Rezultate, scoruri live si clasamete Top League 2019/2020  

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.

Rugby Japonia

Top League
2019/2020
Loading...
results
SA÷8¬~ZA÷JAPONIA: Top League¬ZEE÷8dRfslyR¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷rcXI5Qk1¬ZD÷p¬ZE÷n1l2Ubx9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷100_8dRfslyR¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/japonia/top-league/¬ZX÷07Japonia 007aponia0130000000001000Top League 010League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷M15idvVo¬AD÷1582430400¬ADE÷1582430400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kobe Steel¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582437443¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KBE¬AE÷Kobe Steel¬JA÷AcVxrPRp¬WU÷kobe-steel¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷57¬BA÷40¬BC÷17¬OA÷lWLy3WhT-h0cxWt7g.png¬WN÷TOS¬AF÷Toshiba Brave Lupus¬JB÷O0JK684o¬WV÷toshiba-brave-lupus¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷xIwSupCN-2Jvvj2bP.png¬~AA÷2cYQuJp5¬AD÷1582347600¬ADE÷1582347600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hino Red Dolphins¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582355193¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HON¬AE÷Hino Red Dolphins¬JA÷UqBQmfb6¬WU÷hino-red-dolphins¬GRA÷0¬AG÷14¬BA÷7¬BC÷7¬OA÷xfQ2WD76-65IDQusa.png¬WN÷SUN¬AF÷Suntory Sungoliath¬JB÷O6AUnEDC¬WV÷suntory-sungoliath¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷69¬BB÷47¬BD÷22¬OB÷rRIWGtXH-rJP9ptMn.png¬~AA÷8bH9Xfho¬AD÷1582347600¬ADE÷1582347600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Hurricanes¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582354047¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOH¬AE÷Red Hurricanes¬JA÷KGl60XsC¬WU÷red-hurricanes¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬OA÷CxkKogS0-n5glTviC.png¬WN÷WIL¬AF÷Wild Knights¬JB÷EwlAaicI¬WV÷wild-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷40¬BB÷21¬BD÷19¬OB÷vHXXkJlC-r94OSV6t.png¬~AA÷ANyZwcFH¬AD÷1582347600¬ADE÷1582347600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toyota Verblitz¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582354169¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Verblitz¬JA÷8fdK9yLP¬WU÷toyota-verblitz¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷20¬BA÷7¬BC÷13¬OA÷StXAIQA6-WjdtV0Ma.png¬WN÷SPE¬AF÷Spears Kubota¬JB÷QZrn5eTt¬WV÷spears-kubota¬GRB÷0¬AH÷18¬BB÷3¬BD÷15¬OB÷MkcBBK76-M9ODq0yg.png¬~AA÷lEzwwHUN¬AD÷1582344000¬ADE÷1582344000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Honda HEAT¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582351430¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HON¬AE÷Honda HEAT¬JA÷vwmj4Frm¬WU÷honda-heat¬GRA÷0¬AG÷13¬BA÷13¬BC÷0¬OA÷CEpxREPq-00NHrKja.png¬WN÷SHI¬AF÷Shining A.¬JB÷Yanf3Zcg¬WV÷shining-arcs¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷14¬OB÷SISScn8k-rJP9ptMn.png¬~AA÷WxQsxypU¬AD÷1582339500¬ADE÷1582339500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canon Eagles¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582346206¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canon Eagles¬JA÷Cjob2gDa¬WU÷canon-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷22¬BA÷22¬BC÷0¬OA÷nLzlQjPq-AsepUKy6.png¬WN÷MUN¬AF÷Munakata Sanix¬JB÷tQk21DS5¬WV÷munakata-sanix¬GRB÷0¬AH÷10¬BB÷10¬BD÷0¬OB÷ERe15D6k-Ma3SRkMn.png¬~AA÷KYrMtaVb¬AD÷1582338600¬ADE÷1582338600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Rockets¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582344764¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Rockets¬JA÷MJ7IkGTg¬WU÷nec-green-rockets¬GRA÷0¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷12¬OA÷lhXU4miT-QehhSb6I.png¬WN÷BLA¬AF÷Black Rams¬JB÷Gt7Mlzq0¬WV÷black-rams¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷26¬BB÷12¬BD÷14¬OB÷2JDmp9lC-00NHrKja.png¬~AA÷tlXUvw0B¬AD÷1582338600¬ADE÷1582338600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mitsubishi Dynaboars¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582344780¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIT¬AE÷Mitsubishi Dynaboars¬JA÷2c9YoYSI¬WU÷mitsubishi-dynaboars¬GRA÷0¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷7¬OA÷xOPWe796-UFkKCyy8.png¬WN÷YAM¬AF÷Yamaha Jubilo¬JB÷U3cGAH5J¬WV÷yamaha-jubilo¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷69¬BB÷38¬BD÷31¬OB÷n9pXdO7k-h0cxWt7g.png¬~AA÷MmQIsuGh¬AD÷1581825600¬ADE÷1581825600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mitsubishi Dynaboars¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581832309¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIT¬AE÷Mitsubishi Dynaboars¬JA÷Eg4Aixas¬WU÷mitsubishi-dynaboars¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷21¬BA÷14¬BC÷7¬OA÷xOPWe796-UFkKCyy8.png¬WN÷GRE¬AF÷Green Rockets¬JB÷rT8EjdEm¬WV÷nec-green-rockets¬GRB÷0¬AH÷14¬BB÷14¬BD÷0¬OB÷lhXU4miT-QehhSb6I.png¬~AA÷SQQErL0n¬AD÷1581825600¬ADE÷1581825600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spears Kubota¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581832269¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HON¬AF÷Hino Red Dolphins¬JB÷CpIrdIjQ¬WV÷hino-red-dolphins¬GRB÷0¬AH÷12¬BB÷12¬BD÷0¬OB÷xfQ2WD76-65IDQusa.png¬WM÷SPE¬AE÷Spears Kubota¬JA÷INIvcbyK¬WU÷spears-kubota¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷49¬BA÷14¬BC÷35¬OA÷MkcBBK76-M9ODq0yg.png¬~AA÷l0e4OHFU¬AD÷1581742800¬ADE÷1581742800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suntory Sungoliath¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581749010¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUN¬AE÷Suntory Sungoliath¬JA÷riymi8m1¬WU÷suntory-sungoliath¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷60¬BA÷29¬BC÷31¬OA÷rRIWGtXH-rJP9ptMn.png¬WN÷TOY¬AF÷Toyota Verblitz¬JB÷CQuijS27¬WV÷toyota-verblitz¬GRB÷0¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷14¬OB÷StXAIQA6-WjdtV0Ma.png¬~AA÷2qghRJVB¬AD÷1581742800¬ADE÷1581742800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wild Knights¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581749478¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wild Knights¬JA÷6TY10CQE¬WU÷wild-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷46¬BA÷22¬BC÷24¬OA÷vHXXkJlC-r94OSV6t.png¬WN÷TOS¬AF÷Toshiba Brave Lupus¬JB÷04m5aWuL¬WV÷toshiba-brave-lupus¬GRB÷0¬AH÷27¬BB÷17¬BD÷10¬OB÷xIwSupCN-2Jvvj2bP.png¬~AA÷lzSAq1ot¬AD÷1581739200¬ADE÷1581739200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kobe Steel¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581745756¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KBE¬AE÷Kobe Steel¬JA÷jHveknID¬WU÷kobe-steel¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷43¬BA÷16¬BC÷27¬OA÷lWLy3WhT-h0cxWt7g.png¬WN÷BLA¬AF÷Black Rams¬JB÷6mFzbvMD¬WV÷black-rams¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷6¬BD÷0¬OB÷2JDmp9lC-00NHrKja.png¬~AA÷GncdQwoI¬AD÷1581739200¬ADE÷1581739200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shining A.¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581745208¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shining A.¬JA÷ven9bjeR¬WU÷shining-arcs¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷74¬BA÷29¬BC÷45¬OA÷SISScn8k-rJP9ptMn.png¬WN÷MUN¬AF÷Munakata Sanix¬JB÷dzZzfA3r¬WV÷munakata-sanix¬GRB÷0¬AH÷11¬BB÷11¬BD÷0¬OB÷ERe15D6k-Ma3SRkMn.png¬~AA÷KK3mSaG5¬AD÷1581733800¬ADE÷1581733800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canon Eagles¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581740281¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canon Eagles¬JA÷EZoGx9Y7¬WU÷canon-eagles¬GRA÷0¬AG÷24¬BA÷3¬BC÷21¬OA÷nLzlQjPq-AsepUKy6.png¬WN÷HON¬AF÷Honda HEAT¬JB÷Sxzb1hB8¬WV÷honda-heat¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷39¬BB÷21¬BD÷18¬OB÷CEpxREPq-00NHrKja.png¬~AA÷A9d0Pc0O¬AD÷1581733800¬ADE÷1581733800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Hurricanes¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581740572¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOH¬AE÷Red Hurricanes¬JA÷AwwugUIl¬WU÷red-hurricanes¬GRA÷0¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷7¬OA÷CxkKogS0-n5glTviC.png¬WN÷YAM¬AF÷Yamaha Jubilo¬JB÷40xqhlYf¬WV÷yamaha-jubilo¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷82¬BB÷47¬BD÷35¬OB÷n9pXdO7k-h0cxWt7g.png¬~AA÷fD6yV1Wn¬AD÷1580616000¬ADE÷1580616000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Rams¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1580622813¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Rams¬JA÷2DgUoDBL¬WU÷black-rams¬GRA÷0¬AG÷17¬BA÷17¬BC÷0¬OA÷2JDmp9lC-00NHrKja.png¬WN÷SHI¬AF÷Shining A.¬JB÷dzgYpXQR¬WV÷shining-arcs¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷33¬BB÷19¬BD÷14¬OB÷SISScn8k-rJP9ptMn.png¬~AA÷ClHWVsHt¬AD÷1580616000¬ADE÷1580616000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canon Eagles¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1580622833¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIL¬AF÷Wild Knights¬JB÷jwjQngdF¬WV÷wild-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷51¬BB÷22¬BD÷29¬OB÷vHXXkJlC-r94OSV6t.png¬WM÷CAN¬AE÷Canon Eagles¬JA÷dGjMmZt9¬WU÷canon-eagles¬GRA÷0¬AG÷17¬BA÷10¬BC÷7¬OA÷nLzlQjPq-AsepUKy6.png¬~AA÷Y35uULog¬AD÷1580616000¬ADE÷1580616000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kobe Steel¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1580622585¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KBE¬AE÷Kobe Steel¬JA÷bqu0tiZr¬WU÷kobe-steel¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷97¬BA÷40¬BC÷57¬OA÷lWLy3WhT-h0cxWt7g.png¬WN÷MOH¬AF÷Red Hurricanes¬JB÷SIq4uBlk¬WV÷red-hurricanes¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷CxkKogS0-n5glTviC.png¬~AA÷tU4qTu1a¬AD÷1580616000¬ADE÷1580616000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Munakata Sanix¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1580622591¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷Munakata Sanix¬JA÷69r8vV3e¬WU÷munakata-sanix¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷ERe15D6k-Ma3SRkMn.png¬WN÷SPE¬AF÷Spears Kubota¬JB÷0WsCwkJ1¬WV÷spears-kubota¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷34¬BB÷17¬BD÷17¬OB÷MkcBBK76-M9ODq0yg.png¬~
48
fixtures
0
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Top League 2019/2020 din sectiunea Rugby/Japonia. Flashscore.ro oferă livescore din Top League 2019/2020, rezultate finale și parțiale, clasamente Top League 2019/2020 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din Top League 2019/2020 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 5000+ de competiții sportive din peste 30 sporturi din întreaga lume. Click pe sportul dorit din meniul de sus sau pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din Top League 2019/2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!
mockup