Rugby »Japonia » Top League » 2016/2017

results
SA÷8¬~ZA÷JAPONIA: Top League¬ZEE÷8dRfslyR¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷ATMogYVf¬ZD÷p¬ZE÷6oeN1fBA¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷100_8dRfslyR¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/japonia/top-league/¬ZX÷08Japonia 007aponia0130000000157000Top League 010League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷IyZpXl1U¬AD÷1484370000¬ADE÷1484370000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Honda HEAT¬ER÷Runda 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HON¬AE÷Honda HEAT¬WU÷honda-heat¬AG÷26¬BA÷19¬BC÷7¬WN÷CAN¬AF÷Canon Eagles¬WV÷canon-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷14¬BD÷14¬AN÷n¬~AA÷EcH2kWGb¬AD÷1484370000¬ADE÷1484370000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Sparks¬ER÷Runda 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOH¬AE÷Red Sparks¬WU÷red-sparks¬AG÷14¬BA÷14¬BC÷0¬WN÷BLA¬AF÷Black Rams¬WV÷black-rams¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷33¬BB÷5¬BD÷28¬AN÷n¬~AA÷ABVxZAWH¬AD÷1484370000¬ADE÷1484370000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toshiba Brave Lupus¬ER÷Runda 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOS¬AE÷Toshiba Brave Lupus¬WU÷toshiba-brave-lupus¬AG÷14¬BA÷7¬BC÷7¬WN÷PAN¬AF÷Panasonic Wild Knights¬WV÷panasonic-wild-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷15¬BB÷12¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷tpJfihnn¬AD÷1484366400¬ADE÷1484366400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kobe Steel¬ER÷Runda 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KBE¬AE÷Kobe Steel¬WU÷kobe-steel¬AG÷15¬BA÷8¬BC÷7¬WN÷SUN¬AF÷Suntory Sungoliath¬WV÷suntory-sungoliath¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷14¬BD÷13¬AN÷n¬~AA÷ra0ihYWu¬AD÷1484366400¬ADE÷1484366400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yamaha Jubilo¬ER÷Runda 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YAM¬AE÷Yamaha Jubilo¬WU÷yamaha-jubilo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷13¬BC÷14¬WN÷TOY¬AF÷Toyota Verblitz¬WV÷toyota-verblitz¬AH÷8¬BB÷8¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷vozsYUoO¬AD÷1484361900¬ADE÷1484361900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kintetsu Liners¬ER÷Runda 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIN¬AE÷Kintetsu Liners¬WU÷kintetsu-liners¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷7¬BC÷19¬WN÷TOY¬AF÷Toyota Industries¬WV÷toyota-industries¬AH÷24¬BB÷12¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷z7IbjC1h¬AD÷1484361000¬ADE÷1484361000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Munakata Sanix¬ER÷Runda 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUN¬AE÷Munakata Sanix¬WU÷munakata-sanix¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷19¬BC÷7¬WN÷GRE¬AF÷Green Rockets¬WV÷nec-green-rockets¬AH÷24¬BB÷10¬BD÷14¬AN÷n¬~AA÷WKWYZjHB¬AD÷1484361000¬ADE÷1484361000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shining A.¬ER÷Runda 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SPE¬AF÷Spears Kubota¬WV÷spears-kubota¬AH÷17¬BB÷10¬BD÷7¬WM÷SHI¬AE÷Shining A.¬WU÷shining-arcs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷15¬BC÷12¬AN÷n¬~AA÷ldsUzX15¬AD÷1483851600¬ADE÷1483851600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Rams¬ER÷Runda 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLA¬AE÷Black Rams¬WU÷black-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬BA÷17¬BC÷19¬WN÷MUN¬AF÷Munakata Sanix¬WV÷munakata-sanix¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷2uuIwZHn¬AD÷1483851600¬ADE÷1483851600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shining A.¬ER÷Runda 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHI¬AE÷Shining A.¬WU÷shining-arcs¬AG÷15¬BA÷8¬BC÷7¬WN÷CAN¬AF÷Canon Eagles¬WV÷canon-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷16¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷zgwQyDna¬AD÷1483851600¬ADE÷1483851600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yamaha Jubilo¬ER÷Runda 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YAM¬AE÷Yamaha Jubilo¬WU÷yamaha-jubilo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷7¬BC÷19¬WN÷KIN¬AF÷Kintetsu Liners¬WV÷kintetsu-liners¬AH÷12¬BB÷9¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷MTNKvF2t¬AD÷1483842600¬ADE÷1483842600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Rockets¬ER÷Runda 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green Rockets¬WU÷nec-green-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷41¬BA÷17¬BC÷24¬WN÷HON¬AF÷Honda HEAT¬WV÷honda-heat¬AH÷21¬BB÷14¬BD÷7¬AN÷n¬~AA÷tWwMxgXh¬AD÷1483842600¬ADE÷1483842600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spears Kubota¬ER÷Runda 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KBE¬AF÷Kobe Steel¬WV÷kobe-steel¬AH÷16¬BB÷13¬BD÷3¬WM÷SPE¬AE÷Spears Kubota¬WU÷spears-kubota¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷23¬BA÷8¬BC÷15¬AN÷n¬~ZA÷JAPONIA: Top League - Retrogradare¬ZEE÷8dRfslyR¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷Ya1k9Xpl¬ZD÷p¬ZE÷6oeN1fBA¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_8dRfslyR¬ZJ÷14¬ZL÷/rugby/japonia/top-league/¬ZX÷08Japonia 007aponia0130000000288000Top League -025radare000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷GvqngBfo¬AD÷1485576000¬ADE÷1485576000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kintetsu Liners¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIN¬AE÷Kintetsu Liners¬WU÷kintetsu-liners¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷47¬BA÷26¬BC÷21¬WN÷KYU¬AF÷Kyuden Voltex¬WV÷kyuden-voltex¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷IayL13bo¬AD÷1485576000¬ADE÷1485576000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Sparks¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOH¬AE÷Red Sparks¬WU÷red-sparks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷32¬BA÷24¬BC÷8¬WN÷HON¬AF÷Hino Red Dolphins¬WV÷hino-red-dolphins¬AH÷22¬BB÷15¬BD÷7¬AN÷n¬~AA÷djzP0NDi¬AD÷1485576000¬ADE÷1485576000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toyota Industries¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Industries¬WU÷toyota-industries¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷33¬BA÷14¬BC÷19¬WN÷MIT¬AF÷Mitsubishi Dynaboars¬WV÷mitsubishi-dynaboars¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷21¬AN÷n¬~
8
1493095578
123
fixtures
8
1493095578
0
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Top League 2016/2017 din sectiunea Rugby/Japonia. Flashscore.ro oferă livescore din Top League 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente Top League 2016/2017 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din Top League 2016/2017 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 5000+ de competiții sportive din peste 30 sporturi din întreaga lume. Click pe sportul dorit din meniul de sus sau pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din Top League 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.