Fotbal »Israel » State Cup » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: State Cup¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷SW7vLOal¬ZD÷p¬ZE÷ryWVWM9G¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/israel/state-cup/¬ZX÷00Israel 006Israel0030000000157000State Cup 009te Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷8dMgok5i¬AD÷1486580400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Petach Tikva¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAC¬AF÷M. Tel Aviv¬WV÷m-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷PET¬AE÷M. Petach Tikva¬WU÷m-petach-tikva¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷hlv7NoDp¬AD÷1486573200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashdod¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷YEH¬AF÷Yehuda¬WV÷yehuda¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬WM÷ASH¬AE÷Ashdod¬WU÷ashdod¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷0hGwuErI¬AD÷1486573200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Haifa¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬WV÷hapoel-ramat-gan¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷HAI¬AE÷H. Haifa¬WU÷h-haifa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷WvwBM5Sj¬AD÷1486494000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷B. Jerusalem¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SHM¬AF÷Shmona¬WV÷shmona¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷JER¬AE÷B. Jerusalem¬WU÷b-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷zDuQmzhc¬AD÷1485370500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Ashdod¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASH¬AE÷Ashdod¬WU÷ashdod¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Shimshon¬WV÷beitar-shimshon¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷zyOCvWEq¬AD÷1485370500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷B. Jerusalem¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JER¬AE÷B. Jerusalem¬WU÷b-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SAK¬AF÷Sakhnin¬WV÷sakhnin¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷bFWpqC6S¬AD÷1485363600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashkelon¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASH¬AE÷Ashkelon¬WU÷ashkelon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷YEH¬AF÷Yehuda¬WV÷yehuda¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷OxxMlGxi¬AD÷1485363600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷H. Raanana¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAA¬AE÷H. Raanana¬WU÷h-raanana¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAC¬AF÷M. Tel Aviv¬WV÷m-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8QwYoEM9¬AD÷1485284100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Beer Sheva¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEE¬AE÷H. Beer Sheva¬WU÷h-beer-sheva¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SHM¬AF÷Shmona¬WV÷shmona¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Q1YxoYyG¬AD÷1485277200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬WU÷hapoel-jerusalem¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬WV÷hapoel-ramat-gan¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷UZvUnf73¬AD÷1485277200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Haifa¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷IRO¬AF÷H. Ironi Rishon¬WV÷h-ironi-rishon¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷HAI¬AE÷H. Haifa¬WU÷h-haifa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷4hXtphiM¬AD÷1485277200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Tel Aviv¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva¬WV÷m-petach-tikva¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷HAP¬AE÷H. Tel Aviv¬WU÷h-tel-aviv¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷QoSWJ839¬AD÷1483899300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Tel Aviv¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷H. Tel Aviv¬WU÷h-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RAM¬AF÷Ramat Hasharon¬WV÷ramat-hasharon¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WOSSKll3¬AD÷1483813800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷B. Jerusalem¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JER¬AE÷B. Jerusalem¬WU÷b-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬WV÷h-kfar-saba¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hYTOLUYd¬AD÷1483806600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Bnei Lod¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BNE¬AE÷H. Bnei Lod¬WU÷h-bnei-lod¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAC¬AF÷M. Tel Aviv¬WV÷m-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GGptcodd¬AD÷1483799400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Haifa¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAI¬AE÷M. Haifa¬WU÷m-haifa¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva¬WV÷m-petach-tikva¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1487998320
42
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: State Cup¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷SW7vLOal¬ZD÷p¬ZE÷ryWVWM9G¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/israel/state-cup/¬ZX÷00Israel 006Israel0030000000157000State Cup 009te Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷tAK1qTZ3¬AD÷1488308100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yehuda¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ASH¬AF÷Ashdod¬WV÷ashdod¬WM÷YEH¬AE÷Yehuda¬WU÷yehuda¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 4-1.¬AN÷n¬~AA÷nmLcp9Kc¬AD÷1488387600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAI¬AF÷H. Haifa¬WV÷h-haifa¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬WU÷hapoel-ramat-gan¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 1-1.¬AN÷n¬~AA÷fDO5rmkA¬AD÷1488391200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shmona¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷JER¬AF÷B. Jerusalem¬WV÷b-jerusalem¬WM÷SHM¬AE÷Shmona¬WU÷shmona¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 0-2.¬AN÷n¬~AA÷xxEAs74G¬AD÷1488394800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Tel Aviv¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva¬WV÷m-petach-tikva¬WM÷MAC¬AE÷M. Tel Aviv¬WU÷m-tel-aviv¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 1-0.¬AN÷n¬~
1
1487998320
4
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri State Cup 2016/2017 din sectiunea Fotbal/Israel. FlashScore.ro oferă livescore din State Cup 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente State Cup 2016/2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din State Cup 2016/2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din State Cup 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.