Fotbal »Argentina » Torneo Federal A » 2017/2018

Torneo Federal A
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷MRMy9Otp¬ZD÷s¬ZE÷vFsWm87D¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentina 009entina0050000000169000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷8QZqTldo¬AD÷1513033200¬ADE÷1513033200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Cordoba¬ER÷Runda 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOC¬AE÷Central Cordoba¬JA÷dtcp4gWD¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬JB÷fRFm3DoK¬WV÷union-de-sunchales¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷0YiiRSQc¬AD÷1513033200¬ADE÷1513033200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷Runda 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬JB÷nPfSeVwf¬WV÷gimnasia-e-r¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬JA÷8YeOdBOm¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷hKpj4ndo¬AD÷1513033200¬ADE÷1513033200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷Runda 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬JB÷rw92uAgD¬WV÷douglas-haig¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬JA÷4nAbtjv7¬WU÷def-pronunciamiento¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷jBbO8SmU¬AD÷1513033200¬ADE÷1513033200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷Runda 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬JA÷8KGkrC9f¬WU÷sportivo-las-parejas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬JB÷nBFgsWO0¬WV÷sportivo-belgrano¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6BhmS8Bi¬AD÷1513026000¬ADE÷1513026000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Libertad de Sunchales¬ER÷Runda 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIB¬AE÷Libertad de Sunchales¬JA÷xj5h2X0Q¬WU÷libertad-de-sunchales¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬JB÷vaiKci9s¬WV÷atletico-parana¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pMVJTFmk¬AD÷1513022400¬ADE÷1513022400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Mandiyu¬ER÷Runda 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Mandiyu¬JA÷KpFNbSUE¬WU÷deportivo-mandiyu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬JB÷byERcnpL¬WV÷sarmiento-resistencia¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷vaB0GqWd¬AD÷1512946800¬ADE÷1512946800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alvarado¬ER÷Runda 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALV¬AE÷Alvarado¬JA÷AiimFXUo¬WU÷alvarado¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen.Pico¬JB÷lrjiEiph¬WV÷ferro-gen-pico¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0Ea9EN09¬AD÷1512946800¬ADE÷1512946800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cipolletti¬ER÷Runda 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬JA÷vXr4BkUA¬WU÷cipolletti¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷SKO¬AF÷Sansinena¬JB÷hzm8A9qH¬WV÷sansinena¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6BUZ0Jl0¬AD÷1512946800¬ADE÷1512946800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷Runda 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬JA÷840w2xQn¬WU÷deportivo-maipu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷DES¬AF÷Desamparados¬JB÷M74s1dug¬WV÷desamparados¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷ChNIi0gd¬AD÷1512946800¬ADE÷1512946800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Mitre¬ER÷Runda 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬JA÷MeCweUqU¬WU÷villa-mitre¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Roca¬JB÷dl35jlho¬WV÷deportivo-roca¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷jaWFUeYr¬AD÷1512939600¬ADE÷1512939600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Antoniana¬ER÷Runda 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬JA÷YTGF0l02¬WU÷antoniana¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬JB÷CKFJa8F8¬WV÷crucero-del-norte¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷OCUNSZ2e¬AD÷1512939600¬ADE÷1512939600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷Runda 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬JA÷t03Wd6aR¬WU÷chaco-for-ever¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷AH¬AF÷AH Zapla¬JB÷ILfbhQ7r¬WV÷ah-zapla¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷tlPSRgI1¬AD÷1512939600¬ADE÷1512939600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guarani Antonio Franco¬ER÷Runda 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guarani Antonio Franco¬JA÷Crf2ipNl¬WU÷cd-guarani-antonio-franco¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬JB÷jZh6j4xe¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷IkA4F3o3¬AD÷1512936000¬ADE÷1512936000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Madryn¬ER÷Runda 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIV¬AF÷Rivadavia¬JB÷pAq0CVE4¬WV÷rivadavia¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷TOL¬AE÷Deportivo Madryn¬JA÷6JpdDBab¬WU÷deportivo-madryn¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷KEYw0w46¬AD÷1512936000¬ADE÷1512936000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Estudiantes Rio Cuarto¬ER÷Runda 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes Rio Cuarto¬JA÷4Wgn0Gfa¬WU÷estudiantes-rio-cuarto¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷UNI¬AF÷Union Aconquija¬JB÷rNhjazA5¬WV÷union-aconquija¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷GMyN3L4s¬AD÷1512936000¬ADE÷1512936000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gutierrez Mendoza¬ER÷Runda 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUT¬AE÷Gutierrez Mendoza¬JA÷QP6KoHu6¬WU÷gutierrez-mendoza¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Universitario¬JB÷vTAOpyeC¬WV÷juventud-unida-universitario¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷EwulZyQR¬AD÷1512936000¬ADE÷1512936000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jorge¬ER÷Runda 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬JA÷GhnVhxsd¬WU÷san-jorge-tucuman¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Patria¬JB÷UejZidd2¬WV÷sportivo-patria¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷OnuV1aZg¬AD÷1512936000¬ADE÷1512936000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Lorenzo Alem¬ER÷Runda 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Lorenzo Alem¬JA÷CYE77b2P¬WU÷san-lorenzo-alem¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HUR¬AF÷Huracan Las Heras¬JB÷Es1Z2IAt¬WV÷huracan-las-heras¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷pdtR2uKm¬AD÷1512936000¬ADE÷1512936000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Villa Krause¬ER÷Runda 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Villa Krause¬JA÷YkASqeAI¬WU÷union-villa-krause¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬JB÷Ct9WrFPO¬WV÷gimnasia-mendoza¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷nJ17CAl5¬AD÷1512692100¬ADE÷1512692100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia E.R.¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia E.R.¬JA÷EceGTCf1¬WU÷gimnasia-e-r¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷LIB¬AF÷Libertad de Sunchales¬JB÷S0aKSW97¬WV÷libertad-de-sunchales¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷MyfK98YN¬AD÷1512691200¬ADE÷1512691200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Douglas Haig¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬JA÷0fDspYvr¬WU÷douglas-haig¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬JB÷EcHoqhfl¬WV÷sportivo-las-parejas¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷hd23DjZb¬AD÷1512691200¬ADE÷1512691200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Belgrano¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SVO¬AE÷Sportivo Belgrano¬JA÷tpc8VYPl¬WU÷sportivo-belgrano¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬JB÷KzdCUhue¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷roeGAlJH¬AD÷1512691200¬ADE÷1512691200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Sunchales¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAU¬AE÷Union Sunchales¬JA÷GMyBkfHK¬WU÷union-de-sunchales¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷DEF¬AF÷Def. Pronunciamiento¬JB÷fDzFlEWQ¬WV÷def-pronunciamiento¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0M5BBU3B¬AD÷1512689400¬ADE÷1512689400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletico Parana¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬JA÷U5w3iGn8¬WU÷atletico-parana¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷JOC¬AF÷Central Cordoba¬JB÷8dx7jz2E¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1513297808
342
fixtures
1
1513297808
0
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Torneo Federal A 2017/2018 din sectiunea Fotbal/Argentina. FlashScore.ro oferă livescore din Torneo Federal A 2017/2018, rezultate finale și parțiale, clasamente Torneo Federal A 2017/2018 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Torneo Federal A 2017/2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Torneo Federal A 2017/2018 este real-time și se actualizează instant.