Rezultate, scoruri live si clasamete Coupe de France 2019/2020  

Handbal Franţa

Coupe de France
2019/2020
Loading...
results
SA÷7¬~ZA÷FRANŢA: Coupe de France¬ZEE÷IBOsspjU¬ZB÷77¬ZY÷Franţa¬ZC÷Kx54UUqp¬ZD÷p¬ZE÷Kz8R6LJs¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷77_IBOsspjU¬ZJ÷2¬ZL÷/handbal/franta/coupe-de-france/¬ZX÷03Franţa 006Franţa0020000000001000Coupe de Fra015France000¬ZCC÷0¬ZAF÷Franţa¬~AA÷KW31E7OA¬AD÷1570978800¬ADE÷1570978800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calais¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calais¬JA÷j13npkXf¬WU÷calais¬AG÷24¬WN÷VAL¬AF÷Val d'Oise¬JB÷Ui2jq9n1¬WV÷val-d-oise¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷35¬~AA÷MBlgLUgo¬AD÷1570975200¬ADE÷1570975200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Annecy¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANN¬AE÷Annecy¬JA÷Aw0b3wQl¬WU÷annecy¬AG÷24¬WN÷ANN¬AF÷Annecy CSAV¬JB÷lUb22cue¬WV÷annecy-csav¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷26¬~AA÷40sWbSON¬AD÷1570975200¬ADE÷1570975200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Entente Du Thelle¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENT¬AE÷Entente Du Thelle¬JA÷EaYXvfeF¬WU÷entente-du-thelle¬AG÷30¬WN÷SAV¬AF÷Savigny¬JB÷S2xxvEAL¬WV÷savigny¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷31¬~AA÷zHFRsk6M¬AD÷1570975200¬ADE÷1570975200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Haute Saone¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAU¬AE÷Haute Saone¬JA÷WfBdnWW6¬WU÷haute-saone¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷33¬WN÷CER¬AF÷Cernay/Wattwiller¬JB÷AoA0ojnD¬WV÷cernay-wattwiller¬AH÷29¬~AA÷SEIqEbUR¬AD÷1570975200¬ADE÷1570975200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Irisartarrak¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEL¬AF÷Libourne¬JB÷OfTQXHaN¬WV÷libourne¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷38¬WM÷CUP¬AE÷Irisartarrak¬JA÷p4UMYcpH¬WU÷irisartarrak¬AG÷32¬~AA÷bN25DRwH¬AD÷1570975200¬ADE÷1570975200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lattes¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAT¬AE÷Lattes¬JA÷nTderT17¬WU÷lattes¬AG÷22¬WN÷MAR¬AF÷Martigues¬JB÷QJeasmHD¬WV÷martigues¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷30¬~AA÷xAVi4rI0¬AD÷1570975200¬ADE÷1570975200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lure Villers¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUR¬AE÷Lure Villers¬JA÷4l15EZc9¬WU÷lure-villers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷32¬WN÷EPI¬AF÷Epinal¬JB÷Ii59DgDF¬WV÷epinal¬AH÷25¬~AA÷djOK5zx8¬AD÷1570975200¬ADE÷1570975200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oissel Rouen¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OIS¬AE÷Oissel Rouen¬JA÷pQ5coyUM¬WU÷oissel-rouen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷36¬WN÷REV¬AF÷Reveil de Nogent¬JB÷OG41peqT¬WV÷reveil-de-nogent¬AH÷33¬~AA÷UsBlH9vh¬AD÷1570975200¬ADE÷1570975200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wahagnies¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAH¬AE÷Wahagnies¬JA÷h6LaggA8¬WU÷wahagnies¬AG÷22¬WN÷HAZ¬AF÷Hazebrouck¬JB÷WdK3hDPE¬WV÷hazebrouck¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷31¬~AA÷CQtzbnvU¬AD÷1570971600¬ADE÷1570971600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Avignon¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GFC¬AF÷GFCA¬JB÷OYN7YiYr¬WV÷gfca¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷28¬WM÷AVI¬AE÷Avignon¬JA÷MPytwYPR¬WU÷avignon¬AG÷24¬~AA÷2e9dFm94¬AD÷1570971600¬ADE÷1570971600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guilherand Granges¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Guilherand Granges¬JA÷p40vnB2r¬WU÷guilherand-granges¬AG÷35¬WN÷GER¬AF÷Lyon¬JB÷dv4roVHl¬WV÷lyon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷38¬~AA÷0Ol1ESu8¬AD÷1570971600¬ADE÷1570971600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷La Seyne Var¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LA¬AE÷La Seyne Var¬JA÷G8dTuFip¬WU÷la-seyne-var¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷25¬WN÷PHA¬AF÷Antibes¬JB÷faeXvZ6j¬WV÷antibes¬AH÷21¬~AA÷8j57nDii¬AD÷1570906800¬ADE÷1570906800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷As L'Union¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEG¬AF÷Begles¬JB÷hSfHkpM1¬WV÷begles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷34¬BB÷10¬BD÷24¬WM÷MAS¬AE÷As L'Union¬JA÷6VbLl4y8¬WU÷as-l-union¬AG÷33¬BA÷15¬BC÷18¬~AA÷6NrxXXi4¬AD÷1570906800¬ADE÷1570906800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bouguenais¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Bouguenais¬JA÷EDiepkpM¬WU÷bouguenais¬AG÷25¬WN÷LAN¬AF÷Lanester¬JB÷h4jaq9aS¬WV÷lanester¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷29¬~AA÷jJQYea8q¬AD÷1570906800¬ADE÷1570906800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saint Mande¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Saint Mande¬JA÷vNqs6WgE¬WU÷saint-mande¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷32¬BA÷15¬BC÷17¬WN÷ROU¬AF÷Rouen¬JB÷jaCAl4Ot¬WV÷rouen-handball¬AH÷26¬BB÷14¬BD÷12¬~AA÷nuiDBQPQ¬AD÷1570905900¬ADE÷1570905900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Etienne¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAR¬AF÷Saint Flour¬JB÷OUqzafbM¬WV÷saint-flour¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷38¬BB÷17¬BD÷21¬WM÷STE¬AE÷St. Etienne¬JA÷pvoWazqG¬WU÷st-etienne¬AG÷36¬BA÷16¬BC÷20¬~AA÷E9aZGL16¬AD÷1570905900¬ADE÷1570905900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Nazaire¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STN¬AE÷St. Nazaire¬JA÷ANqnN3ts¬WU÷st-nazaire¬AG÷31¬BA÷14¬BC÷17¬WN÷ASB¬AF÷ASB Reze¬JB÷lErjMNem¬WV÷asb-reze¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷34¬BB÷18¬BD÷16¬~AA÷0rHnQPvK¬AD÷1570905000¬ADE÷1570905000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bassin Mussipontain¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAS¬AE÷Bassin Mussipontain¬JA÷h82tGnZD¬WU÷bassin-mussipontain¬AG÷30¬BA÷15¬BC÷15¬WN÷FOL¬AF÷Folschviller¬JB÷Wb1pF6lK¬WV÷folschviller¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷34¬BB÷21¬BD÷13¬~AA÷O4AhGTgb¬AD÷1570905000¬ADE÷1570905000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Poitiers¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIM¬AE÷Grand Poitiers¬JA÷0WO7iXvL¬WU÷grand-poitiers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷34¬BA÷15¬BC÷19¬WN÷BRU¬AF÷Bruges¬JB÷vNNBjifR¬WV÷bruges¬AH÷26¬BB÷13¬BD÷13¬~AA÷EZS1g6no¬AD÷1570905000¬ADE÷1570905000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hennebont-Lochrist¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIC¬AE÷Hennebont-Lochrist¬JA÷4pu5XBmk¬WU÷hennebont-lochrist¬AG÷25¬BA÷14¬BC÷11¬WN÷CPB¬AF÷CPB Rennes¬JB÷ryv9WV2e¬WV÷cpb-rennes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷35¬BB÷19¬BD÷16¬~AA÷E9L4W01g¬AD÷1570901400¬ADE÷1570901400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beaune¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEA¬AE÷Beaune¬JA÷vNapWbPB¬WU÷beaune¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷39¬BA÷18¬BC÷21¬WN÷SEM¬AF÷Semur-en-Auxois¬JB÷IDblVIvI¬WV÷semur-en-auxois¬AH÷23¬BB÷12¬BD÷11¬~AA÷Gv7pIkPo¬AD÷1570901400¬ADE÷1570901400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villemomble¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villemomble¬JA÷xbwDVkI1¬WU÷villemomble¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷39¬BA÷19¬BC÷20¬WN÷STB¬AF÷St. Brice¬JB÷j1sHU9X7¬WV÷st-brice¬AH÷38¬BB÷18¬BD÷20¬~AA÷hMTu7pYs¬AD÷1570899600¬ADE÷1570899600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aubagne¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Aubagne¬JA÷IiqvbEDS¬WU÷aubagne¬AG÷29¬WN÷CRA¬AF÷Crauroise¬JB÷fDz6gYLq¬WV÷crauroise¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷32¬~AA÷AJXpgch2¬AD÷1570897800¬ADE÷1570897800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saint Ouen l'Aumone¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saint Ouen l'Aumone¬JA÷S43VqtwC¬WU÷saint-ouen-l-aumone¬AG÷33¬BA÷15¬BC÷18¬WN÷AMI¬AF÷Amiens¬JB÷t87Zr0hI¬WV÷amiens¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷40¬BB÷17¬BD÷23¬~AA÷WSYtfwwd¬AD÷1570896000¬ADE÷1570896000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Paris Sport Club¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Paris Sport Club¬JA÷6kFMo28a¬WU÷paris-sport-club¬AG÷23¬BA÷12¬BC÷11¬WN÷TOR¬AF÷Torcy¬JB÷ptEQpMN5¬WV÷torcy¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷34¬BB÷17¬BD÷17¬~AA÷xQPWG0p9¬AD÷1570896000¬ADE÷1570896000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Plobsheim¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLO¬AE÷Plobsheim¬JA÷ARZcv2Gu¬WU÷plobsheim¬AG÷36¬BA÷18¬BC÷18¬WN÷ZAR¬AF÷Mulhouse-Rixheim¬JB÷lIY1wMVo¬WV÷mulhouse-rixheim¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷41¬BB÷23¬BD÷18¬~AA÷l4qxeJNk¬AD÷1570896000¬ADE÷1570896000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rhone Eyrieux¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RHO¬AE÷Rhone Eyrieux¬JA÷YN1FmOwm¬WU÷rhone-eyrieux-ardeche¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷38¬BA÷17¬BC÷21¬WN÷MAR¬AF÷Saint Genis Laval¬JB÷CE0Jnrgg¬WV÷saint-genis-laval¬AH÷35¬BB÷13¬BD÷22¬~
139
fixtures
0
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Coupe de France 2019/2020 din sectiunea Handbal/Franţa. Flashscore.ro oferă livescore din Coupe de France 2019/2020, rezultate finale și parțiale, clasamente Coupe de France 2019/2020 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din Coupe de France 2019/2020 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 100+ competiții de Handbal din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din Coupe de France 2019/2020 este real-time și se actualizează live.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!