Rezultate, scoruri live si clasamete Minsk Championship 2020

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
100% Bonus până la 300 RON la Pariuri
Miza primului pariu este rambursabilă daca acesta este pierzător. T&C se aplica. 18+

Hochei Belarus

Minsk Championship
2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷BELARUS: Minsk Championship¬ZEE÷61wJhxXI¬ZB÷31¬ZY÷Belarus¬ZC÷8WIIcMCr¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷31_61wJhxXI¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/belarus/minsk-championship/¬ZX÷02Belarus 007elarus0010000000001000Minsk Champi018onship000¬ZCC÷0¬ZAF÷Belarus¬~AA÷O80JSSYc¬AD÷1588274100¬ADE÷1588274100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlant Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1588277824¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Tornado Minsk¬JB÷EgSxE488¬WV÷tornado-minsk¬AH÷7¬BB÷1¬BD÷4¬BF÷2¬WM÷ATL¬AE÷Atlant Minsk¬JA÷0jvekLV7¬WU÷atlant-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷11¬BA÷3¬BC÷4¬BE÷4¬AM÷Jucat 3x15 minute.¬~AA÷j5FuKnjb¬AD÷1588186800¬ADE÷1588186800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷K-2 Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1588191310¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷K-2¬AE÷K-2 Minsk¬JA÷6ag0Arct¬WU÷k-2-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷KER¬AF÷Keramin Minsk¬JB÷0Mh492Cn¬WV÷keramin-minsk¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AM÷Jucat 3x15 minute.¬~AA÷Es5ytNri¬AD÷1587669300¬ADE÷1587669300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷K-2 Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587673277¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷K-2¬AE÷K-2 Minsk¬JA÷8hwNNwB6¬WU÷k-2-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷KER¬AF÷Keramin Minsk 2¬JB÷2FxRMcQC¬WV÷keramin-minsk¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷Jucat 3x15 minute.¬~AA÷jVGaFyxM¬AD÷1587572700¬ADE÷1587572700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shield Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587577843¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MTK¬AF÷Budaynik Minsk¬JB÷tvufmuUD¬WV÷budaynik-minsk¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷SHI¬AE÷Shield Minsk¬JA÷SziCOeiD¬WU÷shield-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷0¬BE÷2¬AM÷Jucat 3x15 minute.¬~AA÷MeCeGHMF¬AD÷1587571800¬ADE÷1587571800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bastion Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587577180¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAS¬AE÷Bastion Minsk¬JA÷KAm4QHM0¬WU÷bastion-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷AIC¬AF÷Aichyna Minsk¬JB÷lph8Pyx7¬WV÷aichyna-minsk¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AM÷Jucat 3x15 minute.¬~AA÷AwUj9awl¬AD÷1587406200¬ADE÷1587406200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Budaynik Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587411658¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MTK¬AE÷Budaynik Minsk¬JA÷bFeWrItr¬WU÷budaynik-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷9¬BA÷4¬BC÷1¬BE÷4¬WN÷BER¬AF÷Berezinskye Lisy¬JB÷CIazrxdl¬WV÷berezinskye-lisy¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AM÷Jucat 3x15 minute.¬~AA÷4v2JR7gF¬AD÷1587399000¬ADE÷1587399000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aichyna Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587404658¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AIC¬AE÷Aichyna Minsk¬JA÷UHdgj0l8¬WU÷aichyna-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷ISL¬AF÷ICE City Minsk 2¬JB÷88eckK3E¬WV÷ice-city-minsk¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AM÷Jucat 3x15 minute.¬~AA÷QwrchjVL¬AD÷1587147000¬ADE÷1587147000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berezinskye Lisy¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587152404¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berezinskye Lisy¬JA÷z7ZBMLmo¬WU÷berezinskye-lisy¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷MTK¬AF÷Budaynik Minsk¬JB÷OMSgo5Qo¬WV÷budaynik-minsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷1¬AM÷Jucat 3x15 minute.¬~AA÷dbjtdYVd¬AD÷1587139800¬ADE÷1587139800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷ICE City Minsk 2¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587146034¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ISL¬AE÷ICE City Minsk 2¬JA÷fRKhlYtQ¬WU÷ice-city-minsk¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷AIC¬AF÷Aichyna Minsk¬JB÷C67Kqhks¬WV÷aichyna-minsk¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷Jucat 3x15 minute.¬~AA÷zkkpeho3¬AD÷1587139800¬ADE÷1587139800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sparta Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587145398¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Sparta Minsk¬JA÷jc6OrC4m¬WU÷sparta-minsk¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷BAS¬AF÷Bastion Minsk¬JB÷KWASsWJg¬WV÷bastion-minsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬AM÷Jucat 3x15 minute.¬~AA÷tn8E8K0D¬AD÷1587064500¬ADE÷1587064500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlant Minsk 2¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587068345¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlant Minsk 2¬JA÷00ob3MtO¬WU÷atlant-minsk¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷4¬BE÷0¬WN÷TOR¬AF÷Tornado Minsk 2¬JB÷E3k22tdU¬WV÷tornado-minsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷9¬BB÷1¬BD÷4¬BF÷4¬AM÷Jucat 3x15 minute.¬~AA÷b3CgDrnr¬AD÷1587063600¬ADE÷1587063600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tornado Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587067650¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Tornado Minsk¬JA÷jm3IjqcI¬WU÷tornado-minsk¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷K-2¬AF÷K-2 Minsk¬JB÷Uw2Mk3CO¬WV÷k-2-minsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷9¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷4¬AM÷Jucat 3x15 minute.¬~AA÷jerCjkZH¬AD÷1586974200¬ADE÷1586974200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Budaynik Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1586979331¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MTK¬AE÷Budaynik Minsk¬JA÷reVi3bfN¬WU÷budaynik-minsk¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷4¬WN÷BER¬AF÷Berezinskye Lisy¬JB÷MoUe2I9T¬WV÷berezinskye-lisy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷4¬BD÷2¬BF÷2¬AM÷Jucat 3x15 minute.¬~AA÷4vt0gika¬AD÷1586967000¬ADE÷1586967000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aichyna Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1586972382¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AIC¬AE÷Aichyna Minsk¬JA÷fiQT82Qo¬WU÷aichyna-minsk¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ISL¬AF÷ICE City Minsk 2¬JB÷YsPX7Muh¬WV÷ice-city-minsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AM÷Jucat 3x15 minute.¬~AA÷Isp4hB45¬AD÷1586967000¬ADE÷1586967000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bastion Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1586972548¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAS¬AE÷Bastion Minsk¬JA÷S4Oy7teb¬WU÷bastion-minsk¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SPA¬AF÷Sparta Minsk¬JB÷t8Su60A4¬WV÷sparta-minsk¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷Jucat 3x15 minute.¬~
29
fixtures
0
publicitate
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Minsk Championship 2020 din sectiunea Hochei/Belarus. Flashscore.ro oferă livescore din Minsk Championship 2020, rezultate finale și parțiale, clasamente Minsk Championship 2020 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din Minsk Championship 2020 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din Minsk Championship 2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!