Rezultate, scoruri live si clasamete Top League 2020/2021  

Publicitate
Publicitate
Publicitate
Publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.
Top League
2020/2021
Loading...
results
SA÷8¬~ZA÷JAPONIA: Top League - Play-off¬ZEE÷8dRfslyR¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷jquslq8a¬ZD÷p¬ZE÷f94wOFjK¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_8dRfslyR¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby/japonia/top-league/¬ZX÷07Japonia 007aponia0130000000001000Top League -021ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷CfppSWmK¬AD÷1620531900¬ADE÷1620531900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spears Kubota¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1620539272¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KBE¬AF÷Kobe Steel¬JB÷rcQqYiVD¬WV÷kobe-steel¬GRB÷0¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷14¬OB÷lWLy3WhT-E1C0ul7A.png¬WM÷SPE¬AE÷Spears Kubota¬JA÷fsX198hD¬WU÷spears-kubota¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷23¬BA÷17¬BC÷6¬OA÷MkcBBK76-rBwxg7yA.png¬~AA÷dSLGMABs¬AD÷1620453600¬ADE÷1620453600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canon Eagles¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1620460058¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIL¬AF÷Wild Knights¬JB÷M9jPDNqa¬WV÷wild-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷32¬BB÷20¬BD÷12¬OB÷vHXXkJlC-hxeZLSAc.png¬WM÷CAN¬AE÷Canon Eagles¬JA÷SniLE3Uh¬WU÷canon-eagles¬GRA÷0¬AG÷17¬BA÷3¬BC÷14¬OA÷nLzlQjPq-WrA8wSyN.png¬~AA÷j3zKLUQm¬AD÷1620446400¬ADE÷1620446400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toyota Verblitz¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1620453046¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOH¬AF÷Red Hurricanes¬JB÷8QlXB1EB¬WV÷red-hurricanes¬GRB÷0¬AH÷29¬BB÷15¬BD÷14¬OB÷CxkKogS0-868CxniT.png¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Verblitz¬JA÷00kTCsa5¬WU÷toyota-verblitz¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷33¬BA÷11¬BC÷22¬OA÷StXAIQA6-hhB4v8MG.png¬~AA÷M7fOiauI¬AD÷1619328600¬ADE÷1619328600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kintetsu Liners¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1619334619¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷Kintetsu Liners¬JA÷vRzxzKts¬WU÷kintetsu-liners¬GRA÷0¬AG÷7¬BA÷7¬BC÷0¬OA÷2c2frhjC-QTuUfT6c.png¬WN÷WIL¬AF÷Wild Knights¬JB÷MolAv0YP¬WV÷wild-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷54¬BB÷7¬BD÷47¬OB÷vHXXkJlC-hxeZLSAc.png¬~AA÷EsiGgLA5¬AD÷1619328600¬ADE÷1619328600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toyota Verblitz¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1619336364¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HON¬AF÷Hino Red Dolphins¬JB÷GlcKHxRC¬WV÷hino-red-dolphins¬GRB÷0¬AH÷29¬BB÷10¬BD÷19¬OB÷xfQ2WD76-GY8OJxoG.png¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Verblitz¬JA÷MDrHIIB6¬WU÷toyota-verblitz¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷49¬BA÷21¬BC÷28¬OA÷StXAIQA6-hhB4v8MG.png¬~AA÷xnaKyvyd¬AD÷1619319600¬ADE÷1619319600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Honda HEAT¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1619325886¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HON¬AE÷Honda HEAT¬JA÷ttrEDkr8¬WU÷honda-heat¬GRA÷0¬AG÷13¬BA÷3¬BC÷10¬OA÷CEpxREPq-M1xthRjG.png¬WN÷MOH¬AF÷Red Hurricanes¬JB÷hQlWl657¬WV÷red-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷21¬BB÷14¬BD÷7¬OB÷CxkKogS0-868CxniT.png¬~AA÷ULeCw06q¬AD÷1619319600¬ADE÷1619319600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shining A.¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1619326260¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canon Eagles¬JB÷69nKi8Ll¬WV÷canon-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷43¬BB÷19¬BD÷24¬OB÷nLzlQjPq-WrA8wSyN.png¬WM÷SHI¬AE÷Shining A.¬JA÷CnmGhl6r¬WU÷shining-arcs¬GRA÷0¬AG÷13¬BA÷6¬BC÷7¬OA÷SISScn8k-4KvYgmM3.png¬~AA÷4WqTjJfO¬AD÷1619242200¬ADE÷1619242200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mitsubishi Dynaboars¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1619249355¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIT¬AE÷Mitsubishi Dynaboars¬JA÷nivpYcBg¬WU÷mitsubishi-dynaboars¬GRA÷0¬AG÷17¬BA÷10¬BC÷7¬OA÷xOPWe796-jH4rMryP.png¬WN÷KBE¬AF÷Kobe Steel¬JB÷IHZuZwdm¬WV÷kobe-steel¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷50¬BB÷17¬BD÷33¬OB÷lWLy3WhT-E1C0ul7A.png¬~AA÷84jKhuQB¬AD÷1619242200¬ADE÷1619242200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suntory Sungoliath¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1619249044¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRE¬AF÷Green Rockets¬JB÷8rp6utJJ¬WV÷nec-green-rockets¬GRB÷0¬AH÷31¬BB÷5¬BD÷26¬OB÷lhXU4miT-QwFcVVQ8.png¬WM÷SUN¬AE÷Suntory Sungoliath¬JA÷fudOGdtJ¬WU÷suntory-sungoliath¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷76¬BA÷36¬BC÷40¬OA÷rRIWGtXH-4KvYgmM3.png¬~AA÷rPaGxKLk¬AD÷1619233200¬ADE÷1619233200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spears Kubota¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1619239395¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YAM¬AF÷Yamaha Jubilo¬JB÷EZkSknj1¬WV÷yamaha-jubilo¬GRB÷0¬AH÷12¬BB÷7¬BD÷5¬OB÷n9pXdO7k-E1C0ul7A.png¬WM÷SPE¬AE÷Spears Kubota¬JA÷KCjOjSze¬WU÷spears-kubota¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷46¬BA÷24¬BC÷22¬OA÷MkcBBK76-rBwxg7yA.png¬~AA÷OvJqrtbS¬AD÷1619233200¬ADE÷1619233200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toshiba Brave Lupus¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1619240293¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOS¬AE÷Toshiba Brave Lupus¬JA÷zNPnAGyG¬WU÷toshiba-brave-lupus¬GRA÷0¬AG÷24¬BA÷5¬BC÷19¬OA÷xIwSupCN-nwsQe9ii.png¬WN÷BLA¬AF÷Black Rams¬JB÷SdQrBdM9¬WV÷black-rams¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷27¬BB÷20¬BD÷7¬OB÷2JDmp9lC-M1xthRjG.png¬~AA÷faRSoOb3¬AD÷1618722000¬ADE÷1618722000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shimizu¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618728561¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HON¬AF÷Hino Red Dolphins¬JB÷SAm1KIqH¬WV÷hino-red-dolphins¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷48¬BB÷14¬BD÷34¬OB÷xfQ2WD76-GY8OJxoG.png¬WM÷SHI¬AE÷Shimizu¬JA÷MXn5JxaN¬WU÷shimizu¬GRA÷0¬AG÷20¬BA÷20¬BC÷0¬OA÷822yt2gT-AFYur1Ze.png¬~AA÷plKuqMrM¬AD÷1618714800¬ADE÷1618714800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Munakata Sanix¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618721665¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIN¬AF÷Kintetsu Liners¬JB÷l6RvCx73¬WV÷kintetsu-liners¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷31¬BB÷17¬BD÷14¬OB÷2c2frhjC-QTuUfT6c.png¬WM÷MUN¬AE÷Munakata Sanix¬JA÷fqSzDIic¬WU÷munakata-sanix¬GRA÷0¬AG÷21¬BA÷14¬BC÷7¬OA÷ERe15D6k-WSgwLnQ3.png¬~
70
fixtures
SA÷8¬~ZA÷JAPONIA: Top League - Play-off¬ZEE÷8dRfslyR¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷jquslq8a¬ZD÷p¬ZE÷f94wOFjK¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_8dRfslyR¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby/japonia/top-league/¬ZX÷07Japonia 007aponia0130000000001000Top League -021ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷fJZlRj3Q¬AD÷1620536400¬ADE÷1620536400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Suntory Sungoliath¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUN¬AE÷Suntory Sungoliath¬JA÷KMmDGPat¬WU÷suntory-sungoliath¬GRA÷0¬OA÷rRIWGtXH-4KvYgmM3.png¬WN÷BLA¬AF÷Black Rams¬JB÷EqmHFqFn¬WV÷black-rams¬GRB÷0¬OB÷2JDmp9lC-M1xthRjG.png¬AM÷Amânat din cauza Covid-19.¬~
1
Publicitate
Publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
Publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Top League 2020/2021 din sectiunea Rugby/Japonia. Flashscore.ro oferă livescore din Top League 2020/2021, rezultate finale și parțiale, clasamente Top League 2020/2021 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din Top League 2020/2021 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 5000+ de competiții sportive din peste 30 sporturi din întreaga lume. Click pe sportul dorit din meniul de sus sau pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din Top League 2020/2021 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!
mockup