Fotbal »Republica Cehă » MOL Cup » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷REPUBLICA CEHĂ: MOL Cup¬ZEE÷bmNStgNk¬ZB÷62¬ZY÷Republica Cehă¬ZC÷jPcXdlvO¬ZD÷p¬ZE÷UunHsArh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷62_bmNStgNk¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/republica-ceha/mol-cup/¬ZX÷00Republica Ce014a Cehă0090000000153000MOL Cup 007OL Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷z30NJpds¬AD÷1480518000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Karvina¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷KAR¬AE÷Karvina¬WU÷karvina¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DUK¬AF÷Dukla Praga¬WV÷dukla-praga¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷EgaRI4Bm¬AD÷1477499400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slavia Praga¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SLA¬AE÷Slavia Praga¬WU÷slavia-praga¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷3¬WN÷LIT¬AF÷Litomericko¬WV÷litomericko¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2FV80NeJ¬AD÷1477497600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bohemians 1905¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BOH¬AE÷Bohemians 1905¬WU÷bohemians-1905¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷KRA¬AF÷Kraluv Dvur¬WV÷kraluv-dvur¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GIJjP6YJ¬AD÷1477494000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brno¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BRN¬AE÷Brno¬WU÷brno¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷JIH¬AF÷Jihlava¬WV÷jihlava¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Kj2ZGrt0¬AD÷1477492200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Opava¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷PLZ¬AF÷Plzen¬WV÷plzen¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷OPA¬AE÷Opava¬WU÷opava¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f9IfOQmQ¬AD÷1477492200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Zlin¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ZLI¬AE÷Zlin¬WU÷zlin¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SPA¬AF÷Sparta Praga¬WV÷sparta-praga¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8GbVHOQg¬AD÷1477488600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mlada Boleslav¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MLA¬AE÷Mlada Boleslav¬WU÷mlada-boleslav¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷HRA¬AF÷Hradec Kralove¬WV÷hradec-kralove¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷rFEPV3Jf¬AD÷1476280800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ceske Budejovice¬ER÷1/16-finale¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷SPA¬AF÷Sparta Praga¬WV÷sparta-praga¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷CES¬AE÷Ceske Budejovice¬WU÷ceske-budejovice¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fktxu8d8¬AD÷1476280800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pisek¬ER÷1/16-finale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷PIS¬AE÷Pisek¬WU÷pisek¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LIB¬AF÷Liberec¬WV÷liberec¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷4¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷ARkKiotE¬AD÷1476201600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Slovacko¬ER÷1/16-finale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SLO¬AE÷Slovacko¬WU÷slovacko¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷OPA¬AF÷Opava¬WV÷opava¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷tnhfGOJ7¬AD÷1476194400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Kraluv Dvur¬ER÷1/16-finale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷KRA¬AE÷Kraluv Dvur¬WU÷kraluv-dvur¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷JAB¬AF÷Jablonec¬WV÷jablonec¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jHZpwnRK¬AD÷1475676000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tachov¬ER÷1/16-finale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷TAC¬AE÷Tachov¬WU÷fk-tachov¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ZLI¬AF÷Zlin¬WV÷zlin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷YuutvSBE¬AD÷1475071200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chrudim¬ER÷1/16-finale¬AX÷1¬AV÷1475145989|¬BX÷-1¬WM÷CHR¬AE÷Chrudim¬WU÷chrudim¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SLA¬AF÷Slavia Praga¬WV÷slavia-praga¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~
1
1481366795
129
fixtures
SA÷1¬~ZA÷REPUBLICA CEHĂ: MOL Cup¬ZEE÷bmNStgNk¬ZB÷62¬ZY÷Republica Cehă¬ZC÷jPcXdlvO¬ZD÷p¬ZE÷UunHsArh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷62_bmNStgNk¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/republica-ceha/mol-cup/¬ZX÷00Republica Ce014a Cehă0090000000153000MOL Cup 007OL Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷2FivG2e6¬AD÷1488369600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mas Taborsko¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAS¬AE÷Mas Taborsko¬WU÷mas-taborsko¬WN÷LIB¬AF÷Liberec¬WV÷liberec¬AN÷n¬~
1
1481366795
1
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Cehiei din sectiunea Fotbal/Republica Cehă. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Cehiei, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Cehiei și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Cehiei mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Cehiei este real-time și se actualizează instant.