Fotbal »Republica Cehă » MOL Cup » 2017/2018

Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷REPUBLICA CEHĂ: MOL Cup¬ZEE÷bmNStgNk¬ZB÷62¬ZY÷Republica Cehă¬ZC÷UubYY6a3¬ZD÷p¬ZE÷8xKhzz6h¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷62_bmNStgNk¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/republica-ceha/mol-cup/¬ZX÷00Republica Ce014a Cehă0090000000169000MOL Cup 007OL Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Republica Cehă¬~AA÷nL4LpJKS¬AD÷1500480000¬ADE÷1500480000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marianske Lazne¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marianske Lazne¬WU÷marianske-lazne¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ZIZ¬AF÷Zizkov¬WV÷zizkov¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷QF1Rgdcq¬AD÷1500476400¬ADE÷1500476400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jesenik¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JES¬AE÷Jesenik¬WU÷jesenik¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷OPA¬AF÷Opava¬WV÷opava¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷0dbCTLC8¬AD÷1500393600¬ADE÷1500393600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Havirov¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAV¬AE÷Havirov¬WU÷havirov¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷TRI¬AF÷Trinec¬WV÷trinec¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬BB÷4¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷js32OKbf¬AD÷1500217200¬ADE÷1500217200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aritma Prague¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Aritma Prague¬WU÷aritma-prague¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CAS¬AF÷Caslav¬WV÷caslav¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ngQvKQO5¬AD÷1500217200¬ADE÷1500217200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bohumin¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOH¬AE÷Bohumin¬WU÷bohumin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷KUB¬AF÷Dolni Benesov¬WV÷dolni-benesov¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷xvwT9Lq1¬AD÷1500217200¬ADE÷1500217200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brandys n. Labem¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brandys n. Labem¬WU÷brandys-nad-labem¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VYS¬AF÷Vysoke Myto¬WV÷vysoke-myto¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷pp0fQtUs¬AD÷1500217200¬ADE÷1500217200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Cerveny Kostelec¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CER¬AE÷Cerveny Kostelec¬WU÷cerveny-kostelec¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DVU¬AF÷Dvur Kralove¬WV÷dvur-kralove¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pOCmUkVF¬AD÷1500217200¬ADE÷1500217200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Doksy¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OST¬AF÷SS Ostra¬WV÷ss-ostra¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷DOK¬AE÷Doksy¬WU÷doksy¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷Y5Wy8aED¬AD÷1500217200¬ADE÷1500217200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FK Komarov¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOL¬AE÷FK Komarov¬WU÷fk-komarov¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MAR¬AF÷Marianske Lazne¬WV÷marianske-lazne¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷ARBZu8oP¬AD÷1500217200¬ADE÷1500217200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hranice¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HRA¬AE÷Hranice¬WU÷hranice¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KOZ¬AF÷Kozlovice¬WV÷kozlovice¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Y5h7NvE0¬AD÷1500217200¬ADE÷1500217200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hrobce¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRO¬AE÷Hrobce¬WU÷hrobce¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷RAK¬AF÷Tatran Rakovnik¬WV÷tatran-rakovnik¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rZbMW38B¬AD÷1500217200¬ADE÷1500217200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Jesenik¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JES¬AE÷Jesenik¬WU÷jesenik¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷RYM¬AF÷Rymarov¬WV÷rymarov¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷b7AyXioc¬AD÷1500217200¬ADE÷1500217200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louny¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIE¬AE÷Louny¬WU÷louny¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬WN÷MOT¬AF÷Motorlet Prague¬WV÷motorlet-prague¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷OfLaTU1J¬AD÷1500217200¬ADE÷1500217200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷MFK Dobris¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOB¬AE÷MFK Dobris¬WU÷dobris¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬WN÷KLA¬AF÷Kladno¬WV÷kladno¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷K2SX8ua7¬AD÷1500217200¬ADE÷1500217200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mseno¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MSE¬AE÷Mseno¬WU÷mseno¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷KRA¬AF÷Kratonohy¬WV÷kratonohy¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷xb9uWB03¬AD÷1500217200¬ADE÷1500217200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nejdek¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEJ¬AE÷Nejdek¬WU÷nejdek¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHO¬AF÷Chomutov¬WV÷chomutov¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷v7abP0ql¬AD÷1500217200¬ADE÷1500217200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Neratovice¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NER¬AE÷Neratovice¬WU÷neratovice¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ADM¬AF÷Admira Prague¬WV÷admira-prague¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷KMfJKxbJ¬AD÷1500217200¬ADE÷1500217200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nova Vcelnice¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAL¬AF÷Malse Roudne¬WV÷malse-roudne¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷NOV¬AE÷Nova Vcelnice¬WU÷nova-vcelnice¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷bmvPA1Uf¬AD÷1500217200¬ADE÷1500217200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Petrin Plzen¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KLA¬AF÷Klatovy¬WV÷klatovy¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷PLZ¬AE÷Petrin Plzen¬WU÷petrin-plzen¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷YTAZMSvm¬AD÷1500217200¬ADE÷1500217200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Provodov¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRO¬AE÷Provodov¬WU÷provodov¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SLA¬AF÷Slavicin¬WV÷slavicin¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷n9KJWriE¬AD÷1500217200¬ADE÷1500217200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sk Brna¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SK¬AE÷Sk Brna¬WU÷sk-brna¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷FKZ¬AF÷Zbuzany¬WV÷fk-zbuzany-1953¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷9¬BB÷6¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷QaJNV26K¬AD÷1500217200¬ADE÷1500217200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sobeslav¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOB¬AE÷Sobeslav¬WU÷spartak-sobeslav¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SED¬AF÷Sedlcany¬WV÷sedlcany¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷rLJmI4gI¬AD÷1500217200¬ADE÷1500217200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Strani¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Strani¬WU÷strani¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BZE¬AF÷Bzenec¬WV÷bzenec¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WK8qVVF9¬AD÷1500217200¬ADE÷1500217200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stresovice¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SK¬AE÷Stresovice¬WU÷stresovice¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SOU¬AF÷Sous¬WV÷sous¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Qc4HXqg5¬AD÷1500217200¬ADE÷1500217200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sumperk¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HFK¬AF÷HFK Olomouc¬WV÷hfk-olomouc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷SUM¬AE÷Sumperk¬WU÷sumperk¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷0dUrJpvC¬AD÷1500217200¬ADE÷1500217200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Tisnov¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIS¬AE÷Tisnov¬WU÷tisnov¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷5¬AT÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷ROS¬AF÷Rosice¬WV÷rosice¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷MPcQVNNH¬AD÷1500217200¬ADE÷1500217200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Trebic¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRE¬AE÷Trebic¬WU÷trebic¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷STA¬AF÷Stara Rise¬WV÷stara-rise¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷CdiBMbT6¬AD÷1500217200¬ADE÷1500217200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Trutnov¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRU¬AE÷Trutnov¬WU÷trutnov¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ZIV¬AF÷Zivanice¬WV÷zivanice¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷hp69Z5Oh¬AD÷1500217200¬ADE÷1500217200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Velka Bites¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velka Bites¬WU÷velka-bites¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷BLA¬AF÷Blansko¬WV÷fk-blansko¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷MBIiHO8O¬AD÷1500217200¬ADE÷1500217200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vsetin¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VSE¬AE÷Vsetin¬WU÷vsetin¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BRU¬AF÷Brumov¬WV÷brumov¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷QLQHCNar¬AD÷1500217200¬ADE÷1500217200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vykan¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEC¬AE÷Vykan¬WU÷cechie-vykan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHR¬AF÷Chrastava¬WV÷chrastava¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷EuSWLnfg¬AD÷1500192000¬ADE÷1500192000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Usti¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEL¬AE÷Usti¬WU÷usti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷NOV¬AF÷Nove Sady¬WV÷nove-sady¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fam6zn9n¬AD÷1500132600¬ADE÷1500132600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Frydlant n. O.¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRY¬AE÷Frydlant n. O.¬WU÷frydlant¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NOV¬AF÷Novy Jicin¬WV÷novy-jicin¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fwCVN8Pt¬AD÷1500130800¬ADE÷1500130800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ceska Lipa¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KOL¬AF÷Kolin¬WV÷kolin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷CES¬AE÷Ceska Lipa¬WU÷ceska-lipa¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷xbP3SlHP¬AD÷1500130800¬ADE÷1500130800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Novy Bor¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOV¬AE÷Novy Bor¬WU÷novy-bor¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷TUR¬AF÷FK Turnov¬WV÷turnov¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷n75DYPwa¬AD÷1500130800¬ADE÷1500130800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Petrovice¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Petrovice¬WU÷petrovice¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HAV¬AF÷Havirov¬WV÷havirov¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4CPLBsFl¬AD÷1500130800¬ADE÷1500130800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slatinany¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLA¬AE÷Slatinany¬WU÷slatinany¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷LET¬AF÷Letohrad¬WV÷letohrad¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Czb1ySgt¬AD÷1500130800¬ADE÷1500130800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tasovice¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAS¬AE÷Tasovice¬WU÷tasovice¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BRE¬AF÷Breclav¬WV÷breclav¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷x8je4Xo7¬AD÷1500130800¬ADE÷1500130800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zdirec n. D.¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VRC¬AF÷Vrchovina¬WV÷vrchovina¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ZDI¬AE÷Zdirec n. D.¬WU÷zdirec-nad-doubravou¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷tWeFLIrD¬AD÷1500121800¬ADE÷1500121800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Horovicko¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOR¬AE÷Horovicko¬WU÷horovicko¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RAK¬AF÷Rakovnik¬WV÷rakovnik¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ryESUMLQ¬AD÷1500106500¬ADE÷1500106500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prestice¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRE¬AE÷Prestice¬WU÷prestice¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KAR¬AF÷Karlovy Vary¬WV÷karlovy-vary¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷5¬AN÷n¬~AA÷hWQzL69a¬AD÷1499958000¬ADE÷1499958000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Havlickuv Brod¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAV¬AE÷Havlickuv Brod¬WU÷slovan-havlickuv-brod¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POL¬AF÷Slavoj Polna¬WV÷slavoj-polna¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1500568209
168
42
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
Ajutor: Urmăreşte ultimele rezultate din Cupa Cehiei, scorurile de azi şi toate rezultatele sezonului curent din Cupa Cehiei. FlashScore.ro oferă toate rezultatele finale din Cupa Cehiei, scoruri live şi meciurile următoare cu clasamente, statistici meciuri directe şi comparare cote. Pe lângă rezultatele din Cupa Cehiei, pe Flashscore.ro puteţi urmări peste 5000 de competiţii din mai mult de 30 de sporturi din toată lumea.