Fotbal »Argentina » Torneo Federal A » 2017/2018

Torneo Federal A
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷MRMy9Otp¬ZD÷s¬ZE÷vFsWm87D¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentina 009entina0050000000169000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷tnWo42O8¬AD÷1508461200¬ADE÷1508461200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AH Zapla¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AH¬AE÷AH Zapla¬WU÷ah-zapla¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ANT¬AF÷Antoniana¬WV÷antoniana¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷MHq0hwqE¬AD÷1508459400¬ADE÷1508459400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Desamparados¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬WU÷desamparados¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷UNI¬AF÷Union Villa Krause¬WV÷union-villa-krause¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷h46XZUSn¬AD÷1508459400¬ADE÷1508459400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Estudiantes Rio Cuarto¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes Rio Cuarto¬WU÷estudiantes-rio-cuarto¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬WV÷deportivo-maipu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷OALj3MwF¬AD÷1508459400¬ADE÷1508459400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia y Tiro¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia y Tiro¬WU÷gimnasia-y-tiro¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Mandiyu¬WV÷deportivo-mandiyu¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SrSs5r92¬AD÷1508459400¬ADE÷1508459400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬WU÷sarmiento-resistencia¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SJT¬AF÷San Jorge¬WV÷san-jorge-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷tn8YxD1H¬AD÷1508458500¬ADE÷1508458500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia E.R.¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JOC¬AF÷Central Cordoba¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia E.R.¬WU÷gimnasia-e-r¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷O6LAzm17¬AD÷1508457600¬ADE÷1508457600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cipolletti¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬WU÷cipolletti¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷TOL¬AF÷Deportivo Madryn¬WV÷deportivo-madryn¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YHScwkHl¬AD÷1508457600¬ADE÷1508457600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ferro Gen.Pico¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Ferro Gen.Pico¬WU÷ferro-gen-pico¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷IND¬AF÷Independiente de Neuquen¬WV÷independiente-de-neuquen¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0zqKof8s¬AD÷1508457600¬ADE÷1508457600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guarani Antonio Franco¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guarani Antonio Franco¬WU÷cd-guarani-antonio-franco¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬WV÷chaco-for-ever¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷jcFLuFHb¬AD÷1508457600¬ADE÷1508457600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Belgrano¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬WV÷douglas-haig¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷SVO¬AE÷Sportivo Belgrano¬WU÷sportivo-belgrano¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷8Y9QvZW4¬AD÷1508457600¬ADE÷1508457600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Sunchales¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAU¬AE÷Union Sunchales¬WU÷union-de-sunchales¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬WV÷sportivo-las-parejas¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷x6k1LpWq¬AD÷1508455800¬ADE÷1508455800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LIB¬AF÷Libertad de Sunchales¬WV÷libertad-de-sunchales¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷nP8UwgnB¬AD÷1508446800¬ADE÷1508446800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletico Parana¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬WU÷atletico-parana¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DEF¬AF÷Def. Pronunciamiento¬WV÷def-pronunciamiento¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Euv0taW1¬AD÷1508443200¬ADE÷1508443200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Patria¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Patria¬WU÷sportivo-patria¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬WV÷crucero-del-norte¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷6VQ5yTo1¬AD÷1508439600¬ADE÷1508439600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sansinena¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷Sansinena¬WU÷sansinena¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ALV¬AF÷Alvarado¬WV÷alvarado¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bs7TzBDt¬AD÷1508439600¬ADE÷1508439600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Aconquija¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Aconquija¬WU÷union-aconquija¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷San Lorenzo Alem¬WV÷san-lorenzo-alem¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SvS1x9Wf¬AD÷1508430600¬ADE÷1508430600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rivadavia¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷Rivadavia¬WU÷rivadavia¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬WV÷villa-mitre¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~~
1
1508528474
130
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷MRMy9Otp¬ZD÷s¬ZE÷vFsWm87D¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentina 009entina0050000000169000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷p00HTg6D¬AD÷1508520600¬ADE÷1508520600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huracan Las Heras¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1508528219¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan Las Heras¬WU÷huracan-las-heras¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GUT¬AF÷Gutierrez Mendoza¬WV÷gutierrez-mendoza¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷691DUZj7¬AD÷1508545800¬ADE÷1508545800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬WU÷juventud-unida-universitario¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷jPyXrhh0¬AD÷1508871600¬ADE÷1508871600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Mandiyu¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Mandiyu¬WU÷deportivo-mandiyu¬WN÷AH¬AF÷AH Zapla¬WV÷ah-zapla¬AN÷n¬~AA÷2auyrC76¬AD÷1508875200¬ADE÷1508875200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jorge¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬WU÷san-jorge-tucuman¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬WV÷crucero-del-norte¬AN÷n¬~AA÷QRVesSh3¬AD÷1508959800¬ADE÷1508959800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬WU÷def-pronunciamiento¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬WV÷union-de-sunchales¬AN÷n¬~AA÷bLwAJO0d¬AD÷1508959800¬ADE÷1508959800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Libertad de Sunchales¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬WV÷gimnasia-e-r¬WM÷LIB¬AE÷Libertad de Sunchales¬WU÷libertad-de-sunchales¬AN÷n¬~AA÷dMvusWMC¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Antoniana¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬WV÷sarmiento-resistencia¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬WU÷antoniana¬AN÷n¬~AA÷nyXir8wc¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Cordoba¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOC¬AE÷Central Cordoba¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬WV÷atletico-parana¬AN÷n¬~AA÷80nSqYxf¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬WU÷chaco-for-ever¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AN÷n¬~AA÷KUv6K4oj¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬WV÷sportivo-belgrano¬AN÷n¬~AA÷2cKEZ6GD¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Madryn¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Deportivo Madryn¬WU÷deportivo-madryn¬WN÷SKO¬AF÷Sansinena¬WV÷sansinena¬AN÷n¬~AA÷lWatY8ca¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬WU÷deportivo-maipu¬WN÷UNI¬AF÷Union Aconquija¬WV÷union-aconquija¬AN÷n¬~AA÷67AyZlrg¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes Rio Cuarto¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes Rio Cuarto¬WU÷estudiantes-rio-cuarto¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Universitario¬WV÷juventud-unida-universitario¬AN÷n¬~AA÷U9mOpENm¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guarani Antonio Franco¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guarani Antonio Franco¬WU÷cd-guarani-antonio-franco¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Patria¬WV÷sportivo-patria¬AN÷n¬~AA÷0lCiV6sI¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gutierrez Mendoza¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUT¬AE÷Gutierrez Mendoza¬WU÷gutierrez-mendoza¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬AN÷n¬~AA÷CS15dUNQ¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente de Neuquen¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente de Neuquen¬WU÷independiente-de-neuquen¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Roca¬WV÷deportivo-roca¬AN÷n¬~AA÷SMbpXSC5¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo Alem¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Lorenzo Alem¬WU÷san-lorenzo-alem¬WN÷DES¬AF÷Desamparados¬WV÷desamparados¬AN÷n¬~AA÷8jL0tn89¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬WU÷sportivo-las-parejas¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬WV÷douglas-haig¬AN÷n¬~AA÷McDmWnSB¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Villa Krause¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Villa Krause¬WU÷union-villa-krause¬WN÷HUR¬AF÷Huracan Las Heras¬WV÷huracan-las-heras¬AN÷n¬~AA÷U3C0cA8K¬AD÷1508961600¬ADE÷1508961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Mitre¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen.Pico¬WV÷ferro-gen-pico¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬WU÷villa-mitre¬AN÷n¬~AA÷G08dbjgE¬AD÷1508972400¬ADE÷1508972400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alvarado¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALV¬AE÷Alvarado¬WU÷alvarado¬WN÷RIV¬AF÷Rivadavia¬WV÷rivadavia¬AN÷n¬~AA÷808caDxs¬AD÷1509310800¬ADE÷1509310800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AH Zapla¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AH¬AE÷AH Zapla¬WU÷ah-zapla¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬WV÷chaco-for-ever¬AN÷n¬~AA÷bySXY30q¬AD÷1509310800¬ADE÷1509310800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atletico Parana¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬WU÷atletico-parana¬WN÷LIB¬AF÷Libertad de Sunchales¬WV÷libertad-de-sunchales¬AN÷n¬~AA÷CUMR4ZEJ¬AD÷1509310800¬ADE÷1509310800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬WU÷crucero-del-norte¬WN÷ANT¬AF÷Antoniana¬WV÷antoniana¬AN÷n¬~AA÷EylXilWs¬AD÷1509310800¬ADE÷1509310800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Roca¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Roca¬WU÷deportivo-roca¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬WV÷villa-mitre¬AN÷n¬~AA÷CSuAmlcn¬AD÷1509310800¬ADE÷1509310800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Desamparados¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬WV÷deportivo-maipu¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬WU÷desamparados¬AN÷n¬~AA÷GGO8vQxM¬AD÷1509310800¬ADE÷1509310800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Douglas Haig¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬WU÷douglas-haig¬WN÷DEF¬AF÷Def. Pronunciamiento¬WV÷def-pronunciamiento¬AN÷n¬~AA÷M1myi8ol¬AD÷1509310800¬ADE÷1509310800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferro Gen.Pico¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALV¬AF÷Alvarado¬WV÷alvarado¬WM÷CLU¬AE÷Ferro Gen.Pico¬WU÷ferro-gen-pico¬AN÷n¬~AA÷xSQyYNFk¬AD÷1509310800¬ADE÷1509310800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia E.R.¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia E.R.¬WU÷gimnasia-e-r¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AN÷n¬~AA÷dG50TpCU¬AD÷1509310800¬ADE÷1509310800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia Mendoza¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Mendoza¬WU÷gimnasia-mendoza¬WN÷UNI¬AF÷Union Villa Krause¬WV÷union-villa-krause¬AN÷n¬~AA÷M3C1bXim¬AD÷1509310800¬ADE÷1509310800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia y Tiro¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia y Tiro¬WU÷gimnasia-y-tiro¬WN÷GUA¬AF÷Guarani Antonio Franco¬WV÷cd-guarani-antonio-franco¬AN÷n¬~AA÷Yys6lUst¬AD÷1509310800¬ADE÷1509310800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huracan Las Heras¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan Las Heras¬WU÷huracan-las-heras¬WN÷SAN¬AF÷San Lorenzo Alem¬WV÷san-lorenzo-alem¬AN÷n¬~AA÷rD1dUQdO¬AD÷1509310800¬ADE÷1509310800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬WU÷juventud-unida-universitario¬WN÷GUT¬AF÷Gutierrez Mendoza¬WV÷gutierrez-mendoza¬AN÷n¬~AA÷0hnujS0f¬AD÷1509310800¬ADE÷1509310800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rivadavia¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷Rivadavia¬WU÷rivadavia¬WN÷TOL¬AF÷Deportivo Madryn¬WV÷deportivo-madryn¬AN÷n¬~AA÷rHypknG0¬AD÷1509310800¬ADE÷1509310800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sansinena¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷Sansinena¬WU÷sansinena¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬WV÷cipolletti¬AN÷n¬~AA÷jLLV3gUP¬AD÷1509310800¬ADE÷1509310800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Mandiyu¬WV÷deportivo-mandiyu¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬WU÷sarmiento-resistencia¬AN÷n¬~AA÷MgP4u6NF¬AD÷1509310800¬ADE÷1509310800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Belgrano¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SVO¬AE÷Sportivo Belgrano¬WU÷sportivo-belgrano¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬WV÷sportivo-las-parejas¬AN÷n¬~AA÷zDwqtjxJ¬AD÷1509310800¬ADE÷1509310800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Patria¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Patria¬WU÷sportivo-patria¬WN÷SJT¬AF÷San Jorge¬WV÷san-jorge-tucuman¬AN÷n¬~AA÷U3zFn8Ch¬AD÷1509310800¬ADE÷1509310800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Aconquija¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Aconquija¬WU÷union-aconquija¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes Rio Cuarto¬WV÷estudiantes-rio-cuarto¬AN÷n¬~AA÷f7NCwphS¬AD÷1509310800¬ADE÷1509310800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Sunchales¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAU¬AE÷Union Sunchales¬WU÷union-de-sunchales¬WN÷JOC¬AF÷Central Cordoba¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AN÷n¬~~
1
1508528474
212
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Torneo Federal A 2017/2018 din sectiunea Fotbal/Argentina. FlashScore.ro oferă livescore din Torneo Federal A 2017/2018, rezultate finale și parțiale, clasamente Torneo Federal A 2017/2018 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Torneo Federal A 2017/2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Torneo Federal A 2017/2018 este real-time și se actualizează instant.