Rezultate, scoruri live si clasamete Superliga 2018/2019

Fotbal Argentina

Superliga
2018/2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Superliga¬ZEE÷naYhNOaA¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷4Ix8HON6¬ZD÷p¬ZE÷6Z87hEEB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_naYhNOaA¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/superliga/¬ZX÷00Argentina 009entina0000000000187000Superliga 009erliga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷hriVeFo0¬AD÷1554672600¬ADE÷1554672600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Club¬ER÷Runda 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554679399¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬JA÷Ug3A18ig¬WU÷racing-club¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DEF¬AF÷Defensa y Justicia¬JB÷bT7E0S6a¬WV÷defensa-y-justicia¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷t4XPHd8J¬AD÷1554660900¬ADE÷1554660900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belgrano¬ER÷Runda 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554667760¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬JB÷4jxvazmh¬WV÷godoy-cruz¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano¬JA÷ATxz0GXo¬WU÷ca-belgrano¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷vagsgDVI¬AD÷1554660900¬ADE÷1554660900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Patronato¬ER÷Runda 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554667786¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬JA÷6abZe4LU¬WU÷patronato¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬JB÷WxvW0dIu¬WV÷argentinos-jrs¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷IRgbgMP1¬AD÷1554660900¬ADE÷1554660900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷Runda 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554667833¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷IeBAWmhJ¬WU÷river-plate¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷TIG¬AF÷Tigre¬JB÷K0kgeXUJ¬WV÷tigre¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷bqbMcyHm¬AD÷1554660900¬ADE÷1554660900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin S.J.¬ER÷Runda 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554667945¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin S.J.¬JA÷KrzhqRyP¬WU÷san-martin-s-j¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷TAL¬AF÷Talleres Cordoba¬JB÷YoOZ7AEP¬WV÷talleres-cordoba¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷08fwfgGC¬AD÷1554652800¬ADE÷1554652800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosario¬ER÷Runda 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554659714¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬JA÷Yo0RcQjI¬WU÷rosario¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷IND¬AF÷Independiente¬JB÷S8aVdp6O¬WV÷independiente¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷AJ1QdeWg¬AD÷1554645600¬ADE÷1554645600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huracan¬ER÷Runda 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554652386¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬JA÷8vF13UMt¬WU÷huracan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬JB÷j3462lxm¬WV÷atletico-tucuman¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷WUstI522¬AD÷1554591600¬ADE÷1554591600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aldosivi¬ER÷Runda 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554598518¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬JA÷bilcfipQ¬WU÷aldosivi¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬JB÷GpjOkBhs¬WV÷boca-juniors¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷SdykGqXE¬AD÷1554583500¬ADE÷1554583500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷Runda 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554590079¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬JA÷j3rym9x0¬WU÷velez-sarsfield¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷LAN¬AF÷Lanus¬JB÷pQsunTi6¬WV÷lanus¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷WYkZfZ06¬AD÷1554575400¬ADE÷1554575400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Banfield¬ER÷Runda 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554582075¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷Newells Old Boys¬JB÷KrdNb6yC¬WV÷newells-old-boys¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬JA÷xK6IanM5¬WU÷banfield¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷4MbIbH1s¬AD÷1554575400¬ADE÷1554575400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷Runda 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554582407¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬JA÷OGtqom7C¬WU÷union-santa-fe¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes¬JB÷thylp7MI¬WV÷estudiantes¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷ALtpHPH8¬AD÷1554567300¬ADE÷1554567300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷Runda 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554574023¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬JA÷fykSlV7m¬WU÷gimnasia-l-p¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Colon¬JB÷x0vXmkNg¬WV÷colon¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷f7yUGGNP¬AD÷1554509400¬ADE÷1554509400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷Runda 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554516157¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬JA÷Igtrbf2b¬WU÷san-martin-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬JB÷0IVncEH4¬WV÷san-lorenzo¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷4fOb5SId¬AD÷1554163800¬ADE÷1554163800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colon¬ER÷Runda 24¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554170561¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colon¬JA÷xbDwrNf3¬WU÷colon¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAR¬AF÷San Martin S.J.¬JB÷WKCsssA9¬WV÷san-martin-s-j¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷nJgEcGaj¬AD÷1554156000¬ADE÷1554156000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Estudiantes¬ER÷Runda 24¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554163022¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬JA÷EPRrMuYq¬WU÷estudiantes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬JB÷raWnLamj¬WV÷san-martin-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~
1
1560747463
325
fixtures
1
1560747463
0
Settings
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Superliga 2018/2019 din sectiunea Fotbal/Argentina. FlashScore.ro oferă livescore din Superliga 2018/2019, rezultate finale și parțiale, clasamente Superliga 2018/2019 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Superliga 2018/2019 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Superliga 2018/2019 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!