Fotbal »Estonia » Cupa » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ESTONIA: Cupa¬ZB÷73¬ZY÷Estonia¬ZC÷QqXcTPEn¬ZD÷p¬ZE÷82suRFRj¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷73_jVtQk7gQ¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/estonia/cupa/¬ZX÷00Estonia.....007stonia0020000000125000Cupa........004......000¬~AA÷UmUMWtBO¬AD÷1467127800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pirita¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIR¬AE÷Pirita¬WU÷pirita¬AG÷1¬WN÷TER¬AF÷Terav Sats¬WV÷terav-sats¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷xnFTGXF2¬AD÷1466935200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Kuressaare¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KUR¬AE÷Kuressaare¬WU÷kuressaare¬AS÷1¬AZ÷1¬WN÷VAA¬AF÷Vaatsa Vald¬WV÷vaatsa-vald¬AN÷n¬~AA÷GxEXFiV8¬AD÷1466935200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tammeka Tartu U21¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tammeka Tartu U21¬WU÷maag-tammeka¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PAR¬AF÷Parnu Linnameeskond¬WV÷parnu-linnameeskond¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷xf9hhlw2¬AD÷1466604000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Merkuur Tartu¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ZEN¬AF÷Zenit Tallinn¬WV÷zenit-tallinn¬AH÷4¬WM÷MER¬AE÷Merkuur Tartu¬WU÷merkuur-tartu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬AN÷n¬~AA÷8Y1qlrta¬AD÷1466325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Eston Villa¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EST¬AE÷Eston Villa¬WU÷eston-villa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WN÷KAI¬AF÷Kaitseliit¬WV÷kaitseliit¬AN÷n¬~AA÷b3AlgUNe¬AD÷1466238600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kalev Tallinn III¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAL¬AE÷Kalev Tallinn III¬WU÷kalev-tallinn¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TUL¬AF÷Tulevik¬WV÷tulevik¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷8YuEY2tC¬AD÷1466236800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Castovanni Eagles¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAS¬AE÷Castovanni Eagles¬WU÷castovanni-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬WN÷JK¬AF÷Pedajamae¬WV÷pedajamae¬AN÷n¬~AA÷4tBpfA8k¬AD÷1466098200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Igiliikur¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IGI¬AE÷Igiliikur¬WU÷igiliikur¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WEL¬AF÷Welco Elekter¬WV÷welco-elekter¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷jw7tejgq¬AD÷1466092800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tallinna Kalev¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PAD¬AF÷Paduvere SK Illi¬WV÷paduvere-sk-illi¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷TAL¬AE÷Tallinna Kalev¬WU÷tallinna-kalev¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷14¬BA÷6¬BC÷8¬AN÷n¬~AA÷O2HuEVaL¬AD÷1466092800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tammeka Tartu¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tammeka Tartu¬WU÷maag-tammeka¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SAN¬AF÷Santos Tartu¬WV÷santos-tartu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷EB2ukOQh¬AD÷1466006400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kuusalu¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KUU¬AE÷Kuusalu¬WU÷rada-kuusalu¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RAP¬AF÷Raplamaa¬WV÷raplamaa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷AugCCIOG¬AD÷1465725600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tallinn Forza¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAL¬AE÷Tallinn Forza¬WU÷tallinn-forza¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAL¬AF÷Kalju¬WV÷kalju¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷8¬BB÷4¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷KC9Wjpdt¬AD÷1465488000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Koeru¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KOE¬AE÷Koeru¬WU÷koeru¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VAS¬AF÷Vastseliina Tannem¬WV÷vastseliina-tannem¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷2yayj4Bn¬AD÷1465488000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lelle¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEL¬AE÷Lelle¬WU÷lelle¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MOL¬AF÷Molycorp Silmet¬WV÷molycorp-silmet¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷I3N4eQmP¬AD÷1465488000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nomme Utd¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOM¬AE÷Nomme Utd¬WU÷nomme-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬BA÷15¬BC÷9¬WN÷OIS¬AF÷Oismae Torm¬WV÷oismae-torm¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1467178000
36
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ESTONIA: Cupa¬ZB÷73¬ZY÷Estonia¬ZC÷QqXcTPEn¬ZD÷p¬ZE÷82suRFRj¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷73_jVtQk7gQ¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/estonia/cupa/¬ZX÷00Estonia.....007stonia0020000000125000Cupa........004......000¬~AA÷AaDyFBpF¬AD÷1467561600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tabasalu¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAB¬AE÷Tabasalu¬WU÷tabasalu¬WN÷MAA¬AF÷Maardu Linnameeskond¬WV÷maardu-linnameeskond¬AN÷n¬~AA÷O06qjAj7¬AD÷1468069200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Taaksi¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAA¬AE÷Taaksi¬WU÷sk-taaksi¬WN÷JAL¬AF÷JK Jalgpallihaigla¬WV÷jk-jalgpallihaigla¬AN÷n¬~AA÷v9lWDDrE¬AD÷1469376000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ambla¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AMB¬AE÷Ambla¬WU÷ambla¬WN÷TOR¬AF÷Torva¬WV÷torva-jk¬AN÷n¬~AA÷UwTA6Vzl¬AD÷1469376000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Castovanni Eagles¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAS¬AE÷Castovanni Eagles¬WU÷castovanni-eagles¬WN÷EMU¬AF÷EMU¬WV÷emu¬AN÷n¬~AA÷2i5mkU5D¬AD÷1469376000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Eston Villa¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EST¬AE÷Eston Villa¬WU÷eston-villa¬WN÷FCT¬AF÷FC Tartu¬WV÷fc-tartu¬AN÷n¬~AA÷CMnvCiDQ¬AD÷1469376000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jalgpalliselts¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAL¬AE÷Jalgpalliselts¬WU÷tallinna-jalgpalliselts¬WN÷ULI¬AF÷Ulikool¬WV÷tartu-ulikool¬AN÷n¬~AA÷IamzDXcK¬AD÷1469376000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Johvi Lokomotiv¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JOH¬AE÷Johvi Lokomotiv¬WU÷johvi-fc-lokomotiv¬WN÷FLO¬AF÷Flora III¬WV÷flora¬AN÷n¬~AA÷nFw67BLs¬AD÷1469376000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Legion¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEG¬AE÷Legion¬WU÷legion¬WN÷TUR¬AF÷Turi¬WV÷ganvix-turi¬AN÷n¬~AA÷8URE5kjf¬AD÷1469376000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Molycorp Silmet¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOL¬AE÷Molycorp Silmet¬WU÷molycorp-silmet¬WN÷IMA¬AF÷Imavere¬WV÷imavere-forss¬AN÷n¬~AA÷bJKR2mzD¬AD÷1469548800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jarva-Jaani¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JAR¬AE÷Jarva-Jaani¬WU÷jarva-jaani¬WN÷NAR¬AF÷Narva United¬WV÷narva-united¬AN÷n¬~AA÷CMOV17kJ¬AD÷1469548800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maardu United¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SIL¬AF÷Sillamae Kalev¬WV÷sillamae-kalev¬WM÷MAR¬AE÷Maardu United¬WU÷maardu-united¬AN÷n¬~AA÷x4WI4950¬AD÷1469548800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Paide Linnameeskond¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NOM¬AF÷Nomme Utd¬WV÷nomme-utd¬WM÷PAI¬AE÷Paide Linnameeskond¬WU÷paide-linnameeskond¬AN÷n¬~AA÷GfVM3TK6¬AD÷1469548800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Viimsi MRJK 2¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VII¬AE÷Viimsi MRJK 2¬WU÷viimsi-mrjk¬WN÷INF¬AF÷Infonet II¬WV÷infonet¬AN÷n¬~AA÷QPCDQjSJ¬AD÷1470153600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kose¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KOS¬AE÷Kose¬WU÷kose¬WN÷POS¬AF÷JK Poseidon¬WV÷jk-poseidon¬AN÷n¬~AA÷4GBHPAsQ¬AD÷1470153600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saue Laagri¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAU¬AE÷Saue Laagri¬WU÷saue-jk-laagri¬WN÷FC¬AF÷Jogeva Wolves¬WV÷jogeva-wolves¬AN÷n¬~AA÷8pGxLUks¬AD÷1470153600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tammeka Tartu¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tammeka Tartu¬WU÷maag-tammeka¬WN÷LAA¬AF÷Laanemaa Haapsalu¬WV÷laanemaa-haapsalu¬AN÷n¬~
1
1467178000
25
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa 2016/2017 din sectiunea Fotbal/Estonia. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa 2016/2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa 2016/2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.