Fotbal »Estonia » Cupa » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ESTONIA: Cupa¬ZB÷73¬ZY÷Estonia¬ZC÷QqXcTPEn¬ZD÷p¬ZE÷82suRFRj¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷73_jVtQk7gQ¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/estonia/cupa/¬ZX÷00Estonia.....007stonia0020000000125000Cupa........004......000¬~AA÷SxcZ9qTN¬AD÷1469548800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Infonet¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INF¬AE÷Infonet¬WU÷infonet¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷9¬BA÷4¬BC÷5¬WN÷TAL¬AF÷Tallinn Piraaja¬WV÷tallinn-piraaja¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bJKR2mzD¬AD÷1469548800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jarva-Jaani¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NAR¬AF÷Narva United¬WV÷narva-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬WM÷JAR¬AE÷Jarva-Jaani¬WU÷jarva-jaani¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷CMOV17kJ¬AD÷1469548800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maardu United¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷Maardu United¬WU÷maardu-united¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SIL¬AF÷Sillamae Kalev¬WV÷sillamae-kalev¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷10¬BB÷3¬BD÷7¬AN÷n¬~AA÷tMfNCoq5¬AD÷1469548800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rakvere¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAK¬AE÷Rakvere¬WU÷rakvere¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷EST¬AF÷Maardu¬WV÷maardu-starbunker¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷UwTA6Vzl¬AD÷1469376000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Castovanni Eagles¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAS¬AE÷Castovanni Eagles¬WU÷castovanni-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷9¬WN÷EMU¬AF÷EMU¬WV÷emu¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷IamzDXcK¬AD÷1469376000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Johvi Lokomotiv¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JOH¬AE÷Johvi Lokomotiv¬WU÷johvi-fc-lokomotiv¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷FLO¬AF÷Flora III¬WV÷flora¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷8URE5kjf¬AD÷1469376000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Molycorp Silmet¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOL¬AE÷Molycorp Silmet¬WU÷molycorp-silmet¬AG÷2¬WN÷IMA¬AF÷Imavere¬WV÷imavere-forss¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷v9lWDDrE¬AD÷1469368800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ambla¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AMB¬AE÷Ambla¬WU÷ambla¬AG÷2¬WN÷TOR¬AF÷Torva¬WV÷torva-jk¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬AN÷n¬~AA÷CMnvCiDQ¬AD÷1469366100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jalgpalliselts¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ULI¬AF÷Ulikool¬WV÷tartu-ulikool¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬WM÷TAL¬AE÷Jalgpalliselts¬WU÷tallinna-jalgpalliselts¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷EHJTRoRk¬AD÷1469034000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soccernet¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOC¬AE÷Soccernet¬WU÷soccernet¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷KUR¬AF÷Kuressaare¬WV÷kuressaare¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷KCgRB5bB¬AD÷1468767600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welco Elekter¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WEL¬AE÷Welco Elekter¬WU÷welco-elekter¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FLO¬AF÷Flora¬WV÷flora¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷8¬BB÷2¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷O06qjAj7¬AD÷1468069200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Taaksi¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAA¬AE÷Taaksi¬WU÷sk-taaksi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷JAL¬AF÷JK Jalgpallihaigla¬WV÷jk-jalgpallihaigla¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷AaDyFBpF¬AD÷1467561600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tabasalu¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAB¬AE÷Tabasalu¬WU÷tabasalu¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷EST¬AF÷Maardu¬WV÷maardu-starbunker¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1469569282
49
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ESTONIA: Cupa¬ZB÷73¬ZY÷Estonia¬ZC÷QqXcTPEn¬ZD÷p¬ZE÷82suRFRj¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷73_jVtQk7gQ¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/estonia/cupa/¬ZX÷00Estonia.....007stonia0020000000125000Cupa........004......000¬~AA÷QPCDQjSJ¬AD÷1470153600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kose¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KOS¬AE÷Kose¬WU÷kose¬WN÷POS¬AF÷JK Poseidon¬WV÷jk-poseidon¬AN÷n¬~AA÷x4WI4950¬AD÷1470153600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Paide Linnameeskond¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAI¬AE÷Paide Linnameeskond¬WU÷paide-linnameeskond¬WN÷NOM¬AF÷Nomme Utd¬WV÷nomme-utd¬AN÷n¬~AA÷4GBHPAsQ¬AD÷1470153600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saue Laagri¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAU¬AE÷Saue Laagri¬WU÷saue-jk-laagri¬WN÷FC¬AF÷Jogeva Wolves¬WV÷jogeva-wolves¬AN÷n¬~AA÷8pGxLUks¬AD÷1470153600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tammeka Tartu¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tammeka Tartu¬WU÷maag-tammeka¬WN÷LAA¬AF÷Laanemaa Haapsalu¬WV÷laanemaa-haapsalu¬AN÷n¬~AA÷GG6cG64C¬AD÷1470240000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elva¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ELV¬AE÷Elva¬WU÷elva¬WN÷TAL¬AF÷Tallinna Kalev¬WV÷tallinna-kalev¬AN÷n¬~AA÷f1IlISZa¬AD÷1470240000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kohtla-Jarve¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TWI¬AF÷Twister Tallinn¬WV÷twister-tallinn¬WM÷LOO¬AE÷Kohtla-Jarve¬WU÷lootus¬AN÷n¬~AA÷tbEpJ8Kg¬AD÷1470240000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Levadia Tallinn III¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEV¬AE÷Levadia Tallinn III¬WU÷levadia-tallinn¬WN÷KEI¬AF÷Keila JK¬WV÷keila-jk¬AN÷n¬~AA÷nyFtKl5m¬AD÷1470240000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marjamaa¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷Marjamaa¬WU÷marjamaa¬WN÷KIV¬AF÷Kivioli Irbis¬WV÷kivioli-irbis¬AN÷n¬~AA÷xQ7gHnk6¬AD÷1470240000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Raasiku Joker¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAA¬AE÷Raasiku Joker¬WU÷raasiku-joker¬WN÷RAP¬AF÷Raplamaa¬WV÷raplamaa¬AN÷n¬~AA÷GfVM3TK6¬AD÷1470240000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Viimsi MRJK 2¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VII¬AE÷Viimsi MRJK 2¬WU÷viimsi-mrjk¬WN÷INF¬AF÷Infonet II¬WV÷infonet¬AN÷n¬~AA÷nFw67BLs¬AD÷1470243600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Legion¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEG¬AE÷Legion¬WU÷legion¬WN÷TUR¬AF÷Turi¬WV÷ganvix-turi¬AN÷n¬~AA÷pEweKEZo¬AD÷1470245400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Terav Sats¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TER¬AE÷Terav Sats¬WU÷terav-sats¬WN÷JOG¬AF÷Jogeva¬WV÷jogeva¬AN÷n¬~AA÷pjB1FQJI¬AD÷1470326400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kadakas¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷VAS¬AF÷Vastseliina Tannem¬WV÷vastseliina-tannem¬WM÷KAD¬AE÷Kadakas¬WU÷kadakas¬AN÷n¬~AA÷OtA5EpZO¬AD÷1470585600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Viljandi¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIL¬AE÷Viljandi¬WU÷viljandi¬WN÷LOO¬AF÷Loo JK¬WV÷loo-jk¬AN÷n¬~
1
1469569282
20
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa 2016/2017 din sectiunea Fotbal/Estonia. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa 2016/2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa 2016/2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.