Rezultate, scoruri live si clasamete Prima Ligă din Namibia

Fotbal Namibia

MTC Premiership
2018/2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷NAMIBIA: MTC Premiership¬ZEE÷YN47L5z8¬ZB÷136¬ZY÷Namibia¬ZC÷6XmFWTzf¬ZD÷c¬ZE÷G23EI9Ep¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷136_YN47L5z8¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/namibia/mtc-premiership/¬ZX÷00Namibia 007amibia0000000000187000MTC Premiers015ership000¬ZCC÷0¬ZAF÷Namibia¬~AA÷0A9XHNrE¬AD÷1558630800¬ADE÷1558630800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Civics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TUR¬AF÷Tura Magic¬JB÷Cv8uwwP5¬WV÷tura-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷CIV¬AE÷Civics¬JA÷IH8yvJ9a¬WU÷civics¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷hUJoei2j¬AD÷1558544400¬ADE÷1558544400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Okahandja¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKA¬AE÷Okahandja¬JA÷YBRnZEV8¬WU÷okahandja¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷AFR¬AF÷African Stars¬JB÷GzHiYYpF¬WV÷african-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷nD6STk8b¬AD÷1558364400¬ADE÷1558364400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷African Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFR¬AE÷African Stars¬JA÷K2IUwqIp¬WU÷african-stars¬AG÷0¬WN÷TIG¬AF÷Tigers¬JB÷bgHYx3Xj¬WV÷tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷0d4GWiOu¬AD÷1558278000¬ADE÷1558278000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Citizens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIT¬AE÷Citizens¬JA÷Wxpsmmeb¬WU÷citizens-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷OKA¬AF÷Okahandja¬JB÷ATron7A4¬WV÷okahandja¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GKKGOfWI¬AD÷1558270800¬ADE÷1558270800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pirates¬JA÷bBWZl9Qo¬WU÷orlando-pirates¬AG÷0¬WN÷MGU¬AF÷Mighty Gunners¬JB÷x2VwlTuh¬WV÷mighty-gunners¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷Y92OUVhh¬AD÷1558270800¬ADE÷1558270800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Brazilians¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Brazilians¬JA÷0Iybq5fN¬WU÷young-brazilians¬AG÷0¬WN÷UNA¬AF÷UNAM¬JB÷v9z2rP9T¬WV÷unam¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬~AA÷vm3KVBwn¬AD÷1558263600¬ADE÷1558263600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tura Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLU¬AF÷Blue Waters¬JB÷6exfpouH¬WV÷blue-waters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬WM÷TUR¬AE÷Tura Magic¬JA÷hhYkoRPA¬WU÷tura-magic¬AG÷0¬~AA÷AkrXvROt¬AD÷1558026000¬ADE÷1558026000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLA¬AF÷Black Africa¬JB÷lAbjatTn¬WV÷black-africa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pirates¬JA÷2D2fb0rg¬WU÷orlando-pirates¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷Icj5q7GP¬AD÷1557932400¬ADE÷1557932400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UNAM¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNA¬AE÷UNAM¬JA÷hvDK425P¬WU÷unam¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AFR¬AF÷African Stars¬JB÷fman0MDt¬WV÷african-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷615G4xi4¬AD÷1557846000¬ADE÷1557846000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIG¬AE÷Tigers¬JA÷naqo1XN1¬WU÷tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷JUL¬AF÷Julinho Sporting¬JB÷Qkrk0iw8¬WV÷julinho-sporting¬AH÷0¬~AA÷CKqaFg5M¬AD÷1557673200¬ADE÷1557673200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blue Waters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLU¬AE÷Blue Waters¬JA÷4WNJio79¬WU÷blue-waters¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AFR¬AF÷African Stars¬JB÷rNMNj5MF¬WV÷african-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷0pteGZkG¬AD÷1557673200¬ADE÷1557673200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Eleven Arrows¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELE¬AE÷Eleven Arrows¬JA÷84UAg7xc¬WU÷eleven-arrows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷MGU¬AF÷Mighty Gunners¬JB÷M7YEhRi3¬WV÷mighty-gunners¬AH÷2¬~AA÷6sq3EDKS¬AD÷1557673200¬ADE÷1557673200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Brazilians¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Brazilians¬JA÷CdRRkPyM¬WU÷young-brazilians¬AG÷0¬WN÷BLA¬AF÷Black Africa¬JB÷jmQVlqiS¬WV÷black-africa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷hb1C5Iyb¬AD÷1557671400¬ADE÷1557671400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Citizens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIT¬AE÷Citizens¬JA÷vZuw3ggk¬WU÷citizens-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷CIV¬AF÷Civics¬JB÷hxps2D8e¬WV÷civics¬AH÷0¬~AA÷Akb6o3B0¬AD÷1557666000¬ADE÷1557666000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Okahandja¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIF¬AF÷Life Fighters¬JB÷xEmvBHur¬WV÷life-fighters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬WM÷OKA¬AE÷Okahandja¬JA÷dK5BFcXQ¬WU÷okahandja¬AG÷0¬~AA÷AZB76bMi¬AD÷1557662400¬ADE÷1557662400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pirates¬JA÷KpT4L19G¬WU÷orlando-pirates¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JUL¬AF÷Julinho Sporting¬JB÷dAjY3Zwq¬WV÷julinho-sporting¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷W4Wuw5gg¬AD÷1557586800¬ADE÷1557586800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Brazilians¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Brazilians¬JA÷h2e7ebSB¬WU÷young-brazilians¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷TIG¬AF÷Tigers¬JB÷WhfBfIsI¬WV÷tigers¬AH÷1¬~AA÷Wx2WG1Kp¬AD÷1557579600¬ADE÷1557579600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Okahandja¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKA¬AE÷Okahandja¬JA÷IRTRYI5I¬WU÷okahandja¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷TUR¬AF÷Tura Magic¬JB÷fiieHjzo¬WV÷tura-magic¬AH÷2¬~
1
1558673569
195
fixtures
SA÷1¬~ZA÷NAMIBIA: MTC Premiership¬ZEE÷YN47L5z8¬ZB÷136¬ZY÷Namibia¬ZC÷6XmFWTzf¬ZD÷c¬ZE÷G23EI9Ep¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷136_YN47L5z8¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/namibia/mtc-premiership/¬ZX÷00Namibia 007amibia0000000000187000MTC Premiers015ership000¬ZCC÷0¬ZAF÷Namibia¬~AA÷v18yHsbK¬AD÷1558544400¬ADE÷1558544400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Black Africa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Africa¬JA÷QsCqxcvC¬WU÷black-africa¬WN÷CIT¬AF÷Citizens¬JB÷861lyHgI¬WV÷citizens-fc¬AN÷n¬~
1
1558673569
1
Settings
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Prima Ligă din Namibia din sectiunea Fotbal/Namibia. FlashScore.ro oferă livescore din Prima Ligă din Namibia, rezultate finale și parțiale, clasamente Prima Ligă din Namibia și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Prima Ligă din Namibia mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Prima Ligă din Namibia este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!