Rugby »Japonia » Top League » 2017/2018

results
SA÷8¬~ZA÷JAPONIA: Top League¬ZEE÷8dRfslyR¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷Uel1j1vD¬ZD÷p¬ZE÷pK0NESDn¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷100_8dRfslyR¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/japonia/top-league/¬ZX÷08Japonia 007aponia0130000000179000Top League 010League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷INX3JFEd¬AD÷1514091600¬ADE÷1514091600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Rams¬ER÷Runda 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Rams¬JA÷reOC0msH¬WU÷black-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬BA÷15¬BC÷25¬WN÷CAN¬AF÷Canon Eagles¬JB÷QJDHa7dN¬WV÷canon-eagles¬AH÷24¬BB÷14¬BD÷10¬~AA÷6qEbucyG¬AD÷1514091600¬ADE÷1514091600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toyota Verblitz¬ER÷Runda 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Verblitz¬JA÷4YQqaeN9¬WU÷toyota-verblitz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷39¬BA÷29¬BC÷10¬WN÷KBE¬AF÷Kobe Steel¬JB÷M9LlbFxG¬WV÷kobe-steel¬AH÷33¬BB÷19¬BD÷14¬~AA÷E9H6wy6S¬AD÷1514088000¬ADE÷1514088000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Munakata Sanix¬ER÷Runda 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOY¬AF÷Toyota Shuttles¬JB÷Cv0TjXUk¬WV÷toyota-shuttles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷17¬WM÷MUN¬AE÷Munakata Sanix¬JA÷UFAOiDFq¬WU÷munakata-sanix¬AG÷15¬BA÷3¬BC÷12¬~AA÷pUPksJ63¬AD÷1514088000¬ADE÷1514088000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spears Kubota¬ER÷Runda 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPE¬AE÷Spears Kubota¬JA÷Eqbig5Zj¬WU÷spears-kubota¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷23¬BA÷16¬BC÷7¬WN÷SHI¬AF÷Shining A.¬JB÷IHOX1cwi¬WV÷shining-arcs¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷17¬~AA÷WQLoraic¬AD÷1514088000¬ADE÷1514088000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suntory Sungoliath¬ER÷Runda 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUN¬AE÷Suntory Sungoliath¬JA÷4ACLbRBT¬WU÷suntory-sungoliath¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷10¬BC÷18¬WN÷TOS¬AF÷Toshiba Brave Lupus¬JB÷zgamfoKp¬WV÷toshiba-brave-lupus¬AH÷24¬BB÷12¬BD÷12¬~AA÷zJI2vHjM¬AD÷1514088000¬ADE÷1514088000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yamaha Jubilo¬ER÷Runda 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAM¬AE÷Yamaha Jubilo¬JA÷00KhcZiM¬WU÷yamaha-jubilo¬AG÷19¬BA÷12¬BC÷7¬WN÷WIL¬AF÷Wild Knights¬JB÷fNJddg7S¬WV÷wild-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷44¬BB÷6¬BD÷38¬~AA÷vXYaKeaj¬AD÷1514082600¬ADE÷1514082600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Rockets¬ER÷Runda 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Rockets¬JA÷zVK429C4¬WU÷nec-green-rockets¬AG÷13¬BA÷0¬BC÷13¬WN÷MOH¬AF÷Red Hurricanes¬JB÷UiK81TRA¬WV÷red-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷16¬BB÷10¬BD÷6¬~AA÷ShFftwM9¬AD÷1514082600¬ADE÷1514082600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kintetsu Liners¬ER÷Runda 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOH¬AF÷Red Sparks¬JB÷QsSu0y83¬WV÷red-sparks¬AH÷20¬BB÷12¬BD÷8¬WM÷KIN¬AE÷Kintetsu Liners¬JA÷WKSy1Hhc¬WU÷kintetsu-liners¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬BA÷15¬BC÷21¬~ZA÷JAPONIA: Top League - Play-off¬ZEE÷8dRfslyR¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷8nm5kLgJ¬ZD÷p¬ZE÷pK0NESDn¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_8dRfslyR¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby/japonia/top-league/¬ZX÷08Japonia 007aponia0130000000235000Top League -021ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷GrycsDhE¬AD÷1515820500¬ADE÷1515820500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suntory Sungoliath¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUN¬AE÷Suntory Sungoliath¬JA÷fcSMM7uo¬WU÷suntory-sungoliath¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷12¬BA÷12¬BC÷0¬WN÷WIL¬AF÷Wild Knights¬JB÷d265oiIo¬WV÷wild-knights¬AH÷8¬BB÷5¬BD÷3¬~AA÷fZZ0tX7K¬AD÷1515810600¬ADE÷1515810600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yamaha Jubilo¬ER÷locul 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAM¬AE÷Yamaha Jubilo¬JA÷A5A9pBXi¬WU÷yamaha-jubilo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷28¬BA÷21¬BC÷7¬WN÷TOY¬AF÷Toyota Verblitz¬JB÷4S9DqVnb¬WV÷toyota-verblitz¬AH÷10¬BB÷3¬BD÷7¬~AA÷8hWmTpqi¬AD÷1515222000¬ADE÷1515222000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suntory Sungoliath¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUN¬AE÷Suntory Sungoliath¬JA÷riQIMp0H¬WU÷suntory-sungoliath¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷49¬BA÷28¬BC÷21¬WN÷YAM¬AF÷Yamaha Jubilo¬JB÷fRTML4FN¬WV÷yamaha-jubilo¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷7¬~AA÷Kxw6416j¬AD÷1515214800¬ADE÷1515214800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toyota Verblitz¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Verblitz¬JA÷AwSAO6V4¬WU÷toyota-verblitz¬AG÷11¬BA÷3¬BC÷8¬WN÷WIL¬AF÷Wild Knights¬JB÷lUQENQpB¬WV÷wild-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷17¬BB÷14¬BD÷3¬~ZA÷JAPONIA: Top League - Locurile 5-8¬ZEE÷8dRfslyR¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷SCg0DOoQ¬ZD÷p¬ZE÷pK0NESDn¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_8dRfslyR¬ZJ÷42¬ZL÷/rugby/japonia/top-league/¬ZX÷08Japonia 007aponia0130000000262000Top League -025le 5-8000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷xbP5uiNQ¬AD÷1515906000¬ADE÷1515906000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toshiba Brave Lupus¬ER÷locul 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOS¬AE÷Toshiba Brave Lupus¬JA÷rJ8Hrk24¬WU÷toshiba-brave-lupus¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷17¬WN÷KBE¬AF÷Kobe Steel¬JB÷0f3Ms9HA¬WV÷kobe-steel¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷41¬BB÷22¬BD÷19¬~AA÷b1VWzBVs¬AD÷1515897000¬ADE÷1515897000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Rockets¬ER÷locul 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Rockets¬JA÷vo2QtTWG¬WU÷nec-green-rockets¬AG÷20¬BA÷17¬BC÷3¬WN÷BLA¬AF÷Black Rams¬JB÷WtQgP01q¬WV÷black-rams¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷44¬BB÷20¬BD÷24¬~AA÷U7KdROD3¬AD÷1515214800¬ADE÷1515214800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toshiba Brave Lupus¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOS¬AE÷Toshiba Brave Lupus¬JA÷SEbyuSFo¬WU÷toshiba-brave-lupus¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷29¬BA÷14¬BC÷15¬WN÷GRE¬AF÷Green Rockets¬JB÷65cuvnVi¬WV÷nec-green-rockets¬AH÷22¬BB÷17¬BD÷5¬~AA÷nqViS4bc¬AD÷1515205800¬ADE÷1515205800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kobe Steel¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KBE¬AE÷Kobe Steel¬JA÷xjJRKOUT¬WU÷kobe-steel¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷19¬BA÷12¬BC÷7¬WN÷BLA¬AF÷Black Rams¬JB÷va5gGrwo¬WV÷black-rams¬AH÷10¬BB÷5¬BD÷5¬~ZA÷JAPONIA: Top League - Locurile 9-12¬ZEE÷8dRfslyR¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷E9kdE4WJ¬ZD÷p¬ZE÷pK0NESDn¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_8dRfslyR¬ZJ÷44¬ZL÷/rugby/japonia/top-league/¬ZX÷08Japonia 007aponia0130000000277000Top League -026e 9-12000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷hOUzzVpl¬AD÷1515906000¬ADE÷1515906000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shining A.¬ER÷locul 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canon Eagles¬JB÷CjY1NvWe¬WV÷canon-eagles¬AH÷32¬BB÷10¬BD÷22¬WM÷SHI¬AE÷Shining A.¬JA÷URrcOKGk¬WU÷shining-arcs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷38¬BA÷14¬BC÷24¬~AA÷WETvZl0f¬AD÷1515897000¬ADE÷1515897000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toyota Shuttles¬ER÷locul 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Shuttles¬JA÷jsX5Mbo2¬WU÷toyota-shuttles¬AG÷10¬BA÷10¬BC÷0¬WN÷SPE¬AF÷Spears Kubota¬JB÷vcQmorO2¬WV÷spears-kubota¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷31¬BB÷5¬BD÷26¬~AA÷tKHU6fSl¬AD÷1515214800¬ADE÷1515214800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shining A.¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shining A.¬JA÷CSiPT17p¬WU÷shining-arcs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷27¬BA÷18¬BC÷9¬WN÷TOY¬AF÷Toyota Shuttles¬JB÷QVeTSLMj¬WV÷toyota-shuttles¬AH÷19¬BB÷0¬BD÷19¬~AA÷EcoY7zDr¬AD÷1515205800¬ADE÷1515205800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spears Kubota¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPE¬AE÷Spears Kubota¬JA÷Gd6gZNqN¬WU÷spears-kubota¬AG÷30¬BA÷18¬BC÷12¬WN÷CAN¬AF÷Canon Eagles¬JB÷fm5cYsaT¬WV÷canon-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷31¬BB÷21¬BD÷10¬~ZA÷JAPONIA: Top League - Locurile 13-16¬ZEE÷8dRfslyR¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷phtS8rfs¬ZD÷p¬ZE÷pK0NESDn¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_8dRfslyR¬ZJ÷43¬ZL÷/rugby/japonia/top-league/¬ZX÷08Japonia 007aponia0130000000294000Top League -027 13-16000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷ljOqY8F0¬AD÷1515819600¬ADE÷1515819600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Sparks¬ER÷locul 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOH¬AE÷Red Sparks¬JA÷ImPip2w9¬WU÷red-sparks¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷5¬WN÷MUN¬AF÷Munakata Sanix¬JB÷0CEdqMhF¬WV÷munakata-sanix¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷32¬BB÷22¬BD÷10¬~AA÷StNmXSU6¬AD÷1515810600¬ADE÷1515810600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Hurricanes¬ER÷locul 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIN¬AF÷Kintetsu Liners¬JB÷8xI4s0NR¬WV÷kintetsu-liners¬AH÷13¬BB÷3¬BD÷10¬WM÷MOH¬AE÷Red Hurricanes¬JA÷EFI0rt8L¬WU÷red-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷21¬BA÷3¬BC÷18¬~AA÷xYN4P2rG¬AD÷1515216600¬ADE÷1515216600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Hurricanes¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOH¬AE÷Red Hurricanes¬JA÷dfjhypFA¬WU÷red-hurricanes¬AG÷14¬BA÷6¬BC÷8¬WN÷MOH¬AF÷Red Sparks¬JB÷zokdz4UG¬WV÷red-sparks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷19¬BB÷7¬BD÷12¬~AA÷rBO0QrT9¬AD÷1515207600¬ADE÷1515207600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kintetsu Liners¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷Kintetsu Liners¬JA÷lUnpw6pb¬WU÷kintetsu-liners¬AG÷8¬BA÷3¬BC÷5¬WN÷MUN¬AF÷Munakata Sanix¬JB÷2XjlxQa4¬WV÷munakata-sanix¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷29¬BB÷3¬BD÷26¬~
8
1532131101
120
fixtures
8
1532131101
0
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Top League 2017/2018 din sectiunea Rugby/Japonia. Flashscore.ro oferă livescore din Top League 2017/2018, rezultate finale și parțiale, clasamente Top League 2017/2018 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din Top League 2017/2018 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 5000+ de competiții sportive din peste 30 sporturi din întreaga lume. Click pe sportul dorit din meniul de sus sau pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din Top League 2017/2018 este real-time și se actualizează instant.