Rezultate, scoruri live si clasamete Liga Jia 2019

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.

Fotbal China

Liga Jia
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷CHINA: Liga Jia - Retrogradare¬ZEE÷86AXRTst¬ZB÷52¬ZY÷China¬ZC÷2iy6FTmK¬ZD÷c¬ZE÷hrJOJqJG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_86AXRTst¬ZJ÷14¬ZL÷/fotbal/china/liga-jia/¬ZX÷00China 005......0010000000001000Liga Jia - R023radare000¬ZCC÷0¬ZAF÷China¬~AA÷AP0R3E9K¬AD÷1573385400¬ADE÷1573385400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sichuan Annapurna¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573392423¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEB¬AF÷Hebei Elite¬JB÷YsX4nlvS¬WV÷hebei-elite¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Annapurna¬JA÷jNJWs8nq¬WU÷sichuan-annapurna¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬AM÷Egal la general 1-1.¬~AA÷4ScJ5zu8¬AD÷1573385400¬ADE÷1573385400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suzhou Dongwu¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573392350¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZUL¬AE÷Suzhou Dongwu¬JA÷Y9BkjWv3¬WU÷suzhou-dongwu¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LIA¬AF÷Liaoning¬JB÷2qGgkjf9¬WV÷liaoning¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷G21N4ffE¬AD÷1573023600¬ADE÷1573023600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hebei Elite¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573030504¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEB¬AE÷Hebei Elite¬JA÷tzFclA9F¬WU÷hebei-elite¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SIC¬AF÷Sichuan Annapurna¬JB÷zcE1mUOL¬WV÷sichuan-annapurna¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6iMQ4Cv8¬AD÷1573021800¬ADE÷1573021800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liaoning¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573028650¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZUL¬AF÷Suzhou Dongwu¬JB÷tGO3SSnd¬WV÷suzhou-dongwu¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷LIA¬AE÷Liaoning¬JA÷fJCoiCPd¬WU÷liaoning¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~ZA÷CHINA: Liga Jia¬ZEE÷86AXRTst¬ZB÷52¬ZY÷China¬ZC÷zT5r6yDJ¬ZD÷c¬ZE÷hrJOJqJG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_86AXRTst¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/china/liga-jia/¬ZX÷00China 005......0010000000001000Liga Jia 008ga Jia000¬ZCC÷0¬ZAF÷China¬~AA÷nPnusCZR¬AD÷1572676200¬ADE÷1572676200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Baxy¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572683052¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Baxy¬JA÷EHiYSBie¬WU÷beijing-eg¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GUI¬AF÷Guizhou Zhicheng¬JB÷fT8VRV61¬WV÷guizhou-zhicheng¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6TJ5cXJ8¬AD÷1572676200¬ADE÷1572676200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Heilongjiang Lava¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572682737¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEI¬AE÷Heilongjiang Lava¬JA÷6ooGwT5D¬WU÷heilongjiang-lava¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷CHA¬AF÷Changchun Yatai¬JB÷r3Ub2CrE¬WV÷changchun-yatai¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷0WSFzACe¬AD÷1572676200¬ADE÷1572676200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meizhou Hakka¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572682730¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEI¬AE÷Meizhou Hakka¬JA÷MulUnXrR¬WU÷meizhou-hakka¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenxin¬JB÷EXudriir¬WV÷shanghai-shenxin¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷44Z6xWsq¬AD÷1572676200¬ADE÷1572676200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nei Mongol¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572683004¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIA¬AF÷Liaoning¬JB÷nNeHkZb8¬WV÷liaoning¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷NEI¬AE÷Nei Mongol¬JA÷YJ7ZQkM7¬WU÷nei-mongol¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷I7wByjck¬AD÷1572676200¬ADE÷1572676200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qingdao Huanghai¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572682987¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Huanghai¬JA÷0QaLlgEE¬WU÷qingdao-huanghai¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NAN¬AF÷Nantong Zhiyun¬JB÷rkkQmDTK¬WV÷nantong-zhiyun¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷vNRJZTR1¬AD÷1572676200¬ADE÷1572676200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shaanxi Changan¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572682887¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shaanxi Changan¬JA÷hOv0sB6l¬WU÷shaanxi-changan¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷6¬BA÷5¬BC÷1¬WN÷SIC¬AF÷Sichuan Annapurna¬JB÷zmU4tVLf¬WV÷sichuan-annapurna¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷SxL1bD42¬AD÷1572676200¬ADE÷1572676200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shijiazhuang¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572683060¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shijiazhuang¬JA÷YXn8uky1¬WU÷shijiazhuang-ever-bright¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷XIN¬AF÷Xinjiang Tianshan¬JB÷SfnCv9j7¬WV÷xinjiang-tianshan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷8YmyrhKL¬AD÷1572676200¬ADE÷1572676200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zhejiang Greentown¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572682828¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZHE¬AE÷Zhejiang Greentown¬JA÷t4gQUXMr¬WU÷zhejiang-greentown¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷GUA¬AF÷Guangdong Tigers¬JB÷zRhUTixk¬WV÷guangdong-tigers¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷tCHvqY4F¬AD÷1572071400¬ADE÷1572071400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Changchun Yatai¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572078361¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Changchun Yatai¬JA÷n3yhmtwA¬WU÷changchun-yatai¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ZHE¬AF÷Zhejiang Greentown¬JB÷URQdn0hG¬WV÷zhejiang-greentown¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷tlaCqpvT¬AD÷1572071400¬ADE÷1572071400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangdong Tigers¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572078110¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangdong Tigers¬JA÷tOwYMqP4¬WU÷guangdong-tigers¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷HEI¬AF÷Heilongjiang Lava¬JB÷KExxM3vB¬WV÷heilongjiang-lava¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷CWkrvO1j¬AD÷1572071400¬ADE÷1572071400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guizhou Zhicheng¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572078201¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Guizhou Zhicheng¬JA÷A3VlJ1OT¬WU÷guizhou-zhicheng¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷NEI¬AF÷Nei Mongol¬JB÷CCHGELWp¬WV÷nei-mongol¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷rcovu4np¬AD÷1572071400¬ADE÷1572071400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liaoning¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572078381¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIA¬AE÷Liaoning¬JA÷EyxtLNgH¬WU÷liaoning¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MEI¬AF÷Meizhou Hakka¬JB÷SvtpKs9N¬WV÷meizhou-hakka¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷2LIzpEk9¬AD÷1572071400¬ADE÷1572071400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nantong Zhiyun¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572078355¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAN¬AE÷Nantong Zhiyun¬JA÷vwYqk28c¬WU÷nantong-zhiyun¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Baxy¬JB÷8CxllMN3¬WV÷beijing-eg¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷jNlnwrHd¬AD÷1572071400¬ADE÷1572071400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Shenxin¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572078157¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenxin¬JA÷QTKcw59o¬WU÷shanghai-shenxin¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Huanghai¬JB÷4KJ1xPOi¬WV÷qingdao-huanghai¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷8bJWpfz3¬AD÷1572071400¬ADE÷1572071400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sichuan Annapurna¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572078256¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Annapurna¬JA÷bsecRbGj¬WU÷sichuan-annapurna¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SHI¬AF÷Shijiazhuang¬JB÷0nZujrgi¬WV÷shijiazhuang-ever-bright¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷bP97pQOM¬AD÷1572071400¬ADE÷1572071400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Xinjiang Tianshan¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572078296¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shaanxi Changan¬JB÷OnqTNP9b¬WV÷shaanxi-changan¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷XIN¬AE÷Xinjiang Tianshan¬JA÷pdpPO5fh¬WU÷xinjiang-tianshan¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~
244
fixtures
0
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Liga Jia 2019 din sectiunea Fotbal/China. FlashScore.ro oferă livescore din Liga Jia 2019, rezultate finale și parțiale, clasamente Liga Jia 2019 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Liga Jia 2019 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Liga Jia 2019 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!