Fotbal »Republica Cehă » MOL Cup » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷REPUBLICA CEHĂ: MOL Cup¬ZEE÷bmNStgNk¬ZB÷62¬ZY÷Republica Cehă¬ZC÷UubYY6a3¬ZD÷p¬ZE÷8xKhzz6h¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷62_bmNStgNk¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/republica-ceha/mol-cup/¬ZX÷00Republica Ce014a Cehă0090000000169000MOL Cup 007OL Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Republica Cehă¬~AA÷trQfaIZL¬AD÷1500822000¬ADE÷1500822000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cerveny Kostelec¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CER¬AE÷Cerveny Kostelec¬WU÷cerveny-kostelec¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HRA¬AF÷Hradec Kralove¬WV÷hradec-kralove¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬BB÷5¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷IofqQQxn¬AD÷1500822000¬ADE÷1500822000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chomutov¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chomutov¬WU÷chomutov¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷VYS¬AF÷Vysehrad¬WV÷vysehrad¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4Og1ks6c¬AD÷1500822000¬ADE÷1500822000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stara Rise¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIS¬AF÷Lisen¬WV÷lisen¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷STA¬AE÷Stara Rise¬WU÷stara-rise¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷8SEYje9t¬AD÷1500822000¬ADE÷1500822000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tasovice¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAS¬AE÷Tasovice¬WU÷tasovice¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HOD¬AF÷Hodonin¬WV÷hodonin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷nR7VyOyb¬AD÷1500737400¬ADE÷1500737400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Strani¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Strani¬WU÷strani¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷KRO¬AF÷Kromeriz¬WV÷kromeriz¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷8zmdNOM4¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bohumin¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOH¬AE÷Bohumin¬WU÷bohumin¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ODR¬AF÷Odra Petrkovice¬WV÷odra-petrkovice¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷fiBwz26A¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brumov¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRU¬AE÷Brumov¬WU÷brumov¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VAL¬AF÷Valasske Mezirici¬WV÷valasske-mezirici¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷xdQvF0Up¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Caslav¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAS¬AE÷Caslav¬WU÷caslav¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PRI¬AF÷Pribram¬WV÷pribram¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷EqxJEAVS¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cesky Brod¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CES¬AE÷Cesky Brod¬WU÷cesky-brod¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷VLT¬AF÷Vltavin¬WV÷vltavin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷pEsCZgv6¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FK Turnov¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUR¬AE÷FK Turnov¬WU÷turnov¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷BEN¬AF÷Benatky¬WV÷benatky¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷QBJMwp7o¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷HFK Olomouc¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HFK¬AE÷HFK Olomouc¬WU÷hfk-olomouc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷FRY¬AF÷Frydek-Mistek¬WV÷frydek-mistek¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fo4Z21nU¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Horovicko¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOR¬AE÷Horovicko¬WU÷horovicko¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷STE¬AF÷Stechovice¬WV÷stechovice¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷0UBZzri4¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hrobce¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRO¬AE÷Hrobce¬WU÷hrobce¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BRO¬AF÷Brozany¬WV÷brozany¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷69BYL6ZP¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Karlovy Vary¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Karlovy Vary¬WU÷karlovy-vary¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KRA¬AF÷Kraluv Dvur¬WV÷kraluv-dvur¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷QXfcjNji¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Klatovy¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KLA¬AE÷Klatovy¬WU÷klatovy¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DOM¬AF÷Domazlice¬WV÷domazlice¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷jir8zzPa¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kolin¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOL¬AE÷Kolin¬WU÷kolin¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷UST¬AF÷Usti nad Orlici¬WV÷usti-nad-orlici¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷OSGERwEj¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kozlovice¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOZ¬AE÷Kozlovice¬WU÷kozlovice¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷UNI¬AF÷Unicov¬WV÷unicov¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷nRo0MrxB¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louny¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIE¬AE÷Louny¬WU÷louny¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SOK¬AF÷Sokolov¬WV÷sokolov¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷C2xr2Kk3¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Malse Roudne¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Malse Roudne¬WU÷malse-roudne¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BEN¬AF÷Benesov¬WV÷benesov¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷42IQx4Mi¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷MFK Dobris¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOB¬AE÷MFK Dobris¬WU÷dobris¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LIT¬AF÷Litomericko¬WV÷litomericko¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷MkRh888d¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mohelnice¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOH¬AE÷Mohelnice¬WU÷mohelnice¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PRO¬AF÷Prostejov¬WV÷prostejov¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷EgRvYuyN¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mseno¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MSE¬AE÷Mseno¬WU÷mseno¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷DOB¬AF÷Dobrovice¬WV÷dobrovice¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷tlo4L2iH¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Neratovice¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PRE¬AF÷Prevysov¬WV÷prevysov¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷NER¬AE÷Neratovice¬WU÷neratovice¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷r320Kxih¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Novy Jicin¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOV¬AE÷Novy Jicin¬WU÷novy-jicin¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷VIT¬AF÷Vitkovice¬WV÷vitkovice¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷hb5Hoa5M¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sedlcany¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAS¬AF÷Mas Taborsko¬WV÷mas-taborsko¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷4¬BD÷1¬WM÷SED¬AE÷Sedlcany¬WU÷sedlcany¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷YHQj0bKF¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slavicin¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLA¬AE÷Slavicin¬WU÷slavicin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷5¬WN÷OTR¬AF÷Otrokovice¬WV÷otrokovice¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷th5swYvD¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slavoj Polna¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Slavoj Polna¬WU÷slavoj-polna¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ZNO¬AF÷Znojmo¬WV÷znojmo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷hOl8KM6N¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sous¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Sous¬WU÷sous¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VAR¬AF÷Varnsdorf¬WV÷varnsdorf¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷zmvDJtMT¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷SS Ostra¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OST¬AE÷SS Ostra¬WU÷ss-ostra¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ZAP¬AF÷Zapy¬WV÷zapy¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷2¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SfAdVgYr¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Usti¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEL¬AE÷Usti¬WU÷usti¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HLU¬AF÷Hlucin¬WV÷hlucin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jahiO47b¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Velka Bites¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROS¬AF÷Vyskov¬WV÷vyskov¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷VEL¬AE÷Velka Bites¬WU÷velka-bites¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷raSl9lgj¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Velvary¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CES¬AF÷Ceske Budejovice¬WV÷ceske-budejovice¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷VEL¬AE÷Velvary¬WU÷slovan-velvary¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷Ycb5l1L3¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vykan¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEC¬AE÷Vykan¬WU÷cechie-vykan¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷UST¬AF÷Usti n. L.¬WV÷usti-n-l¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷O4tGYDgC¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zdirec n. D.¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZDI¬AE÷Zdirec n. D.¬WU÷zdirec-nad-doubravou¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷VEL¬AF÷Velke Mezirici¬WV÷velke-mezirici¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fDnEnujG¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Zivanice¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIV¬AE÷Zivanice¬WU÷zivanice¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷OLY¬AF÷Olympia Praha¬WV÷olympia-praha¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷fRRn1v59¬AD÷1500712200¬ADE÷1500712200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tisnov¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIS¬AE÷Tisnov¬WU÷tisnov¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷HUL¬AF÷Hulin¬WV÷hulin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷hpQrXajT¬AD÷1500712200¬ADE÷1500712200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zbuzany¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FKZ¬AE÷Zbuzany¬WU÷fk-zbuzany-1953¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷PIS¬AF÷Pisek¬WV÷pisek¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷lxTpAUwp¬AD÷1500711300¬ADE÷1500711300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meteor Prague¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MET¬AE÷Meteor Prague¬WU÷meteor-prague¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷VLA¬AF÷Vlasim¬WV÷vlasim¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷fPlaxdfm¬AD÷1500711300¬ADE÷1500711300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slatinany¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLA¬AE÷Slatinany¬WU÷slatinany¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CHR¬AF÷Chrudim¬WV÷chrudim¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷nL4LpJKS¬AD÷1500480000¬ADE÷1500480000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marianske Lazne¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marianske Lazne¬WU÷marianske-lazne¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ZIZ¬AF÷Zizkov¬WV÷zizkov¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷QF1Rgdcq¬AD÷1500476400¬ADE÷1500476400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jesenik¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JES¬AE÷Jesenik¬WU÷jesenik¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷OPA¬AF÷Opava¬WV÷opava¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~
1
1500979038
81
fixtures
SA÷1¬~ZA÷REPUBLICA CEHĂ: MOL Cup¬ZEE÷bmNStgNk¬ZB÷62¬ZY÷Republica Cehă¬ZC÷UubYY6a3¬ZD÷p¬ZE÷8xKhzz6h¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷62_bmNStgNk¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/republica-ceha/mol-cup/¬ZX÷00Republica Ce014a Cehă0090000000169000MOL Cup 007OL Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Republica Cehă¬~AA÷APCASJbp¬AD÷1500994800¬ADE÷1500994800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vysoke Myto¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1500760841¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VYS¬AE÷Vysoke Myto¬WU÷vysoke-myto¬WN÷PAR¬AF÷Pardubice¬WV÷pardubice¬AN÷y¬MW÷5|16¬~~
1
1500979038
1
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Cehiei din sectiunea Fotbal/Republica Cehă. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Cehiei, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Cehiei și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Cehiei mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Cehiei este real-time și se actualizează instant.