Rugby League »Europa » Challenge Cup » 2017

Challenge Cup
Loading ...
results
SA÷19¬~ZA÷EUROPA: Challenge Cup¬ZEE÷GrCZZmwQ¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷hbPbhEbI¬ZD÷p¬ZE÷8GMGiDVh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_GrCZZmwQ¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/europa/challenge-cup/¬ZX÷09Europa 006Europa0390000000157000Challenge Cu013ge Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷YsGAd6h9¬AD÷1489935600¬ADE÷1489935600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bradford Bulls¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRA¬AE÷Bradford Bulls¬WU÷bradford-bulls¬AG÷13¬BA÷0¬BC÷13¬WN÷FEA¬AF÷Featherstone Rovers¬WV÷featherstone-rovers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷21¬BB÷6¬BD÷15¬AN÷n¬~AA÷IVHMg4xS¬AD÷1489935600¬ADE÷1489935600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gloucestershire¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GLO¬AE÷Gloucestershire¬WU÷gloucestershire¬AG÷22¬BA÷16¬BC÷6¬WN÷DON¬AF÷Doncaster¬WV÷doncaster¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷48¬BB÷18¬BD÷30¬AN÷n¬~AA÷CYzpB572¬AD÷1489935600¬ADE÷1489935600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Halifax¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HUN¬AF÷Hunslet RLFC¬WV÷hunslet-rlfc¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬WM÷HAL¬AE÷Halifax¬WU÷halifax¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷20¬BA÷12¬BC÷8¬AN÷n¬~AA÷xGM1bSNd¬AD÷1489935600¬ADE÷1489935600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hull KR¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUL¬AE÷Hull KR¬WU÷hull-kr¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷48¬BA÷18¬BC÷30¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield¬WV÷sheffield¬AH÷10¬BB÷10¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷23gglr0k¬AD÷1489935600¬ADE÷1489935600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷York City¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷York City¬WU÷york-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷26¬BA÷20¬BC÷6¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale Hornets¬WV÷rochdale-hornets¬AH÷20¬BB÷12¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷QyulAPM8¬AD÷1489861800¬ADE÷1489861800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barrow¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Barrow¬WU÷barrow¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷20¬BA÷6¬BC÷14¬WN÷KEI¬AF÷Keighley¬WV÷keighley¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷G6L5cnw3¬AD÷1489849200¬ADE÷1489849200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swinton¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ELV¬AE÷Swinton¬WU÷swinton¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷40¬BA÷10¬BC÷30¬WN÷LON¬AF÷London Skolars¬WV÷london-skolars¬AH÷8¬BB÷0¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷CYEEeQ7F¬AD÷1489843800¬ADE÷1489843800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toulouse¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOU¬AE÷Toulouse¬WU÷toulouse-xiii¬AG÷16¬BA÷6¬BC÷10¬WN÷BAT¬AF÷Batley¬WV÷batley¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷34¬BB÷18¬BD÷16¬AN÷n¬~AA÷6eEIfpNL¬AD÷1489842000¬ADE÷1489842000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oldham¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OLD¬AE÷Oldham¬WU÷oldham¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷40¬BA÷20¬BC÷20¬WN÷HAY¬AF÷Haydock¬WV÷haydock¬AH÷12¬BB÷8¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷ATd1nMU1¬AD÷1489780800¬ADE÷1489780800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dewsbury Rams¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEW¬AE÷Dewsbury Rams¬WU÷dewsbury-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷36¬BA÷26¬BC÷10¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle¬WV÷newcastle¬AH÷8¬BB÷4¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷Wxbcm2Fe¬AD÷1489780800¬ADE÷1489780800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Broncos¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷London Broncos¬WU÷london-broncos¬AG÷26¬BA÷6¬BC÷20¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Wolfpack¬WV÷toronto-wolfpack¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷30¬BB÷18¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷2Vg9lQ8s¬AD÷1488121200¬ADE÷1488121200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Doncaster¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DON¬AE÷Doncaster¬WU÷doncaster¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷34¬BA÷22¬BC÷12¬WN÷MYT¬AF÷Myton Warriors¬WV÷myton-warriors¬AH÷6¬BB÷6¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bHkUq2NC¬AD÷1488121200¬ADE÷1488121200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hunslet RLFC¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUN¬AE÷Hunslet RLFC¬WU÷hunslet-rlfc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷34¬BA÷16¬BC÷18¬WN÷COV¬AF÷Coventry¬WV÷coventry¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4fjQpr86¬AD÷1488121200¬ADE÷1488121200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Wales Ironmen¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Wales Ironmen¬WU÷south-wales-ironmen¬AG÷4¬BA÷4¬BC÷0¬WN÷OXF¬AF÷Oxford RLFC¬WV÷oxford-rlfc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷18¬BB÷8¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷hKnMoOh0¬AD÷1488121200¬ADE÷1488121200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷York City¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷York City¬WU÷york-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷48¬BA÷16¬BC÷32¬WN÷EGR¬AF÷Egremont Rangers¬WV÷egremont-rangers¬AH÷8¬BB÷4¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷AecHn4wf¬AD÷1488117600¬ADE÷1488117600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barrow¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale Mayfield¬WV÷rochdale-mayfield¬AH÷6¬BB÷6¬BD÷0¬WM÷BAR¬AE÷Barrow¬WU÷barrow¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷60¬BA÷14¬BC÷46¬AN÷n¬~AA÷IcIxfnoK¬AD÷1488117600¬ADE÷1488117600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gloucestershire¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GLO¬AE÷Gloucestershire¬WU÷gloucestershire¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷36¬BA÷24¬BC÷12¬WN÷NOR¬AF÷Crusaders¬WV÷north-wales-crusaders¬AH÷18¬BB÷8¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷jiQjWrgD¬AD÷1488117600¬ADE÷1488117600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hemel¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LON¬AF÷London Skolars¬WV÷london-skolars¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷22¬BB÷12¬BD÷10¬WM÷HEM¬AE÷Hemel¬WU÷hemel¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷12¬AN÷n¬~
19
1490506101
47
fixtures
SA÷19¬~ZA÷EUROPA: Challenge Cup¬ZEE÷GrCZZmwQ¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷hbPbhEbI¬ZD÷p¬ZE÷8GMGiDVh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_GrCZZmwQ¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/europa/challenge-cup/¬ZX÷09Europa 006Europa0390000000157000Challenge Cu013ge Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷OCfkkOpq¬AD÷1490533200¬ADE÷1490533200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Whitehaven¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷OXF¬AF÷Oxford RLFC¬WV÷oxford-rlfc¬WM÷WHI¬AE÷Whitehaven¬WU÷whitehaven¬AN÷n¬~AA÷tjtYy6M2¬AD÷1492866000¬ADE÷1492866000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dewsbury Rams¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEW¬AE÷Dewsbury Rams¬WU÷dewsbury-rams¬WN÷BAT¬AF÷Batley¬WV÷batley¬AN÷n¬~AA÷nwprFrFk¬AD÷1492866000¬ADE÷1492866000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Featherstone Rovers¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FEA¬AE÷Featherstone Rovers¬WU÷featherstone-rovers¬WN÷OLD¬AF÷Oldham¬WV÷oldham¬AN÷n¬~AA÷KtuxyQy9¬AD÷1492866000¬ADE÷1492866000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huddersfield¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUD¬AE÷Huddersfield¬WU÷huddersfield¬WN÷ELV¬AF÷Swinton¬WV÷swinton¬AN÷n¬~AA÷t0qnE2Ue¬AD÷1492866000¬ADE÷1492866000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leeds Rhinos¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEE¬AE÷Leeds Rhinos¬WU÷leeds-rhinos¬WN÷DON¬AF÷Doncaster¬WV÷doncaster¬AN÷n¬~AA÷8novGOaq¬AD÷1492866000¬ADE÷1492866000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leigh Centurions¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEI¬AE÷Leigh Centurions¬WU÷leigh-centurions¬WN÷HUL¬AF÷Hull KR¬WV÷hull-kr¬AN÷n¬~AA÷vo2kDMq2¬AD÷1492866000¬ADE÷1492866000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Salford Red Devils¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAL¬AE÷Salford Red Devils¬WU÷salford-red-devils¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Wolfpack¬WV÷toronto-wolfpack¬AN÷n¬~AA÷lGqtzpiF¬AD÷1492866000¬ADE÷1492866000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷York City¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷York City¬WU÷york-city¬WN÷BAR¬AF÷Barrow¬WV÷barrow¬AN÷n¬~~
19
1490506101
8
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
Ajutor: Sunteți pe pagina de scoruri Challenge Cup 2017 din secțiunea Rugby League/Europa. Flashscore.ro oferă Challenge Cup 2017 livescore, rezultate finale și parțiale. Pe lângă scoruri din Challenge Cup 2017 puteți urmări rezultate din peste 5000 competiții sportive din 30 de sporturi din întreaga lume pe FlashScore. Click pe numele sportului din meniul de sus sau pe țara din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Scorurile din Challenge Cup 2017 sunt în timp real și se actualizează automat.