Fotbal »Israel » Leumit League » 2017/2018

results
1
1498751790
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: Leumit League¬ZEE÷QeijuHo5¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷YyBnltOi¬ZD÷p¬ZE÷f9SRygP4¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_QeijuHo5¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/israel/leumit-league/¬ZX÷00Israel 006Israel0010000000169000Leumit Leagu013League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷GMiDGoJ6¬AD÷1503061200¬ADE÷1503061200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beitar Shimshon¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAZ¬AF÷M. Nazareth¬WV÷m-nazareth¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Shimshon¬WU÷beitar-shimshon¬AN÷n¬~AA÷WGfRPkdK¬AD÷1503061200¬ADE÷1503061200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Hadera¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Hadera¬WU÷hapoel-hadera¬WN÷RAM¬AF÷Ramat Hasharon¬WV÷ramat-hasharon¬AN÷n¬~AA÷SntcKTJs¬AD÷1503061200¬ADE÷1503061200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬WU÷hapoel-ramat-gan¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬WV÷h-kfar-saba¬AN÷n¬~AA÷IyZ9HR30¬AD÷1503061200¬ADE÷1503061200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Bnei Lod¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BNE¬AE÷H. Bnei Lod¬WU÷h-bnei-lod¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nesher¬WV÷ironi-nesher¬AN÷n¬~AA÷OEZ5I7lf¬AD÷1503061200¬ADE÷1503061200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Ironi Rishon¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷H. Ironi Rishon¬WU÷h-ironi-rishon¬WN÷HAP¬AF÷H. Tel Aviv¬WV÷h-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷QwfVO9BQ¬AD÷1503061200¬ADE÷1503061200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Nazareth¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAZ¬AE÷H. Nazareth¬WU÷h-nazareth¬WN÷IRO¬AF÷H. Marmorek¬WV÷hapoel-marmorek¬AN÷n¬~AA÷pOz2JmZm¬AD÷1503061200¬ADE÷1503061200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Petah Tikva¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Katamon¬WV÷hapoel-katamon¬WM÷PET¬AE÷H. Petah Tikva¬WU÷h-petach-tikva¬AN÷n¬~AA÷bosIF5YC¬AD÷1503061200¬ADE÷1503061200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Herzliya¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷M. Herzliya¬WU÷m-herzliya¬WN÷IRO¬AF÷Hapoel Afula¬WV÷hapoel-afula¬AN÷n¬~AA÷xxtMEPmJ¬AD÷1503666000¬ADE÷1503666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Afula¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Hapoel Afula¬WU÷hapoel-afula¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Hadera¬WV÷hapoel-hadera¬AN÷n¬~AA÷bqjtKKPb¬AD÷1503666000¬ADE÷1503666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Katamon¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Katamon¬WU÷hapoel-katamon¬WN÷IRO¬AF÷H. Ironi Rishon¬WV÷h-ironi-rishon¬AN÷n¬~AA÷h6kpJvu5¬AD÷1503666000¬ADE÷1503666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Kfar Saba¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷H. Kfar Saba¬WU÷h-kfar-saba¬WN÷PET¬AF÷H. Petah Tikva¬WV÷h-petach-tikva¬AN÷n¬~AA÷WdllIbfB¬AD÷1503666000¬ADE÷1503666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Marmorek¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷H. Marmorek¬WU÷hapoel-marmorek¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬WV÷hapoel-ramat-gan¬AN÷n¬~AA÷ptnxL0Ah¬AD÷1503666000¬ADE÷1503666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Tel Aviv¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷H. Tel Aviv¬WU÷h-tel-aviv¬WN÷BNE¬AF÷H. Bnei Lod¬WV÷h-bnei-lod¬AN÷n¬~AA÷2HdXLten¬AD÷1503666000¬ADE÷1503666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Nesher¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nesher¬WU÷ironi-nesher¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Shimshon¬WV÷beitar-shimshon¬AN÷n¬~AA÷OQcTMMut¬AD÷1503666000¬ADE÷1503666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Nazareth¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAZ¬AE÷M. Nazareth¬WU÷m-nazareth¬WN÷HER¬AF÷M. Herzliya¬WV÷m-herzliya¬AN÷n¬~AA÷C85oHI9H¬AD÷1503666000¬ADE÷1503666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ramat Hasharon¬WU÷ramat-hasharon¬WN÷NAZ¬AF÷H. Nazareth¬WV÷h-nazareth¬AN÷n¬~AA÷WCxCXwfb¬AD÷1504270800¬ADE÷1504270800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beitar Shimshon¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Shimshon¬WU÷beitar-shimshon¬WN÷HAP¬AF÷H. Tel Aviv¬WV÷h-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷hSQKVHOA¬AD÷1504270800¬ADE÷1504270800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Afula¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Hapoel Afula¬WU÷hapoel-afula¬WN÷NAZ¬AF÷M. Nazareth¬WV÷m-nazareth¬AN÷n¬~AA÷pM3gFdvU¬AD÷1504270800¬ADE÷1504270800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬WU÷hapoel-ramat-gan¬WN÷RAM¬AF÷Ramat Hasharon¬WV÷ramat-hasharon¬AN÷n¬~AA÷2wY7YJvh¬AD÷1504270800¬ADE÷1504270800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Bnei Lod¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BNE¬AE÷H. Bnei Lod¬WU÷h-bnei-lod¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Katamon¬WV÷hapoel-katamon¬AN÷n¬~AA÷OnZ3ZaPo¬AD÷1504270800¬ADE÷1504270800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Ironi Rishon¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬WV÷h-kfar-saba¬WM÷IRO¬AE÷H. Ironi Rishon¬WU÷h-ironi-rishon¬AN÷n¬~AA÷ja4kGxPN¬AD÷1504270800¬ADE÷1504270800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Nazareth¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAZ¬AE÷H. Nazareth¬WU÷h-nazareth¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Hadera¬WV÷hapoel-hadera¬AN÷n¬~AA÷MseLAGno¬AD÷1504270800¬ADE÷1504270800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Petah Tikva¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷H. Petah Tikva¬WU÷h-petach-tikva¬WN÷IRO¬AF÷H. Marmorek¬WV÷hapoel-marmorek¬AN÷n¬~AA÷A3yGWc94¬AD÷1504270800¬ADE÷1504270800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Herzliya¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nesher¬WV÷ironi-nesher¬WM÷HER¬AE÷M. Herzliya¬WU÷m-herzliya¬AN÷n¬~
1
1498751790
240
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Leumit League 2017/2018 din sectiunea Fotbal/Israel. FlashScore.ro oferă livescore din Leumit League 2017/2018, rezultate finale și parțiale, clasamente Leumit League 2017/2018 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Leumit League 2017/2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Leumit League 2017/2018 este real-time și se actualizează instant.