Fotbal »Argentina » Primera División » 2017/2018

Primera División
Loading ...
results
1
1503365125
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Primera División¬ZEE÷naYhNOaA¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷67b39Wvk¬ZD÷p¬ZE÷hhYlbPDp¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_naYhNOaA¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/primera-division/¬ZX÷00Argentina 009entina0000000000169000Primera Divi016visión000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷fsIv4K1G¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rNW4isIA¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬WU÷atletico-tucuman¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬WV÷godoy-cruz¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2R3V722i¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Banfield¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬WU÷banfield¬WN÷BEL¬AF÷Belgrano¬WV÷ca-belgrano¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zLBqpaAp¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Juniors¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬WU÷boca-juniors¬WN÷OLI¬AF÷Olimpo¬WV÷olimpo¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tI2Z6MHc¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colon¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colon¬WU÷colon¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬WV÷rosario¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UwZGlu2T¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬WU÷defensa-y-justicia¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬WV÷gimnasia-l-p¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lrzDoCok¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi¬WV÷arsenal-sarandi¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬WU÷estudiantes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0bs0hN24¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬WU÷independiente¬WN÷HUR¬AF÷Huracan¬WV÷huracan¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MTJW5tX3¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬WU÷newells-old-boys¬WN÷UNI¬AF÷Union Santa Fe¬WV÷union-santa-fe¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jmzDkLnN¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬WU÷san-lorenzo¬WN÷RAC¬AF÷Racing Club¬WV÷racing-club¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MDV8j1XG¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin S.J.¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin S.J.¬WU÷san-martin-s-j¬WN÷PAT¬AF÷Patronato¬WV÷patronato¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0KIz50nA¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAN¬AF÷Lanus¬WV÷lanus¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬WU÷talleres-cordoba¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6Jp8nhWr¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Temperley¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEM¬AE÷Temperley¬WU÷temperley¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬WV÷river-plate¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lOFmqJPj¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tigre¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIG¬AE÷Tigre¬WU÷tigre¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬WV÷velez-sarsfield¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ldFo0B0r¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬WU÷arsenal-sarandi¬WN÷COL¬AF÷Colon¬WV÷colon¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OYglKWiE¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belgrano¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano¬WU÷ca-belgrano¬WN÷MAR¬AF÷San Martin S.J.¬WV÷san-martin-s-j¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷M9DgbkVf¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chacarita Juniors¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chacarita Juniors¬WU÷chacarita-juniors¬WN÷TIG¬AF÷Tigre¬WV÷tigre¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zaxPrAV7¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬WU÷estudiantes¬WN÷DEF¬AF÷Defensa y Justicia¬WV÷defensa-y-justicia¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UBYE5XxL¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬WU÷godoy-cruz¬WN÷TAL¬AF÷Talleres Cordoba¬WV÷talleres-cordoba¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷82XI4ihR¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huracan¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬WU÷huracan¬WN÷NEW¬AF÷Newells Old Boys¬WV÷newells-old-boys¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zDHcc9p1¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lanus¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬WU÷lanus¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬WV÷boca-juniors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷d8wLqjG1¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpo¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬WU÷olimpo¬WN÷IND¬AF÷Independiente¬WV÷independiente¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zkZA6DNE¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Patronato¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬WU÷patronato¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬WV÷argentinos-jrs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷x4G77g88¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Club¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬WU÷racing-club¬WN÷TEM¬AF÷Temperley¬WV÷temperley¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SnEkaVFl¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬WV÷banfield¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dS56emFD¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosario¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬WV÷san-lorenzo¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬WU÷rosario¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Iy72dTa7¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬WU÷union-santa-fe¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬WV÷gimnasia-l-p¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SYYGpW0e¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬WU÷velez-sarsfield¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬WV÷atletico-tucuman¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1503365125
378
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Primera División 2017/2018 din sectiunea Fotbal/Argentina. FlashScore.ro oferă livescore din Primera División 2017/2018, rezultate finale și parțiale, clasamente Primera División 2017/2018 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Primera División 2017/2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Primera División 2017/2018 este real-time și se actualizează instant.