷hino-red-dolphins¬AH÷12¬BB÷7¬BD÷5¬~AA÷hbwHz5l5¬AD÷1539403200¬ADE÷1539403200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Munakata Sanix¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷Munakata Sanix¬JA÷dfKJyZTC¬WU÷munakata-sanix¬AG÷18¬BA÷8¬BC÷10¬WN÷SUN¬AF÷Suntory Sungoliath¬JB÷zoJNzgqJ¬WV÷suntory-sungoliath¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬BB÷19¬BD÷21¬~AA÷EDRPYrJH¬AD÷1539403200¬ADE÷1539403200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Sparks¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOH¬AE÷Red Sparks¬JA÷rkPwsU5h¬WU÷red-sparks¬AG÷31¬BA÷10¬BC÷21¬WN÷HON¬AF÷Honda HEAT¬JB÷MuOstlLb¬WV÷honda-heat¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷52¬BB÷26¬BD÷26¬~AA÷MJGaStdo¬AD÷1539403200¬ADE÷1539403200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toshiba Brave Lupus¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOS¬AE÷Toshiba Brave Lupus¬JA÷IsneyQZT¬WU÷toshiba-brave-lupus¬AG÷24¬BA÷21¬BC÷3¬WN÷SPE¬AF÷Spears Kubota¬JB÷KjYMWqro¬WV÷spears-kubota¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷11¬BD÷15¬~AA÷WlxLZO3B¬AD÷1539403200¬ADE÷1539403200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toyota Shuttles¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Shuttles¬JA÷zPLVrjyt¬WU÷toyota-shuttles¬AG÷37¬BA÷16¬BC÷21¬WN÷KBE¬AF÷Kobe Steel¬JB÷lSPZsAjn¬WV÷kobe-steel¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷66¬BB÷42¬BD÷24¬~AA÷KAUXWMmU¬AD÷1539403200¬ADE÷1539403200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wild Knights¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wild Knights¬JA÷MFhnwn5H¬WU÷wild-knights¬AG÷17¬BA÷17¬BC÷0¬WN÷BLA¬AF÷Black Rams¬JB÷zJdjx6KN¬WV÷black-rams¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷12¬BD÷14¬~AA÷OOYCyoZb¬AD÷1539397800¬ADE÷1539397800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canon Eagles¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YAM¬AF÷Yamaha Jubilo¬JB÷SKFFxFE6¬WV÷yamaha-jubilo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷52¬BB÷33¬BD÷19¬WM÷CAN¬AE÷Canon Eagles¬JA÷lUGBwea0¬WU÷canon-eagles¬AG÷17¬BA÷10¬BC÷7¬~AA÷pYZ8xRJh¬AD÷1538884800¬ADE÷1538884800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Rockets¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Rockets¬JA÷fVN2uHUm¬WU÷nec-green-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬BA÷31¬BC÷3¬WN÷SHI¬AF÷Shining A.¬JB÷65R6vypf¬WV÷shining-arcs¬AH÷31¬BB÷14¬BD÷17¬~AA÷l6t0vmkt¬AD÷1538884800¬ADE÷1538884800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kobe Steel¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HON¬AF÷Hino Red Dolphins¬JB÷tOsSoJiK¬WV÷hino-red-dolphins¬AH÷10¬BB÷10¬BD÷0¬WM÷KBE¬AE÷Kobe Steel¬JA÷2XrOnaxE¬WU÷kobe-steel¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷74¬BA÷36¬BC÷38¬~AA÷29p4w74n¬AD÷1538884800¬ADE÷1538884800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suntory Sungoliath¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUN¬AE÷Suntory Sungoliath¬JA÷baxXpw7Q¬WU÷suntory-sungoliath¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷21¬BC÷14¬WN÷TOY¬AF÷Toyota Shuttles¬JB÷08ObtcFs¬WV÷toyota-shuttles¬AH÷24¬BB÷3¬BD÷21¬~AA÷Cp5fJ3JU¬AD÷1538879400¬ADE÷1538879400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canon Eagles¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canon Eagles¬JA÷zRjxPep7¬WU÷canon-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷43¬BA÷33¬BC÷10¬WN÷MOH¬AF÷Red Sparks¬JB÷lUftOFaD¬WV÷red-sparks¬AH÷24¬BB÷12¬BD÷12¬~
8
1542458882
56
fixtures
SA÷8¬~ZA÷JAPONIA: Top League - Play-off¬ZEE÷8dRfslyR¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷QiLbrWYA¬ZD÷p¬ZE÷4OyCSfHc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_8dRfslyR¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby/japonia/top-league/¬ZX÷07Japonia 007aponia0130000000243000Top League -021ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷E7E9wH4j¬AD÷1543636800¬ADE÷1543636800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yamaha Jubilo¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAM¬AE÷Yamaha Jubilo¬JA÷4KNHdtls¬WU÷yamaha-jubilo¬WN÷SHI¬AF÷Shining A.¬JB÷INRLe03m¬WV÷shining-arcs¬AN÷n¬~AA÷04A5vckp¬AD÷1543640400¬ADE÷1543640400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Suntory Sungoliath¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUN¬AE÷Suntory Sungoliath¬JA÷Knno22QJ¬WU÷suntory-sungoliath¬WN÷SPE¬AF÷Spears Kubota¬JB÷bwok1MuQ¬WV÷spears-kubota¬AN÷n¬~AA÷fNXxqwsT¬AD÷1543723200¬ADE÷1543723200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kobe Steel¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KBE¬AE÷Kobe Steel¬JA÷htfavaYC¬WU÷kobe-steel¬WN÷BLA¬AF÷Black Rams¬JB÷WWh3wJmJ¬WV÷black-rams¬AN÷n¬~AA÷SA2i20si¬AD÷1543726800¬ADE÷1543726800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wild Knights¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wild Knights¬JA÷CpRPfKIg¬WU÷wild-knights¬WN÷TOY¬AF÷Toyota Verblitz¬JB÷jyQTgvYa¬WV÷toyota-verblitz¬AN÷n¬~ZA÷JAPONIA: Top League - Locurile 9-16¬ZEE÷8dRfslyR¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷Ct1a5WUh¬ZD÷p¬ZE÷4OyCSfHc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_8dRfslyR¬ZJ÷50¬ZL÷/rugby/japonia/top-league/¬ZX÷07Japonia 007aponia0130000000289000Top League -026e 9-16000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷611e1Kdc¬AD÷1543631400¬ADE÷1543631400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Rockets¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Rockets¬JA÷WnsRhbm6¬WU÷nec-green-rockets¬WN÷MOH¬AF÷Red Sparks¬JB÷AwtViI2C¬WV÷red-sparks¬AN÷n¬~AA÷2Tf4abR9¬AD÷1543640400¬ADE÷1543640400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Honda HEAT¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MUN¬AF÷Munakata Sanix¬JB÷MH9mAaIt¬WV÷munakata-sanix¬WM÷HON¬AE÷Honda HEAT¬JA÷K8NLEuAP¬WU÷honda-heat¬AN÷n¬~AA÷djf8bItG¬AD÷1543717800¬ADE÷1543717800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toshiba Brave Lupus¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOS¬AE÷Toshiba Brave Lupus¬JA÷jiEi9JXn¬WU÷toshiba-brave-lupus¬WN÷HON¬AF÷Hino Red Dolphins¬JB÷UsDe8wmg¬WV÷hino-red-dolphins¬AN÷n¬~AA÷Oxd00vC3¬AD÷1543723200¬ADE÷1543723200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toyota Shuttles¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Shuttles¬JA÷40uZjxII¬WU÷toyota-shuttles¬WN÷CAN¬AF÷Canon Eagles¬JB÷I3qwjdXO¬WV÷canon-eagles¬AN÷n¬~
8
1542458882
8
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Top League 2018/2019 din sectiunea Rugby/Japonia. Flashscore.ro oferă livescore din Top League 2018/2019, rezultate finale și parțiale, clasamente Top League 2018/2019 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din Top League 2018/2019 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 5000+ de competiții sportive din peste 30 sporturi din întreaga lume. Click pe sportul dorit din meniul de sus sau pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din Top League 2018/2019 este real-time și se actualizează instant.