Fotbal »Swaziland » MTN Premier League » 2017/2018

MTN Premier League
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷SWAZILAND: MTN Premier League¬ZEE÷WKm5jXvU¬ZB÷180¬ZY÷Swaziland¬ZC÷xG6aEGMo¬ZD÷s¬ZE÷ChNKBfhi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷180_WKm5jXvU¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/swaziland/mtn-premier-league/¬ZX÷00Swaziland 009ziland0000000000169000MTN Premier 018League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Swaziland¬~AA÷nsnZNjqH¬AD÷1511011800¬ADE÷1511011800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Wanderers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Wanderers¬JA÷WIgUYMoU¬WU÷manzini-wanderers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷RED¬AF÷Red Lions¬JB÷8vodUtfo¬WV÷red-lions¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷YwrVOWTA¬AD÷1511011800¬ADE÷1511011800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Leopards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROY¬AE÷Royal Leopards¬JA÷b5eMzqHH¬WU÷royal-leopards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷VOV¬AF÷Vovovo¬JB÷xdfQZ2WN¬WV÷vovovo¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷vHrRPCE4¬AD÷1511004600¬ADE÷1511004600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green M.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MMC¬AF÷Midas Mbabane City¬JB÷tU0HyP1B¬WV÷midas-mbabane-city¬AH÷1¬WM÷GRE¬AE÷Green M.¬JA÷2w2Dx5n5¬WU÷green-mamba¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬AN÷n¬~AA÷0QqNQhab¬AD÷1511004600¬ADE÷1511004600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Buffaloes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Buffaloes¬JA÷dta5vRHh¬WU÷young-buffaloes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MAT¬AF÷Matsapha United¬JB÷8G29woXb¬WV÷matsapha-united¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷rkkIRYqh¬AD÷1510938000¬ADE÷1510938000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sundowns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sundowns¬JA÷zRAdtmmt¬WU÷manzini-sundowns¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷TAM¬AF÷Tambuti¬JB÷EH90u72n¬WV÷tambuti¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷McFgWqC9¬AD÷1509888600¬ADE÷1509888600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Highlanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷Mbabane Highlanders¬JA÷fH0jw6fe¬WU÷mbabane-highlanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sundowns¬JB÷lv0fxQ91¬WV÷manzini-sundowns¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷CSX29M4d¬AD÷1509888600¬ADE÷1509888600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tambuti¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tambuti¬JA÷Wzi1adBc¬WU÷tambuti¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MMC¬AF÷Midas Mbabane City¬JB÷Eat6bGQ3¬WV÷midas-mbabane-city¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷Obs2CYD7¬AD÷1509881400¬ADE÷1509881400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Malanti Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes¬JB÷42EfZiHE¬WV÷young-buffaloes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬WM÷MAL¬AE÷Malanti Chiefs¬JA÷QBFjzY18¬WU÷malanti-chiefs¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷G0vfBrzp¬AD÷1509804000¬ADE÷1509804000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Matsapha United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAT¬AE÷Matsapha United¬JA÷nDIrsFeT¬WU÷matsapha-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MON¬AF÷Moneni Pirates¬JB÷S60BxZ3p¬WV÷moneni-pirates¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷EihSFORS¬AD÷1509804000¬ADE÷1509804000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Leopards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROY¬AE÷Royal Leopards¬JA÷EaKzqyRG¬WU÷royal-leopards¬AG÷0¬WN÷MBA¬AF÷Mbabane Swall.¬JB÷8MJvretN¬WV÷mbabane-swall¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷AewbDEb1¬AD÷1509796800¬ADE÷1509796800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Lions¬JA÷A3X3CU91¬WU÷red-lions¬AG÷0¬WN÷GRE¬AF÷Green M.¬JB÷lfW7BlP7¬WV÷green-mamba¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷YyZbA2kj¬AD÷1509796800¬ADE÷1509796800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vovovo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Wanderers¬JB÷6caFygJj¬WV÷manzini-wanderers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬WM÷VOV¬AE÷Vovovo¬JA÷K0mc0xdi¬WU÷vovovo¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷QRDvg4n4¬AD÷1509561000¬ADE÷1509561000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Wanderers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Wanderers¬JA÷tEI9x1Ef¬WU÷manzini-wanderers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MMC¬AF÷Midas Mbabane City¬JB÷K4HDyLT0¬WV÷midas-mbabane-city¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷KlDrhO1A¬AD÷1509553800¬ADE÷1509553800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moneni Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moneni Pirates¬JA÷EuWGzuq7¬WU÷moneni-pirates¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷TAM¬AF÷Tambuti¬JB÷hWUKZbbD¬WV÷tambuti¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷YiHnirHG¬AD÷1509553800¬ADE÷1509553800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Leopards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROY¬AE÷Royal Leopards¬JA÷fy93bryE¬WU÷royal-leopards¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RED¬AF÷Red Lions¬JB÷8vD7c2jK¬WV÷red-lions¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1511067286
89
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SWAZILAND: MTN Premier League¬ZEE÷WKm5jXvU¬ZB÷180¬ZY÷Swaziland¬ZC÷xG6aEGMo¬ZD÷s¬ZE÷ChNKBfhi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷180_WKm5jXvU¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/swaziland/mtn-premier-league/¬ZX÷00Swaziland 009ziland0000000000169000MTN Premier 018League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Swaziland¬~AA÷U5yvNAbN¬AD÷1511091000¬ADE÷1511091000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moneni Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HIG¬AF÷Mbabane Highlanders¬JB÷j3AtxgDi¬WV÷mbabane-highlanders¬WM÷MON¬AE÷Moneni Pirates¬JA÷CCBxwZco¬WU÷moneni-pirates¬AN÷n¬~AA÷8dzrMUDT¬AD÷1511098200¬ADE÷1511098200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mbabane Swall.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MBA¬AE÷Mbabane Swall.¬JA÷bT9pyDSc¬WU÷mbabane-swall¬WN÷MAL¬AF÷Malanti Chiefs¬JB÷xK8lzXs4¬WV÷malanti-chiefs¬AN÷n¬~~
1
1511067286
2
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri MTN Premier League 2017/2018 din sectiunea Fotbal/Swaziland. FlashScore.ro oferă livescore din MTN Premier League 2017/2018, rezultate finale și parțiale, clasamente MTN Premier League 2017/2018 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din MTN Premier League 2017/2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din MTN Premier League 2017/2018 este real-time și se actualizează instant.