Rezultate Top League 2016/2017, scoruri şi clasamente

Publicitate
Publicitate
Publicitate
Publicitate
Publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.
Top League
2016/2017
Loading...
results
SA÷8¬~ZA÷JAPONIA: Top League - Retrogradare¬ZEE÷8dRfslyR¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷Ya1k9Xpl¬ZD÷p¬ZE÷6oeN1fBA¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_8dRfslyR¬ZJ÷14¬ZL÷/rugby/japonia/top-league/¬ZX÷07Japonia 007aponia0130000000001000Top League -025radare000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷GvqngBfo¬AD÷1485576000¬ADE÷1485576000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kintetsu Liners¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KYU¬AF÷Kyuden Voltex¬JB÷jJE35Psh¬WV÷kyuden-voltex¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬WM÷KIN¬AE÷Kintetsu Liners¬JA÷CSFa65So¬WU÷kintetsu-liners¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷47¬BA÷26¬BC÷21¬OA÷2c2frhjC-QTuUfT6c.png¬~AA÷IayL13bo¬AD÷1485576000¬ADE÷1485576000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Sparks¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HON¬AF÷Hino Red Dolphins¬JB÷pI7C33C4¬WV÷hino-red-dolphins¬GRB÷0¬AH÷22¬BB÷15¬BD÷7¬OB÷xfQ2WD76-GY8OJxoG.png¬WM÷MOH¬AE÷Red Sparks¬JA÷Ys484qcb¬WU÷red-sparks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷32¬BA÷24¬BC÷8¬OA÷EXec7eVH-l6grXPEj.png¬~AA÷djzP0NDi¬AD÷1485576000¬ADE÷1485576000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toyota Industries¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIT¬AF÷Mitsubishi Dynaboars¬JB÷IV5K1ssH¬WV÷mitsubishi-dynaboars¬GRB÷0¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷21¬OB÷xOPWe796-jH4rMryP.png¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Industries¬JA÷vu7G2NRA¬WU÷toyota-industries¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷33¬BA÷14¬BC÷19¬OA÷8OGhWbAN-868CxniT.png¬~ZA÷JAPONIA: Top League¬ZEE÷8dRfslyR¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷ATMogYVf¬ZD÷p¬ZE÷6oeN1fBA¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷100_8dRfslyR¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/japonia/top-league/¬ZX÷07Japonia 007aponia0130000000001000Top League 010League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷IyZpXl1U¬AD÷1484370000¬ADE÷1484370000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Honda HEAT¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HON¬AE÷Honda HEAT¬JA÷v7Hjbse1¬WU÷honda-heat¬GRA÷0¬AG÷26¬BA÷19¬BC÷7¬OA÷CEpxREPq-M1xthRjG.png¬WN÷CAN¬AF÷Canon Eagles¬JB÷hALfc1A7¬WV÷canon-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷28¬BB÷14¬BD÷14¬OB÷nLzlQjPq-WrA8wSyN.png¬~AA÷EcH2kWGb¬AD÷1484370000¬ADE÷1484370000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Sparks¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLA¬AF÷Black Rams¬JB÷CKyUB0P0¬WV÷black-rams¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷33¬BB÷5¬BD÷28¬OB÷2JDmp9lC-M1xthRjG.png¬WM÷MOH¬AE÷Red Sparks¬JA÷YTxQCtAf¬WU÷red-sparks¬GRA÷0¬AG÷14¬BA÷14¬BC÷0¬OA÷EXec7eVH-l6grXPEj.png¬~AA÷ABVxZAWH¬AD÷1484370000¬ADE÷1484370000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toshiba Brave Lupus¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIL¬AF÷Wild Knights¬JB÷lIOw1qBr¬WV÷wild-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷15¬BB÷12¬BD÷3¬OB÷vHXXkJlC-hxeZLSAc.png¬WM÷TOS¬AE÷Toshiba Brave Lupus¬JA÷n9xC5P2R¬WU÷toshiba-brave-lupus¬GRA÷0¬AG÷14¬BA÷7¬BC÷7¬OA÷xIwSupCN-nwsQe9ii.png¬~AA÷tpJfihnn¬AD÷1484366400¬ADE÷1484366400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kobe Steel¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SUN¬AF÷Suntory Sungoliath¬JB÷KMdkJrXQ¬WV÷suntory-sungoliath¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷27¬BB÷14¬BD÷13¬OB÷rRIWGtXH-4KvYgmM3.png¬WM÷KBE¬AE÷Kobe Steel¬JA÷tWcoKOHK¬WU÷kobe-steel¬GRA÷0¬AG÷15¬BA÷8¬BC÷7¬OA÷lWLy3WhT-E1C0ul7A.png¬~AA÷ra0ihYWu¬AD÷1484366400¬ADE÷1484366400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yamaha Jubilo¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOY¬AF÷Toyota Verblitz¬JB÷Y5bsL42E¬WV÷toyota-verblitz¬GRB÷0¬AH÷8¬BB÷8¬BD÷0¬OB÷StXAIQA6-hhB4v8MG.png¬WM÷YAM¬AE÷Yamaha Jubilo¬JA÷fFawMpm8¬WU÷yamaha-jubilo¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷27¬BA÷13¬BC÷14¬OA÷n9pXdO7k-E1C0ul7A.png¬~AA÷vozsYUoO¬AD÷1484361900¬ADE÷1484361900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kintetsu Liners¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOY¬AF÷Toyota Industries¬JB÷ppInaNue¬WV÷toyota-industries¬GRB÷0¬AH÷24¬BB÷12¬BD÷12¬OB÷8OGhWbAN-868CxniT.png¬WM÷KIN¬AE÷Kintetsu Liners¬JA÷6gJr03Ql¬WU÷kintetsu-liners¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷26¬BA÷7¬BC÷19¬OA÷2c2frhjC-QTuUfT6c.png¬~AA÷z7IbjC1h¬AD÷1484361000¬ADE÷1484361000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Munakata Sanix¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRE¬AF÷Green Rockets¬JB÷v7wMDMfl¬WV÷nec-green-rockets¬GRB÷0¬AH÷24¬BB÷10¬BD÷14¬OB÷lhXU4miT-QwFcVVQ8.png¬WM÷MUN¬AE÷Munakata Sanix¬JA÷Q3ZHE2ur¬WU÷munakata-sanix¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷26¬BA÷19¬BC÷7¬OA÷ERe15D6k-WSgwLnQ3.png¬~AA÷WKWYZjHB¬AD÷1484361000¬ADE÷1484361000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shining A.¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPE¬AF÷Spears Kubota¬JB÷hnw865mL¬WV÷spears-kubota¬GRB÷0¬AH÷17¬BB÷10¬BD÷7¬OB÷MkcBBK76-rBwxg7yA.png¬WM÷SHI¬AE÷Shining A.¬JA÷f1K47oYE¬WU÷shining-arcs¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷27¬BA÷15¬BC÷12¬OA÷SISScn8k-4KvYgmM3.png¬~AA÷ldsUzX15¬AD÷1483851600¬ADE÷1483851600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Rams¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MUN¬AF÷Munakata Sanix¬JB÷CxVa8RI8¬WV÷munakata-sanix¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬OB÷ERe15D6k-WSgwLnQ3.png¬WM÷BLA¬AE÷Black Rams¬JA÷YoWe9732¬WU÷black-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷36¬BA÷17¬BC÷19¬OA÷2JDmp9lC-M1xthRjG.png¬~AA÷2uuIwZHn¬AD÷1483851600¬ADE÷1483851600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shining A.¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canon Eagles¬JB÷hYcZi6YR¬WV÷canon-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷26¬BB÷16¬BD÷10¬OB÷nLzlQjPq-WrA8wSyN.png¬WM÷SHI¬AE÷Shining A.¬JA÷EsaVhnJL¬WU÷shining-arcs¬GRA÷0¬AG÷15¬BA÷8¬BC÷7¬OA÷SISScn8k-4KvYgmM3.png¬~AA÷zgwQyDna¬AD÷1483851600¬ADE÷1483851600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yamaha Jubilo¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIN¬AF÷Kintetsu Liners¬JB÷pWxEpOQ1¬WV÷kintetsu-liners¬GRB÷0¬AH÷12¬BB÷9¬BD÷3¬OB÷2c2frhjC-QTuUfT6c.png¬WM÷YAM¬AE÷Yamaha Jubilo¬JA÷6uvAo4Be¬WU÷yamaha-jubilo¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷26¬BA÷7¬BC÷19¬OA÷n9pXdO7k-E1C0ul7A.png¬~AA÷MTNKvF2t¬AD÷1483842600¬ADE÷1483842600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Rockets¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Rockets¬JA÷fuqUf8l9¬WU÷nec-green-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷41¬BA÷17¬BC÷24¬OA÷lhXU4miT-QwFcVVQ8.png¬WN÷HON¬AF÷Honda HEAT¬JB÷YVsYgS3F¬WV÷honda-heat¬GRB÷0¬AH÷21¬BB÷14¬BD÷7¬OB÷CEpxREPq-M1xthRjG.png¬~AA÷tWwMxgXh¬AD÷1483842600¬ADE÷1483842600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spears Kubota¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KBE¬AF÷Kobe Steel¬JB÷OGl5npdk¬WV÷kobe-steel¬GRB÷0¬AH÷16¬BB÷13¬BD÷3¬OB÷lWLy3WhT-E1C0ul7A.png¬WM÷SPE¬AE÷Spears Kubota¬JA÷ADp1mQtq¬WU÷spears-kubota¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷23¬BA÷8¬BC÷15¬OA÷MkcBBK76-rBwxg7yA.png¬~
123
fixtures
0
Publicitate
Publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
Publicitate
AJUTOR: Sunteţi pe pagina Top League 2016/2017 din secţiunea Rugby/Japonia. FlashScore.ro oferă rezultate din Top League 2016/2017, clasamente şi detalii meciuri. Pe lângă scoruri din Top League 2016/2017 pe FlashScore.ro puteţi găsi peste 5000 competiţii din mai mult de 30 sporturi din întreaga lume.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!
mockup