Fotbal »Estonia » Cupa » 2015/2016

results
SA÷1¬~ZA÷ESTONIA: Cupa¬ZB÷73¬ZC÷WStWN8QC¬ZD÷p¬ZE÷lGsqIgBT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷73_jVtQk7gQ¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/estonia/cupa/¬ZX÷00Estonia.....007stonia00200108000Cupa........004......¬~AA÷65atpRgc¬AD÷1436022000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Nomme Utd¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬WM÷NOM¬AE÷Nomme Utd¬WU÷nomme-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷9¬OA÷team¬WN÷KOH¬AF÷Kohtla-Nomme¬WV÷kohtla-nomme¬AH÷1¬OB÷team¬~AA÷IBHTn8hs¬AD÷1436007600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Marjamaa¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬WN÷FCT¬AF÷TransferWise¬WV÷transferwise¬AH÷1¬OB÷team¬WM÷MAR¬AE÷Marjamaa¬WU÷marjamaa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬OA÷team¬~AA÷xCOup6x0¬AD÷1436007600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Roosu¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬WM÷SKR¬AE÷Roosu¬WU÷roosu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬OA÷team¬WN÷TAB¬AF÷Tabasalu Charma¬WV÷tabasalu-charma¬AH÷1¬OB÷team¬~AA÷fVexo7vi¬AD÷1435771800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Eston Villa¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬WN÷FCT¬AF÷FC Tartu¬WV÷fc-tartu¬AH÷1¬OB÷team¬WM÷EST¬AE÷Eston Villa¬WU÷eston-villa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬OA÷team¬~AA÷jcVexFzi¬AD÷1435766400¬AB÷3¬AC÷10¬CX÷Raasiku Joker¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬WM÷RAA¬AE÷Raasiku Joker¬WU÷raasiku-joker¬AS÷2¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷1¬BC÷2¬OA÷team¬WN÷KUU¬AF÷Kuusalu¬WV÷kuusalu¬AS÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷2¬BD÷1¬OB÷team¬~AA÷xhdfY8wl¬AD÷1435680000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Paide Linnameeskond¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬WM÷PAI¬AE÷Paide Linnameeskond¬WU÷paide-linnameeskond¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷31¬BA÷19¬BC÷12¬OA÷team¬WN÷RAU¬AF÷Raudteetoolised¬WV÷raudteetoolised¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬~AA÷C6WiweLp¬AD÷1435680000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Rapla¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬WM÷RAP¬AE÷Rapla¬WU÷rapla¬AS÷2¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷MET¬AF÷Metropool Parnu¬WV÷metropool-parnu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷4¬OB÷team¬~AA÷pb3OfNjI¬AD÷1435593600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Tulevik¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬WM÷TUL¬AE÷Tulevik¬WU÷tulevik¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷KEI¬AF÷Keila JK¬WV÷keila-jk¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬~AA÷674Ke3yC¬AD÷1435512600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Reaal¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬WN÷VAA¬AF÷Vaatsa Vald¬WV÷vaatsa-vald¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷team¬WM÷REA¬AE÷Reaal¬WU÷reaal¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬~AA÷OrFFdqM5¬AD÷1435507200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Olympic Tallinn¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬WM÷VOL¬AE÷Olympic Tallinn¬WU÷olympic-tallinn¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷JK¬AF÷Pedajamae¬WV÷pedajamae¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬~AA÷6XmBUQxD¬AD÷1435503600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Kaitseliit¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬WN÷JKK¬AF÷Kusimark¬WV÷kusimark¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬WM÷KAI¬AE÷Kaitseliit¬WU÷kaitseliit¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷12¬BA÷6¬BC÷6¬OA÷team¬~AA÷hSYrOPs0¬AD÷1435497300¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Pirita¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬WM÷PIR¬AE÷Pirita¬WU÷pirita¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬OA÷team¬WN÷HEL¬AF÷Helios¬WV÷helios¬AH÷0¬OB÷team¬~AA÷xSC3aoxm¬AD÷1435489200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷JK Poseidon¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬WM÷POS¬AE÷JK Poseidon¬WU÷jk-poseidon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬OA÷team¬WN÷RUM¬AF÷Rumori Calcio¬WV÷rumori-calcio¬AH÷2¬OB÷team¬~AA÷dGe60RMt¬AD÷1435489200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Lelle¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬WN÷FCM¬AF÷Moe¬WV÷moe¬AH÷0¬OB÷team¬WM÷LEL¬AE÷Lelle¬WU÷lelle¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬OA÷team¬~AA÷t4LdtOyP¬AD÷1435489200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Maardu United¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬WM÷MAR¬AE÷Maardu United¬WU÷maardu-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬OA÷team¬WN÷NAR¬AF÷Narva United¬WV÷narva-united¬AH÷3¬OB÷team¬~AA÷GIB7b5ig¬AD÷1435489200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Raasiku Valla¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬WM÷RAV¬AE÷Raasiku Valla¬WU÷raasiku-valla¬AS÷2¬AG÷1¬OA÷team¬WN÷TOR¬AF÷Torva¬WV÷torva¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬OB÷team¬~AA÷f79v57EP¬AD÷1435489200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Roosad P.¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬WM÷ROO¬AE÷Roosad P.¬WU÷roosad-p¬AS÷2¬AG÷0¬OA÷team¬WN÷BRO¬AF÷Bronx Wood¬WV÷bronx-wood¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬OB÷team¬~AA÷S0Hhs4MI¬AD÷1435489200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Soccernet¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬WM÷SOC¬AE÷Soccernet¬WU÷soccernet¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬OA÷team¬WN÷FCP¬AF÷Puhkus Mehhikos¬WV÷puhkus-mehhikos¬AH÷1¬OB÷team¬~AA÷pxSmrp7C¬AD÷1435489200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Tallinna Depoo¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬WN÷VAS¬AF÷Vastseliina Tannem¬WV÷vastseliina-tannem¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬OB÷team¬WM÷TAL¬AE÷Tallinna Depoo¬WU÷tallinna-depoo¬AS÷2¬AG÷2¬OA÷team¬~AA÷6oTqqQi6¬AD÷1435410000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Jogeva¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬WM÷JOG¬AE÷Jogeva¬WU÷jogeva¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷9¬OA÷team¬WN÷JAL¬AF÷JK Jalgpallihaigla¬WV÷jk-jalgpallihaigla¬AH÷1¬OB÷team¬~AA÷bLPyonNg¬AD÷1435402800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Tääksi¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬WM÷TAA¬AE÷Tääksi¬WU÷taaksi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷10¬OA÷team¬WN÷FCI¬AF÷IceBears¬WV÷icebears¬AH÷1¬OB÷team¬~AA÷MuWchUUJ¬AD÷1435402800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Turi¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬WM÷TUR¬AE÷Turi¬WU÷turi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬OA÷team¬WN÷IGI¬AF÷Igiliikur¬WV÷igiliikur¬AH÷1¬OB÷team¬~AA÷pOnFTphJ¬AD÷1435402800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Ulikool¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬WM÷ULI¬AE÷Ulikool¬WU÷ulikool¬AS÷2¬AG÷2¬OA÷team¬WN÷NOM¬AF÷Nomme Kalju III¬WV÷nomme-kalju¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬OB÷team¬~AA÷0WU1ilpQ¬AD÷1435402800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Vutiselts¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬WM÷VUT¬AE÷Vutiselts¬WU÷vutiselts¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬OA÷team¬WN÷VAL¬AF÷Valga Warrior¬WV÷valga-warrior¬AH÷0¬OB÷team¬~
1
1436088401
36
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ESTONIA: Cupa¬ZB÷73¬ZC÷WStWN8QC¬ZD÷p¬ZE÷lGsqIgBT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷73_jVtQk7gQ¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/estonia/cupa/¬ZX÷00Estonia.....007stonia00200108000Cupa........004......¬~AA÷CAl7V6N6¬AD÷1436094000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Retro¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬WM÷RET¬AE÷Retro¬WU÷retro¬OA÷team¬WN÷PEE¬AF÷Peedu¬WV÷peedu¬OB÷team¬~AA÷AuBBcP6a¬AD÷1436286600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Tallinn Forza¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬WM÷TAL¬AE÷Tallinn Forza¬WU÷tallinn-forza¬OA÷team¬WN÷SAU¬AF÷Saue Laagri¬WV÷saue-laagri¬OB÷team¬~AA÷pfLJvB0K¬AD÷1437926400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Maardu¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬WM÷EST¬AE÷Maardu¬WU÷maardu¬OA÷team¬WN÷FLO¬AF÷Flora III¬WV÷flora¬OB÷team¬~
1
1436088401
3
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa 2015/2016 din sectiunea Fotbal/Estonia. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa 2015/2016, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa 2015/2016 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa 2015/2016 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa 2015/2016 este real-time și se actualizează instant.