Fotbal »Lume » Desert Diamond Cup » 2016

Desert Diamond Cup
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷LUME: Desert Diamond Cup¬ZEE÷4v7aYs9h¬ZB÷8¬ZY÷Lume¬ZC÷vN93ng6B¬ZD÷p¬ZE÷IohW2vqc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷8_4v7aYs9h¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/lume/desert-diamond-cup/¬ZX÷00Lume 004......0500000000153000Desert Diamo018nd Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷nHjLYseD¬AD÷1456369200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬WU÷colorado-rapids¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬WV÷sporting-kansas-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AM÷Locaţie neutră.¬AN÷n¬~AA÷YDnHZNu7¬AD÷1456362000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Crew¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SWO¬AF÷Swope Park¬WV÷swope-park-rangers¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬WU÷columbus-crew¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AM÷Locaţie neutră.¬AN÷n¬~AA÷jkcCz4Q0¬AD÷1456360200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Revolution¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬WU÷new-england-revolution¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬WV÷houston-dynamo¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Locaţie neutră.¬AN÷n¬~AA÷rskmQIzl¬AD÷1456353000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tucson¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TUC¬AE÷Tucson¬WU÷tucson¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ARI¬AF÷Arizona United¬WV÷arizona-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷Cbb8ypBf¬AD÷1456021800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Kansas City¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬WV÷new-england-revolution¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Locaţie neutră.¬AN÷n¬~AA÷4Yb4xQel¬AD÷1456020000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬WU÷colorado-rapids¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬WV÷houston-dynamo¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Locaţie neutră.¬AN÷n¬~AA÷Qs00w6tr¬AD÷1456012800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Crew¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬WU÷columbus-crew¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬WV÷real-salt-lake¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Locaţie neutră.¬AN÷n¬~AA÷K0NXsnYQ¬AD÷1456011000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona United¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona United¬WU÷arizona-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SWO¬AF÷Swope Park¬WV÷swope-park-rangers¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Locaţie neutră.¬AN÷n¬~AA÷6cJTrSIK¬AD÷1455764400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Revolution¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬WU÷new-england-revolution¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬WV÷real-salt-lake¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AM÷Locaţie neutră.¬AN÷n¬~AA÷CzKPq83E¬AD÷1455757200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Kansas City¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬WV÷columbus-crew¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AM÷Locaţie neutră.¬AN÷n¬~AA÷YqLLpll8¬AD÷1455755400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SWO¬AF÷Swope Park¬WV÷swope-park-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬WU÷colorado-rapids¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AM÷Locaţie neutră.¬AN÷n¬~ZA÷LUME: Desert Diamond Cup - Play-off¬ZEE÷4v7aYs9h¬ZB÷8¬ZY÷Lume¬ZC÷hQD7oDLH¬ZD÷p¬ZE÷IohW2vqc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷8_4v7aYs9h¬ZJ÷11¬ZL÷/fotbal/lume/desert-diamond-cup/¬ZX÷00Lume 004......0500000000208000Desert Diamo029ay-off000¬ZCC÷0¬~AA÷825WbwSC¬AD÷1456624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Crew¬ER÷Finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬WU÷columbus-crew¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬WV÷new-england-revolution¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Kx9zbcsJ¬AD÷1456623000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬ER÷Finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ARI¬AF÷Arizona United¬WV÷arizona-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬WU÷colorado-rapids¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷YucIMtKJ¬AD÷1456615800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo¬ER÷Finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬WU÷houston-dynamo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬WV÷sporting-kansas-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷0Kv3cRXD¬AD÷1456614000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tucson¬ER÷Finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SWO¬AF÷Swope Park¬WV÷swope-park-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷TUC¬AE÷Tucson¬WU÷tucson¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Locaţie neutră.¬AN÷n¬~
1
1480962805
15
fixtures
1
1480962805
0
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Desert Diamond Cup 2016 din sectiunea Fotbal/Lume. FlashScore.ro oferă livescore din Desert Diamond Cup 2016, rezultate finale și parțiale, clasamente Desert Diamond Cup 2016 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Desert Diamond Cup 2016 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Desert Diamond Cup 2016 este real-time și se actualizează instant.