Fotbal »Swaziland » MTN Premier League » 2017/2018

MTN Premier League
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷SWAZILAND: MTN Premier League¬ZEE÷WKm5jXvU¬ZB÷180¬ZY÷Swaziland¬ZC÷xG6aEGMo¬ZD÷s¬ZE÷ChNKBfhi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷180_WKm5jXvU¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/swaziland/mtn-premier-league/¬ZX÷00Swaziland 009ziland0000000000169000MTN Premier 018League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Swaziland¬~AA÷bBEBRadA¬AD÷1518958800¬ADE÷1518958800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Matsapha United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAT¬AE÷Matsapha United¬JA÷AayK9OLS¬WU÷matsapha-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷TAM¬AF÷Tambuti¬JB÷C8No5rUq¬WV÷tambuti¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷GnP6Sus4¬AD÷1518876000¬ADE÷1518876000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Wanderers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Wanderers¬JA÷2ZXBBpiG¬WU÷manzini-wanderers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MON¬AF÷Moneni Pirates¬JB÷tQWFA46M¬WV÷moneni-pirates¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷2qL2TLRc¬AD÷1518874200¬ADE÷1518874200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Malanti Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Malanti Chiefs¬JA÷67v3D6M3¬WU÷malanti-chiefs¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷HIG¬AF÷Mbabane Highlanders¬JB÷KAr7CQyA¬WV÷mbabane-highlanders¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷8MLbU1Ci¬AD÷1518874200¬ADE÷1518874200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vovovo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VOV¬AE÷Vovovo¬JA÷YgteFSii¬WU÷vovovo¬AG÷1¬WN÷RED¬AF÷Red Lions¬JB÷CpuaEn7c¬WV÷red-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷UVMfVsco¬AD÷1518868800¬ADE÷1518868800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sundowns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROY¬AF÷Royal Leopards¬JB÷Y1zKjqFj¬WV÷royal-leopards¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sundowns¬JA÷fByGiPap¬WU÷manzini-sundowns¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷t0FMMkgo¬AD÷1518712200¬ADE÷1518712200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green M.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green M.¬JA÷OSppcoxN¬WU÷green-mamba¬AG÷0¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes¬JB÷xWlld5iT¬WV÷young-buffaloes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷viTfRVpU¬AD÷1518712200¬ADE÷1518712200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Midas Mbabane City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MMC¬AE÷Midas Mbabane City¬JA÷2Ddya77A¬WU÷midas-mbabane-city¬AG÷0¬WN÷MBA¬AF÷Mbabane Swall.¬JB÷t4eubRMG¬WV÷mbabane-swall¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷nLM8fylT¬AD÷1518107400¬ADE÷1518107400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sundowns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAT¬AF÷Matsapha United¬JB÷pSjjr0BE¬WV÷matsapha-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sundowns¬JA÷6yhnqtd8¬WU÷manzini-sundowns¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷8UN4eHYM¬AD÷1517502600¬ADE÷1517502600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green M.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green M.¬JA÷jT9aLx41¬WU÷green-mamba¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷VOV¬AF÷Vovovo¬JB÷4WD3KdJ7¬WV÷vovovo¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷04Kdcw4A¬AD÷1517423400¬ADE÷1517423400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Swall.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MBA¬AE÷Mbabane Swall.¬JA÷ze8SSKBR¬WU÷mbabane-swall¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Wanderers¬JB÷x4ffOvKr¬WV÷manzini-wanderers¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷veJ0dcJG¬AD÷1517423400¬ADE÷1517423400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Leopards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROY¬AE÷Royal Leopards¬JA÷IFBiNbZl¬WU÷royal-leopards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷MAL¬AF÷Malanti Chiefs¬JB÷d6AeMIle¬WV÷malanti-chiefs¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷IuVibJl4¬AD÷1517416200¬ADE÷1517416200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Midas Mbabane City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MMC¬AE÷Midas Mbabane City¬JA÷SU4KUtsF¬WU÷midas-mbabane-city¬AG÷0¬WN÷HIG¬AF÷Mbabane Highlanders¬JB÷tY8OT0dL¬WV÷mbabane-highlanders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷4xRmaaZc¬AD÷1517337000¬ADE÷1517337000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Buffaloes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Buffaloes¬JA÷6FGBW2C2¬WU÷young-buffaloes¬AG÷0¬WN÷MON¬AF÷Moneni Pirates¬JB÷p6FFVMR8¬WV÷moneni-pirates¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷AFRq0uKi¬AD÷1517331600¬ADE÷1517331600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tambuti¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tambuti¬JA÷v9OP8aKe¬WU÷tambuti¬AG÷0¬WN÷RED¬AF÷Red Lions¬JB÷IaNT7JZ1¬WV÷red-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~
1
1519076172
147
fixtures
1
1519076172
0
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri MTN Premier League 2017/2018 din sectiunea Fotbal/Swaziland. FlashScore.ro oferă livescore din MTN Premier League 2017/2018, rezultate finale și parțiale, clasamente MTN Premier League 2017/2018 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din MTN Premier League 2017/2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din MTN Premier League 2017/2018 este real-time și se actualizează instant.