Rezultate, scoruri live si clasamete Prima Ligă din Namibia

Fotbal Namibia

MTC Premiership
2019/2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷NAMIBIA: MTC Premiership¬ZEE÷YN47L5z8¬ZB÷136¬ZY÷Namibia¬ZC÷SE84i1Dn¬ZD÷c¬ZE÷rebSdITk¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷136_YN47L5z8¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/namibia/mtc-premiership/¬ZX÷00Namibia 007amibia0000000000001000MTC Premiers015ership000¬ZCC÷0¬ZAF÷Namibia¬~AA÷zNzoNARH¬AD÷1569002400¬ADE÷1569002400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷African Stars¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFR¬AE÷African Stars¬JA÷jmhNrVMF¬WU÷african-stars¬WN÷ELE¬AF÷Eleven Arrows¬JB÷IeLjR2ir¬WV÷eleven-arrows¬~AA÷2q7sMUtO¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Black Africa¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Africa¬JA÷dnKfQM6l¬WU÷black-africa¬WN÷LIF¬AF÷Life Fighters¬JB÷vB9aPtMf¬WV÷life-fighters¬~AA÷IesitYRu¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Blue Waters¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLU¬AE÷Blue Waters¬JA÷QRBBMv6D¬WU÷blue-waters¬WN÷TIG¬AF÷Tigers¬JB÷QJHnoOrE¬WV÷tigers¬~AA÷Wboeuhsn¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Okahandja¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKA¬AE÷Okahandja¬JA÷4AGjprbK¬WU÷okahandja¬WN÷MGU¬AF÷Mighty Gunners¬JB÷bXFfq2DQ¬WV÷mighty-gunners¬~AA÷ENz0vCdh¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Young Brazilians¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Brazilians¬JA÷zg7MvMLs¬WU÷young-brazilians¬WN÷UNA¬AF÷UNAM¬JB÷IHdRwtyl¬WV÷unam¬~AA÷tz6oLldU¬AD÷1569085200¬ADE÷1569085200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Citizens¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIT¬AE÷Citizens¬JA÷hED3O0y1¬WU÷citizens-fc¬WN÷JUL¬AF÷Julinho Sporting¬JB÷nyD7NKj7¬WV÷julinho-sporting¬~AA÷hEZ3wWBb¬AD÷1569434400¬ADE÷1569434400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷UNAM¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNA¬AE÷UNAM¬JA÷d8eVx0jf¬WU÷unam¬WN÷BLA¬AF÷Black Africa¬JB÷Qs0ZyK50¬WV÷black-africa¬~AA÷Mmv8xjR4¬AD÷1569607200¬ADE÷1569607200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tigers¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIG¬AE÷Tigers¬JA÷4YbwyvL6¬WU÷tigers¬WN÷CIT¬AF÷Citizens¬JB÷nclrzbzD¬WV÷citizens-fc¬~AA÷0vwCyAtB¬AD÷1569672000¬ADE÷1569672000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Blue Waters¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLU¬AE÷Blue Waters¬JA÷pr7oZHkJ¬WU÷blue-waters¬WN÷AFR¬AF÷African Stars¬JB÷boeTc1SJ¬WV÷african-stars¬~AA÷r3SGzUeH¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Eleven Arrows¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELE¬AE÷Eleven Arrows¬JA÷xxfXdLsQ¬WU÷eleven-arrows¬WN÷TUR¬AF÷Tura Magic¬JB÷IVy0hujs¬WV÷tura-magic¬~AA÷fwWKZmBN¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Julinho Sporting¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUL¬AE÷Julinho Sporting¬JA÷dMz4ia5m¬WU÷julinho-sporting¬WN÷OKA¬AF÷Okahandja¬JB÷jqz8jJKg¬WV÷okahandja¬~AA÷l0VOY7QT¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Mighty Gunners¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MGU¬AE÷Mighty Gunners¬JA÷4nvCkwz0¬WU÷mighty-gunners¬WN÷YOU¬AF÷Young Brazilians¬JB÷nBTGlck6¬WV÷young-brazilians¬~AA÷j9HjURYp¬AD÷1570816800¬ADE÷1570816800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Citizens¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIT¬AE÷Citizens¬JA÷Q1SKmH4C¬WU÷citizens-fc¬WN÷AFR¬AF÷African Stars¬JB÷YRROnyKI¬WV÷african-stars¬AN÷n¬~AA÷d6hjkTAA¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Life Fighters¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIF¬AE÷Life Fighters¬JA÷QLj20flI¬WU÷life-fighters¬WN÷UNA¬AF÷UNAM¬JB÷8pt7aE3O¬WV÷unam¬AN÷n¬~AA÷0vasiktb¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Okahandja¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKA¬AE÷Okahandja¬JA÷Odfo4xkg¬WU÷okahandja¬WN÷TIG¬AF÷Tigers¬JB÷tYlj3d4a¬WV÷tigers¬AN÷n¬~AA÷SQ0ZhBBo¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tura Magic¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUR¬AE÷Tura Magic¬JA÷CIQSoeZO¬WU÷tura-magic¬WN÷BLU¬AF÷Blue Waters¬JB÷EN4BAvCP¬WV÷blue-waters¬AN÷n¬~AA÷Es3oj9e4¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Young Brazilians¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Brazilians¬JA÷KOmf2GJ5¬WU÷young-brazilians¬WN÷JUL¬AF÷Julinho Sporting¬JB÷Eomb1zZB¬WV÷julinho-sporting¬AN÷n¬~AA÷6HawhVQi¬AD÷1570899600¬ADE÷1570899600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Black Africa¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Africa¬JA÷jqdw6bKt¬WU÷black-africa¬WN÷MGU¬AF÷Mighty Gunners¬JB÷p6es5IZn¬WV÷mighty-gunners¬AN÷n¬~~
78
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Prima Ligă din Namibia din sectiunea Fotbal/Namibia. FlashScore.ro oferă livescore din Prima Ligă din Namibia, rezultate finale și parțiale, clasamente Prima Ligă din Namibia și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Prima Ligă din Namibia mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Prima Ligă din Namibia este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!