Rezultate, scoruri live si clasamete Prima Ligă din Namibia

Fotbal Namibia

MTC Premiership
2019/2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷NAMIBIA: MTC Premiership¬ZEE÷YN47L5z8¬ZB÷136¬ZY÷Namibia¬ZC÷SE84i1Dn¬ZD÷c¬ZE÷rebSdITk¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷136_YN47L5z8¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/namibia/mtc-premiership/¬ZX÷00Namibia 007amibia0000000000001000MTC Premiers015ership000¬ZCC÷0¬ZAF÷Namibia¬~AA÷OCOVmsOr¬AD÷1581105600¬ADE÷1581105600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷African Stars¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFR¬AE÷African Stars¬JA÷KjUrSLh8¬WU÷african-stars¬WN÷TUR¬AF÷Tura Magic¬JB÷bsTnRu8E¬WV÷tura-magic¬~AA÷6yEzm1wk¬AD÷1581170400¬ADE÷1581170400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Eleven Arrows¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELE¬AE÷Eleven Arrows¬JA÷67SjQaNK¬WU÷eleven-arrows¬WN÷TIG¬AF÷Tigers¬JB÷pbRfPJxR¬WV÷tigers¬~AA÷E1Hrou81¬AD÷1581177600¬ADE÷1581177600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Citizens¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIT¬AE÷Citizens¬JA÷b57VIHFf¬WU÷citizens-fc¬WN÷MGU¬AF÷Mighty Gunners¬JB÷xd6ZHyV0¬WV÷mighty-gunners¬~AA÷hhGnpaN7¬AD÷1581177600¬ADE÷1581177600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Okahandja¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKA¬AE÷Okahandja¬JA÷fX0vHep7¬WU÷okahandja¬WN÷UNA¬AF÷UNAM¬JB÷YNarGFaD¬WV÷unam¬~AA÷fcfV8r08¬AD÷1581177600¬ADE÷1581177600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Young Brazilians¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIF¬AF÷Life Fighters¬JB÷pC6TwJiK¬WV÷life-fighters¬WM÷YOU¬AE÷Young Brazilians¬JA÷nRmQvaxE¬WU÷young-brazilians¬~AA÷pSCvnLhe¬AD÷1581181200¬ADE÷1581181200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Blue Waters¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JUL¬AF÷Julinho Sporting¬JB÷4r8RJc0l¬WV÷julinho-sporting¬WM÷BLU¬AE÷Blue Waters¬JA÷ju4NKwor¬WU÷blue-waters¬~
6
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Mod întunecat
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Prima Ligă din Namibia din sectiunea Fotbal/Namibia. FlashScore.ro oferă livescore din Prima Ligă din Namibia, rezultate finale și parțiale, clasamente Prima Ligă din Namibia și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Prima Ligă din Namibia mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Prima Ligă din Namibia este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!