Rezultate BBL Trophy 2016/2017, scoruri şi clasamente

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.

Baschet Regatul Unit

BBL Trophy
2016/2017
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷REGATUL UNIT: BBL Trophy¬ZEE÷tv5pkBnK¬ZB÷197¬ZY÷Regatul Unit¬ZC÷nJkDFejq¬ZD÷p¬ZE÷buQIBxLE¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_tv5pkBnK¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/regatul-unit/bbl-trophy/¬ZX÷04Regatul Unit012l Unit0020000000001000BBL Trophy 010Trophy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Regatul Unit¬~AA÷naNRpi43¬AD÷1489937400¬ADE÷1489937400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth Raiders¬JB÷CWkyXnyH¬WV÷plymouth-raiders¬GRB÷0¬AH÷58¬BB÷7¬BD÷19¬BF÷15¬BH÷17¬OB÷OYI0irgT-MakGusAT.png¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬JA÷vgMXV6jN¬WU÷leicester-riders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷91¬BA÷27¬BC÷20¬BE÷25¬BG÷19¬OA÷2cCYFlT0-KGIduoGu.png¬~AA÷As0uKNdS¬AD÷1488130200¬ADE÷1488130200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheshire Phoenix¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬JA÷4bMJqCvN¬WU÷cheshire-phoenix¬GRA÷0¬AG÷64¬BA÷15¬BC÷14¬BE÷18¬BG÷17¬OA÷KUuhijU0-EyBQuJEi.png¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders¬JB÷2quNrWgT¬WV÷leicester-riders¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷84¬BB÷13¬BD÷34¬BF÷18¬BH÷19¬OB÷2cCYFlT0-KGIduoGu.png¬AM÷Rezultatul din tur: 71-91. Per total: 135-175.¬~AA÷GOx8Fs5q¬AD÷1488051900¬ADE÷1488051900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬JA÷8QHkvj2p¬WU÷leicester-riders¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷91¬BA÷21¬BC÷25¬BE÷29¬BG÷16¬OA÷2cCYFlT0-KGIduoGu.png¬WN÷CHE¬AF÷Cheshire Phoenix¬JB÷nHGgwAHj¬WV÷cheshire-phoenix¬GRB÷0¬AH÷71¬BB÷13¬BD÷19¬BF÷25¬BH÷14¬OB÷KUuhijU0-EyBQuJEi.png¬~AA÷tQhK2N4I¬AD÷1487964960¬ADE÷1487964960¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worcester Wolves¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Wolves¬JA÷4pB0sQ7r¬WU÷worcester-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷90¬BA÷28¬BC÷19¬BE÷23¬BG÷20¬OA÷MFNrlDWH-63F0WDY7.png¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth Raiders¬JB÷b7A4tpNl¬WV÷plymouth-raiders¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷83¬BB÷17¬BD÷21¬BF÷21¬BH÷24¬OB÷OYI0irgT-MakGusAT.png¬AM÷Rezultatul din tur: 78-96. Per total: 168-179.¬~AA÷nkvH33kC¬AD÷1486582200¬ADE÷1486582200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Plymouth Raiders¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLY¬AE÷Plymouth Raiders¬JA÷p0UTnnpL¬WU÷plymouth-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷96¬BA÷18¬BC÷21¬BE÷30¬BG÷27¬OA÷OYI0irgT-MakGusAT.png¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬JB÷SOJYo6aR¬WV÷worcester-wolves¬GRB÷0¬AH÷78¬BB÷18¬BD÷12¬BF÷28¬BH÷20¬OB÷MFNrlDWH-63F0WDY7.png¬~AA÷YBuuh5wg¬AD÷1486496700¬ADE÷1486496700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬JA÷K6SNzukJ¬WU÷leicester-riders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷104¬BA÷21¬BC÷28¬BE÷29¬BG÷26¬OA÷2cCYFlT0-KGIduoGu.png¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Eagles¬JB÷WruVrxst¬WV÷newcastle-eagles¬GRB÷0¬AH÷69¬BB÷26¬BD÷17¬BF÷17¬BH÷9¬OB÷G8oQLLhT-4vJf3GnA.png¬~AA÷IJkPtkys¬AD÷1486303200¬ADE÷1486303200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Surrey Scorchers¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Surrey Scorchers¬JA÷MoqWyXQQ¬WU÷surrey-scorchers¬GRA÷0¬AG÷82¬BA÷16¬BC÷14¬BE÷21¬BG÷31¬OA÷vyOZcQU0-0KVKku40.png¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬JB÷SSLbXjZs¬WV÷worcester-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷86¬BB÷17¬BD÷27¬BF÷15¬BH÷27¬OB÷MFNrlDWH-63F0WDY7.png¬~AA÷fLtygoOn¬AD÷1485711000¬ADE÷1485711000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheshire Phoenix¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬JA÷OvZEx1K6¬WU÷cheshire-phoenix¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷90¬BA÷23¬BC÷20¬BE÷19¬BG÷28¬OA÷KUuhijU0-EyBQuJEi.png¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬JB÷63OJyLZC¬WV÷bristol-flyers¬GRB÷0¬AH÷71¬BB÷21¬BD÷17¬BF÷16¬BH÷17¬OB÷xtYzFChT-AHXrhOGC.png¬~AA÷xpnWgR8t¬AD÷1485100800¬ADE÷1485100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essex L.¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth Raiders¬JB÷plzBws50¬WV÷plymouth-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷93¬BB÷20¬BD÷19¬BF÷38¬BH÷16¬OB÷OYI0irgT-MakGusAT.png¬WM÷ESS¬AE÷Essex L.¬JA÷xOz7vNkf¬WU÷essex-leopards¬GRA÷0¬AG÷64¬BA÷19¬BC÷10¬BE÷21¬BG÷14¬OA÷SrzoHYVH-42cDexbn.png¬~AA÷2eNtBmz6¬AD÷1484422200¬ADE÷1484422200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Lions¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬JA÷Us3ajG2E¬WU÷london-lions¬GRA÷0¬AG÷87¬BA÷25¬BC÷22¬BE÷10¬BG÷30¬OA÷v7svQg6k-dGA5g1pG.png¬WN÷GUI¬AF÷Surrey Scorchers¬JB÷O423kzIK¬WV÷surrey-scorchers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷88¬BB÷18¬BD÷21¬BF÷24¬BH÷25¬OB÷vyOZcQU0-0KVKku40.png¬~AA÷pKSyCTKa¬AD÷1483898400¬ADE÷1483898400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading¬JA÷EZKCSCA7¬WU÷reading-rockets¬GRA÷0¬AG÷74¬BA÷28¬BC÷16¬BE÷19¬BG÷11¬OA÷S4L1U6A6-l8WnirWI.png¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬JB÷ji4eidm8¬WV÷bristol-flyers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷85¬BB÷17¬BD÷29¬BF÷18¬BH÷21¬OB÷xtYzFChT-AHXrhOGC.png¬~AA÷C6UTDkjm¬AD÷1483894800¬ADE÷1483894800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glasgow Rocks¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders¬JB÷UoJ0VEQl¬WV÷leicester-riders¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷81¬BB÷17¬BD÷29¬BF÷15¬BH÷20¬OB÷2cCYFlT0-KGIduoGu.png¬WM÷GLA¬AE÷Glasgow Rocks¬JA÷nNTeWfBr¬WU÷glasgow-rocks¬GRA÷0¬AG÷74¬BA÷13¬BC÷31¬BE÷18¬BG÷12¬OA÷vHP0xP7k-CUPCoTFc.png¬~AA÷6TTXC95g¬AD÷1483891200¬ADE÷1483891200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leeds Force¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEE¬AE÷Leeds Force¬JA÷tMM4UYue¬WU÷leeds-force¬GRA÷0¬AG÷68¬BA÷8¬BC÷12¬BE÷27¬BG÷21¬OA÷fXQ4pa7k-pWkZyXEH.png¬WN÷CHE¬AF÷Cheshire Phoenix¬JB÷zqM8The1¬WV÷cheshire-phoenix¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷82¬BB÷21¬BD÷23¬BF÷24¬BH÷14¬OB÷KUuhijU0-EyBQuJEi.png¬~AA÷I5CeWc6E¬AD÷1483884000¬ADE÷1483884000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boroughmuir Blaze¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOR¬AE÷Boroughmuir Blaze¬JA÷fPlHwwJ8¬WU÷boroughmuir-blaze¬GRA÷0¬AG÷74¬BA÷21¬BC÷20¬BE÷20¬BG÷13¬OA÷team¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth Raiders¬JB÷xlvMxcYE¬WV÷plymouth-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷108¬BB÷31¬BD÷27¬BF÷26¬BH÷24¬OB÷OYI0irgT-MakGusAT.png¬~AA÷b3QPEVzs¬AD÷1483815600¬ADE÷1483815600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Derby¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DER¬AE÷Derby¬JA÷GvwQyHmL¬WU÷derby-trailblazers¬GRA÷0¬AG÷67¬BA÷10¬BC÷19¬BE÷16¬BG÷22¬OA÷KExcHW96-Oh7ojUNb.png¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Eagles¬JB÷pEsUzy3R¬WV÷newcastle-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷100¬BB÷34¬BD÷22¬BF÷23¬BH÷21¬OB÷G8oQLLhT-4vJf3GnA.png¬~AA÷QcAA8fE7¬AD÷1483732800¬ADE÷1483732800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essex L.¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Giants¬JB÷lScRGFBe¬WV÷manchester-giants¬GRB÷0¬AH÷84¬BB÷17¬BD÷21¬BF÷24¬BH÷22¬OB÷Y7ZK0xA6-bkrD8ou0.png¬WM÷ESS¬AE÷Essex L.¬JA÷M5RUHedk¬WU÷essex-leopards¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷86¬BA÷26¬BC÷23¬BE÷16¬BG÷21¬OA÷SrzoHYVH-42cDexbn.png¬~AA÷vFDiXwi8¬AD÷1483731300¬ADE÷1483731300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worcester Wolves¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Wolves¬JA÷SIdVFZQ1¬WU÷worcester-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷99¬BA÷21¬BC÷25¬BE÷26¬BG÷27¬OA÷MFNrlDWH-63F0WDY7.png¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Sharks¬JB÷tMpDvJ32¬WV÷sheffield-sharks¬GRB÷0¬AH÷68¬BB÷15¬BD÷18¬BF÷14¬BH÷21¬OB÷4AsYRAT0-fLT6C3If.png¬~
17
fixtures
0
publicitate
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
publicitate
AJUTOR: Sunteţi pe pagina BBL Trophy 2016/2017 din secţiunea Baschet/Regatul Unit. FlashScore.ro oferă rezultate din BBL Trophy 2016/2017, clasamente şi detalii meciuri. Pe lângă scoruri din BBL Trophy 2016/2017 pe FlashScore.ro puteţi găsi peste 5000 competiţii din mai mult de 30 sporturi din întreaga lume.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!
mockup