Rugby League »Australia » Holden Cup » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: Holden Cup¬ZEE÷8MG35JIL¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷fgnNXudA¬ZD÷p¬ZE÷viaTxjHR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_8MG35JIL¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/holden-cup/¬ZX÷09Australia 009tralia0350000000169000Holden Cup 010en Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷vP4quto2¬AD÷1502595900¬ADE÷1502595900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers U20¬ER÷Runda 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manly-Warringah U20¬WV÷manly-warringah-sea-eagles¬AH÷30¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers U20¬WU÷wests-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬AN÷n¬~AA÷0Y5utMVe¬AD÷1502581500¬ADE÷1502581500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors U20¬ER÷Runda 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors U20¬WU÷new-zealand-warriors¬AG÷14¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders U20¬WV÷canberra-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬AN÷n¬~AA÷I9Gzs2Gk¬AD÷1502522100¬ADE÷1502522100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers U20¬ER÷Runda 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers U20¬WU÷penrith-panthers¬AG÷16¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys U20¬WV÷north-queensland-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬AN÷n¬~AA÷46CWsr1q¬AD÷1502513100¬ADE÷1502513100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm U20¬ER÷Runda 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters U20¬WV÷sydney-roosters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷42¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm U20¬WU÷melbourne-storm¬AG÷16¬AN÷n¬~AA÷nRP4nOhS¬AD÷1502498700¬ADE÷1502498700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra U20¬ER÷Runda 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra U20¬WU÷st-george-illawarra¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬BA÷24¬BC÷12¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans U20¬WV÷gold-coast-titans¬AH÷12¬BB÷0¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷8zR0m4wM¬AD÷1502435400¬ADE÷1502435400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos U20¬ER÷Runda 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos U20¬WU÷brisbane-broncos¬AG÷12¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks U20¬WV÷cronulla-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬BB÷24¬BD÷16¬AN÷n¬~AA÷SO93lpOF¬AD÷1502430300¬ADE÷1502430300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels U20¬ER÷Runda 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels U20¬WU÷parramatta-eels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷50¬BA÷20¬BC÷30¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights U20¬WV÷newcastle-knights¬AH÷12¬BB÷12¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷lYAakQ89¬AD÷1502350500¬ADE÷1502350500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs U20¬ER÷Runda 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs U20¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs U20¬WV÷canterbury-bulldogs¬AH÷24¬AN÷n¬~AA÷fBBej6g3¬AD÷1501991100¬ADE÷1501991100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers U20¬ER÷Runda 22¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers U20¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers U20¬WV÷wests-tigers¬AH÷12¬AN÷n¬~AA÷t87iinvc¬AD÷1501976700¬ADE÷1501976700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly-Warringah U20¬ER÷Runda 22¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly-Warringah U20¬WU÷manly-warringah-sea-eagles¬AG÷32¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters U20¬WV÷sydney-roosters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷38¬AN÷n¬~AA÷v3T8S21d¬AD÷1501917300¬ADE÷1501917300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks U20¬ER÷Runda 22¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks U20¬WU÷cronulla-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷58¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders U20¬WV÷canberra-raiders¬AH÷22¬AN÷n¬~AA÷0CU4Trnj¬AD÷1501910100¬ADE÷1501910100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans U20¬ER÷Runda 22¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans U20¬WU÷gold-coast-titans¬AG÷34¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos U20¬WV÷brisbane-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬AN÷n¬~AA÷WxQ0UOWq¬AD÷1501901100¬ADE÷1501901100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights U20¬ER÷Runda 22¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights U20¬WU÷newcastle-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷70¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors U20¬WV÷new-zealand-warriors¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷UTwZY4OS¬AD÷1501832100¬ADE÷1501832100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys U20¬ER÷Runda 22¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys U20¬WU÷north-queensland-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷50¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm U20¬WV÷melbourne-storm¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷n5lUZp9M¬AD÷1501825500¬ADE÷1501825500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra U20¬ER÷Runda 22¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra U20¬WU÷st-george-illawarra¬AG÷16¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs U20¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷38¬AN÷n¬~
19
1502969747
168
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: Holden Cup¬ZEE÷8MG35JIL¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷fgnNXudA¬ZD÷p¬ZE÷viaTxjHR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_8MG35JIL¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/holden-cup/¬ZX÷09Australia 009tralia0350000000169000Holden Cup 010en Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷SvbR3PN2¬AD÷1503032400¬ADE÷1503032400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels U20¬ER÷Runda 24¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels U20¬WU÷parramatta-eels¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans U20¬WV÷gold-coast-titans¬AN÷n¬~AA÷6VdV2qw9¬AD÷1503040200¬ADE÷1503040200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos U20¬ER÷Runda 24¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos U20¬WU÷brisbane-broncos¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra U20¬WV÷st-george-illawarra¬AN÷n¬~AA÷lfnz23hF¬AD÷1503045000¬ADE÷1503045000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs U20¬ER÷Runda 24¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manly-Warringah U20¬WV÷manly-warringah-sea-eagles¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs U20¬WU÷canterbury-bulldogs¬AN÷n¬~AA÷0Ukv1N7L¬AD÷1503103500¬ADE÷1503103500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Knights U20¬ER÷Runda 24¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights U20¬WU÷newcastle-knights¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm U20¬WV÷melbourne-storm¬AN÷n¬~AA÷n71S9ijg¬AD÷1503111600¬ADE÷1503111600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Sydney Rabbitohs U20¬ER÷Runda 24¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs U20¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors U20¬WV÷new-zealand-warriors¬AN÷n¬~AA÷fikr0sNR¬AD÷1503119700¬ADE÷1503119700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters U20¬ER÷Runda 24¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters U20¬WU÷sydney-roosters¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers U20¬WV÷wests-tigers¬AN÷n¬~AA÷d0yAe1Vr¬AD÷1503126600¬ADE÷1503126600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NQ Cowboys U20¬ER÷Runda 24¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys U20¬WU÷north-queensland-cowboys¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks U20¬WV÷cronulla-sharks¬AN÷n¬~AA÷EyWEfLpk¬AD÷1503193500¬ADE÷1503193500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders U20¬ER÷Runda 24¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders U20¬WU÷canberra-raiders¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers U20¬WV÷penrith-panthers¬AN÷n¬~AA÷hSUIgu0e¬AD÷1503558600¬ADE÷1503558600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos U20¬ER÷Runda 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos U20¬WU÷brisbane-broncos¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels U20¬WV÷parramatta-eels¬AN÷n¬~AA÷nkUMhaF1¬AD÷1503639900¬ADE÷1503639900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders U20¬ER÷Runda 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders U20¬WU÷canberra-raiders¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights U20¬WV÷newcastle-knights¬AN÷n¬~AA÷0hYQiJU7¬AD÷1503646500¬ADE÷1503646500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers U20¬ER÷Runda 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers U20¬WU÷wests-tigers¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys U20¬WV÷north-queensland-cowboys¬AN÷n¬~AA÷2cC9G278¬AD÷1503715500¬ADE÷1503715500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans U20¬ER÷Runda 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans U20¬WU÷gold-coast-titans¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs U20¬WV÷canterbury-bulldogs¬AN÷n¬~AA÷tlBDFMME¬AD÷1503722700¬ADE÷1503722700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Storm U20¬ER÷Runda 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm U20¬WU÷melbourne-storm¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs U20¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AN÷n¬~AA÷zPPGEtxL¬AD÷1503731700¬ADE÷1503731700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cronulla Sharks U20¬ER÷Runda 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks U20¬WU÷cronulla-sharks¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters U20¬WV÷sydney-roosters¬AN÷n¬~
19
1502969747
24
Ajutor: Sunteți pe pagina de scoruri Holden Cup 2017 din secțiunea Rugby League/Australia. Flashscore.ro oferă Holden Cup 2017 livescore, rezultate finale și parțiale. Pe lângă scoruri din Holden Cup 2017 puteți urmări rezultate din peste 5000 competiții sportive din 30 de sporturi din întreaga lume pe FlashScore. Click pe numele sportului din meniul de sus sau pe țara din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Scorurile din Holden Cup 2017 sunt în timp real și se actualizează automat.