Fotbal »Estonia » Cupa » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷ESTONIA: Cupa¬ZEE÷jVtQk7gQ¬ZB÷73¬ZY÷Estonia¬ZC÷MiWMmO3Q¬ZD÷p¬ZE÷d0Z9gB9l¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷73_jVtQk7gQ¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/estonia/cupa/¬ZX÷00Estonia 007stonia0020000000169000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Estonia¬~AA÷YuLyHXJL¬AD÷1501088400¬ADE÷1501088400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Narva¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAR¬AE÷Narva¬WU÷narva¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷8¬BA÷5¬BC÷3¬WN÷ROL¬AF÷Suure-Jaani¬WV÷suure-jaani¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷IqNsDOIm¬AD÷1501088400¬ADE÷1501088400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rumori Calcio¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOL¬AF÷Molycorp Silmet¬WV÷molycorp-silmet¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷RUM¬AE÷Rumori Calcio¬WU÷rumori-calcio¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬AN÷n¬~AA÷bN4G9kCe¬AD÷1501086600¬ADE÷1501086600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santos Tartu¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santos Tartu¬WU÷santos-tartu¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PAI¬AF÷Paide III¬WV÷paide-linnameeskond¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷0S2vCNGd¬AD÷1501084800¬ADE÷1501084800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷JK Poseidon¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POS¬AE÷JK Poseidon¬WU÷jk-poseidon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷RAA¬AF÷Raasiku Joker¬WV÷raasiku-joker¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4Ke6WCJ8¬AD÷1501084800¬ADE÷1501084800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Koeru¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOE¬AE÷Koeru¬WU÷koeru¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAL¬AF÷Kalju¬WV÷kalju¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷t24jNmPc¬AD÷1501081200¬ADE÷1501081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Narva United¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAR¬AE÷Narva United¬WU÷narva-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷PAR¬AF÷Parnu JK Vaprus¬WV÷parnu-jk-vaprus¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷nPbzD31j¬AD÷1501003800¬ADE÷1501003800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kalev Tallinn III¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAL¬AE÷Kalev Tallinn III¬WU÷kalev-tallinn¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FCT¬AF÷FC Tartu¬WV÷fc-tartu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷xE3K89R1¬AD÷1500998400¬ADE÷1500998400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anija¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANI¬AE÷Anija¬WU÷anija¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷LIH¬AF÷Lihula¬WV÷lihula-jk¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷O88vE43s¬AD÷1500998400¬ADE÷1500998400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elva¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELV¬AE÷Elva¬WU÷elva¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷8¬BA÷4¬BC÷4¬WN÷BOT¬AF÷Ararat-TTU¬WV÷ararat-ttu¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷llRtAylq¬AD÷1500998400¬ADE÷1500998400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jarva-Jaani¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POH¬AF÷Pohja-Tallinna JK Volta¬WV÷pohja-tallinna¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬WM÷JAR¬AE÷Jarva-Jaani¬WU÷jarva-jaani¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷40TKKFKd¬AD÷1500998400¬ADE÷1500998400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Levadia Tallinn III¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEV¬AE÷Levadia Tallinn III¬WU÷levadia-tallinn¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷LEG¬AF÷Legion¬WV÷legion¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jHVWHD4F¬AD÷1500998400¬ADE÷1500998400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Paide¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAI¬AE÷Paide¬WU÷paide-linnameeskond¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷1¬BC÷6¬WN÷JOG¬AF÷Jogeva¬WV÷jogeva¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Wjc3Ko9G¬AD÷1500998400¬ADE÷1500998400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zenit Tallinn¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEN¬AE÷Zenit Tallinn¬WU÷zenit-tallinn¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷OTE¬AF÷Otepaa¬WV÷otepaa¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷h2aWDqnp¬AD÷1500994800¬ADE÷1500994800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Sillamae¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEV¬AF÷Levadia¬WV÷levadia¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SIL¬AE÷Sillamae¬WU÷sillamae-kalev¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷dzMoCrYg¬AD÷1500912000¬ADE÷1500912000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Castovanni Eagles¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAS¬AE÷Castovanni Eagles¬WU÷castovanni-eagles¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷INF¬AF÷Infonet Tallinn¬WV÷fci-tallinn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷2eB7BBsq¬AD÷1500912000¬ADE÷1500912000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kadakas¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAD¬AE÷Kadakas¬WU÷kadakas¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷RAP¬AF÷Rapla Lokomotiiv¬WV÷rapla-lokomotiiv¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷h2FfAM26¬AD÷1500912000¬ADE÷1500912000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Kuusalu¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KUU¬AE÷Kuusalu¬WU÷rada-kuusalu¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LOO¬AF÷Loo JK¬WV÷loo-jk¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷riSOJZZ2¬AD÷1500912000¬ADE÷1500912000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Turi¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUR¬AE÷Turi¬WU÷ganvix-turi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷12¬WN÷TAL¬AF÷Tallinna Depoo¬WV÷tallinna-depoo¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷nqoBVWYE¬AD÷1500912000¬ADE÷1500912000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Viimsi JK¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VII¬AE÷Viimsi JK¬WU÷viimsi-jk¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬WN÷FC¬AF÷Jogeva Wolves¬WV÷jogeva-wolves¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1501122765
62
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ESTONIA: Cupa¬ZEE÷jVtQk7gQ¬ZB÷73¬ZY÷Estonia¬ZC÷MiWMmO3Q¬ZD÷p¬ZE÷d0Z9gB9l¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷73_jVtQk7gQ¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/estonia/cupa/¬ZX÷00Estonia 007stonia0020000000169000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Estonia¬~AA÷nPEb9tIC¬AD÷1501084800¬ADE÷1501084800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ambla¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMB¬AE÷Ambla¬WU÷ambla¬WN÷LAA¬AF÷Laanemaa Haapsalu¬WV÷laanemaa-haapsalu¬AN÷n¬~AA÷tnABAVdk¬AD÷1501171200¬ADE÷1501171200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷JK Jarve¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOO¬AE÷JK Jarve¬WU÷kohtla-jarve-jk-jarve¬WN÷SAU¬AF÷Saue¬WV÷saue¬AN÷n¬~AA÷jgD4IPwT¬AD÷1501603200¬ADE÷1501603200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tulevik¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUL¬AE÷Tulevik¬WU÷tulevik¬WN÷TAM¬AF÷Tammeka¬WV÷maag-tammeka¬AN÷n¬~AA÷bB4aXYmc¬AD÷1501686000¬ADE÷1501686000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tammeka Tartu II¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tammeka Tartu II¬WU÷tammeka-tartu¬WN÷FLO¬AF÷Flora¬WV÷flora¬AN÷n¬~~
1
1501122765
4
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa 2017/2018 din sectiunea Fotbal/Estonia. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa 2017/2018, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa 2017/2018 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa 2017/2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa 2017/2018 este real-time și se actualizează instant.