Rezultate, scoruri live si clasamete Romanian Cup Women 2018/2019

Fotbal »România » Romanian Cup Women » 2018/2019

Romanian Cup Women
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ROMÂNIA: Romanian Cup Women¬ZEE÷0llBSJsO¬ZB÷157¬ZY÷România¬ZC÷j9kLf8C6¬ZD÷p¬ZE÷t4PPsyuL¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_0llBSJsO¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/romania/romanian-cup-women/¬ZX÷00România 007omânia0080000000186000Romanian Cup018 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷România¬~AA÷hz9tKHET¬AD÷1539513000¬ADE÷1539513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Juventus Timisoara F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventus Timisoara F¬JA÷hjmzgGQp¬WU÷juventus-timisoara¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷ECH¬AF÷Atletic Drobeta F¬JB÷U7WIHa3o¬WV÷atletic-drobeta¬AH÷0¬~AA÷QNHPNaF4¬AD÷1539511200¬ADE÷1539511200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Csikszereda F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSI¬AE÷Csikszereda F¬JA÷z7hFKSJP¬WU÷csikszereda¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷11¬WN÷ONE¬AF÷Onesti F¬JB÷tlVsGnSt¬WV÷fcm-onesti¬AH÷0¬~AA÷4EGTMJUA¬AD÷1539504000¬ADE÷1539504000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carmen Bucuresti F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carmen Bucuresti F¬JA÷KvUoF6sm¬WU÷carmen-bucuresti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬WN÷DAI¬AF÷Dream Team F¬JB÷lEYkEQdg¬WV÷dream-team¬AH÷0¬~AA÷UeOGPLph¬AD÷1539504000¬ADE÷1539504000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunarea Giurgiu F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIU¬AE÷Dunarea Giurgiu F¬JA÷2mVSboc6¬WU÷dunarea-giurgiu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬WN÷PRO¬AF÷Progresul Bucuresti F¬JB÷U91Pc5CC¬WV÷progresul-bucuresti¬AH÷2¬~AA÷ABJyLcaN¬AD÷1539504000¬ADE÷1539504000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nicu Gane Falticeni F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Nicu Gane Falticeni F¬JA÷M3Q2BOtC¬WU÷nicu-gane-falticeni¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷CSM¬AF÷CSM Pascani F¬JB÷GQP6ArdI¬WV÷csm-pascani¬AH÷0¬~AA÷8nNKOu0b¬AD÷1539504000¬ADE÷1539504000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpia Gherla F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpia Gherla F¬JA÷800TdPRI¬WU÷olimpia-gherla¬AG÷1¬WN÷HAS¬AF÷CSM Targu Mures F¬JB÷M3lBL84J¬WV÷csm-targu-mures¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬~AA÷byGXLwpH¬AD÷1539504000¬ADE÷1539504000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zimbrul Tulcea F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIM¬AE÷Zimbrul Tulcea F¬JA÷S4XgDpCa¬WU÷zimbrul-tulcea¬AG÷4¬WN÷BRU¬AF÷Activ Slobozia F¬JB÷ATMbC4R5¬WV÷activ-slobozia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷10¬~
1
1539652366
7
fixtures
1
1539652366
0
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Romanian Cup Women 2018/2019 din sectiunea Fotbal/România. FlashScore.ro oferă livescore din Romanian Cup Women 2018/2019, rezultate finale și parțiale, clasamente Romanian Cup Women 2018/2019 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Romanian Cup Women 2018/2019 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Romanian Cup Women 2018/2019 este real-time și se actualizează instant.