Fotbal »Israel » Leumit League » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: Leumit League - Grupa promovare¬ZEE÷QeijuHo5¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷6TJczDs1¬ZD÷p¬ZE÷6DRPKlOm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_QeijuHo5¬ZJ÷94¬ZL÷/fotbal/israel/leumit-league/¬ZX÷00Israel 006Israel0010000000294000Leumit Leagu031movare000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷U15xMgM4¬AD÷1495198800¬ADE÷1495198800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beitar Shimshon¬ER÷Runda 37¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Shimshon¬WU÷beitar-shimshon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BNE¬AF÷H. Bnei Lod¬WV÷h-bnei-lod¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SfKsJi6N¬AD÷1495198800¬ADE÷1495198800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Nazareth¬ER÷Runda 37¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAZ¬AE÷M. Nazareth¬WU÷m-nazareth¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NET¬AF÷Netanya¬WV÷netanya¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷l4LwKXjH¬AD÷1495129500¬ADE÷1495129500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Katamon¬ER÷Runda 37¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Katamon¬WU÷hapoel-katamon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ACR¬AF÷H. Akko¬WV÷h-akko¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8h4tLDyB¬AD÷1495129500¬ADE÷1495129500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Petah Tikva¬ER÷Runda 37¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PET¬AE÷H. Petah Tikva¬WU÷h-petach-tikva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬WV÷hapoel-ramat-gan¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷My2UNFih¬AD÷1494864000¬ADE÷1494864000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Akko¬ER÷Runda 36¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ACR¬AE÷H. Akko¬WU÷h-akko¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PET¬AF÷H. Petah Tikva¬WV÷h-petach-tikva¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷zu6YMZ6b¬AD÷1494864000¬ADE÷1494864000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷Runda 36¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬WU÷hapoel-ramat-gan¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Shimshon¬WV÷beitar-shimshon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷vDCPOexn¬AD÷1494864000¬ADE÷1494864000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Netanya¬ER÷Runda 36¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NET¬AE÷Netanya¬WU÷netanya¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Katamon¬WV÷hapoel-katamon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷0MDLPyNu¬AD÷1494594000¬ADE÷1494594000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Bnei Lod¬ER÷Runda 36¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BNE¬AE÷H. Bnei Lod¬WU÷h-bnei-lod¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NAZ¬AF÷M. Nazareth¬WV÷m-nazareth¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~ZA÷ISRAEL: Leumit League - Grupă retrogradare¬ZEE÷QeijuHo5¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷0jJ1ZWd7¬ZD÷p¬ZE÷6DRPKlOm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_QeijuHo5¬ZJ÷73¬ZL÷/fotbal/israel/leumit-league/¬ZX÷00Israel 006Israel0010000000300000Leumit Leagu034radare000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷Szd5tL3l¬AD÷1495198800¬ADE÷1495198800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Runda 37¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷IRO¬AF÷Hapoel Afula¬WV÷hapoel-afula¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷8jaYwSsj¬AD÷1495198800¬ADE÷1495198800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Nazareth¬ER÷Runda 37¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷IRO¬AF÷H. Ironi Rishon¬WV÷h-ironi-rishon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷NAZ¬AE÷H. Nazareth¬WU÷h-nazareth¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷x882qlKS¬AD÷1495198800¬ADE÷1495198800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ironi Nesher¬ER÷Runda 37¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nesher¬WU÷ironi-nesher¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Shaarayim FC¬WV÷maccabi-shaarayim¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ETaUv8Sq¬AD÷1495198800¬ADE÷1495198800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷Runda 37¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAM¬AE÷Ramat Hasharon¬WU÷ramat-hasharon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷HER¬AF÷M. Herzliya¬WV÷m-herzliya¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷MH5jnjzA¬AD÷1494594000¬ADE÷1494594000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Afula¬ER÷Runda 36¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IRO¬AE÷Hapoel Afula¬WU÷hapoel-afula¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NAZ¬AF÷H. Nazareth¬WV÷h-nazareth¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GhKgoAkG¬AD÷1494594000¬ADE÷1494594000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Ironi Rishon¬ER÷Runda 36¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IRO¬AE÷H. Ironi Rishon¬WU÷h-ironi-rishon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RAM¬AF÷Ramat Hasharon¬WV÷ramat-hasharon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷lpc1s1lr¬AD÷1494594000¬ADE÷1494594000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Shaarayim FC¬ER÷Runda 36¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Shaarayim FC¬WU÷maccabi-shaarayim¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬WV÷hapoel-jerusalem¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷fqJcpU4M¬AD÷1494594000¬ADE÷1494594000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Herzliya¬ER÷Runda 36¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nesher¬WV÷ironi-nesher¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷HER¬AE÷M. Herzliya¬WU÷m-herzliya¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~
1
1495648344
296
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: Leumit League - Retrogradare¬ZEE÷QeijuHo5¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷EgN5YjCD¬ZD÷p¬ZE÷6DRPKlOm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_QeijuHo5¬ZJ÷14¬ZL÷/fotbal/israel/leumit-league/¬ZX÷00Israel 006Israel0010000000301000Leumit Leagu028radare000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷vXOwT9Eg¬AD÷1495803600¬ADE÷1495803600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kfar Kasem¬ER÷Finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KFA¬AE÷Kfar Kasem¬WU÷kfar-kasem¬WN÷NAZ¬AF÷H. Nazareth¬WV÷h-nazareth¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷INNsSTTa¬AD÷1496145600¬ADE÷1496145600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Nazareth¬ER÷Finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAZ¬AE÷H. Nazareth¬WU÷h-nazareth¬WN÷KFA¬AF÷Kfar Kasem¬WV÷kfar-kasem¬AM÷Meciul 2.¬AN÷n¬~
1
1495648344
2
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Leumit League 2016/2017 din sectiunea Fotbal/Israel. FlashScore.ro oferă livescore din Leumit League 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente Leumit League 2016/2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Leumit League 2016/2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Leumit League 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.