Fotbal »Republica Cehă » MOL Cup » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷REPUBLICA CEHĂ: MOL Cup¬ZEE÷bmNStgNk¬ZB÷62¬ZY÷Republica Cehă¬ZC÷jPcXdlvO¬ZD÷p¬ZE÷UunHsArh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷62_bmNStgNk¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/republica-ceha/mol-cup/¬ZX÷00Republica Ce014a Cehă0090000000157000MOL Cup 007OL Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Republica Cehă¬~AA÷j9yrC2Xc¬AD÷1492015500¬ADE÷1492015500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slavia Praga¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SLA¬AE÷Slavia Praga¬WU÷slavia-praga¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷KAR¬AF÷Karvina¬WV÷mfk-karvina¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YXtwDrIi¬AD÷1491416100¬ADE÷1491416100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Liberec¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷LIB¬AE÷Liberec¬WU÷liberec¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ZLI¬AF÷Zlin¬WV÷zlin¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fsrZDO2o¬AD÷1491329700¬ADE÷1491329700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bohemians 1905¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷1¬AV÷1491350004|¬BX÷-1¬WM÷BOH¬AE÷Bohemians 1905¬WU÷bohemians-1905¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MLA¬AF÷Mlada Boleslav¬WV÷mlada-boleslav¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UaznBMn4¬AD÷1490523300¬ADE÷1490523300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Opava¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷OPA¬AE÷Opava¬WU÷opava¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BRN¬AF÷Brno¬WV÷brno¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2FivG2e6¬AD÷1488369600¬ADE÷1488369600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mas Taborsko¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MAS¬AE÷Mas Taborsko¬WU÷mas-taborsko¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LIB¬AF÷Liberec¬WV÷liberec¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷z30NJpds¬AD÷1480518000¬ADE÷1480518000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Karvina¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷KAR¬AE÷Karvina¬WU÷mfk-karvina¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DUK¬AF÷Dukla Praga¬WV÷dukla-praga¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷EgaRI4Bm¬AD÷1477499400¬ADE÷1477499400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slavia Praga¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷LIT¬AF÷Litomericko¬WV÷litomericko¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SLA¬AE÷Slavia Praga¬WU÷slavia-praga¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2FV80NeJ¬AD÷1477497600¬ADE÷1477497600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bohemians 1905¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BOH¬AE÷Bohemians 1905¬WU÷bohemians-1905¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷KRA¬AF÷Kraluv Dvur¬WV÷kraluv-dvur¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GIJjP6YJ¬AD÷1477494000¬ADE÷1477494000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brno¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷JIH¬AF÷Jihlava¬WV÷jihlava¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷BRN¬AE÷Brno¬WU÷brno¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷Kj2ZGrt0¬AD÷1477492200¬ADE÷1477492200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Opava¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷OPA¬AE÷Opava¬WU÷opava¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷PLZ¬AF÷Plzen¬WV÷plzen¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f9IfOQmQ¬AD÷1477492200¬ADE÷1477492200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Zlin¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ZLI¬AE÷Zlin¬WU÷zlin¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SPA¬AF÷Sparta Praga¬WV÷sparta-praga¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8GbVHOQg¬AD÷1477488600¬ADE÷1477488600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mlada Boleslav¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MLA¬AE÷Mlada Boleslav¬WU÷mlada-boleslav¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷HRA¬AF÷Hradec Kralove¬WV÷hradec-kralove¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷rFEPV3Jf¬AD÷1476280800¬ADE÷1476280800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ceske Budejovice¬ER÷1/16-finale¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷SPA¬AF÷Sparta Praga¬WV÷sparta-praga¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷CES¬AE÷Ceske Budejovice¬WU÷ceske-budejovice¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fktxu8d8¬AD÷1476280800¬ADE÷1476280800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pisek¬ER÷1/16-finale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷PIS¬AE÷Pisek¬WU÷pisek¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LIB¬AF÷Liberec¬WV÷liberec¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷4¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1492962280
134
fixtures
SA÷1¬~ZA÷REPUBLICA CEHĂ: MOL Cup¬ZEE÷bmNStgNk¬ZB÷62¬ZY÷Republica Cehă¬ZC÷jPcXdlvO¬ZD÷p¬ZE÷UunHsArh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷62_bmNStgNk¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/republica-ceha/mol-cup/¬ZX÷00Republica Ce014a Cehă0090000000157000MOL Cup 007OL Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Republica Cehă¬~AA÷MP1GNDHf¬AD÷1493137800¬ADE÷1493137800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slavia Praga¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SLA¬AE÷Slavia Praga¬WU÷slavia-praga¬WN÷ZLI¬AF÷Zlin¬WV÷zlin¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KAKJMXW0¬AD÷1493218800¬ADE÷1493218800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mlada Boleslav¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MLA¬AE÷Mlada Boleslav¬WU÷mlada-boleslav¬WN÷OPA¬AF÷Opava¬WV÷opava¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1492962280
2
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Cehiei din sectiunea Fotbal/Republica Cehă. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Cehiei, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Cehiei și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Cehiei mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Cehiei este real-time și se actualizează instant.