Rezultate, scoruri live si clasamete Club Friendly Women 2019

Baschet Lume

Club Friendly Women
2019
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷LUME: Club Friendly Women¬ZEE÷zaqm7bC4¬ZB÷8¬ZY÷Lume¬ZC÷6Xk4JXiN¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_zaqm7bC4¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/lume/club-friendly-women/¬ZX÷04Lume 004......0310000000001000Club Friendl019 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Lume¬~AA÷Oz1WPdb4¬AD÷1569000600¬ADE÷1569000600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zabiny Brno F (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569007130¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAB¬AE÷Zabiny Brno F (Cze)¬JA÷Y1KiAKVe¬WU÷zabiny-brno¬AG÷62¬BA÷17¬BC÷17¬BE÷17¬BG÷11¬WN÷GOR¬AF÷Gorzow F (Pol)¬JB÷ChJe9vo2¬WV÷gorzow¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷64¬BB÷13¬BD÷11¬BF÷16¬BH÷24¬~AA÷pp2SQxqb¬AD÷1568997000¬ADE÷1568997000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BK Costa F (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569003227¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BK¬AE÷BK Costa F (Ita)¬JA÷xzRrCt1q¬WU÷bk-costa¬AG÷75¬BA÷17¬BC÷25¬BE÷14¬BG÷19¬WN÷SAN¬AF÷San Martino F (Ita)¬JB÷jwVnB0Gk¬WV÷san-martino¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷84¬BB÷17¬BD÷31¬BF÷16¬BH÷20¬~AA÷QsnRSbEo¬AD÷1568995200¬ADE÷1568995200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arka Gdynia F (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569001535¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARK¬AE÷Arka Gdynia F (Pol)¬JA÷ziACJO89¬WU÷arka-gdynia¬AG÷66¬BA÷9¬BC÷19¬BE÷11¬BG÷27¬WN÷RIG¬AF÷TTT Riga F (Lat)¬JB÷Es9GIrOF¬WV÷ttt-riga¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷73¬BB÷23¬BD÷9¬BF÷21¬BH÷20¬~AA÷4YpVRITi¬AD÷1568995200¬ADE÷1568995200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dynamo Kursk F (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569001152¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DYN¬AE÷Dynamo Kursk F (Rus)¬JA÷t4uDH2wM¬WU÷dynamo-kursk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷99¬BA÷33¬BC÷19¬BE÷22¬BG÷25¬WN÷NOG¬AF÷Noginsk F (Rus)¬JB÷KfvHGMhS¬WV÷spartak-noginsk¬AH÷57¬BB÷14¬BD÷20¬BF÷15¬BH÷8¬~AA÷Cvbq4Fyo¬AD÷1568993400¬ADE÷1568993400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Trutnov F (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568999470¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRU¬AE÷Trutnov F (Cze)¬JA÷SQ64Lpvc¬WU÷trutnov¬AG÷43¬BA÷16¬BC÷10¬BE÷9¬BG÷8¬WN÷PIE¬AF÷Piestanske Cajky F (Svk)¬JB÷tUA8K4g3¬WV÷piestanske-cajky¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷71¬BB÷17¬BD÷18¬BF÷20¬BH÷16¬~AA÷zJ6H8eTT¬AD÷1568991600¬ADE÷1568991600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kibirkstis Vilnius F (Ltu)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568997199¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIB¬AE÷Kibirkstis Vilnius F (Ltu)¬JA÷nVTHcsnj¬WU÷kibirkstis-vilnius¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷72¬BA÷19¬BC÷12¬BE÷19¬BG÷22¬WN÷AST¬AF÷Astana F (Kaz)¬JB÷QLSLd11d¬WV÷astana¬AH÷46¬BB÷12¬BD÷13¬BF÷10¬BH÷11¬~AA÷E3I8AHbH¬AD÷1568988000¬ADE÷1568988000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AZS Poznan F (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568994338¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷APO¬AE÷AZS Poznan F (Pol)¬JA÷nX8yIBX4¬WU÷azs-poznan¬AG÷65¬BA÷19¬BC÷17¬BE÷15¬BG÷14¬WN÷BYD¬AF÷Artego Bydgoszcz F (Pol)¬JB÷b7CuHVnB¬WV÷artego-bydgoszcz¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷82¬BB÷22¬BD÷19¬BF÷22¬BH÷19¬~AA÷hfHC9yEN¬AD÷1568988000¬ADE÷1568988000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spartak Moscow F (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568994146¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spartak Moscow F (Rus)¬JA÷tW1pGk2H¬WU÷spartak-moscow¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷83¬BA÷22¬BC÷17¬BE÷24¬BG÷20¬WN÷SPO¬AF÷Sporting CP F (Por)¬JB÷IePDbNWq¬WV÷sporting-cp¬AH÷52¬BB÷20¬BD÷9¬BF÷14¬BH÷9¬~AA÷pUD4BcqB¬AD÷1568984400¬ADE÷1568984400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nadezhda F (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568990190¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAD¬AE÷Nadezhda F (Rus)¬JA÷EJATJX2h¬WU÷nadezhda¬AG÷76¬BA÷27¬BC÷14¬BE÷18¬BG÷17¬WN÷MBA¬AF÷MBA Moscow F (Rus)¬JB÷hA9XIiIb¬WV÷mba-moscow¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷79¬BB÷19¬BD÷16¬BF÷19¬BH÷25¬~AA÷OpUP30we¬AD÷1568908800¬ADE÷1568908800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Angels Kosice F (Svk)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568914484¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Angels Kosice F (Svk)¬JA÷OWWlYhB2¬WU÷young-angels-kosice¬AG÷66¬BA÷11¬BC÷17¬BE÷22¬BG÷16¬WN÷VAS¬AF÷Vasas Csata F (Hun)¬JB÷xzygXCQ8¬WV÷vasas-csata¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷85¬BB÷17¬BD÷25¬BF÷18¬BH÷25¬~AA÷pfVL4tOl¬AD÷1568905200¬ADE÷1568905200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hradec Kralove F (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568911582¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HRA¬AE÷Hradec Kralove F (Cze)¬JA÷Wxp3AkJe¬WU÷hradec-kralove¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷77¬BA÷23¬BC÷20¬BE÷14¬BG÷20¬WN÷ZAB¬AF÷Zabiny Brno F (Cze)¬JB÷ATr799Y1¬WV÷zabiny-brno¬AH÷63¬BB÷15¬BD÷11¬BF÷19¬BH÷18¬~AA÷IaPattaD¬AD÷1568898000¬ADE÷1568898000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Bellona Kayseri F (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568906060¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Bellona Kayseri F (Tur)¬JA÷KW9jJllM¬WU÷bellona-kayseri¬AZ÷0¬AG÷82¬AT÷73¬BI÷9¬BA÷20¬BC÷19¬BE÷13¬BG÷21¬WN÷CUK¬AF÷Cukurova F (Tur)¬JB÷bN8fI83S¬WV÷cukurova¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷83¬AU÷73¬BJ÷10¬BB÷15¬BD÷19¬BF÷28¬BH÷11¬~AA÷v9QesMq7¬AD÷1568890800¬ADE÷1568890800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adana Aski F (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568895977¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IZM¬AF÷Izmit Belediyespor F (Tur)¬JB÷C6AnKUYF¬WV÷izmit-belediyespor¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷80¬BB÷18¬BD÷21¬BF÷17¬BH÷24¬WM÷ADA¬AE÷Adana Aski F (Tur)¬JA÷YFBrLAJ9¬WU÷adana-aski¬AG÷69¬BA÷14¬BC÷11¬BE÷22¬BG÷22¬~AA÷EBvjA20R¬AD÷1568890800¬ADE÷1568890800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ivanovo F (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568896076¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IVA¬AE÷Ivanovo F (Rus)¬JA÷fsOWHXQL¬WU÷ivanovo¬AG÷55¬BA÷13¬BC÷11¬BE÷21¬BG÷10¬WN÷KAZ¬AF÷Kazanochka K. F (Rus)¬JB÷8pSzHitS¬WV÷kazanochka-kazan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷76¬BB÷24¬BD÷16¬BF÷14¬BH÷22¬~AA÷GKQH5M8r¬AD÷1568883600¬ADE÷1568883600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷MBA Moscow 2 F (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568888666¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ECH¬AF÷SPbSTU Cherniye Medvedi F (Rus)¬JB÷4GD6BV3k¬WV÷spbstu-cherniye-medvedi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷68¬BB÷15¬BD÷14¬BF÷30¬BH÷9¬WM÷AME¬AE÷MBA Moscow 2 F (Rus)¬JA÷QPE2CBlq¬WU÷mba-moscow¬AG÷64¬BA÷18¬BC÷16¬BE÷11¬BG÷19¬~AA÷WGhRBDsg¬AD÷1568829600¬ADE÷1568829600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charnay Bourgogne Sud F (Fra)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568835543¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charnay Bourgogne Sud F (Fra)¬JA÷xYVZBBhN¬WU÷charnay-bourgogne-sud¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷76¬BA÷21¬BC÷18¬BE÷18¬BG÷19¬WN÷LYO¬AF÷Lyon F (Fra)¬JB÷jyzvBV7T¬WV÷lyon¬AH÷74¬BB÷16¬BD÷24¬BF÷18¬BH÷16¬~AA÷OjkJDZCt¬AD÷1568826000¬ADE÷1568826000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aviles F (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568831098¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVI¬AE÷Aviles F (Esp)¬JA÷pIHQFggb¬WU÷aviles¬AG÷46¬BA÷10¬BC÷6¬BE÷13¬BG÷17¬WN÷QUE¬AF÷Quesos El Pastor F (Esp)¬JB÷O8GUED84¬WV÷quesos-el-pastor-de-la-polvoro¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷84¬BB÷21¬BD÷27¬BF÷21¬BH÷15¬~AA÷hQgNCgSn¬AD÷1568826000¬ADE÷1568826000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷ESB Lille F (Fra)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568832947¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIL¬AE÷ESB Lille F (Fra)¬JA÷4KXRDXNA¬WU÷esb-lille¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷79¬BA÷21¬BC÷15¬BE÷33¬BG÷10¬WN÷BRA¬AF÷Braine F (Bel)¬JB÷rBWVCiwH¬WV÷castors-braine¬AH÷78¬BB÷26¬BD÷22¬BF÷13¬BH÷17¬~AA÷0p4f0fUI¬AD÷1568815200¬ADE÷1568815200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bellona Kayseri F (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Bellona Kayseri F (Tur)¬JA÷KYjAUgLP¬WU÷bellona-kayseri¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷81¬BA÷17¬BC÷28¬BE÷25¬BG÷11¬WN÷ADA¬AF÷Adana BK F (Tur)¬JB÷0SYxQDTt¬WV÷adana-bk¬AH÷65¬BB÷17¬BD÷12¬BF÷19¬BH÷17¬~AA÷ObwdoufG¬AD÷1568815200¬ADE÷1568815200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Panathinaikos F (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAN¬AE÷Panathinaikos F (Gre)¬JA÷4AhNhAvB¬WU÷panathinaikos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷60¬BA÷13¬BC÷15¬BE÷18¬BG÷14¬WN÷PAR¬AF÷Agia Paraskevis F (Gre)¬JB÷bXiRiUgH¬WV÷agia-paraskevis¬AH÷35¬BB÷15¬BD÷10¬BF÷3¬BH÷7¬~AA÷W2okCxZC¬AD÷1568811600¬ADE÷1568811600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AGU Spor F (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷AGU Spor F (Tur)¬JA÷EPoc20Ib¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷81¬BA÷17¬BC÷28¬BE÷25¬BG÷11¬WN÷ADA¬AF÷Adana Aski F (Tur)¬JB÷raj11KX4¬WV÷adana-aski¬AH÷65¬BB÷17¬BD÷12¬BF÷19¬BH÷17¬~AA÷8r70FQZM¬AD÷1568804400¬ADE÷1568804400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Izmit Belediyespor F (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IZM¬AE÷Izmit Belediyespor F (Tur)¬JA÷r9ujnJnS¬WU÷izmit-belediyespor¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷75¬BA÷17¬BC÷19¬BE÷19¬BG÷20¬WN÷CUK¬AF÷Cukurova F (Tur)¬JB÷0lSHsweq¬WV÷cukurova¬AH÷60¬BB÷19¬BD÷11¬BF÷16¬BH÷14¬~AA÷KxP8gWRO¬AD÷1568800800¬ADE÷1568800800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nika Siktivkar F (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568806499¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAN¬AE÷Nika Siktivkar F (Rus)¬JA÷Ywl8cCwU¬WU÷nika-siktivkar¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷81¬BA÷10¬BC÷28¬BE÷19¬BG÷24¬WN÷AME¬AF÷MBA Moscow 2 F (Rus)¬JB÷zmzzgWoo¬WV÷mba-moscow¬AH÷62¬BB÷24¬BD÷15¬BF÷16¬BH÷7¬~AA÷Ms3iIF4P¬AD÷1568797200¬ADE÷1568797200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FCM Târgu Mureş F (Rou)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568802781¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAS¬AE÷FCM Târgu Mureş F (Rou)¬JA÷xhEIHFOo¬WU÷targu-mures¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷78¬BA÷24¬BC÷14¬BE÷19¬BG÷21¬WN÷ORA¬AF÷CSM Oradea F (Rou)¬JB÷jeIMGZwh¬WV÷csm-oradea¬AH÷57¬BB÷15¬BD÷7¬BF÷16¬BH÷19¬~
72
fixtures
SA÷3¬~ZA÷LUME: Club Friendly Women¬ZEE÷zaqm7bC4¬ZB÷8¬ZY÷Lume¬ZC÷6Xk4JXiN¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_zaqm7bC4¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/lume/club-friendly-women/¬ZX÷04Lume 004......0310000000001000Club Friendl019 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Lume¬~AA÷W0ntsOVI¬AD÷1569072600¬ADE÷1569072600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hradec Kralove F (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HRA¬AE÷Hradec Kralove F (Cze)¬JA÷C8e33QDN¬WU÷hradec-kralove¬WN÷GOR¬AF÷Gorzow F (Pol)¬JB÷Uqj82pTT¬WV÷gorzow¬AN÷n¬~~
1
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Club Friendly Women 2019 din sectiunea Baschet/Lume. Flashscore.ro oferă livescore din Club Friendly Women 2019, rezultate finale și parțiale, clasamente Club Friendly Women 2019 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din Club Friendly Women 2019 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din Club Friendly Women 2019 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!