Rugby League »Australia » Holden Cup » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: Holden Cup¬ZEE÷8MG35JIL¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷fgnNXudA¬ZD÷p¬ZE÷viaTxjHR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_8MG35JIL¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/holden-cup/¬ZX÷09Australia 009tralia0350000000157000Holden Cup 010en Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷Qyaqi86C¬AD÷1493277000¬ADE÷1493277000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos U20¬ER÷Runda 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos U20¬WU÷brisbane-broncos¬AG÷12¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers U20¬WV÷penrith-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷44¬AN÷n¬~AA÷no0uhli6¬AD÷1493090100¬ADE÷1493090100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters U20¬ER÷Runda 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters U20¬WU÷sydney-roosters¬AG÷26¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra U20¬WV÷st-george-illawarra¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷35¬AN÷n¬~AA÷IBeygUy0¬AD÷1492919100¬ADE÷1492919100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers U20¬ER÷Runda 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers U20¬WU÷wests-tigers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷20¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs U20¬WV÷canterbury-bulldogs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷20¬AN÷n¬~AA÷vLdXgAMg¬AD÷1492917300¬ADE÷1492917300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm U20¬ER÷Runda 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm U20¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors U20¬WV÷new-zealand-warriors¬AH÷20¬AN÷n¬~AA÷dd7Sfj7m¬AD÷1492842900¬ADE÷1492842900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks U20¬ER÷Runda 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks U20¬WU÷cronulla-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷52¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans U20¬WV÷gold-coast-titans¬AH÷16¬AN÷n¬~AA÷rg3OeWis¬AD÷1492836600¬ADE÷1492836600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys U20¬ER÷Runda 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys U20¬WU÷north-queensland-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷54¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights U20¬WV÷newcastle-knights¬AH÷12¬AN÷n¬~AA÷jcueDbNE¬AD÷1492828800¬ADE÷1492828800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels U20¬ER÷Runda 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels U20¬WU÷parramatta-eels¬AG÷32¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers U20¬WV÷penrith-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬AN÷n¬~AA÷C6tiEv88¬AD÷1492760100¬ADE÷1492760100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs U20¬ER÷Runda 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs U20¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AG÷16¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos U20¬WV÷brisbane-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬AN÷n¬~AA÷CEzGkeV7¬AD÷1492753500¬ADE÷1492753500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Raiders U20¬ER÷Runda 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAN¬AF÷Manly-Warringah U20¬WV÷manly-warringah-sea-eagles¬AH÷14¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders U20¬WU÷canberra-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬AN÷n¬~AA÷YNyCjyG1¬AD÷1492400700¬ADE÷1492400700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels U20¬ER÷Runda 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels U20¬WU÷parramatta-eels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷48¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers U20¬WV÷wests-tigers¬AH÷16¬AN÷n¬~AA÷v1x8iH0e¬AD÷1492314300¬ADE÷1492314300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers U20¬ER÷Runda 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers U20¬WU÷penrith-panthers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷30¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks U20¬WV÷cronulla-sharks¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷30¬AN÷n¬~AA÷QcY3hcok¬AD÷1492240500¬ADE÷1492240500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra U20¬ER÷Runda 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys U20¬WV÷north-queensland-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra U20¬WU÷st-george-illawarra¬AG÷6¬AN÷n¬~AA÷rZragwWr¬AD÷1492233300¬ADE÷1492233300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Raiders U20¬ER÷Runda 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders U20¬WU÷canberra-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷18¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors U20¬WV÷new-zealand-warriors¬AH÷16¬AN÷n¬~AA÷tQdXcJNR¬AD÷1492217100¬ADE÷1492217100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly-Warringah U20¬ER÷Runda 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manly-Warringah U20¬WU÷manly-warringah-sea-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm U20¬WV÷melbourne-storm¬AH÷14¬AN÷n¬~~
19
1493325530
64
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: Holden Cup¬ZEE÷8MG35JIL¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷fgnNXudA¬ZD÷p¬ZE÷viaTxjHR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_8MG35JIL¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/holden-cup/¬ZX÷09Australia 009tralia0350000000157000Holden Cup 010en Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷80lljSLI¬AD÷1493358300¬ADE÷1493358300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Sydney Rabbitohs U20¬ER÷Runda 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAN¬AF÷Manly-Warringah U20¬WV÷manly-warringah-sea-eagles¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs U20¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AN÷n¬~AA÷KzhhknyP¬AD÷1493364900¬ADE÷1493364900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NQ Cowboys U20¬ER÷Runda 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys U20¬WU÷north-queensland-cowboys¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels U20¬WV÷parramatta-eels¬AN÷n¬~AA÷YwtzEVDP¬AD÷1493433600¬ADE÷1493433600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans U20¬ER÷Runda 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans U20¬WU÷gold-coast-titans¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights U20¬WV÷newcastle-knights¬AN÷n¬~AA÷zmS19kMt¬AD÷1493434800¬ADE÷1493434800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs U20¬ER÷Runda 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs U20¬WU÷canterbury-bulldogs¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders U20¬WV÷canberra-raiders¬AN÷n¬~AA÷hOM689ym¬AD÷1493450100¬ADE÷1493450100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers U20¬ER÷Runda 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers U20¬WU÷wests-tigers¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks U20¬WV÷cronulla-sharks¬AN÷n¬~AA÷WELA7Tjg¬AD÷1493516700¬ADE÷1493516700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Zealand Warriors U20¬ER÷Runda 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors U20¬WU÷new-zealand-warriors¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters U20¬WV÷sydney-roosters¬AN÷n¬~AA÷QyLE6m6a¬AD÷1493523900¬ADE÷1493523900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.George Illawarra U20¬ER÷Runda 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra U20¬WU÷st-george-illawarra¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm U20¬WV÷melbourne-storm¬AN÷n¬~AA÷UmCey5Ac¬AD÷1494045000¬ADE÷1494045000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans U20¬ER÷Runda 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans U20¬WU÷gold-coast-titans¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys U20¬WV÷north-queensland-cowboys¬AN÷n¬~AA÷vuPI57L5¬AD÷1494567900¬ADE÷1494567900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.George Illawarra U20¬ER÷Runda 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra U20¬WU÷st-george-illawarra¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks U20¬WV÷cronulla-sharks¬AN÷n¬~AA÷M3EN4RzC¬AD÷1494574500¬ADE÷1494574500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers U20¬ER÷Runda 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers U20¬WU÷wests-tigers¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs U20¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AN÷n¬~AA÷0fDR3ojI¬AD÷1494636300¬ADE÷1494636300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penrith Panthers U20¬ER÷Runda 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers U20¬WU÷penrith-panthers¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors U20¬WV÷new-zealand-warriors¬AN÷n¬~AA÷fVRU255O¬AD÷1494642600¬ADE÷1494642600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs U20¬ER÷Runda 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs U20¬WU÷canterbury-bulldogs¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys U20¬WV÷north-queensland-cowboys¬AN÷n¬~AA÷YLQY1PKU¬AD÷1494650700¬ADE÷1494650700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Storm U20¬ER÷Runda 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm U20¬WU÷melbourne-storm¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans U20¬WV÷gold-coast-titans¬AN÷n¬~AA÷0Cvw7HHu¬AD÷1494726300¬ADE÷1494726300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Knights U20¬ER÷Runda 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights U20¬WU÷newcastle-knights¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders U20¬WV÷canberra-raiders¬AN÷n¬~AA÷EFrs6yXo¬AD÷1494733500¬ADE÷1494733500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters U20¬ER÷Runda 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels U20¬WV÷parramatta-eels¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters U20¬WU÷sydney-roosters¬AN÷n¬~
19
1493325530
78
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
Ajutor: Sunteți pe pagina de scoruri Holden Cup 2017 din secțiunea Rugby League/Australia. Flashscore.ro oferă Holden Cup 2017 livescore, rezultate finale și parțiale. Pe lângă scoruri din Holden Cup 2017 puteți urmări rezultate din peste 5000 competiții sportive din 30 de sporturi din întreaga lume pe FlashScore. Click pe numele sportului din meniul de sus sau pe țara din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Scorurile din Holden Cup 2017 sunt în timp real și se actualizează automat.