Rugby »Japonia » Top League » 2017/2018

results
SA÷8¬~ZA÷JAPONIA: Top League¬ZEE÷8dRfslyR¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷Uel1j1vD¬ZD÷p¬ZE÷pK0NESDn¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷100_8dRfslyR¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/japonia/top-league/¬ZX÷08Japonia 007aponia0130000000169000Top League 010League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷vwEeM2Cm¬AD÷1503052200¬ADE÷1503052200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canon Eagles¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canon Eagles¬WU÷canon-eagles¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷5¬WN÷SUN¬AF÷Suntory Sungoliath¬WV÷suntory-sungoliath¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷19¬BD÷13¬AN÷n¬~AA÷UR68J0d6¬AD÷1503052200¬ADE÷1503052200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kintetsu Liners¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷Kintetsu Liners¬WU÷kintetsu-liners¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷13¬BA÷10¬BC÷3¬WN÷TOY¬AF÷Toyota Shuttles¬WV÷toyota-shuttles¬AH÷12¬BB÷0¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷YaDaLMRg¬AD÷1503046800¬ADE÷1503046800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toyota Verblitz¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Verblitz¬WU÷toyota-verblitz¬AG÷11¬BA÷5¬BC÷6¬WN÷YAM¬AF÷Yamaha Jubilo¬WV÷yamaha-jubilo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷14¬AN÷n¬~AA÷0nFiNrcs¬AD÷1503043200¬ADE÷1503043200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Rams¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Rams¬WU÷black-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬BA÷14¬BC÷3¬WN÷SHI¬AF÷Shining A.¬WV÷shining-arcs¬AH÷13¬BB÷3¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷n3H3Kts0¬AD÷1503043200¬ADE÷1503043200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kobe Steel¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KBE¬AE÷Kobe Steel¬WU÷kobe-steel¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷39¬BA÷19¬BC÷20¬WN÷MOH¬AF÷Red Hurricanes¬WV÷red-hurricanes¬AH÷16¬BB÷9¬BD÷7¬AN÷n¬~~
8
1503073085
5
fixtures
SA÷8¬~ZA÷JAPONIA: Top League¬ZEE÷8dRfslyR¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷Uel1j1vD¬ZD÷p¬ZE÷pK0NESDn¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷100_8dRfslyR¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/japonia/top-league/¬ZX÷08Japonia 007aponia0130000000169000Top League 010League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷8I5CIKBC¬AD÷1503126000¬ADE÷1503126000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toshiba Brave Lupus¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRE¬AF÷Green Rockets¬WV÷nec-green-rockets¬WM÷TOS¬AE÷Toshiba Brave Lupus¬WU÷toshiba-brave-lupus¬AN÷n¬~AA÷2gKFHvRI¬AD÷1503135000¬ADE÷1503135000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spears Kubota¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPE¬AE÷Spears Kubota¬WU÷spears-kubota¬WN÷PAN¬AF÷Panasonic Wild Knights¬WV÷panasonic-wild-knights¬AN÷n¬~AA÷tpJJGbtP¬AD÷1503212400¬ADE÷1503212400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Sparks¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOH¬AE÷Red Sparks¬WU÷red-sparks¬WN÷MUN¬AF÷Munakata Sanix¬WV÷munakata-sanix¬AN÷n¬~AA÷pIq0PjpP¬AD÷1503648000¬ADE÷1503648000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shining A.¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOS¬AF÷Toshiba Brave Lupus¬WV÷toshiba-brave-lupus¬WM÷SHI¬AE÷Shining A.¬WU÷shining-arcs¬AN÷n¬~AA÷MwySKAht¬AD÷1503657000¬ADE÷1503657000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Black Rams¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Rams¬WU÷black-rams¬WN÷SUN¬AF÷Suntory Sungoliath¬WV÷suntory-sungoliath¬AN÷n¬~AA÷G0zWJU7n¬AD÷1503732600¬ADE÷1503732600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Rockets¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Rockets¬WU÷nec-green-rockets¬WN÷MOH¬AF÷Red Sparks¬WV÷red-sparks¬AN÷n¬~AA÷CSTvI8xa¬AD÷1503732600¬ADE÷1503732600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Hurricanes¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOH¬AE÷Red Hurricanes¬WU÷red-hurricanes¬WN÷SPE¬AF÷Spears Kubota¬WV÷spears-kubota¬AN÷n¬~AA÷dGVjF6MH¬AD÷1503734400¬ADE÷1503734400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kobe Steel¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KBE¬AE÷Kobe Steel¬WU÷kobe-steel¬WN÷MUN¬AF÷Munakata Sanix¬WV÷munakata-sanix¬AN÷n¬~AA÷ptSnGn7B¬AD÷1503734400¬ADE÷1503734400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toyota Verblitz¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Verblitz¬WU÷toyota-verblitz¬WN÷KIN¬AF÷Kintetsu Liners¬WV÷kintetsu-liners¬AN÷n¬~AA÷fiZZIlNh¬AD÷1503741600¬ADE÷1503741600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Panasonic Wild Knights¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAN¬AE÷Panasonic Wild Knights¬WU÷panasonic-wild-knights¬WN÷CAN¬AF÷Canon Eagles¬WV÷canon-eagles¬AN÷n¬~AA÷jJSrHSi5¬AD÷1503741600¬ADE÷1503741600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toyota Shuttles¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Shuttles¬WU÷toyota-shuttles¬WN÷YAM¬AF÷Yamaha Jubilo¬WV÷yamaha-jubilo¬AN÷n¬~AA÷vuLeEQyO¬AD÷1504261800¬ADE÷1504261800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toshiba Brave Lupus¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOS¬AE÷Toshiba Brave Lupus¬WU÷toshiba-brave-lupus¬WN÷PAN¬AF÷Panasonic Wild Knights¬WV÷panasonic-wild-knights¬AN÷n¬~AA÷IVJaDpiU¬AD÷1504324800¬ADE÷1504324800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Rockets¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Rockets¬WU÷nec-green-rockets¬WN÷TOY¬AF÷Toyota Shuttles¬WV÷toyota-shuttles¬AN÷n¬~AA÷4MhIVR6b¬AD÷1504332000¬ADE÷1504332000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Munakata Sanix¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLA¬AF÷Black Rams¬WV÷black-rams¬WM÷MUN¬AE÷Munakata Sanix¬WU÷munakata-sanix¬AN÷n¬~AA÷U305YTMu¬AD÷1504335600¬ADE÷1504335600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Suntory Sungoliath¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUN¬AE÷Suntory Sungoliath¬WU÷suntory-sungoliath¬WN÷YAM¬AF÷Yamaha Jubilo¬WV÷yamaha-jubilo¬AN÷n¬~AA÷jJlEW7ih¬AD÷1504339200¬ADE÷1504339200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kobe Steel¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KBE¬AE÷Kobe Steel¬WU÷kobe-steel¬WN÷SPE¬AF÷Spears Kubota¬WV÷spears-kubota¬AN÷n¬~AA÷bqhMUoM4¬AD÷1504342800¬ADE÷1504342800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Hurricanes¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOH¬AE÷Red Hurricanes¬WU÷red-hurricanes¬WN÷MOH¬AF÷Red Sparks¬WV÷red-sparks¬AN÷n¬~AA÷8fa9Xmxn¬AD÷1504344600¬ADE÷1504344600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canon Eagles¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canon Eagles¬WU÷canon-eagles¬WN÷TOY¬AF÷Toyota Verblitz¬WV÷toyota-verblitz¬AN÷n¬~
8
1503073085
99
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Top League 2017/2018 din sectiunea Rugby/Japonia. Flashscore.ro oferă livescore din Top League 2017/2018, rezultate finale și parțiale, clasamente Top League 2017/2018 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din Top League 2017/2018 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 5000+ de competiții sportive din peste 30 sporturi din întreaga lume. Click pe sportul dorit din meniul de sus sau pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din Top League 2017/2018 este real-time și se actualizează instant.