Fotbal »Irlanda de Nord » Cupa » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷IRLANDA DE NORD: Cupa¬ZEE÷p4VWSYDs¬ZB÷144¬ZY÷Irlanda de Nord¬ZC÷0z7e9w1F¬ZD÷p¬ZE÷fywVlFKj¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷144_p4VWSYDs¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/irlanda-de-nord/cupa/¬ZX÷00Irlanda de N015e Nord0030000000153000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬~AA÷KjnkVrDo¬AD÷1480771800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Derriaghy¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DER¬AE÷Derriaghy¬WU÷derriaghy¬AG÷2¬WN÷POR¬AF÷Portstewart¬WV÷portstewart¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷Iy5hU2Si¬AD÷1480771800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dundela¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DUN¬AE÷Dundela¬WU÷dundela¬AG÷3¬WN÷FIV¬AF÷Fivemiletown¬WV÷fivemiletown¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷Cb4dTMsb¬AD÷1480771800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lisburn¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIS¬AE÷Lisburn¬WU÷lisburn¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷STL¬AF÷St Luke's¬WV÷st-luke-s¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷jk30Stc4¬AD÷1480771800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richhill¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIC¬AE÷Richhill¬WU÷richhill¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬WN÷GRO¬AF÷Grove¬WV÷grove¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷8Qc5R0CA¬AD÷1480771800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport & Leisure¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SVO¬AE÷Sport & Leisure¬WU÷sport-leisure¬AG÷1¬WN÷KUB¬AF÷Dollingstown¬WV÷dollingstown¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷nHd9QKRG¬AD÷1480771800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tobermore¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOB¬AE÷Tobermore¬WU÷tobermore¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬WN÷SHO¬AF÷Shorts¬WV÷shorts¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷tvdDPvsN¬AD÷1480771800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Trojans¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRO¬AE÷Trojans¬WU÷trojans¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷DRU¬AF÷Drumaness¬WV÷drumaness¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷fs0HObdT¬AD÷1480771800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Windmill¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CRE¬AF÷Crewe¬WV÷crewe¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬WM÷WIN¬AE÷Windmill¬WU÷windmill¬AG÷3¬AN÷n¬~AA÷K8FFuO3i¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Abbey Villa¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ABB¬AE÷Abbey Villa¬WU÷abbey-villa¬AG÷2¬WN÷KUB¬AF÷Dollingstown¬WV÷dollingstown¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷IgYIvrJc¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ballymoney¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAL¬AE÷Ballymoney¬WU÷ballymoney¬AG÷1¬WN÷CRE¬AF÷Crewe¬WV÷crewe¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷0INNw2Y3¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Comber Rec¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COM¬AE÷Comber Rec¬WU÷comber-rec¬AG÷2¬WN÷STL¬AF÷St Luke's¬WV÷st-luke-s¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷v9MRxMmA¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Derriaghy¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DER¬AE÷Derriaghy¬WU÷derriaghy¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷VAL¬AF÷Valley Rangers¬WV÷valley-rangers¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷8rRVyt3G¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dromara¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DRO¬AE÷Dromara¬WU÷dromara¬AG÷1¬WN÷DRU¬AF÷Drumaness¬WV÷drumaness¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷nZPZz0IM¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dundela¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DUN¬AE÷Dundela¬WU÷dundela¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷DOW¬AF÷Downshire Y.M.¬WV÷downshire-y-m¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷UcFvzKXS¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷East Belfast¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EAS¬AE÷East Belfast¬WU÷east-belfast¬AG÷0¬WN÷SHO¬AF÷Shorts¬WV÷shorts¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷6J66Vwtp¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Glebe¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GRO¬AF÷Grove¬WV÷grove¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬WM÷GLE¬AE÷Glebe¬WU÷glebe¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬AN÷n¬~AA÷0t6AUcej¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Killyleagh Youth¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIL¬AE÷Killyleagh Youth¬WU÷killyleagh-youth¬AG÷0¬WN÷POR¬AF÷Portstewart¬WV÷portstewart¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬AN÷n¬~AA÷vX4ETHAd¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lisburn Rangers¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIS¬AE÷Lisburn Rangers¬WU÷lisburn-rangers¬AG÷0¬WN÷LIS¬AF÷Lisburn¬WV÷lisburn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷vPAkh1mc¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newington Youth¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷FIV¬AF÷Fivemiletown¬WV÷fivemiletown¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬WM÷NEW¬AE÷Newington Youth¬WU÷newington-youth¬AG÷4¬AN÷n¬~AA÷IF9giL23¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richhill¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIC¬AE÷Richhill¬WU÷richhill¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬WN÷OXF¬AF÷Oxford Stars¬WV÷oxford-stars¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷Cx9cjuI9¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sofia Farmer¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOF¬AE÷Sofia Farmer¬WU÷sofia-farmer¬AG÷0¬WN÷WIN¬AF÷Windmill¬WV÷windmill¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷QuD1kaXF¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport & Leisure¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SVO¬AE÷Sport & Leisure¬WU÷sport-leisure¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷ARD¬AF÷Ards Rangers¬WV÷ards-rangers¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷8426lJnM¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tobermore¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOB¬AE÷Tobermore¬WU÷tobermore¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷WAK¬AF÷Wakehurst¬WV÷wakehurst¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷ne1Amw2S¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Trojans¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRO¬AE÷Trojans¬WU÷trojans¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷18T¬AF÷18th Newtownabbey Old Boys¬WV÷18th-newtownabbey-old-boys¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷xhGSphOh¬AD÷1475330400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Queens Univ.¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUE¬AE÷Queens Univ.¬WU÷queens-university¬AG÷0¬WN÷LIS¬AF÷Lisburn¬WV÷lisburn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷EZCthFEL¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷18th Newtownabbey Old Boys¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷18T¬AE÷18th Newtownabbey Old Boys¬WU÷18th-newtownabbey-old-boys¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷BAL¬AF÷Ballynahinch United¬WV÷ballynahinch-united¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷8dCpiZTR¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Abbey Villa¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ABB¬AE÷Abbey Villa¬WU÷abbey-villa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷DUN¬AF÷Dungiven¬WV÷dungiven¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷pI3Cngxq¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ards Rangers¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARD¬AE÷Ards Rangers¬WU÷ards-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LUR¬AF÷Lurgan Town Boys¬WV÷lurgan-town-boys¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷StgHoDik¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ballymoney¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAL¬AE÷Ballymoney¬WU÷ballymoney¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷CRU¬AF÷Crumlin United¬WV÷crumlin-united¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷6XiLpX6e¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barn¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Barn¬WU÷barn¬AG÷1¬WN÷DUN¬AF÷Dundela¬WV÷dundela¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷EciPqiM1¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Camlough¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAM¬AE÷Camlough¬WU÷camlough¬AG÷0¬WN÷DRO¬AF÷Dromara¬WV÷dromara¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬AN÷n¬~AA÷hljTrBy8¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Coagh Utd¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DER¬AF÷Derriaghy¬WV÷derriaghy¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬WM÷COA¬AE÷Coagh Utd¬WU÷coagh-utd¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬AN÷n¬~AA÷dMG9i3u8¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Comber Rec¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COM¬AE÷Comber Rec¬WU÷comber-rec¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷ARD¬AF÷Ardstraw¬WV÷ardstraw¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷APKDjNfE¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crewe¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRE¬AE÷Crewe¬WU÷crewe¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷ARD¬AF÷Ardglass¬WV÷ardglass¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷4nKHksAK¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crumlin Star¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TRO¬AF÷Trojans¬WV÷trojans¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬WM÷CRU¬AE÷Crumlin Star¬WU÷crumlin-star¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷rwJLl1PQ¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Downshire Y.M.¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DOW¬AE÷Downshire Y.M.¬WU÷downshire-y-m¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬WN÷JOR¬AF÷U. U. Jordanstown¬WV÷u-u-jordanstown¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬AN÷n¬~AA÷OW0lpLXs¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fivemiletown¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FIV¬AE÷Fivemiletown¬WU÷fivemiletown¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷SIR¬AF÷Sirocco¬WV÷sirocco¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷2Nahquml¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glebe¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GLE¬AE÷Glebe¬WU÷glebe¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷ALI¬AF÷Silverwood¬WV÷silverwood¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷dpadra2f¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Grove¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRO¬AE÷Grove¬WU÷grove¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷5¬AT÷4¬WN÷RAT¬AF÷Rathfriland¬WV÷rathfriland-rangers¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬AN÷n¬~AA÷fVHasJH0¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Islandmagee¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ISL¬AE÷Islandmagee¬WU÷islandmagee¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷KIL¬AF÷Killyleagh Youth¬WV÷killyleagh-youth¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷xf74twX6¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Larne Technical Old Boys¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAR¬AE÷Larne Technical Old Boys¬WU÷larne-technical-old-boys¬AG÷1¬WN÷WAK¬AF÷Wakehurst¬WV÷wakehurst¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷Gp68ucnD¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lisburn Rangers¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIS¬AE÷Lisburn Rangers¬WU÷lisburn-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷BAL¬AF÷Ballynure Old Boys¬WV÷ballynure-old-boys¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷40aj4tPD¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moneyslane¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Moneyslane¬WU÷moneyslane-fc¬AG÷0¬WN÷POR¬AF÷Portstewart¬WV÷portstewart¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷tQMJnEgt¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mossley Young Men¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Mossley Young Men¬WU÷mossley-young-men¬AG÷1¬WN÷STL¬AF÷St Luke's¬WV÷st-luke-s¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷OlCOoY8n¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newry City¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newry City¬WU÷newry-city¬AG÷1¬WN÷NEW¬AF÷Newington Youth¬WV÷newington-youth¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷WEFWqCwa¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Richhill¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIC¬AE÷Richhill¬WU÷richhill¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WN÷NOR¬AF÷Nortel¬WV÷nortel¬AN÷n¬~AA÷A5EzqWh5¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seapatrick¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DRU¬AF÷Drumaness¬WV÷drumaness¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬WM÷SEA¬AE÷Seapatrick¬WU÷seapatrick¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷jHVXsj8B¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shorts¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHO¬AE÷Shorts¬WU÷shorts¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷8¬WN÷DUN¬AF÷Dunloy¬WV÷dunloy¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷U7UysANH¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sofia Farmer¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOF¬AE÷Sofia Farmer¬WU÷sofia-farmer¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷LIM¬AF÷Limavady¬WV÷limavady¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷OUTutUxO¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport & Leisure¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷STP¬AF÷St. Patricks Young¬WV÷st-patricks-young¬AH÷1¬WM÷SVO¬AE÷Sport & Leisure¬WU÷sport-leisure¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬AN÷n¬~AA÷xYXqulhU¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Marys¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STM¬AE÷St. Marys¬WU÷st-marys¬AG÷4¬WN÷OXF¬AF÷Oxford Stars¬WV÷oxford-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬AN÷n¬~AA÷2eaj0XNu¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Strabane Athletic¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STR¬AE÷Strabane Athletic¬WU÷strabane-athletic¬AG÷4¬WN÷EAS¬AF÷East Belfast¬WV÷east-belfast¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬AN÷n¬~AA÷tnbfaiwn¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tobermore¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOB¬AE÷Tobermore¬WU÷tobermore¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬WN÷DES¬AF÷Desertmartin¬WV÷desertmartin¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷AL2bbBhh¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Valley Rangers¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAL¬AE÷Valley Rangers¬WU÷valley-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬WN÷SEA¬AF÷Seagoe¬WV÷seagoe¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷lC12cV7b¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Windmill¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Windmill¬WU÷windmill¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WN÷DON¬AF÷Donard¬WV÷donard¬AN÷n¬~
1
1480904749
93
fixtures
1
1480904749
0
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa 2016/2017 din sectiunea Fotbal/Irlanda de Nord. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa 2016/2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa 2016/2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.