Fotbal »Republica Cehă » MOL Cup » 2016/2017

Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷REPUBLICA CEHĂ: MOL Cup¬ZB÷62¬ZY÷Republica Cehă¬ZC÷jPcXdlvO¬ZD÷p¬ZE÷UunHsArh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷62_bmNStgNk¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/republica-ceha/mol-cup/¬ZX÷00Republica Ce014a Cehă0090000000125000MOL Cup.....007OL Cup000¬~AA÷8Wxn0VIt¬AD÷1469372400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brozany¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRO¬AE÷Brozany¬WU÷brozany¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷CHO¬AF÷Chomutov¬WV÷chomutov¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QektA6n5¬AD÷1469372400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brumov¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRU¬AE÷Brumov¬WU÷brumov¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷VEL¬AF÷Velke Karlovice¬WV÷velke-karlovice¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WYT6e7XB¬AD÷1469372400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bzenec¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BZE¬AE÷Bzenec¬WU÷bzenec¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BRE¬AF÷Breclav¬WV÷breclav¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷pOhxtSXO¬AD÷1469372400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Ceska Lipa¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷VEL¬AF÷Velvary¬WV÷slovan-velvary¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷CES¬AE÷Ceska Lipa¬WU÷ceska-lipa¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷bm6IjIop¬AD÷1469372400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Chotebor¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHO¬AE÷Chotebor¬WU÷chotebor¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷PEL¬AF÷Pelhrimov¬WV÷pelhrimov¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷IVoYBSHh¬AD÷1469372400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jesenik¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JES¬AE÷Jesenik¬WU÷jesenik¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SUM¬AF÷Sumperk¬WV÷sumperk¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷bLVbcT2a¬AD÷1469372400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kralice na Hane¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KRA¬AE÷Kralice na Hane¬WU÷fc-kralice-na-hane¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NOV¬AF÷Nove Sady¬WV÷nove-sady¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8IcDoW3m¬AD÷1469372400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Lomnice¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOM¬AE÷Lomnice¬WU÷lomnice¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WN÷MOS¬AF÷Most¬WV÷most¬AN÷n¬~AA÷jLBsYCZm¬AD÷1469372400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marianske Lazne¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷Marianske Lazne¬WU÷marianske-lazne¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷ROK¬AF÷Rokycany¬WV÷rokycany¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷URb9nCls¬AD÷1469372400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Motorlet Prague¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOT¬AE÷Motorlet Prague¬WU÷motorlet-prague¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷8¬BA÷4¬BC÷4¬WN÷NOV¬AF÷Novy Bor¬WV÷novy-bor¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷xxEgVAJ6¬AD÷1469372400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Novy Bydzov¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOV¬AE÷Novy Bydzov¬WU÷rmsk-cidlina-novy-bydzov¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CHR¬AF÷Chrastava¬WV÷chrastava¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷6iMJh5HU¬AD÷1469372400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prerov¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRE¬AE÷Prerov¬WU÷prerov¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷HFK¬AF÷HFK Olomouc¬WV÷hfk-olomouc¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷boFkWj40¬AD÷1469372400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Probostov¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NER¬AF÷Neratovice¬WV÷neratovice¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷PROB¬AE÷Probostov¬WU÷probostov¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷5¬AT÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷dGcPDlmt¬AD÷1469372400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Provodov¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRO¬AE÷Provodov¬WU÷provodov¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KIE¬AF÷Holesov¬WV÷holesov¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷z7dTC82n¬AD÷1469372400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pusta Polom¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PUS¬AE÷Pusta Polom¬WU÷pusta-polom¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KUB¬AF÷Dolni Benesov¬WV÷dolni-benesov¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷zBbGLQ2R¬AD÷1469372400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sedlcany¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KLA¬AF÷Kladno¬WV÷kladno¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬WM÷SED¬AE÷Sedlcany¬WU÷sedlcany¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷xbkUsl3C¬AD÷1469372400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sezimovo Usti¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOK¬AE÷Sezimovo Usti¬WU÷sokol-sezimovo-usti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SOK¬AF÷Sokol Hostoun¬WV÷sokol-hostoun¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Y372TllJ¬AD÷1469372400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sous¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷Sous¬WU÷sous¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷OST¬AF÷FK Ostrov¬WV÷fk-ostrov¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Gr1LqAYa¬AD÷1469372400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SS Ostra¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OST¬AE÷SS Ostra¬WU÷ss-ostra¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ADM¬AF÷Admira Prague¬WV÷admira-prague¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬BB÷5¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷WYkxBnXb¬AD÷1469372400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stara Rise¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STA¬AE÷Stara Rise¬WU÷stara-rise¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷VRC¬AF÷Vrchovina¬WV÷vrchovina¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷K03bUUYC¬AD÷1469372400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Steti¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STE¬AE÷Steti¬WU÷sk-steti¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷PEN¬AF÷Pencin-Turnov¬WV÷pencin-turnov¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷UBAoXWlf¬AD÷1469372400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Susice¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUS¬AE÷Susice¬WU÷susice¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KLA¬AF÷Klatovy¬WV÷klatovy¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷4¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷2ucHpjJg¬AD÷1469372400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Svitavy¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SVI¬AE÷Svitavy¬WU÷svitavy¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LET¬AF÷Letohrad¬WV÷letohrad¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷xCU2dmI5¬AD÷1469372400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Tisnov¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TIS¬AE÷Tisnov¬WU÷tisnov¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BLA¬AF÷Blansko¬WV÷fk-blansko¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷n7ephYQJ¬AD÷1469372400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Uhelne sklady Prague¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UHE¬AE÷Uhelne sklady Prague¬WU÷uhelne-sklady-prague¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷VOL¬AF÷Olympia HK¬WV÷olympia-hradec-kralove¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷tpyfb9mg¬AD÷1469372400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Velka Bites¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VEL¬AE÷Velka Bites¬WU÷velka-bites¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TAS¬AF÷Tasovice¬WV÷tasovice¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷pxYAfRnI¬AD÷1469286000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jakubcovice¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JAK¬AE÷Jakubcovice¬WU÷jakubcovice¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HRA¬AF÷Hranice¬WV÷hranice¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷b7jQrUm6¬AD÷1469286000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Nachod¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAC¬AE÷Nachod¬WU÷nachod¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷TRU¬AF÷Trutnov¬WV÷trutnov¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷S0NFgo2O¬AD÷1469286000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Petrovice¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PET¬AE÷Petrovice¬WU÷petrovice¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ODR¬AF÷Odra Petrkovice¬WV÷odra-petrkovice¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷CWkrHpBr¬AD÷1469286000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Rakovnik¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAK¬AE÷Rakovnik¬WU÷rakovnik¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KAR¬AF÷Karlovy Vary¬WV÷karlovy-vary¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4nlp9Q1B¬AD÷1469286000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slavicin¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷VAL¬AF÷Valasske Mezirici¬WV÷valasske-mezirici¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SLA¬AE÷Slavicin¬WU÷slavicin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷2gxjakYn¬AD÷1469286000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Vysoke Myto¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CAS¬AF÷Caslav¬WV÷caslav¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷VYS¬AE÷Vysoke Myto¬WU÷vysoke-myto¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷6XgYt8II¬AD÷1469261700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Aritma Prague¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Aritma Prague¬WU÷aritma-prague¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷KOL¬AF÷Kolin¬WV÷kolin¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QcflihtQ¬AD÷1469261700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kratonohy¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KRA¬AE÷Kratonohy¬WU÷kratonohy¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷UST¬AF÷Usti nad Orlici¬WV÷usti-nad-orlici¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷nTWK4BAP¬AD÷1469261700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Prestice¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRE¬AE÷Prestice¬WU÷prestice¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PRE¬AF÷Predni Kopanina¬WV÷predni-kopanina¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷MNrk8pHH¬AD÷1469203200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Frydlant n. O.¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRY¬AE÷Frydlant n. O.¬WU÷frydlant¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAV¬AF÷Havirov¬WV÷havirov¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1469483826
167
36
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
Ajutor: Urmăreşte ultimele rezultate din Cupa Cehiei, scorurile de azi şi toate rezultatele sezonului curent din Cupa Cehiei. FlashScore.ro oferă toate rezultatele finale din Cupa Cehiei, scoruri live şi meciurile următoare cu clasamente, statistici meciuri directe şi comparare cote. Pe lângă rezultatele din Cupa Cehiei, pe Flashscore.ro puteţi urmări peste 5000 de competiţii din mai mult de 30 de sporturi din toată lumea.