Rugby League »Australia » Intrust Super Premiership » 2016

Intrust Super Premiership
Loading ...
results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: Intrust Super Premiership¬ZEE÷xUQM3M5P¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷SrzxMIPN¬ZD÷p¬ZE÷U30j44ul¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_xUQM3M5P¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/intrust-super-premiership/¬ZX÷09Australia 009tralia0350000000153000Intrust Supe025ership000¬ZCC÷0¬~AA÷QBPYt66J¬AD÷1472348700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights II¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights II¬WU÷newcastle-knights¬AG÷28¬BA÷16¬BC÷12¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers II¬WV÷wests-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬BB÷12¬BD÷18¬AN÷n¬~AA÷z7S7S6iQ¬AD÷1472341500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors II¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors II¬WU÷new-zealand-warriors¬AG÷24¬WN÷PER¬AF÷Penrith Panthers II¬WV÷penrith-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬AN÷n¬~AA÷vFTxtQLP¬AD÷1472274000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mounties¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOU¬AE÷Mounties¬WU÷mounties¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷22¬WN÷WEN¬AF÷Wentworthville¬WV÷wentworthville¬AH÷17¬BB÷11¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷6XN3TnxK¬AD÷1472274000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newtown¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newtown¬WU÷newtown¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬BA÷12¬BC÷28¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles II¬WV÷manly-sea-eagles¬AH÷38¬BB÷26¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷StPaUSMD¬AD÷1472274000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Sydney¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NSY¬AE÷North Sydney¬WU÷north-sydney¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury II¬WV÷canterbury¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷10¬BB÷4¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷pd65ypUt¬AD÷1472274000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wyong Roos¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WYO¬AE÷Wyong Roos¬WU÷wyong-roos¬AG÷20¬BA÷14¬BC÷6¬WN÷ILL¬AF÷Illawarra Cutters¬WV÷illawarra-cutters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷16¬BD÷12¬AN÷n¬~ZA÷AUSTRALIA: Intrust Super Premiership - Play-off¬ZEE÷xUQM3M5P¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷M5ZuLxuU¬ZD÷p¬ZE÷U30j44ul¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_xUQM3M5P¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby-league/australia/intrust-super-premiership/¬ZX÷09Australia 009tralia0350000000208000Intrust Supe036ay-off000¬ZCC÷0¬~AA÷WW44b7bP¬AD÷1474784100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mounties¬ER÷Finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOU¬AE÷Mounties¬WU÷mounties¬AG÷20¬BA÷14¬BC÷6¬WN÷ILL¬AF÷Illawarra Cutters¬WV÷illawarra-cutters¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷21¬BB÷16¬BD÷5¬AN÷n¬~AA÷WzyI2khR¬AD÷1474182900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Illawarra Cutters¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ILL¬AE÷Illawarra Cutters¬WU÷illawarra-cutters¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷18¬WN÷NEW¬AF÷Newtown¬WV÷newtown¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷xIDpb90r¬AD÷1474175700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mounties¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOU¬AE÷Mounties¬WU÷mounties¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬BA÷6¬BC÷18¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers II¬WV÷wests-tigers¬AH÷18¬BB÷18¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WzLvxokG¬AD÷1473582900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newtown¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newtown¬WU÷newtown¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷22¬BA÷8¬BC÷14¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors II¬WV÷new-zealand-warriors¬AH÷18¬BB÷8¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷ARJry54M¬AD÷1473573600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers II¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers II¬WU÷wests-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷26¬BA÷18¬BC÷8¬WN÷WYO¬AF÷Wyong Roos¬WV÷wyong-roos¬AH÷16¬BB÷12¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷0KU9Lzok¬AD÷1472952900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors II¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PER¬AF÷Penrith Panthers II¬WV÷penrith-panthers¬AH÷14¬BB÷6¬BD÷8¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors II¬WU÷new-zealand-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷21¬BA÷14¬BC÷7¬AN÷n¬~AA÷Ieu5MGVr¬AD÷1472878800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wyong Roos¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WYO¬AE÷Wyong Roos¬WU÷wyong-roos¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷19¬BA÷12¬BC÷7¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury II¬WV÷canterbury¬AH÷18¬BB÷16¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷tWHyvq1G¬AD÷1472871600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mounties¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOU¬AE÷Mounties¬WU÷mounties¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷16¬BC÷14¬WN÷NEW¬AF÷Newtown¬WV÷newtown¬AH÷12¬BB÷6¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷CdDXvPoA¬AD÷1472870400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Illawarra Cutters¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers II¬WV÷wests-tigers¬AH÷22¬BB÷12¬BD÷10¬WM÷ILL¬AE÷Illawarra Cutters¬WU÷illawarra-cutters¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷32¬BA÷14¬BC÷18¬AN÷n¬~
19
1480772614
141
fixtures
19
1480772614
0
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
Ajutor: Sunteți pe pagina de scoruri Intrust Super Premiership 2016 din secțiunea Rugby League/Australia. Flashscore.ro oferă Intrust Super Premiership 2016 livescore, rezultate finale și parțiale. Pe lângă scoruri din Intrust Super Premiership 2016 puteți urmări rezultate din peste 5000 competiții sportive din 30 de sporturi din întreaga lume pe FlashScore. Click pe numele sportului din meniul de sus sau pe țara din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Scorurile din Intrust Super Premiership 2016 sunt în timp real și se actualizează automat.