Rugby »Japonia » Top League » 2017/2018

results
SA÷8¬~ZA÷JAPONIA: Top League¬ZEE÷8dRfslyR¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷Uel1j1vD¬ZD÷p¬ZE÷pK0NESDn¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷100_8dRfslyR¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/japonia/top-league/¬ZX÷08Japonia 007aponia0130000000169000Top League 010League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷8j9cGk2m¬AD÷1508648400¬ADE÷1508648400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kobe Steel¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KBE¬AE÷Kobe Steel¬JA÷8n9OHoHF¬WU÷kobe-steel¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷10¬WN÷BLA¬AF÷Black Rams¬JB÷lbQLG5WL¬WV÷black-rams¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷15¬BB÷5¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷UaAgHVns¬AD÷1508639400¬ADE÷1508639400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Hurricanes¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOH¬AE÷Red Hurricanes¬JA÷zZAGJ7n3¬WU÷red-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬BA÷24¬BC÷12¬WN÷CAN¬AF÷Canon Eagles¬JB÷UeAKIR19¬WV÷canon-eagles¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷14¬AN÷n¬~AA÷jFxXaUH6¬AD÷1508562000¬ADE÷1508562000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shining A.¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shining A.¬JA÷vgxZ6U2c¬WU÷shining-arcs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷76¬BA÷38¬BC÷38¬WN÷MOH¬AF÷Red Sparks¬JB÷dUWw6lI3¬WV÷red-sparks¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷7¬AN÷n¬~AA÷butub8nJ¬AD÷1508562000¬ADE÷1508562000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spears Kubota¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPE¬AE÷Spears Kubota¬JA÷SSmk3n2M¬WU÷spears-kubota¬AG÷5¬BA÷5¬BC÷0¬WN÷YAM¬AF÷Yamaha Jubilo¬JB÷Aiwf26HS¬WV÷yamaha-jubilo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷35¬BB÷7¬BD÷28¬AN÷n¬~AA÷CKNRLBvQ¬AD÷1508562000¬ADE÷1508562000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toyota Shuttles¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Shuttles¬JA÷KQSTe4fd¬WU÷toyota-shuttles¬AG÷24¬BA÷14¬BC÷10¬WN÷TOY¬AF÷Toyota Verblitz¬JB÷MV6CKmXd¬WV÷toyota-verblitz¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷33¬BB÷19¬BD÷14¬AN÷n¬~AA÷KlsyalXC¬AD÷1508558400¬ADE÷1508558400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wild Knights¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wild Knights¬JA÷zLVs58X9¬WU÷wild-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷21¬BA÷11¬BC÷10¬WN÷SUN¬AF÷Suntory Sungoliath¬JB÷UsVo4SnG¬WV÷suntory-sungoliath¬AH÷10¬BB÷10¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0pKNMiPJ¬AD÷1508553000¬ADE÷1508553000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kintetsu Liners¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷Kintetsu Liners¬JA÷C0PLcQPq¬WU÷kintetsu-liners¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷10¬WN÷GRE¬AF÷Green Rockets¬JB÷tzUPdpuj¬WV÷nec-green-rockets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷17¬BB÷9¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷COwT0A20¬AD÷1508553000¬ADE÷1508553000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toshiba Brave Lupus¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOS¬AE÷Toshiba Brave Lupus¬JA÷nakmqRAj¬WU÷toshiba-brave-lupus¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬BA÷15¬BC÷19¬WN÷MUN¬AF÷Munakata Sanix¬JB÷02wV7Ami¬WV÷munakata-sanix¬AH÷20¬BB÷17¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷UalO1jmf¬AD÷1508043600¬ADE÷1508043600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Munakata Sanix¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷Munakata Sanix¬JA÷hbXE1ZQH¬WU÷munakata-sanix¬AG÷22¬BA÷15¬BC÷7¬WN÷CAN¬AF÷Canon Eagles¬JB÷Yeoqp7ep¬WV÷canon-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷17¬AN÷n¬~AA÷GdpK2WXm¬AD÷1508043600¬ADE÷1508043600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toyota Verblitz¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Verblitz¬JA÷6sZ63ed5¬WU÷toyota-verblitz¬AG÷31¬BA÷10¬BC÷21¬WN÷SUN¬AF÷Suntory Sungoliath¬JB÷E7YA2FBB¬WV÷suntory-sungoliath¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷13¬BD÷19¬AN÷n¬~AA÷KQbl8hAQ¬AD÷1508040000¬ADE÷1508040000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Rockets¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Rockets¬JA÷x2sj7wct¬WU÷nec-green-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷14¬BC÷14¬WN÷SPE¬AF÷Spears Kubota¬JB÷WOtf6cCn¬WV÷spears-kubota¬AH÷27¬BB÷10¬BD÷17¬AN÷n¬~AA÷h4Si9YfK¬AD÷1508040000¬ADE÷1508040000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toshiba Brave Lupus¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOS¬AE÷Toshiba Brave Lupus¬JA÷byCumzCO¬WU÷toshiba-brave-lupus¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷17¬BC÷15¬WN÷MOH¬AF÷Red Hurricanes¬JB÷zgeOBJlP¬WV÷red-hurricanes¬AH÷18¬BB÷3¬BD÷15¬AN÷n¬~AA÷MZpG3CIs¬AD÷1508034600¬ADE÷1508034600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kintetsu Liners¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLA¬AF÷Black Rams¬JB÷Sjz34ysa¬WV÷black-rams¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷37¬BB÷20¬BD÷17¬WM÷KIN¬AE÷Kintetsu Liners¬JA÷pSpb5HRh¬WU÷kintetsu-liners¬AG÷10¬BA÷3¬BC÷7¬AN÷n¬~AA÷EDTmAEuE¬AD÷1507957200¬ADE÷1507957200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kobe Steel¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIL¬AF÷Wild Knights¬JB÷KpDylGdI¬WV÷wild-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷56¬BB÷23¬BD÷33¬WM÷KBE¬AE÷Kobe Steel¬JA÷QNDXldsC¬WU÷kobe-steel¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷7¬AN÷n¬~AA÷0Au6oV2D¬AD÷1507957200¬ADE÷1507957200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yamaha Jubilo¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAM¬AE÷Yamaha Jubilo¬JA÷WOKOjICa¬WU÷yamaha-jubilo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬BA÷14¬BC÷22¬WN÷SHI¬AF÷Shining A.¬JB÷EmATkxS5¬WV÷shining-arcs¬AH÷10¬BB÷10¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷n7y2nBm7¬AD÷1507948200¬ADE÷1507948200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toyota Shuttles¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Shuttles¬JA÷ObHGhvrm¬WU÷toyota-shuttles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷47¬BA÷13¬BC÷34¬WN÷MOH¬AF÷Red Sparks¬JB÷hYLKibcg¬WV÷red-sparks¬AH÷7¬BB÷7¬BD÷0¬AN÷n¬~
8
1511428696
72
fixtures
SA÷8¬~ZA÷JAPONIA: Top League¬ZEE÷8dRfslyR¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷Uel1j1vD¬ZD÷p¬ZE÷pK0NESDn¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷100_8dRfslyR¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/japonia/top-league/¬ZX÷08Japonia 007aponia0130000000169000Top League 010League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷QR32F9Hg¬AD÷1512181800¬ADE÷1512181800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Black Rams¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOH¬AF÷Red Hurricanes¬JB÷pUBiBqfq¬WV÷red-hurricanes¬WM÷BLA¬AE÷Black Rams¬JA÷SlPPFPoS¬WU÷black-rams¬AN÷n¬~AA÷4I26ETWa¬AD÷1512190800¬ADE÷1512190800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shining A.¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shining A.¬JA÷bXFeA39k¬WU÷shining-arcs¬WN÷KBE¬AF÷Kobe Steel¬JB÷td509NOe¬WV÷kobe-steel¬AN÷n¬~AA÷04r5ZU8P¬AD÷1512268200¬ADE÷1512268200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Suntory Sungoliath¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUN¬AE÷Suntory Sungoliath¬JA÷YkUwNtge¬WU÷suntory-sungoliath¬WN÷KIN¬AF÷Kintetsu Liners¬JB÷SCTsM081¬WV÷kintetsu-liners¬AN÷n¬~AA÷Cr6EC71C¬AD÷1512268200¬ADE÷1512268200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toyota Shuttles¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canon Eagles¬JB÷UHoeV4oF¬WV÷canon-eagles¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Shuttles¬JA÷ngdjWpW8¬WU÷toyota-shuttles¬AN÷n¬~AA÷bu2ADmn6¬AD÷1512273600¬ADE÷1512273600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wild Knights¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wild Knights¬JA÷Kn448sv2¬WU÷wild-knights¬WN÷GRE¬AF÷Green Rockets¬JB÷82cnXQG2¬WV÷nec-green-rockets¬AN÷n¬~AA÷YcfNAoWO¬AD÷1512277200¬ADE÷1512277200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Munakata Sanix¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷Munakata Sanix¬JA÷xOzVO2Or¬WU÷munakata-sanix¬WN÷SPE¬AF÷Spears Kubota¬JB÷faVZNMwk¬WV÷spears-kubota¬AN÷n¬~AA÷2DUWUlHt¬AD÷1512277200¬ADE÷1512277200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Sparks¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOH¬AE÷Red Sparks¬JA÷tGXoLKN7¬WU÷red-sparks¬WN÷TOY¬AF÷Toyota Verblitz¬JB÷rLBUq408¬WV÷toyota-verblitz¬AN÷n¬~AA÷f7eJBRGI¬AD÷1512277200¬ADE÷1512277200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yamaha Jubilo¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAM¬AE÷Yamaha Jubilo¬JA÷thkaUO0L¬WU÷yamaha-jubilo¬WN÷TOS¬AF÷Toshiba Brave Lupus¬JB÷zFl3TrGR¬WV÷toshiba-brave-lupus¬AN÷n¬~AA÷pxKyU8Wn¬AD÷1512786600¬ADE÷1512786600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Rockets¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Rockets¬JA÷MBAYrOFE¬WU÷nec-green-rockets¬WN÷SUN¬AF÷Suntory Sungoliath¬JB÷GnPyrrVK¬WV÷suntory-sungoliath¬AN÷n¬~AA÷WhMmR6G5¬AD÷1512786600¬ADE÷1512786600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toyota Shuttles¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Shuttles¬JA÷ny3KZJx1¬WU÷toyota-shuttles¬WN÷BLA¬AF÷Black Rams¬JB÷4CcPYwh7¬WV÷black-rams¬AN÷n¬~AA÷SKFdPpoI¬AD÷1512792000¬ADE÷1512792000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kobe Steel¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KBE¬AE÷Kobe Steel¬JA÷6FCvuFEt¬WU÷kobe-steel¬WN÷KIN¬AF÷Kintetsu Liners¬JB÷lv2qvZTn¬WV÷kintetsu-liners¬AN÷n¬~AA÷h2NqSn1a¬AD÷1512792000¬ADE÷1512792000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yamaha Jubilo¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAM¬AE÷Yamaha Jubilo¬JA÷EN4Cyt8l¬WU÷yamaha-jubilo¬WN÷MOH¬AF÷Red Sparks¬JB÷8p4Gz0Nf¬WV÷red-sparks¬AN÷n¬~AA÷buOuTSog¬AD÷1512795600¬ADE÷1512795600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shining A.¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shining A.¬JA÷fwOus2pR¬WU÷shining-arcs¬WN÷CAN¬AF÷Canon Eagles¬JB÷0K08xMhr¬WV÷canon-eagles¬AN÷n¬~AA÷lUGhQQVB¬AD÷1512795600¬ADE÷1512795600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toyota Verblitz¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Verblitz¬JA÷r3dTXc7D¬WU÷toyota-verblitz¬WN÷MOH¬AF÷Red Hurricanes¬JB÷d6pBdspE¬WV÷red-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷I1dT6xVj¬AD÷1512878400¬ADE÷1512878400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spears Kubota¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPE¬AE÷Spears Kubota¬JA÷ze4eyXD5¬WU÷spears-kubota¬WN÷TOS¬AF÷Toshiba Brave Lupus¬JB÷IJg0ziTB¬WV÷toshiba-brave-lupus¬AN÷n¬~AA÷KGwQ7IFp¬AD÷1512878400¬ADE÷1512878400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wild Knights¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wild Knights¬JA÷SU0mwgqg¬WU÷wild-knights¬WN÷MUN¬AF÷Munakata Sanix¬JB÷d45ixDba¬WV÷munakata-sanix¬AN÷n¬~
8
1511428696
32
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Top League 2017/2018 din sectiunea Rugby/Japonia. Flashscore.ro oferă livescore din Top League 2017/2018, rezultate finale și parțiale, clasamente Top League 2017/2018 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din Top League 2017/2018 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 5000+ de competiții sportive din peste 30 sporturi din întreaga lume. Click pe sportul dorit din meniul de sus sau pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din Top League 2017/2018 este real-time și se actualizează instant.