Rezultate, scoruri live si clasamete Torneo Federal A 2018/2019

Fotbal »Argentina » Torneo Federal A » 2018/2019

Torneo Federal A
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷6oNFg4L0¬ZD÷c¬ZE÷IsAJyOhU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentina 009entina0050000000186000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷tQE8zPzc¬AD÷1539636300¬ADE÷1539636300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬JA÷dbGKumeg¬WU÷chaco-for-ever¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬JB÷zkFOv7Aa¬WV÷sarmiento-resistencia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷2H03PbSe¬AD÷1539633600¬ADE÷1539633600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬JA÷jwmUeaoi¬WU÷crucero-del-norte¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷AH¬AF÷AH Zapla¬JB÷4tiYfJ0c¬WV÷ah-zapla¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷8Qs8sOUc¬AD÷1539631800¬ADE÷1539631800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬JB÷b1wP8dX1¬WV÷douglas-haig¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬JA÷KAvL9xIe¬WU÷sportivo-las-parejas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~AA÷IPrjm2K2¬AD÷1539561600¬ADE÷1539561600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Unidos¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬JB÷dd5siy0M¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬JA÷I56whHpG¬WU÷boca-unidos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷bmUarbGp¬AD÷1539558900¬ADE÷1539558900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Belgrano¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SVO¬AE÷Sportivo Belgrano¬JA÷t6rjybUJ¬WU÷sportivo-belgrano¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HUR¬AF÷Huracan Las Heras¬JB÷KdsfzIqQ¬WV÷huracan-las-heras¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷WMqX5qeP¬AD÷1539558000¬ADE÷1539558000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alvarado¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALV¬AE÷Alvarado¬JA÷rBGXhJ1a¬WU÷alvarado¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SKO¬AF÷Sansinena¬JB÷M1FyhwH5¬WV÷sansinena¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷MToCtrp4¬AD÷1539556200¬ADE÷1539556200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬JA÷nHW6XuA2¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬JB÷Q7VAWaP8¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷25z30NIn¬AD÷1539550800¬ADE÷1539550800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cipolletti¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬JA÷APWDYlGp¬WU÷cipolletti¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷IND¬AF÷Independiente de Neuquen¬JB÷OSzIX8Vj¬WV÷independiente-de-neuquen¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷IgnXnv8T¬AD÷1539550800¬ADE÷1539550800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬JA÷2NwBDfxD¬WU÷sportivo-estudiantes¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DES¬AF÷Desamparados¬JB÷tExFCEiJ¬WV÷desamparados¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷ptlPl0wH¬AD÷1539547200¬ADE÷1539547200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Lorenzo Alem¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Lorenzo Alem¬JA÷YsnfHxwl¬WU÷san-lorenzo-alem¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Universitario¬JB÷CYpbGdhf¬WV÷juventud-unida-universitario¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷v3mTmKhN¬AD÷1539545400¬ADE÷1539545400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Estudiantes Rio Cuarto¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes Rio Cuarto¬JA÷fcz3FG70¬WU÷estudiantes-rio-cuarto¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷RAC¬AF÷Racing Cordoba¬JB÷80v7EzN6¬WV÷racing-cordoba¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷8rya133t¬AD÷1539545400¬ADE÷1539545400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Mitre¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬JA÷jyKuicWB¬WU÷villa-mitre¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SOL¬AF÷Sol de Mayo¬JB÷URIqjHoI¬WV÷sol-de-mayo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷Q1h3r4Fi¬AD÷1539543600¬ADE÷1539543600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Camioneros Buenos Aires¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAM¬AE÷Camioneros Buenos Aires¬JA÷QBoCBbmq¬WU÷camioneros-buenos-aires¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬JB÷xnkGAI2k¬WV÷atletico-parana¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GjoGu2aA¬AD÷1539543600¬ADE÷1539543600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬JA÷8WKFVJvF¬WU÷def-pronunciamiento¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬JB÷MZOJUwfL¬WV÷union-de-sunchales¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷UH5ls0IO¬AD÷1539543600¬ADE÷1539543600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Roca¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Roca¬JA÷lCNOfuXn¬WU÷deportivo-roca¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷TOL¬AF÷Deportivo Madryn¬JB÷0nRSgang¬WV÷deportivo-madryn¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷lAKSV0kS¬AD÷1539302400¬ADE÷1539302400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬JA÷Aqk1hQva¬WU÷sarmiento-resistencia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬JB÷MJh5ipf5¬WV÷crucero-del-norte¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷ficeRKcq¬AD÷1539219600¬ADE÷1539219600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Antoniana¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬JA÷4rrAj49B¬WU÷antoniana¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷SJT¬AF÷San Jorge¬JB÷rZtEkOOH¬WV÷san-jorge-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷2cd8hrvh¬AD÷1539218700¬ADE÷1539218700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Desamparados¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬JB÷CK5P1cw1¬WV÷sportivo-belgrano¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬JA÷YT6L2wOf¬WU÷desamparados¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷lEfGjM84¬AD÷1539217800¬ADE÷1539217800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬JA÷MkmGOKpE¬WU÷juventud-unida-universitario¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes Rio Cuarto¬JB÷Kz6JNv0K¬WV÷estudiantes-rio-cuarto¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷ANeCi2gb¬AD÷1539217800¬ADE÷1539217800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Cordoba¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Cordoba¬JA÷Ue0U0Hh7¬WU÷racing-cordoba¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬JB÷8naYay8D¬WV÷sportivo-estudiantes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷WxpLktOA¬AD÷1539216900¬ADE÷1539216900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬JA÷2aeOMbFQ¬WU÷deportivo-maipu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Lorenzo Alem¬JB÷48sjIINs¬WV÷san-lorenzo-alem¬AK÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷nBgaqp0o¬AD÷1539216900¬ADE÷1539216900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia E.R.¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia E.R.¬JA÷Uu0tHKPL¬WU÷gimnasia-e-r¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CAM¬AF÷Camioneros Buenos Aires¬JB÷8WbpGvuS¬WV÷camioneros-buenos-aires¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷AJLOWtzM¬AD÷1539216600¬ADE÷1539216600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AH Zapla¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AH¬AE÷AH Zapla¬JA÷xWjgfnAn¬WU÷ah-zapla¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬JB÷GMkcg6Ph¬WV÷chaco-for-ever¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷K45HK0Np¬AD÷1539216000¬ADE÷1539216000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletico Parana¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬JA÷YD6XIte9¬WU÷atletico-parana¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬JB÷C45yI0AF¬WV÷sportivo-las-parejas¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷rurlxThI¬AD÷1539216000¬ADE÷1539216000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Douglas Haig¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬JA÷Qm3PK2Qd¬WU÷douglas-haig¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬JB÷vi7TJMu3¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷jR6prt3I¬AD÷1539216000¬ADE÷1539216000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ferro Gen.Pico¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Ferro Gen.Pico¬JA÷htxg019P¬WU÷ferro-gen-pico¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Roca¬JB÷fkOKeLHt¬WV÷deportivo-roca¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
1
1539938528
126
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷6oNFg4L0¬ZD÷c¬ZE÷IsAJyOhU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentina 009entina0050000000186000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷8f1aQvDk¬AD÷1539975600¬ADE÷1539975600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jorge¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬JA÷AsAsYegp¬WU÷san-jorge-tucuman¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬JB÷lY8oXF8j¬WV÷sarmiento-resistencia¬AN÷n¬~AA÷t8a7OIs2¬AD÷1539995400¬ADE÷1539995400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬JA÷b3jxfwG3¬WU÷chaco-for-ever¬WN÷SAN¬AF÷San Martin Formosa¬JB÷xfktgcV9¬WV÷san-martin-formosa¬AN÷n¬~AA÷CIvPwtUM¬AD÷1540148400¬ADE÷1540148400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬JB÷OIujNene¬WV÷sportivo-las-parejas¬WM÷JUV¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬JA÷pStnOyXl¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬AN÷n¬~AA÷xOSFcL25¬AD÷1540148400¬ADE÷1540148400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sansinena¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Roca¬JB÷rksDiUMM¬WV÷deportivo-roca¬WM÷SKO¬AE÷Sansinena¬JA÷Uow9hA7G¬WU÷sansinena¬AN÷n¬~AA÷bXTBb1ma¬AD÷1540148400¬ADE÷1540148400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sol de Mayo¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOL¬AE÷Sol de Mayo¬JA÷dYv1fWx4¬WU÷sol-de-mayo¬WN÷ALV¬AF÷Alvarado¬JB÷zPw5gjhA¬WV÷alvarado¬AN÷n¬~AA÷WpSJduIB¬AD÷1540150200¬ADE÷1540150200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Madryn¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Deportivo Madryn¬JA÷QDWHjlxT¬WU÷deportivo-madryn¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen.Pico¬JB÷SMIqn8pp¬WV÷ferro-gen-pico¬AN÷n¬~AA÷8lQfYJip¬AD÷1540152000¬ADE÷1540152000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atletico Parana¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬JA÷YmNtpJg8¬WU÷atletico-parana¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬JB÷CvMpqw9E¬WV÷gimnasia-e-r¬AN÷n¬~AA÷xvT3sIVj¬AD÷1540152000¬ADE÷1540152000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huracan Las Heras¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan Las Heras¬JA÷xxULVyhs¬WU÷huracan-las-heras¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬JB÷juYPUe7m¬WV÷sportivo-estudiantes¬AN÷n¬~AA÷tdZ6asYh¬AD÷1540152000¬ADE÷1540152000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente de Neuquen¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente de Neuquen¬JA÷xWOadh8i¬WU÷independiente-de-neuquen¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬JB÷GMN3eCNc¬WV÷villa-mitre¬AN÷n¬~AA÷fspKvMEG¬AD÷1540153800¬ADE÷1540153800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Sunchales¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAU¬AE÷Union Sunchales¬JA÷GdONTc9R¬WU÷union-de-sunchales¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬JB÷I5AkPHHr¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AN÷n¬~AA÷jsHo618i¬AD÷1540162800¬ADE÷1540162800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Desamparados¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬JA÷Y3NUTFMg¬WU÷desamparados¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes Rio Cuarto¬JB÷CfMYSZy0¬WV÷estudiantes-rio-cuarto¬AN÷n¬~AA÷ptAf4uw4¬AD÷1540162800¬ADE÷1540162800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬JA÷2qFoQXLI¬WU÷juventud-unida-universitario¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬JB÷ChsF85jo¬WV÷deportivo-maipu¬AN÷n¬~AA÷2HKk5LNc¬AD÷1540162800¬ADE÷1540162800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Cordoba¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Cordoba¬JA÷tUQxSgi6¬WU÷racing-cordoba¬WN÷SAN¬AF÷San Lorenzo Alem¬JB÷KKPtRD6C¬WV÷san-lorenzo-alem¬AN÷n¬~AA÷j9wTx0qT¬AD÷1540252800¬ADE÷1540252800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Douglas Haig¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬JA÷IuufMF11¬WU÷douglas-haig¬WN÷CAM¬AF÷Camioneros Buenos Aires¬JB÷WrqbLZG7¬WV÷camioneros-buenos-aires¬AN÷n¬~AA÷jwsbotkF¬AD÷1540324800¬ADE÷1540324800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin Formosa¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Martin Formosa¬JA÷A3oIpZxj¬WU÷san-martin-formosa¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬JB÷lfpMqghd¬WV÷crucero-del-norte¬AN÷n¬~~
1
1539938528
162
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Torneo Federal A 2018/2019 din sectiunea Fotbal/Argentina. FlashScore.ro oferă livescore din Torneo Federal A 2018/2019, rezultate finale și parțiale, clasamente Torneo Federal A 2018/2019 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Torneo Federal A 2018/2019 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Torneo Federal A 2018/2019 este real-time și se actualizează instant.