Fotbal »Estonia » Cupa » 2015/2016

results
SA÷1¬~ZA÷ESTONIA: Cupa¬ZB÷73¬ZC÷WStWN8QC¬ZD÷p¬ZE÷lGsqIgBT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷73_jVtQk7gQ¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/estonia/cupa/¬ZX÷00Estonia.....007stonia00200116000Cupa........004......¬~AA÷4EU47vVu¬AD÷1440517500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Narva¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷NAR¬AE÷Narva¬WU÷narva¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷12¬BA÷3¬BC÷9¬OA÷team¬WN÷IMA¬AF÷Imavere¬WV÷imavere¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷ltsdeYyo¬AD÷1439737200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kuressaare¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷KUR¬AE÷Kuressaare¬WU÷kuressaare¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬OA÷team¬WN÷TAA¬AF÷Tääksi¬WV÷taaksi¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷485P0fEN¬AD÷1439400600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Legion¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷LEG¬AE÷Legion¬WU÷legion¬AS÷2¬AG÷1¬OA÷team¬WN÷EST¬AF÷Eston Villa¬WV÷eston-villa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷nXfUaETT¬AD÷1439395200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marjamaa¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷MAR¬AE÷Marjamaa¬WU÷marjamaa¬AS÷2¬AG÷1¬OA÷team¬WN÷SIL¬AF÷Sillamäe Kalev¬WV÷sillamae-kalev¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷Ii3D3dU4¬AD÷1439308800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Infonet¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷INF¬AE÷Infonet¬WU÷infonet¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷8¬BA÷4¬BC÷4¬OA÷team¬WN÷TAL¬AF÷Tallinn Piraaja¬WV÷tallinn-piraaja¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷dr2H2GqB¬AD÷1439308800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kalju¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷KAL¬AE÷Kalju¬WU÷kalju¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬OA÷team¬WN÷TAL¬AF÷Tallinn¬WV÷tallinn¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷CvYC5Iah¬AD÷1439308800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Levadia¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷LEV¬AE÷Levadia¬WU÷levadia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷14¬BA÷7¬BC÷7¬OA÷team¬WN÷VOL¬AF÷Olympic Tallinn¬WV÷olympic-tallinn¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷by8wiJpa¬AD÷1439308800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Polva Lootos¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷POL¬AE÷Polva Lootos¬WU÷polva-lootos¬AS÷2¬AG÷0¬OA÷team¬WN÷RET¬AF÷Retro¬WV÷retro¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷12¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷j51L1zaH¬AD÷1439308800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rakvere¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷RAK¬AE÷Rakvere¬WU÷rakvere¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷10¬BA÷5¬BC÷5¬OA÷team¬WN÷AMB¬AF÷Ambla¬WV÷ambla¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷jVWG4xFb¬AD÷1439308800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tulevik¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷TUL¬AE÷Tulevik¬WU÷tulevik¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷3¬OA÷team¬WN÷KAI¬AF÷Kaitseliit¬WV÷kaitseliit¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷004fmypO¬AD÷1439307900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flora II¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷FLO¬AE÷Flora II¬WU÷flora¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷FLO¬AF÷Flora¬WV÷flora¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷IHY86bpn¬AD÷1438795800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tallinna SK Dnipro¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷TAL¬AE÷Tallinna SK Dnipro¬WU÷tallinna-sk-dnipro¬AS÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷WEL¬AF÷Welco Elekter¬WV÷welco-elekter¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷QN9VhuGn¬AD÷1438790400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jarva-Jaani¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷JAR¬AE÷Jarva-Jaani¬WU÷jarva-jaani¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷VUT¬AF÷Vutiselts¬WV÷vutiselts¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷vi3bneaU¬AD÷1438790400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Tabivere¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷TAB¬AE÷Tabivere¬WU÷tabivere¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷PIR¬AF÷Pirita¬WV÷pirita¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷z5asdXBg¬AD÷1438790400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tammeka Tartu¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷TAM¬AE÷Tammeka Tartu¬WU÷tammeka-tartu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬OA÷team¬WN÷EST¬AF÷Maardu¬WV÷maardu¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AN÷n¬~
1
1441167614
71
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ESTONIA: Cupa¬ZB÷73¬ZC÷WStWN8QC¬ZD÷p¬ZE÷lGsqIgBT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷73_jVtQk7gQ¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/estonia/cupa/¬ZX÷00Estonia.....007stonia00200116000Cupa........004......¬~AA÷O6qB2JnG¬AD÷1441292400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nomme Utd¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷NOM¬AE÷Nomme Utd¬WU÷nomme-utd¬OA÷team¬WN÷MET¬AF÷Metropool Parnu¬WV÷metropool-parnu¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷jgo34uI3¬AD÷1441292400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Retro¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷RET¬AE÷Retro¬WU÷retro¬OA÷team¬WN÷NOM¬AF÷Nomme Kalju III¬WV÷nomme-kalju¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷b59xlKXM¬AD÷1441301400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Eston Villa¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷EST¬AE÷Eston Villa¬WU÷eston-villa¬OA÷team¬WN÷VII¬AF÷Viimsi MRJK¬WV÷viimsi-mrjk¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷xAmF1w2M¬AD÷1441382400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santos Tartu¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WN÷KUR¬AF÷Kuressaare¬WV÷kuressaare¬OB÷team¬WM÷SAN¬AE÷Santos Tartu¬WU÷santos-tartu¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷UV4Yl0IG¬AD÷1441537200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rakvere¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷RAK¬AE÷Rakvere¬WU÷rakvere¬OA÷team¬WN÷TAL¬AF÷Tallinn Forza¬WV÷tallinn-forza¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷0jDHhrJi¬AD÷1441537200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sillamäe Kalev¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷SIL¬AE÷Sillamäe Kalev¬WU÷sillamae-kalev¬OA÷team¬WN÷PAI¬AF÷Paide Linnameeskond¬WV÷paide-linnameeskond¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷YHjb5L2c¬AD÷1441537200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vutiselts¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WN÷KAL¬AF÷Kalev Tallinn C¬WV÷kalev-tallinn¬OB÷team¬WM÷VUT¬AE÷Vutiselts¬WU÷vutiselts¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷xd8tmvmT¬AD÷1441548000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vastseliina Tannem¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WN÷SOC¬AF÷Soccernet¬WV÷soccernet¬OB÷team¬WM÷VAS¬AE÷Vastseliina Tannem¬WU÷vastseliina-tannem¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷Uqp73aX9¬AD÷1441724400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷EMU¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷EMU¬AE÷EMU¬WU÷emu¬OA÷team¬WN÷TOR¬AF÷Torva¬WV÷torva¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷8GGPjMm4¬AD÷1441724400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tabivere¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WN÷VAA¬AF÷Vaatsa Vald¬WV÷vaatsa-vald¬OB÷team¬WM÷TAB¬AE÷Tabivere¬WU÷tabivere¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷ju6Ukt3A¬AD÷1443542400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Infonet II¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷INF¬AE÷Infonet II¬WU÷infonet¬OA÷team¬WN÷PAR¬AF÷Parnu Linnameeskond¬WV÷parnu-linnameeskond¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷tO3CsIAj¬AD÷1443542400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Levadia¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷LEV¬AE÷Levadia¬WU÷levadia¬OA÷team¬WN÷MER¬AF÷Merkuur Tartu¬WV÷merkuur-tartu¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷KS19ddlR¬AD÷1443542400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Narva¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷NAR¬AE÷Narva¬WU÷narva¬OA÷team¬WN÷KAL¬AF÷Kalju¬WV÷kalju¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷rwo9rbep¬AD÷1443546000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Welco Elekter¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷WEL¬AE÷Welco Elekter¬WU÷welco-elekter¬OA÷team¬WN÷FLO¬AF÷Flora¬WV÷flora¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷fDCLi2Yc¬AD÷1443628800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tammeka Tartu¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷TAM¬AE÷Tammeka Tartu¬WU÷tammeka-tartu¬OA÷team¬WN÷HUJ¬AF÷HÜJK Emmaste¬WV÷hujk-emmaste¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷fRif61mi¬AD÷1443956400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tulevik¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷TUL¬AE÷Tulevik¬WU÷tulevik¬OA÷team¬WN÷INF¬AF÷Infonet¬WV÷infonet¬OB÷team¬AN÷n¬~
1
1441167614
16
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa 2015/2016 din sectiunea Fotbal/Estonia. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa 2015/2016, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa 2015/2016 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa 2015/2016 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa 2015/2016 este real-time și se actualizează instant.