Rezultate, scoruri live si clasamete Prima Ligă din Namibia

Fotbal »Namibia » MTC Premiership » 2017/2018

MTC Premiership
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷NAMIBIA: MTC Premiership¬ZEE÷YN47L5z8¬ZB÷136¬ZY÷Namibia¬ZC÷4l31ZOXi¬ZD÷c¬ZE÷MHmPAD44¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷136_YN47L5z8¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/namibia/mtc-premiership/¬ZX÷00Namibia 007amibia0000000000186000MTC Premiers015ership000¬ZCC÷0¬ZAF÷Namibia¬~AA÷pSpEu0Qf¬AD÷1526130000¬ADE÷1526130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIG¬AE÷Tigers¬JA÷CIpj0Xwj¬WU÷tigers¬AG÷0¬WN÷UNA¬AF÷UNAM¬JB÷j9qfaigd¬WV÷unam¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷UuWEIV3d¬AD÷1525888800¬ADE÷1525888800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIG¬AE÷Tigers¬JA÷IqXjFcJE¬WU÷tigers¬AG÷0¬WN÷CIT¬AF÷Citizens¬JB÷08MeEHYK¬WV÷citizens-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷rqSPSMWi¬AD÷1525611600¬ADE÷1525611600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷African Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFR¬AE÷African Stars¬JA÷p0tHrJuk¬WU÷african-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷BLU¬AF÷Blue Waters¬JB÷dzpLswee¬WV÷blue-waters¬AH÷0¬~AA÷pb9MT2Ho¬AD÷1525611600¬ADE÷1525611600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Africa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Africa¬JA÷0S4pluIR¬WU÷black-africa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬WN÷RUN¬AF÷Rundu Chiefs¬JB÷2yiCqaQr¬WV÷rundu-chiefs¬AH÷1¬~AA÷x6RTRtnb¬AD÷1525611600¬ADE÷1525611600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chief Santos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chief Santos¬JA÷jcqPtcA1¬WU÷chief-santos¬AG÷1¬WN÷CIT¬AF÷Citizens¬JB÷UmrTuHP7¬WV÷citizens-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷6oJpOboN¬AD÷1525611600¬ADE÷1525611600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Civics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIV¬AE÷Civics¬JA÷6oearAo6¬WU÷civics¬AG÷1¬WN÷ELE¬AF÷Eleven Arrows¬JB÷pxf3sU0C¬WV÷eleven-arrows¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷COJtPvWG¬AD÷1525611600¬ADE÷1525611600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Life Fighters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIF¬AE÷Life Fighters¬JA÷YJshpWGg¬WU÷life-fighters¬AG÷0¬WN÷TIG¬AF÷Tigers¬JB÷CAtdqjWa¬WV÷tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬~AA÷GdQXQ014¬AD÷1525611600¬ADE÷1525611600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pirates¬JA÷65RB4028¬WU÷orlando-pirates¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷TUR¬AF÷Tura Magic¬JB÷pdQF3KHE¬WV÷tura-magic¬AH÷1¬~AA÷YXKxQKGA¬AD÷1525611600¬ADE÷1525611600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Africans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Africans¬JA÷xhlqnhns¬WU÷young-africans¬AG÷0¬WN÷MGU¬AF÷Mighty Gunners¬JB÷jehmoC1m¬WV÷mighty-gunners¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷KlNlNI0T¬AD÷1525611600¬ADE÷1525611600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNA¬AF÷UNAM¬JB÷t4mCu8VO¬WV÷unam¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬WM÷YOU¬AE÷Young Chiefs¬JA÷S0q8tlGI¬WU÷young-chiefs¬AG÷1¬~AA÷rVniENHb¬AD÷1525525200¬ADE÷1525525200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷African Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFR¬AE÷African Stars¬JA÷pGMgupZd¬WU÷african-stars¬AG÷0¬WN÷ELE¬AF÷Eleven Arrows¬JB÷O6Lcv4l3¬WV÷eleven-arrows¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷4vlmF32h¬AD÷1525525200¬ADE÷1525525200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Africa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Africa¬JA÷pQP7Htsj¬WU÷black-africa¬AG÷0¬WN÷MGU¬AF÷Mighty Gunners¬JB÷rBrBG0dd¬WV÷mighty-gunners¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷xhneDsX4¬AD÷1525525200¬ADE÷1525525200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chief Santos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNA¬AF÷UNAM¬JB÷WWO5xrJF¬WV÷unam¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬WM÷CHI¬AE÷Chief Santos¬JA÷htQ1wO39¬WU÷chief-santos¬AG÷1¬~AA÷rgVw5Jvo¬AD÷1525525200¬ADE÷1525525200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Civics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIV¬AE÷Civics¬JA÷h21xj1mF¬WU÷civics¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷BLU¬AF÷Blue Waters¬JB÷Wh0tkL2L¬WV÷blue-waters¬AH÷0¬~AA÷tpqC9aWT¬AD÷1525525200¬ADE÷1525525200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Life Fighters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIF¬AE÷Life Fighters¬JA÷dz8TiNI2¬WU÷life-fighters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷TUR¬AF÷Tura Magic¬JB÷AwCXjsY8¬WV÷tura-magic¬AH÷0¬~AA÷jejaC1nB¬AD÷1525525200¬ADE÷1525525200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pirates¬JA÷EeEAy2YL¬WU÷orlando-pirates¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷TIG¬AF÷Tigers¬JB÷SbIEzMmS¬WV÷tigers¬AH÷1¬~AA÷CAv8AuHN¬AD÷1525525200¬ADE÷1525525200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Africans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Africans¬JA÷4tLsUJQe¬WU÷young-africans¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷RUN¬AF÷Rundu Chiefs¬JB÷rXJoTwt2¬WV÷rundu-chiefs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~AA÷YJu4BL1H¬AD÷1525525200¬ADE÷1525525200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Chiefs¬JA÷pv5tWudq¬WU÷young-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷CIT¬AF÷Citizens¬JB÷OU3pVaBk¬WV÷citizens-fc¬AH÷0¬~AA÷lt14LqVL¬AD÷1523800800¬ADE÷1523800800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blue Waters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLU¬AE÷Blue Waters¬JA÷APUk7cZF¬WU÷blue-waters¬AG÷1¬WN÷YOU¬AF÷Young Africans¬JB÷vaZg6HlM¬WV÷young-africans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷2q58K3pS¬AD÷1523800800¬ADE÷1523800800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Citizens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIT¬AE÷Citizens¬JA÷IkYc5y4S¬WU÷citizens-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pirates¬JB÷OWAQ0eCq¬WV÷orlando-pirates¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~AA÷zwJVy5F2¬AD÷1523800800¬ADE÷1523800800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Eleven Arrows¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELE¬AE÷Eleven Arrows¬JA÷rcqfbN7r¬WU÷eleven-arrows¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷BLA¬AF÷Black Africa¬JB÷CWmbcsNl¬WV÷black-africa¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~AA÷ltNZzPU8¬AD÷1523800800¬ADE÷1523800800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mighty Gunners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chief Santos¬JB÷Yox7eLi1¬WV÷chief-santos¬AH÷1¬WM÷MGU¬AE÷Mighty Gunners¬JA÷jNn2d1xe¬WU÷mighty-gunners¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬~AA÷fstqE1Ne¬AD÷1523800800¬ADE÷1523800800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rundu Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RUN¬AE÷Rundu Chiefs¬JA÷ja4F55F8¬WU÷rundu-chiefs¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷YOU¬AF÷Young Chiefs¬JB÷pM3J4PUE¬WV÷young-chiefs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~AA÷YXvmDLx2¬AD÷1523800800¬ADE÷1523800800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIG¬AE÷Tigers¬JA÷bP7N3qpL¬WU÷tigers¬AG÷1¬WN÷AFR¬AF÷African Stars¬JB÷tlcS23aR¬WV÷african-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷nHtuFs8k¬AD÷1523800800¬ADE÷1523800800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tura Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUR¬AE÷Tura Magic¬JA÷AmDxbgd2¬WU÷tura-magic¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷CIV¬AF÷Civics¬JB÷C85B6o02¬WV÷civics¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~AA÷8QsyGNhq¬AD÷1523800800¬ADE÷1523800800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UNAM¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNA¬AE÷UNAM¬JA÷xzFUaFRk¬WU÷unam¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LIF¬AF÷Life Fighters¬JB÷WdEYbZtd¬WV÷life-fighters¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
1
1540325334
240
fixtures
1
1540325334
0
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Prima Ligă din Namibia din sectiunea Fotbal/Namibia. FlashScore.ro oferă livescore din Prima Ligă din Namibia, rezultate finale și parțiale, clasamente Prima Ligă din Namibia și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Prima Ligă din Namibia mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Prima Ligă din Namibia este real-time și se actualizează instant.