Fotbal »Africa de Sud » First Division » 2017/2018

First Division
Loading ...
results
1
1502997698
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AFRICA DE SUD: First Division¬ZEE÷2HPP8Pog¬ZB÷175¬ZY÷Africa de Sud¬ZC÷67b6w2AJ¬ZD÷s¬ZE÷tUrB4h4d¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷175_2HPP8Pog¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/africa-de-sud/first-division/¬ZX÷00Africa de Su013de Sud0010000000169000First Divisi014vision000¬ZCC÷0¬ZAF÷Africa de Sud¬~AA÷4Gw2CdIu¬AD÷1503147600¬ADE÷1503147600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Highlands¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷Highlands¬WU÷highlands¬WN÷JOM¬AF÷Jomo Cosmos¬WV÷jomo-cosmos¬AN÷n¬~AA÷r7x6BGXo¬AD÷1503147600¬ADE÷1503147600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mbombela¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MBO¬AE÷Mbombela¬WU÷mbombela¬WN÷BLA¬AF÷Black Leopards¬WV÷black-leopards¬AN÷n¬~AA÷CtsAAzmh¬AD÷1503147600¬ADE÷1503147600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pretoria U.¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRE¬AE÷Pretoria U.¬WU÷pretoria-u¬WN÷MTH¬AF÷Mthatha Bucks¬WV÷mthatha-bucks¬AN÷n¬~AA÷jXuE9f2b¬AD÷1503147600¬ADE÷1503147600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Uthongathi¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTH¬AE÷Uthongathi¬WU÷uthongathi¬WN÷ROY¬AF÷Royal Eagles¬WV÷royal-eagles-fc¬AN÷n¬~AA÷pWYM7YWA¬AD÷1503147600¬ADE÷1503147600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Witbank¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIT¬AE÷Witbank¬WU÷witbank¬WN÷SUP¬AF÷Super Eagles¬WV÷super-eagles¬AN÷n¬~AA÷xQPc74LU¬AD÷1503234000¬ADE÷1503234000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richards Bay¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richards Bay¬WU÷richards-bay¬WN÷REA¬AF÷Real Kings¬WV÷real-kings¬AN÷n¬~AA÷YeVI8EH4¬AD÷1503234000¬ADE÷1503234000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tshakhuma¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Tshakhuma¬WU÷tshakhuma¬WN÷CAP¬AF÷Cape Town All Stars¬WV÷cape-town-all-stars¬AN÷n¬~AA÷OMLg8p6O¬AD÷1503320400¬ADE÷1503320400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ubuntu Cape Town¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UBU¬AE÷Ubuntu Cape Town¬WU÷ubuntu-cape-town-fc¬WN÷STE¬AF÷Stellenbosch¬WV÷stellenbosch-fc¬AN÷n¬~AA÷GjuIg5Ge¬AD÷1503666000¬ADE÷1503666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cape Town All Stars¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIC¬AF÷Richards Bay¬WV÷richards-bay¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town All Stars¬WU÷cape-town-all-stars¬AN÷n¬~AA÷Kzb0GSN8¬AD÷1503752400¬ADE÷1503752400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Kings¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIT¬AF÷Witbank¬WV÷witbank¬WM÷REA¬AE÷Real Kings¬WU÷real-kings¬AN÷n¬~AA÷Ecc4FnwF¬AD÷1503752400¬ADE÷1503752400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Royal Eagles¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROY¬AE÷Royal Eagles¬WU÷royal-eagles-fc¬WN÷HIG¬AF÷Highlands¬WV÷highlands¬AN÷n¬~AA÷tpadH882¬AD÷1503752400¬ADE÷1503752400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stellenbosch¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Stellenbosch¬WU÷stellenbosch-fc¬WN÷UTH¬AF÷Uthongathi¬WV÷uthongathi¬AN÷n¬~AA÷fsvMhPV1¬AD÷1503752400¬ADE÷1503752400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Super Eagles¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Super Eagles¬WU÷super-eagles¬WN÷MBO¬AF÷Mbombela¬WV÷mbombela¬AN÷n¬~AA÷CYxu9pGr¬AD÷1503838800¬ADE÷1503838800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Black Leopards¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Leopards¬WU÷black-leopards¬WN÷UBU¬AF÷Ubuntu Cape Town¬WV÷ubuntu-cape-town-fc¬AN÷n¬~AA÷S018E6hL¬AD÷1503838800¬ADE÷1503838800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jomo Cosmos¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOM¬AE÷Jomo Cosmos¬WU÷jomo-cosmos¬WN÷PRE¬AF÷Pretoria U.¬WV÷pretoria-u¬AN÷n¬~AA÷APjDDQ7R¬AD÷1503838800¬ADE÷1503838800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mthatha Bucks¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MTH¬AE÷Mthatha Bucks¬WU÷mthatha-bucks¬WN÷MIL¬AF÷Tshakhuma¬WV÷tshakhuma¬AN÷n¬~
1
1502997698
240
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri First Division 2017/2018 din sectiunea Fotbal/Africa de Sud. FlashScore.ro oferă livescore din First Division 2017/2018, rezultate finale și parțiale, clasamente First Division 2017/2018 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din First Division 2017/2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din First Division 2017/2018 este real-time și se actualizează instant.