Fotbal »Africa de Sud » Telkom Knockout » 2017

Telkom Knockout
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷AFRICA DE SUD: Telkom Knockout¬ZEE÷t6G9wMZN¬ZB÷175¬ZY÷Africa de Sud¬ZC÷63jbohUG¬ZD÷p¬ZE÷UXk6oohA¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_t6G9wMZN¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/africa-de-sud/telkom-knockout/¬ZX÷00Africa de Su013de Sud0040000000169000Telkom Knock015ockout000¬ZCC÷0¬ZAF÷Africa de Sud¬~AA÷l0N8KRwE¬AD÷1512230400¬ADE÷1512230400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬JA÷jwVaV1ee¬WU÷bidvest-wits¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬JB÷KCZ3ULA1¬WV÷bloem-celtic¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷44c6kwsi¬AD÷1511098200¬ADE÷1511098200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Polokwane¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Polokwane¬JA÷WUyJ9Ofc¬WU÷polokwane-city¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬JB÷Q5jM8rA3¬WV÷bloem-celtic¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Gl4OQg4j¬AD÷1511011800¬ADE÷1511011800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬JA÷l6CY1Cyi¬WU÷bidvest-wits¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer¬JB÷hvwFA4ui¬WV÷kaizer¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KOVg01a8¬AD÷1509888600¬ADE÷1509888600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chippa United¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chippa United¬JA÷ENpuNIPH¬WU÷chippa-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer¬JB÷8barMxuO¬WV÷kaizer¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷67SCyIM7¬AD÷1509819300¬ADE÷1509819300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬JA÷h8dWOve5¬WU÷bidvest-wits¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BAR¬AF÷Baroka¬JB÷zXoyObAB¬WV÷baroka¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SGT8xb71¬AD÷1509819300¬ADE÷1509819300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Orlando¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POL¬AF÷Polokwane¬JB÷v5hSPKua¬WV÷polokwane-city¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷ORL¬AE÷Orlando¬JA÷prgOQ0Qh¬WU÷orlando¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷phv4wvhe¬AD÷1509802200¬ADE÷1509802200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Platinum Stars¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Platinum Stars¬JA÷lGaFSMet¬WU÷platinum-stars¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬JB÷6ifKRtBn¬WV÷bloem-celtic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷MFMADzT2¬AD÷1509283800¬ADE÷1509283800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baroka¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬JA÷d0y6JADG¬WU÷baroka¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CAP¬AF÷Cape Town City¬JB÷jNzAIUSM¬WV÷cape-town-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pbwSlij2¬AD÷1509283800¬ADE÷1509283800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chippa United¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi¬JB÷rcX1KjbA¬WV÷mamelodi¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷CHI¬AE÷Chippa United¬JA÷0YscLWr4¬WU÷chippa-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷67vOkXzd¬AD÷1509214500¬ADE÷1509214500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Bidvest Wits¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬JA÷h8vkNhEi¬WU÷bidvest-wits¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars¬JB÷MsqgMCTc¬WV÷free-state-stars¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷CpuKjDLk¬AD÷1509214500¬ADE÷1509214500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer¬JA÷AqF4Fteo¬WU÷kaizer¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷AMA¬AF÷Amazulu¬JB÷EHuoOYbo¬WV÷amazulu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0AyGig6q¬AD÷1509206400¬ADE÷1509206400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bloem Celtic¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬JA÷tUOYK2XN¬WU÷bloem-celtic¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SUP¬AF÷Supersport¬JB÷ziOxKMnU¬WV÷supersport¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Gx0qcFrM¬AD÷1509197400¬ADE÷1509197400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden Arrows¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows¬JA÷ClXHOpYb¬WU÷golden-arrows¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ORL¬AF÷Orlando¬JB÷6BWLN4m5¬WV÷orlando¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fTbmdZcS¬AD÷1509197400¬ADE÷1509197400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Polokwane¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Polokwane¬JA÷p2VPMO2B¬WU÷polokwane-city¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AJA¬AF÷Ajax Cape Town¬JB÷2wQULrIH¬WV÷ajax-cape-town¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷n3eubeTF¬AD÷1509127200¬ADE÷1509127200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Maritzburg Utd¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬JA÷GMw9Q63n¬WU÷maritzburg-utd¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PLA¬AF÷Platinum Stars¬JB÷boTDPQIh¬WV÷platinum-stars¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1516766396
15
fixtures
1
1516766396
0
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Telkom Knockout 2017 din sectiunea Fotbal/Africa de Sud. FlashScore.ro oferă livescore din Telkom Knockout 2017, rezultate finale și parțiale, clasamente Telkom Knockout 2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Telkom Knockout 2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Telkom Knockout 2017 este real-time și se actualizează instant.