Fotbal »Zimbabwe » Premier Soccer League » 2016

Premier Soccer League
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ZIMBABWE: Premier Soccer League¬ZEE÷OErJ0IVR¬ZB÷210¬ZY÷Zimbabwe¬ZC÷lb8GyFcr¬ZD÷s¬ZE÷zR4hwcvF¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷210_OErJ0IVR¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/zimbabwe/premier-soccer-league/¬ZX÷00Zimbabwe 008mbabwe0000000000153000Premier Socc021League000¬ZCC÷0¬~AA÷ENOQvLST¬AD÷1480165200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Border Strikers FC¬ER÷Runda 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOR¬AE÷Border Strikers FC¬WU÷border-strikers¬AG÷0¬WN÷ZPC¬AF÷ZPC Kariba¬WV÷zpc-kariba¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷OYVDsNrB¬AD÷1480165200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chapungu Utd¬ER÷Runda 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Chapungu Utd¬WU÷chapungu-united¬AG÷0¬WN÷CAP¬AF÷CAPS Utd¬WV÷caps-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷G8S5qqEb¬AD÷1480165200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dynamos¬ER÷Runda 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DYN¬AE÷Dynamos¬WU÷dynamos¬AG÷2¬WN÷CHI¬AF÷Chicken Inn¬WV÷chicken-inn¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷prX9r3T4¬AD÷1480165200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Highlanders¬ER÷Runda 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIG¬AE÷Highlanders¬WU÷highlanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷HWA¬AF÷Hwange¬WV÷hwange¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷K0PMu1DN¬AD÷1480165200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ngezi Platinum FC¬ER÷Runda 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NGE¬AE÷Ngezi Platinum FC¬WU÷ngezi-platinum¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MUT¬AF÷Mutare City Rovers FC¬WV÷mutare-city¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷6cLItsbH¬AD÷1480165200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tsholotsho¬ER÷Runda 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TSH¬AE÷Tsholotsho¬WU÷tsholotsho¬AG÷0¬WN÷PLA¬AF÷Platinum¬WV÷platinum¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷fgvco5qn¬AD÷1480078800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bulawayo City FC¬ER÷Runda 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUL¬AE÷Bulawayo City FC¬WU÷bulawayo-city¬AG÷0¬WN÷HOW¬AF÷How Mine¬WV÷how-mine¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷xIT1pPbh¬AD÷1480078800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Harare City¬ER÷Runda 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TRI¬AF÷Triangle¬WV÷triangle¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬WM÷HAR¬AE÷Harare City¬WU÷harare-city¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷Mm0tjZjk¬AD÷1479646800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CAPS Utd¬ER÷Runda 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷CAPS Utd¬WU÷caps-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NGE¬AF÷Ngezi Platinum FC¬WV÷ngezi-platinum¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8tK5dyEL¬AD÷1479646800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicken Inn¬ER÷Runda 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicken Inn¬WU÷chicken-inn¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BOR¬AF÷Border Strikers FC¬WV÷border-strikers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷UkL1cHbF¬AD÷1479646800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hwange¬ER÷Runda 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HWA¬AE÷Hwange¬WU÷hwange¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHA¬AF÷Chapungu Utd¬WV÷chapungu-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SQ0xiFyq¬AD÷1479646800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Platinum¬ER÷Runda 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HIG¬AF÷Highlanders¬WV÷highlanders¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷PLA¬AE÷Platinum¬WU÷platinum¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬AN÷n¬~AA÷QHEAeeTR¬AD÷1479646800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Triangle¬ER÷Runda 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRI¬AE÷Triangle¬WU÷triangle¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DYN¬AF÷Dynamos¬WV÷dynamos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷OhIgawU2¬AD÷1479560400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mutare City Rovers FC¬ER÷Runda 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUT¬AE÷Mutare City Rovers FC¬WU÷mutare-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷HAR¬AF÷Harare City¬WV÷harare-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷MmvBzfi2¬AD÷1479560400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tsholotsho¬ER÷Runda 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TSH¬AE÷Tsholotsho¬WU÷tsholotsho¬AG÷1¬WN÷BUL¬AF÷Bulawayo City FC¬WV÷bulawayo-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷zTLcbcq9¬AD÷1479560400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷ZPC Kariba¬ER÷Runda 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZPC¬AE÷ZPC Kariba¬WU÷zpc-kariba¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HOW¬AF÷How Mine¬WV÷how-mine¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1481338901
240
fixtures
1
1481338901
0
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Premier Soccer League 2016 din sectiunea Fotbal/Zimbabwe. FlashScore.ro oferă livescore din Premier Soccer League 2016, rezultate finale și parțiale, clasamente Premier Soccer League 2016 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Premier Soccer League 2016 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Premier Soccer League 2016 este real-time și se actualizează instant.