Fotbal »Anglia » Carabao Cup » 2018/2019

results
1
1529609367
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ANGLIA: Carabao Cup¬ZEE÷OMT80ou8¬ZB÷198¬ZY÷Anglia¬ZC÷6ZIy4Aeh¬ZD÷p¬ZE÷jFvzATOj¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_OMT80ou8¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/anglia/carabao-cup/¬ZX÷00Anglia 006Anglia0160000000179000Carabao Cup 011ao Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Anglia¬~AA÷xURY3bTT¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blackpool¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blackpool¬JA÷Yc21BxQk¬WU÷blackpool¬WN÷BAR¬AF÷Barnsley¬JB÷GMi6Adud¬WV÷barnsley¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zwZXYIS3¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bristol City¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol City¬JA÷dvz2RWVg¬WU÷bristol-city¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth¬JB÷v3P6Qjo0¬WV÷plymouth¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷t2KUZbDc¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bristol Rovers¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol Rovers¬JA÷lEWgTh1s¬WU÷bristol-rovers¬WN÷CRA¬AF÷Crawley Town¬JB÷ImybSCGm¬WV÷crawley-town¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ETXyYxrA¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cambridge Utd¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAM¬AE÷Cambridge Utd¬JA÷jwTAPA06¬WU÷cambridge-utd¬WN÷NEW¬AF÷Newport¬JB÷p0SEOUFC¬WV÷newport¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lnKG92ah¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlisle¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlisle¬JA÷6V6nH7dB¬WU÷carlisle¬WN÷BLA¬AF÷Blackburn¬JB÷lfdiGRBH¬WV÷blackburn¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6q6nNLTi¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cheltenham¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheltenham¬JA÷dxX4VcHL¬WU÷cheltenham¬WN÷COL¬AF÷Colchester¬JB÷jaW8UHWR¬WV÷colchester¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Kf4x9V8s¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crewe¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRE¬AE÷Crewe¬JA÷t8ewjVcC¬WU÷crewe¬WN÷FLE¬AF÷Fleetwood¬JB÷zVfskkDI¬WV÷fleetwood¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷n3wvDy6p¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Exeter¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EXE¬AE÷Exeter¬JA÷WMXzDXG0¬WU÷exeter¬WN÷IPS¬AF÷Ipswich¬JB÷bq4XBiW6¬WV÷ipswich¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fRBl6Th0¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grimsby Town¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRI¬AE÷Grimsby Town¬JA÷bqS36jrg¬WU÷grimsby-town¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale¬JB÷t8H85Aca¬WV÷rochdale¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fPKCArpn¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leeds¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOL¬AF÷Bolton¬JB÷hS2rIms5¬WV÷bolton¬WM÷LEE¬AE÷Leeds¬JA÷b53vJTRb¬WU÷leeds¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷C2Mq79wf¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Macclesfield¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Macclesfield¬JA÷hnPe8CDt¬WU÷macclesfield¬WN÷BRA¬AF÷Bradford¬JB÷n9Oa7WSn¬WV÷bradford¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SxJK8MEb¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mansfield¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Mansfield¬JA÷SpeeFoRN¬WU÷mansfield¬WN÷ACC¬AF÷Accrington¬JB÷dKaaE5tU¬WV÷accrington¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷trE03RxJ¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Middlesbrough¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MID¬AE÷Middlesbrough¬JA÷OjDT0nCU¬WU÷middlesbrough¬WN÷NOT¬AF÷Notts County¬JB÷0ClZLVst¬WV÷notts-county¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vwE0aIyo¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Millwall¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Millwall¬JA÷fDjA9Gf2¬WU÷millwall¬WN÷GIL¬AF÷Gillingham FC¬JB÷MJvhYaX2¬WV÷gillingham¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷06srCeLj¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milton Keynes¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MKD¬AE÷Milton Keynes¬JA÷xz3yBBoD¬WU÷milton-keynes¬WN÷CHA¬AF÷Charlton¬JB÷jwiJZfOD¬WV÷charlton¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UNjCHHcT¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Norwich¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STE¬AF÷Stevenage¬JB÷hWYWDD1f¬WV÷stevenage¬WM÷NOR¬AE÷Norwich¬JA÷b9ZSEgnl¬WU÷norwich¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2iFd47NC¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nottingham¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Nottingham¬JA÷SOJK28sI¬WU÷nottingham¬WN÷BUR¬AF÷Bury¬JB÷Am9P1SdO¬WV÷bury¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷t2YP5KbH¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oldham¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLD¬AE÷Oldham¬JA÷WWtLV6B4¬WU÷oldham¬WN÷DER¬AF÷Derby¬JB÷l8yQUQQA¬WV÷derby¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AeRpWGCM¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oxford Utd¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OXF¬AE÷Oxford Utd¬JA÷va95ohNP¬WU÷oxford-utd¬WN÷COV¬AF÷Coventry¬JB÷dvdXtCVt¬WV÷coventry¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Sh7rO1Eo¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portsmouth¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portsmouth¬JA÷0AwdXJn9¬WU÷portsmouth¬WN÷WIM¬AF÷Wimbledon¬JB÷rZS0Ww2F¬WV÷wimbledon¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8lzI7tU4¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Vale¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIN¬AF÷Lincoln City¬JB÷0YP9Y8Ro¬WV÷lincoln-city¬WM÷POR¬AE÷Port Vale¬JA÷bToR9Plo¬WU÷port-vale¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nuZL60qB¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Preston¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRE¬AE÷Preston¬JA÷bJrDXSth¬WU÷preston¬WN÷MOR¬AF÷Morecambe¬JB÷htrHWndb¬WV÷morecambe¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dhNtXdcG¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷QPR¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QPR¬AE÷QPR¬JA÷OjRINlVI¬WU÷qpr¬WN÷PET¬AF÷Peterborough¬JB÷08A1nY7J¬WV÷peterborough¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f5baKJDA¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading¬JA÷fXEiMgv8¬WU÷reading¬WN÷BIR¬AF÷Birmingham¬JB÷h8jpNHv8¬WV÷birmingham¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0AN5EioK¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rotherham¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROT¬AE÷Rotherham¬JA÷CElNgDbm¬WU÷rotherham¬WN÷WIG¬AF÷Wigan¬JB÷6k3QhXDg¬WV÷wigan¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EH3t8kOm¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Scunthorpe¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCU¬AE÷Scunthorpe¬JA÷ELgol9SO¬WU÷scunthorpe¬WN÷DON¬AF÷Doncaster¬JB÷jwwUCh5P¬WV÷doncaster¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YHAh5m86¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sheffield Utd¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHU¬AE÷Sheffield Utd¬JA÷KbGC4UC5¬WU÷sheffield-utd¬WN÷HUL¬AF÷Hull¬JB÷lYKG3lSB¬WV÷hull¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f5xU4vEN¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shrewsbury¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHR¬AE÷Shrewsbury¬JA÷SbzUTptH¬WU÷shrewsbury¬WN÷BUR¬AF÷Burton¬JB÷KfbcCIAq¬WV÷burton¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0raeLab4¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Southend¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Southend¬JA÷lzCqOF9e¬WU÷southend¬WN÷BRE¬AF÷Brentford¬JB÷rcBmNZO1¬WV÷brentford¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tMG8BOUu¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sunderland¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUN¬AE÷Sunderland¬JA÷v3mwLkcn¬WU÷sunderland¬WN÷SHW¬AF÷Sheffield Wed¬JB÷KE4zK9Ch¬WV÷sheffield-wed¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jXi8IcrN¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swindon¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swindon¬JA÷vPhdKFOQ¬WU÷swindon¬WN÷FOR¬AF÷Forest Green¬JB÷p6VOFZWs¬WV÷forest-green¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IoIADB0Q¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tranmere¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Tranmere¬JA÷pt2UiiTa¬WU÷tranmere¬WN÷WAL¬AF÷Walsall¬JB÷S4iZjBr6¬WV÷walsall¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2BLQzubi¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Brom¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LUT¬AF÷Luton¬JB÷n5pSXYhQ¬WV÷luton¬WM÷WBA¬AE÷West Brom¬JA÷4teNYEwK¬WU÷west-brom¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Yec3JwTG¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wycombe¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WYC¬AE÷Wycombe¬JA÷WbklMyfE¬WU÷wycombe¬WN÷NOR¬AF÷Northampton¬JB÷0YghLe9K¬WV÷northampton¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷l8eiMuqb¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yeovil¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEO¬AE÷Yeovil¬JA÷h8IzQyuq¬WU÷yeovil¬WN÷AST¬AF÷Aston Villa¬JB÷AqDuPefk¬WV÷aston-villa¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1529609367
35
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Carabao Cup 2018/2019 din sectiunea Fotbal/Anglia. FlashScore.ro oferă livescore din Carabao Cup 2018/2019, rezultate finale și parțiale, clasamente Carabao Cup 2018/2019 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Carabao Cup 2018/2019 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Carabao Cup 2018/2019 este real-time și se actualizează instant.