Fotbal »Etiopia » Premier League » 2016/2017

Premier League
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ETIOPIA: Premier League¬ZEE÷pjAXwP51¬ZB÷74¬ZY÷Etiopia¬ZC÷OCAl2EEA¬ZD÷s¬ZE÷pSxMXXMc¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷74_pjAXwP51¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/etiopia/premier-league/¬ZX÷00Etiopia 007tiopia0000000000157000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etiopia¬~AA÷IZToEITi¬AD÷1488119400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mekelakeya¬ER÷Runda 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEK¬AE÷Mekelakeya¬WU÷mekelakeya¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WEL¬AF÷Welayta Dicha¬WV÷welayta-dicha¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0bJjDxqb¬AD÷1488114000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Addis Ababa Ketema¬ER÷Runda 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADD¬AE÷Addis Ababa Ketema¬WU÷addis-ababa-ketema¬AG÷0¬WN÷AWA¬AF÷Awassa¬WV÷awassa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷4WPsFbEo¬AD÷1488114000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dire Dawa¬ER÷Runda 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DIR¬AE÷Dire Dawa¬WU÷dire-dawa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷ADA¬AF÷Adama City¬WV÷adama-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷WreTeyEN¬AD÷1488110400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arba Menche¬ER÷Runda 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARB¬AE÷Arba Menche¬WU÷arba-menche¬AG÷1¬WN÷GEO¬AF÷St George¬WV÷st-george¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷jTy0jFyo¬AD÷1488110400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ethiopia Bunna¬ER÷Runda 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Bunna¬WU÷ethiopia-bunna¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DED¬AF÷Dedebit¬WV÷dedebit¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷lKkYfeTT¬AD÷1488110400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fasil Ketema¬ER÷Runda 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FAS¬AE÷Fasil Ketema¬WU÷fasil-ketema¬AG÷1¬WN÷SID¬AF÷Sidama Bunna¬WV÷sidama-bunna¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷hhdPdHbH¬AD÷1488033000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷EEPCO¬ER÷Runda 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEB¬AE÷EEPCO¬WU÷eepco¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JIM¬AF÷Jimma Aba Bunna¬WV÷jimma-aba-bunna¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bVdLccqB¬AD÷1488024000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ethiopia Nigd Bank¬ER÷Runda 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Nigd Bank¬WU÷ethiopia-nigd-bank¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WOK¬AF÷Woldya Kenema¬WV÷woldya-kenema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hKKvkn2d¬AD÷1486641600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fasil Ketema¬ER÷Runda 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FAS¬AE÷Fasil Ketema¬WU÷fasil-ketema¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷WEL¬AF÷Welayta Dicha¬WV÷welayta-dicha¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷vHGzjSnj¬AD÷1486629000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ethiopia Nigd Bank¬ER÷Runda 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Nigd Bank¬WU÷ethiopia-nigd-bank¬AG÷0¬WN÷AWA¬AF÷Awassa¬WV÷awassa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷ERbo5DAp¬AD÷1486305000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷EEPCO¬ER÷Runda 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEB¬AE÷EEPCO¬WU÷eepco¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷AWA¬AF÷Awassa¬WV÷awassa¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷8pMI9g2T¬AD÷1486299600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dedebit¬ER÷Runda 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DED¬AE÷Dedebit¬WU÷dedebit¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷WEL¬AF÷Welayta Dicha¬WV÷welayta-dicha¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷tI29Dy34¬AD÷1486296000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arba Menche¬ER÷Runda 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARB¬AE÷Arba Menche¬WU÷arba-menche¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ETH¬AF÷Ethiopia Bunna¬WV÷ethiopia-bunna¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷MTJ6CeIA¬AD÷1486296000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fasil Ketema¬ER÷Runda 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ADA¬AF÷Adama City¬WV÷adama-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷FAS¬AE÷Fasil Ketema¬WU÷fasil-ketema¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷0KIABFXG¬AD÷1486296000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jimma Aba Bunna¬ER÷Runda 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JIM¬AE÷Jimma Aba Bunna¬WU÷jimma-aba-bunna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷DIR¬AF÷Dire Dawa¬WV÷dire-dawa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fsIEAZnN¬AD÷1486296000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mekelakeya¬ER÷Runda 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEK¬AE÷Mekelakeya¬WU÷mekelakeya¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SID¬AF÷Sidama Bunna¬WV÷sidama-bunna¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷2R35EHmb¬AD÷1486218600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Addis Ababa Ketema¬ER÷Runda 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADD¬AE÷Addis Ababa Ketema¬WU÷addis-ababa-ketema¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷WOK¬AF÷Woldya Kenema¬WV÷woldya-kenema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8441FcYi¬AD÷1486209600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ethiopia Nigd Bank¬ER÷Runda 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GEO¬AF÷St George¬WV÷st-george¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Nigd Bank¬WU÷ethiopia-nigd-bank¬AG÷1¬AN÷n¬~
1
1488236191
128
fixtures
1
1488236191
0
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Premier League 2016/2017 din sectiunea Fotbal/Etiopia. FlashScore.ro oferă livescore din Premier League 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente Premier League 2016/2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Premier League 2016/2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Premier League 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.