Rezultate, scoruri live si clasamete Torneo Federal A 2019/2020

Fotbal Argentina

Torneo Federal A
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷tY8y8s1I¬ZD÷c¬ZE÷4zQeyNcd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentina 009entina0020000000005000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷p4no1yb3¬AD÷1568581200¬ADE÷1568581200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568587987¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬JA÷MRzEDBE6¬WU÷sportivo-las-parejas¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬JB÷4jQICVTC¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6JzfaFSF¬AD÷1568577600¬ADE÷1568577600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568584841¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬JA÷AmH8ZhyQ¬WU÷sarmiento-resistencia¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬JB÷GUgyVCqs¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷MV0jufyp¬AD÷1568574000¬ADE÷1568574000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Unidos¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568581889¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬JA÷OWhRMFiK¬WU÷boca-unidos¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬JB÷IghVLZ6Q¬WV÷crucero-del-norte¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Mej3rfNt¬AD÷1568574000¬ADE÷1568574000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huracan Las Heras¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568581086¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan Las Heras¬JA÷YNaudc6C¬WU÷huracan-las-heras¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CAM¬AF÷Camioneros Buenos Aires¬JB÷0pWyeHLI¬WV÷camioneros-buenos-aires¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷SSyj0eD9¬AD÷1568574000¬ADE÷1568574000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin Formosa¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568581468¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Martin Formosa¬JA÷rsPMBkqJ¬WU÷san-martin-formosa¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CEN¬AF÷Central Norte¬JB÷WdI4zZLJ¬WV÷central-norte¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷INqCtYig¬AD÷1568572200¬ADE÷1568572200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Madryn¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568579505¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬JB÷nuyd0Ccb¬WV÷deportivo-maipu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷TOL¬AE÷Deportivo Madryn¬JA÷4Goi1hrh¬WU÷deportivo-madryn¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬~AA÷v7eevEjj¬AD÷1568572200¬ADE÷1568572200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Douglas Haig¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568578910¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬JA÷K2vcHgFs¬WU÷douglas-haig¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬JB÷xvZ1GDUm¬WV÷union-de-sunchales¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷4Ku8sExm¬AD÷1568572200¬ADE÷1568572200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpo¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568579834¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬JA÷xAg5wkjo¬WU÷olimpo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬JB÷jDsm2YSo¬WV÷villa-mitre¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷pngswTLs¬AD÷1568572200¬ADE÷1568572200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sol de Mayo¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568579650¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOL¬AE÷Sol de Mayo¬JA÷KI4zBUQ8¬WU÷sol-de-mayo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷5¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Universitario¬JB÷2sfuAltF¬WV÷juventud-unida-universitario¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷IcfawY5d¬AD÷1568570400¬ADE÷1568570400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568577165¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬JA÷GUX5FXqf¬WU÷def-pronunciamiento¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬JB÷AiX9Eia0¬WV÷sportivo-belgrano¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷CpqGuh7a¬AD÷1568494800¬ADE÷1568494800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568501844¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬JA÷QVZaaWC4¬WU÷sportivo-estudiantes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬JB÷f5v4bjSA¬WV÷cipolletti¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷jyrKvCM5¬AD÷1568487600¬ADE÷1568487600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Club Sportivo Penarol¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568494630¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club Sportivo Penarol¬JA÷Yew8cAsH¬WU÷club-sportivo-penarol¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen. Pico¬JB÷GKSCdUdN¬WV÷ferro-gen-pico¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Kn4ymzFP¬AD÷1568487600¬ADE÷1568487600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sansinena¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568494549¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIR¬AF÷Circulo Deportivo¬JB÷fX0ycwi6¬WV÷circulo-deportivo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SKO¬AE÷Sansinena¬JA÷0A1XcJy0¬WU÷sansinena¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷bRYqM6A9¬AD÷1568422800¬ADE÷1568422800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Club A. Guemes¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568429979¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAG¬AE÷Club A. Guemes¬JA÷b7pJdzdU¬WU÷club-atletico-guemes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬JB÷zTLOHJRu¬WV÷gimnasia-e-r¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
41
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷tY8y8s1I¬ZD÷c¬ZE÷4zQeyNcd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentina 009entina0020000000005000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷KjhutMIu¬AD÷1569182400¬ADE÷1569182400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Camioneros Buenos Aires¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAM¬AE÷Camioneros Buenos Aires¬JA÷AsvlfdhM¬WU÷camioneros-buenos-aires¬WN÷SKO¬AF÷Sansinena¬JB÷I7whgG7S¬WV÷sansinena¬AN÷n¬~AA÷0fkcbZsM¬AD÷1569182400¬ADE÷1569182400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬JA÷UXcuUWbm¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬WN÷SAN¬AF÷San Martin Formosa¬JB÷OfcqTjEg¬WV÷san-martin-formosa¬AN÷n¬~AA÷vol1cgcS¬AD÷1569182400¬ADE÷1569182400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Norte¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Central Norte¬JA÷2odmSATa¬WU÷central-norte¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬JB÷U7SqRUr6¬WV÷sportivo-las-parejas¬AN÷n¬~AA÷n3yTxjiI¬AD÷1569182400¬ADE÷1569182400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cipolletti¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOL¬AF÷Deportivo Madryn¬JB÷2BmTbKwi¬WV÷deportivo-madryn¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬JA÷OQHnjSZj¬WU÷cipolletti¬AN÷n¬~AA÷bsiqutYo¬AD÷1569182400¬ADE÷1569182400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Circulo Deportivo¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIR¬AE÷Circulo Deportivo¬JA÷KGPJlzGq¬WU÷circulo-deportivo¬WN÷SOL¬AF÷Sol de Mayo¬JB÷2uFOmfVk¬WV÷sol-de-mayo¬AN÷n¬~AA÷80COEfS2¬AD÷1569182400¬ADE÷1569182400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬JA÷dISOR1ZG¬WU÷crucero-del-norte¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬JB÷juSSQLlN¬WV÷chaco-for-ever¬AN÷n¬~AA÷pSQThD5q¬AD÷1569182400¬ADE÷1569182400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬JA÷8bRmQlbC¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬WN÷CAG¬AF÷Club A. Guemes¬JB÷2LQiP8DI¬WV÷club-atletico-guemes¬AN÷n¬~AA÷tQzXyA6O¬AD÷1569182400¬ADE÷1569182400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬JA÷t2nXcvgc¬WU÷deportivo-maipu¬WN÷OLI¬AF÷Olimpo¬JB÷zPoycb83¬WV÷olimpo¬AN÷n¬~AA÷8CxPwWyC¬AD÷1569182400¬ADE÷1569182400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferro Gen. Pico¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Ferro Gen. Pico¬JA÷SfWGelCT¬WU÷ferro-gen-pico¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬JB÷pzJri8Kp¬WV÷sportivo-estudiantes¬AN÷n¬~AA÷bVUXiXKk¬AD÷1569182400¬ADE÷1569182400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia E.R.¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia E.R.¬JA÷EcgL7tro¬WU÷gimnasia-e-r¬WN÷DEF¬AF÷Def. Pronunciamiento¬JB÷G2X3WPKo¬WV÷def-pronunciamiento¬AN÷n¬~AA÷Y5UTHOlt¬AD÷1569182400¬ADE÷1569182400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬JA÷bsVPr6r9¬WU÷juventud-unida-universitario¬WN÷DES¬AF÷Desamparados¬JB÷h4UTsQcF¬WV÷desamparados¬AN÷n¬~AA÷hhUyiizd¬AD÷1569182400¬ADE÷1569182400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Belgrano¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SVO¬AE÷Sportivo Belgrano¬JA÷fgW7Vqzh¬WU÷sportivo-belgrano¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬JB÷OSzCU3kb¬WV÷douglas-haig¬AN÷n¬~AA÷WrTujBk2¬AD÷1569182400¬ADE÷1569182400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Sunchales¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAU¬AE÷Union Sunchales¬JA÷2JZFTN44¬WU÷union-de-sunchales¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬JB÷prPKSsKA¬WV÷boca-unidos¬AN÷n¬~AA÷h0vyyULU¬AD÷1569182400¬ADE÷1569182400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Mitre¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬JA÷lSkudIN9¬WU÷villa-mitre¬WN÷HUR¬AF÷Huracan Las Heras¬JB÷WjupexwG¬WV÷huracan-las-heras¬AN÷n¬~AA÷tEAWCYdF¬AD÷1569787200¬ADE÷1569787200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Unidos¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬JA÷lG73KJRj¬WU÷boca-unidos¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬JB÷2Jeoq34i¬WV÷sportivo-belgrano¬AN÷n¬~AA÷niBSDEs9¬AD÷1569787200¬ADE÷1569787200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬JA÷UVQWPu4T¬WU÷chaco-for-ever¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬JB÷AP8aLaCp¬WV÷union-de-sunchales¬AN÷n¬~AA÷xMk76WZr¬AD÷1569787200¬ADE÷1569787200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club A. Guemes¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAG¬AE÷Club A. Guemes¬JA÷Ohn6vuJM¬WU÷club-atletico-guemes¬WN÷CEN¬AF÷Central Norte¬JB÷6HyBwaYS¬WV÷central-norte¬AN÷n¬~AA÷zD3uBCRR¬AD÷1569787200¬ADE÷1569787200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬JA÷xxlbt1lA¬WU÷def-pronunciamiento¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬JB÷p2m2uL3G¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AN÷n¬~AA÷zmn8Zy2N¬AD÷1569787200¬ADE÷1569787200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Madryn¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Deportivo Madryn¬JA÷lAd9aiU1¬WU÷deportivo-madryn¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen. Pico¬JB÷jFzhOz72¬WV÷ferro-gen-pico¬AN÷n¬~AA÷SGemv0mh¬AD÷1569787200¬ADE÷1569787200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Desamparados¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬JA÷GrJSnEpd¬WU÷desamparados¬WN÷CIR¬AF÷Circulo Deportivo¬JB÷Uo7ABcNd¬WV÷circulo-deportivo¬AN÷n¬~AA÷hlEzChCL¬AD÷1569787200¬ADE÷1569787200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Douglas Haig¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬JA÷GMakrNJc¬WU÷douglas-haig¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬JB÷bokfssZ3¬WV÷gimnasia-e-r¬AN÷n¬~AA÷2Zm0ybXA¬AD÷1569787200¬ADE÷1569787200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huracan Las Heras¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan Las Heras¬JA÷dCHU6ZyS¬WU÷huracan-las-heras¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬JB÷2gfc2gpq¬WV÷deportivo-maipu¬AN÷n¬~AA÷ddm4zInH¬AD÷1569787200¬ADE÷1569787200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpo¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬JA÷tpg11Dak¬WU÷olimpo¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬JB÷AJc50XEe¬WV÷cipolletti¬AN÷n¬~AA÷pngF4A4e¬AD÷1569787200¬ADE÷1569787200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin Formosa¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Martin Formosa¬JA÷GjRpXdBd¬WU÷san-martin-formosa¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬JB÷h8ATetlc¬WV÷sarmiento-resistencia¬AN÷n¬~AA÷lWqdxvI4¬AD÷1569787200¬ADE÷1569787200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sansinena¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷Sansinena¬JA÷44aN8e7F¬WU÷sansinena¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬JB÷bRbR7FML¬WV÷villa-mitre¬AN÷n¬~AA÷67fiwK2b¬AD÷1569787200¬ADE÷1569787200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sol de Mayo¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOL¬AE÷Sol de Mayo¬JA÷8x6EAHx3¬WU÷sol-de-mayo¬WN÷CAM¬AF÷Camioneros Buenos Aires¬JB÷QD0J9yh9¬WV÷camioneros-buenos-aires¬AN÷n¬~AA÷Gb35YeHT¬AD÷1569787200¬ADE÷1569787200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬JA÷4IvdNfM8¬WU÷sportivo-estudiantes¬WN÷CLU¬AF÷Club Sportivo Penarol¬JB÷buv0MEyF¬WV÷club-sportivo-penarol¬AN÷n¬~AA÷6efB5jkk¬AD÷1569787200¬ADE÷1569787200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬JB÷x0StYxdj¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬JA÷rwTxZItp¬WU÷sportivo-las-parejas¬AN÷n¬~
378
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Torneo Federal A 2019/2020 din sectiunea Fotbal/Argentina. FlashScore.ro oferă livescore din Torneo Federal A 2019/2020, rezultate finale și parțiale, clasamente Torneo Federal A 2019/2020 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Torneo Federal A 2019/2020 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Torneo Federal A 2019/2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!