Fotbal »Zambia » Super League » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷ZAMBIA: Super League¬ZEE÷QcPRi4on¬ZB÷209¬ZY÷Zambia¬ZC÷vPv1GfH6¬ZD÷s¬ZE÷pzo4Isu6¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷209_QcPRi4on¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/zambia/super-league/¬ZX÷00Zambia 006Zambia0000000000169000Super League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Zambia¬~AA÷2RuAqvkC¬AD÷1495976400¬ADE÷1495976400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zesco Utd¬ER÷Runda 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZES¬AE÷Zesco Utd¬WU÷zesco-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ZAN¬AF÷Zanaco¬WV÷zanaco¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4IzgqVfT¬AD÷1495969200¬ADE÷1495969200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buildcon¬ER÷Runda 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUI¬AE÷Buildcon¬WU÷buildcon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷GRE¬AF÷Green Eagles¬WV÷green-eagles¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷Uylcnt5g¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Forest Rangers¬ER÷Runda 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Forest Rangers¬WU÷forest-rangers¬AG÷0¬WN÷NAP¬AF÷NAPSA Stars¬WV÷napsa-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷8Sn1o0Ka¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Buffaloes FC¬ER÷Runda 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUF¬AE÷Green Buffaloes FC¬WU÷green-buffaloes-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷CIT¬AF÷City of Lusaka¬WV÷city-of-lusaka¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷rqpYmgtb¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Konkola¬ER÷Runda 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KON¬AE÷Konkola¬WU÷konkola-blades¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LUS¬AF÷Lusaka Dynamos¬WV÷lusaka-dynamos¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷AVoQkFBo¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mufulira¬ER÷Runda 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUF¬AE÷Mufulira¬WU÷mufulira-wanderers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POW¬AF÷Power Dynamos¬WV÷power-dynamos¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷dnlxmDe4¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nakambala Leopards¬ER÷Runda 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAK¬AE÷Nakambala Leopards¬WU÷nakambala-leopards¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAB¬AF÷Kabwe¬WV÷kabwe¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷x6572hei¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Nakonde¬ER÷Runda 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REA¬AE÷Real Nakonde¬WU÷real-nakonde¬AG÷1¬WN÷NKA¬AF÷Nkana¬WV÷nkana¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷I1xooiQG¬AD÷1495630800¬ADE÷1495630800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Forest Rangers¬ER÷Runda 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Forest Rangers¬WU÷forest-rangers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷RED¬AF÷Red Arrows¬WV÷red-arrows¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷COcKajuA¬AD÷1495630800¬ADE÷1495630800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lusaka Dynamos¬ER÷Runda 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUS¬AE÷Lusaka Dynamos¬WU÷lusaka-dynamos¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷NAK¬AF÷Nakambala Leopards¬WV÷nakambala-leopards¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷lMpUlZQi¬AD÷1495630800¬ADE÷1495630800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nchanga Rangers¬ER÷Runda 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷REA¬AF÷Real Nakonde¬WV÷real-nakonde¬AH÷1¬WM÷NCH¬AE÷Nchanga Rangers¬WU÷nchanga-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬AN÷n¬~AA÷YD2sRVYp¬AD÷1495630800¬ADE÷1495630800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nkana¬ER÷Runda 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NKA¬AE÷Nkana¬WU÷nkana¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷LUM¬AF÷Lumwana Radiants¬WV÷lumwana-radiants¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷O2HPw9Ij¬AD÷1495630800¬ADE÷1495630800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nkwazi¬ER÷Runda 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NKW¬AE÷Nkwazi¬WU÷nkwazi¬AG÷0¬WN÷MUF¬AF÷Mufulira¬WV÷mufulira-wanderers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷Gd4B1CAc¬AD÷1495630800¬ADE÷1495630800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Power Dynamos¬ER÷Runda 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POW¬AE÷Power Dynamos¬WU÷power-dynamos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬WN÷KON¬AF÷Konkola¬WV÷konkola-blades¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷vBwsnXAA¬AD÷1495623600¬ADE÷1495623600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NAPSA Stars¬ER÷Runda 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CIT¬AF÷City of Lusaka¬WV÷city-of-lusaka¬AH÷2¬WM÷NAP¬AE÷NAPSA Stars¬WU÷napsa-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬AN÷n¬~AA÷rBpzX056¬AD÷1495371600¬ADE÷1495371600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nkwazi¬ER÷Runda 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NKW¬AE÷Nkwazi¬WU÷nkwazi¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RED¬AF÷Red Arrows¬WV÷red-arrows¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷dfrOZ2Lm¬AD÷1495364400¬ADE÷1495364400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NAPSA Stars¬ER÷Runda 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAP¬AE÷NAPSA Stars¬WU÷napsa-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BUF¬AF÷Green Buffaloes FC¬WV÷green-buffaloes-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1496098453
85
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ZAMBIA: Super League¬ZEE÷QcPRi4on¬ZB÷209¬ZY÷Zambia¬ZC÷vPv1GfH6¬ZD÷s¬ZE÷pzo4Isu6¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷209_QcPRi4on¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/zambia/super-league/¬ZX÷00Zambia 006Zambia0000000000169000Super League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Zambia¬~AA÷4WFRcU9M¬AD÷1496494800¬ADE÷1496494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷City of Lusaka¬ER÷Runda 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIT¬AE÷City of Lusaka¬WU÷city-of-lusaka¬WN÷ZAN¬AF÷Zanaco¬WV÷zanaco¬AN÷n¬~AA÷l4ibh8Xq¬AD÷1496494800¬ADE÷1496494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Buffaloes FC¬ER÷Runda 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUF¬AE÷Green Buffaloes FC¬WU÷green-buffaloes-fc¬WN÷LUM¬AF÷Lumwana Radiants¬WV÷lumwana-radiants¬AN÷n¬~AA÷ne5WdlPS¬AD÷1496494800¬ADE÷1496494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Eagles¬ER÷Runda 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green Eagles¬WU÷green-eagles¬WN÷FOR¬AF÷Forest Rangers¬WV÷forest-rangers¬AN÷n¬~AA÷bZYlFVvc¬AD÷1496494800¬ADE÷1496494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Konkola¬ER÷Runda 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KON¬AE÷Konkola¬WU÷konkola-blades¬WN÷NKW¬AF÷Nkwazi¬WV÷nkwazi¬AN÷n¬~AA÷Iwd2iSnj¬AD÷1496494800¬ADE÷1496494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mufulira¬ER÷Runda 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUF¬AE÷Mufulira¬WU÷mufulira-wanderers¬WN÷BUI¬AF÷Buildcon¬WV÷buildcon¬AN÷n¬~AA÷6axcD999¬AD÷1496494800¬ADE÷1496494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nakambala Leopards¬ER÷Runda 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAK¬AE÷Nakambala Leopards¬WU÷nakambala-leopards¬WN÷POW¬AF÷Power Dynamos¬WV÷power-dynamos¬AN÷n¬~AA÷pjy1CTOF¬AD÷1496494800¬ADE÷1496494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nchanga Rangers¬ER÷Runda 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NCH¬AE÷Nchanga Rangers¬WU÷nchanga-rangers¬WN÷LUS¬AF÷Lusaka Dynamos¬WV÷lusaka-dynamos¬AN÷n¬~AA÷CxwgEkf3¬AD÷1496494800¬ADE÷1496494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nkana¬ER÷Runda 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KAB¬AF÷Kabwe¬WV÷kabwe¬WM÷NKA¬AE÷Nkana¬WU÷nkana¬AN÷n¬~AA÷6ocObAfG¬AD÷1496494800¬ADE÷1496494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Arrows¬ER÷Runda 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Red Arrows¬WU÷red-arrows¬WN÷NAP¬AF÷NAPSA Stars¬WV÷napsa-stars¬AN÷n¬~AA÷dUf6jn2d¬AD÷1496494800¬ADE÷1496494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zesco Utd¬ER÷Runda 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZES¬AE÷Zesco Utd¬WU÷zesco-utd¬WN÷REA¬AF÷Real Nakonde¬WV÷real-nakonde¬AN÷n¬~
1
1496098453
10
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Super League 2017 din sectiunea Fotbal/Zambia. FlashScore.ro oferă livescore din Super League 2017, rezultate finale și parțiale, clasamente Super League 2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Super League 2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Super League 2017 este real-time și se actualizează instant.