Fotbal »Estonia » Cupa » 2015/2016

results
SA÷1¬~ZA÷ESTONIA: Cupa¬ZB÷73¬ZC÷WStWN8QC¬ZD÷p¬ZE÷lGsqIgBT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷73_jVtQk7gQ¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/estonia/cupa/¬ZX÷00Estonia.....007stonia00200116000Cupa........004......¬~AA÷WQajlHUH¬AD÷1438704000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santos Tartu¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷SAN¬AE÷Santos Tartu¬WU÷santos-tartu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷11¬BA÷3¬BC÷8¬OA÷team¬WN÷POS¬AF÷JK Poseidon¬WV÷jk-poseidon¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬~AA÷ABBsjw05¬AD÷1438531200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷HÜJK Emmaste¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷HUJ¬AE÷HÜJK Emmaste¬WU÷hujk-emmaste¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬OA÷team¬WN÷OIS¬AF÷Oismae Torm¬WV÷oismae-torm¬AH÷0¬OB÷team¬~AA÷hz1nkcFB¬AD÷1438531200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Turi¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷TUR¬AE÷Turi¬WU÷turi¬AS÷2¬AG÷3¬OA÷team¬WN÷NOM¬AF÷Nomme Utd¬WV÷nomme-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬OB÷team¬~AA÷8nFQgL0t¬AD÷1438191000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soccernet¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷SOC¬AE÷Soccernet¬WU÷soccernet¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬OA÷team¬WN÷LIK¬AF÷Like & Share¬WV÷like-share¬AH÷2¬OB÷team¬~AA÷4E8ZiaVh¬AD÷1438185600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jogeva¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷JOG¬AE÷Jogeva¬WU÷jogeva¬AS÷2¬AG÷1¬OA÷team¬WN÷MET¬AF÷Metropool Parnu¬WV÷metropool-parnu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬OB÷team¬~AA÷hzuHZHFO¬AD÷1438185600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lelle¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷LEL¬AE÷Lelle¬WU÷lelle¬AS÷2¬AG÷0¬OA÷team¬WN÷VAS¬AF÷Vastseliina Tannem¬WV÷vastseliina-tannem¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬OB÷team¬~AA÷d8o8yvoC¬AD÷1438185600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Lootus¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷LOO¬AE÷Lootus¬WU÷lootus¬AS÷2¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷TOR¬AF÷Torva¬WV÷torva¬AS÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬~AA÷6wTbb1hP¬AD÷1438185600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maardu United¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷MAR¬AE÷Maardu United¬WU÷maardu-united¬AS÷2¬AG÷1¬OA÷team¬WN÷INF¬AF÷Infonet II¬WV÷infonet¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬OB÷team¬~AA÷Aim0w0Ga¬AD÷1438185600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nomme Kalju III¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷NOM¬AE÷Nomme Kalju III¬WU÷nomme-kalju¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬OA÷team¬WN÷OTE¬AF÷Otepaa¬WV÷otepaa¬AH÷1¬OB÷team¬~AA÷vXzDzb0I¬AD÷1438185600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parnu Linnameeskond¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷PAR¬AE÷Parnu Linnameeskond¬WU÷parnu-linnameeskond¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬OA÷team¬WN÷LAA¬AF÷Laanemaa Haapsalu¬WV÷laanemaa-haapsalu¬AH÷0¬OB÷team¬~AA÷W0ldvt1g¬AD÷1438182000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jalgpalliselts¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷TAL¬AE÷Jalgpalliselts¬WU÷jalgpalliselts¬AS÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷PAI¬AF÷Paide Linnameeskond¬WV÷paide-linnameeskond¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷13¬BB÷7¬BD÷6¬OB÷team¬~AA÷IHn4xKV5¬AD÷1438101000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fellin/Club Red¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷FEL¬AE÷Fellin/Club Red¬WU÷fellin-club-red¬AS÷2¬AG÷1¬OA÷team¬WN÷EMU¬AF÷EMU¬WV÷emu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬OB÷team¬~AA÷rwXJcU1E¬AD÷1437926400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bronx Wood¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷BRO¬AE÷Bronx Wood¬WU÷bronx-wood¬AS÷2¬AG÷1¬OA÷team¬WN÷VII¬AF÷Viimsi MRJK¬WV÷viimsi-mrjk¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬OB÷team¬~AA÷pfLJvB0K¬AD÷1437926400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maardu¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬WM÷EST¬AE÷Maardu¬WU÷maardu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬OA÷team¬WN÷FLO¬AF÷Flora III¬WV÷flora¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬~AA÷zZfmt2Wt¬AD÷1437926400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Merkuur Tartu¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷MER¬AE÷Merkuur Tartu¬WU÷merkuur-tartu¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷KUU¬AF÷Kuusalu¬WV÷kuusalu¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷team¬~AA÷lxaiuMom¬AD÷1437926400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tallinn Forza¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷TAL¬AE÷Tallinn Forza¬WU÷tallinn-forza¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬OA÷team¬WN÷SKR¬AF÷Roosu¬WV÷roosu¬AH÷2¬OB÷team¬~AA÷4nYFbAn8¬AD÷1437926400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vaatsa Vald¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷VAA¬AE÷Vaatsa Vald¬WU÷vaatsa-vald¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬OA÷team¬WN÷EST¬AF÷Maardu II¬WV÷maardu¬AH÷0¬OB÷team¬~
1
1438732429
56
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ESTONIA: Cupa¬ZB÷73¬ZC÷WStWN8QC¬ZD÷p¬ZE÷lGsqIgBT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷73_jVtQk7gQ¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/estonia/cupa/¬ZX÷00Estonia.....007stonia00200116000Cupa........004......¬~AA÷QN9VhuGn¬AD÷1438790400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jarva-Jaani¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷JAR¬AE÷Jarva-Jaani¬WU÷jarva-jaani¬OA÷team¬WN÷VUT¬AF÷Vutiselts¬WV÷vutiselts¬OB÷team¬~AA÷vi3bneaU¬AD÷1438790400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tabivere¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷TAB¬AE÷Tabivere¬WU÷tabivere¬OA÷team¬WN÷PIR¬AF÷Pirita¬WV÷pirita¬OB÷team¬~AA÷z5asdXBg¬AD÷1438790400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tammeka Tartu¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷TAM¬AE÷Tammeka Tartu¬WU÷tammeka-tartu¬OA÷team¬WN÷EST¬AF÷Maardu¬WV÷maardu¬OB÷team¬~AA÷IHY86bpn¬AD÷1438795800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tallinna SK Dnipro¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷TAL¬AE÷Tallinna SK Dnipro¬WU÷tallinna-sk-dnipro¬OA÷team¬WN÷WEL¬AF÷Welco Elekter¬WV÷welco-elekter¬OB÷team¬~AA÷004fmypO¬AD÷1439307900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flora II¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷FLO¬AE÷Flora II¬WU÷flora¬OA÷team¬WN÷FLO¬AF÷Flora¬WV÷flora¬OB÷team¬~AA÷Ii3D3dU4¬AD÷1439308800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Infonet¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷INF¬AE÷Infonet¬WU÷infonet¬OA÷team¬WN÷TAL¬AF÷Tallinn Piraaja¬WV÷tallinn-piraaja¬OB÷team¬~AA÷dr2H2GqB¬AD÷1439308800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kalju¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷KAL¬AE÷Kalju¬WU÷kalju¬OA÷team¬WN÷TAL¬AF÷Tallinn¬WV÷tallinn¬OB÷team¬~AA÷CvYC5Iah¬AD÷1439308800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Levadia¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷LEV¬AE÷Levadia¬WU÷levadia¬OA÷team¬WN÷VOL¬AF÷Olympic Tallinn¬WV÷olympic-tallinn¬OB÷team¬~AA÷by8wiJpa¬AD÷1439308800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Polva Lootos¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷POL¬AE÷Polva Lootos¬WU÷polva-lootos¬OA÷team¬WN÷RET¬AF÷Retro¬WV÷retro¬OB÷team¬~AA÷j51L1zaH¬AD÷1439308800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rakvere¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷RAK¬AE÷Rakvere¬WU÷rakvere¬OA÷team¬WN÷AMB¬AF÷Ambla¬WV÷ambla¬OB÷team¬~AA÷jVWG4xFb¬AD÷1439308800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tulevik¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷TUL¬AE÷Tulevik¬WU÷tulevik¬OA÷team¬WN÷KAI¬AF÷Kaitseliit¬WV÷kaitseliit¬OB÷team¬~AA÷nXfUaETT¬AD÷1439395200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marjamaa¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷MAR¬AE÷Marjamaa¬WU÷marjamaa¬OA÷team¬WN÷SIL¬AF÷Sillamäe Kalev¬WV÷sillamae-kalev¬OB÷team¬~AA÷485P0fEN¬AD÷1439400600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Legion¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷LEG¬AE÷Legion¬WU÷legion¬OA÷team¬WN÷EST¬AF÷Eston Villa¬WV÷eston-villa¬OB÷team¬~
1
1438732430
15
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa 2015/2016 din sectiunea Fotbal/Estonia. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa 2015/2016, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa 2015/2016 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa 2015/2016 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa 2015/2016 este real-time și se actualizează instant.