Fotbal »Estonia » Cupa » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ESTONIA: Cupa¬ZEE÷jVtQk7gQ¬ZB÷73¬ZY÷Estonia¬ZC÷QqXcTPEn¬ZD÷p¬ZE÷82suRFRj¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷73_jVtQk7gQ¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/estonia/cupa/¬ZX÷00Estonia.....007stonia0020000000125000Cupa........004......000¬~AA÷2i5mkU5D¬AD÷1471453200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Eston Villa¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬AV÷1471488392|¬BX÷-1¬WM÷EST¬AE÷Eston Villa¬WU÷eston-villa¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷FCT¬AF÷FC Tartu¬WV÷fc-tartu¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷5¬AU÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷tbEpJ8Kg¬AD÷1471449600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Levadia Tallinn III¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEV¬AE÷Levadia Tallinn III¬WU÷levadia-tallinn¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷KEI¬AF÷Keila JK¬WV÷keila-jk¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷AN9gY85J¬AD÷1470848400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Merkuur Tartu¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MER¬AE÷Merkuur Tartu¬WU÷merkuur-tartu¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷RUM¬AF÷Rumori Calcio¬WV÷rumori-calcio¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷QollwUBP¬AD÷1470844800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nomme Kalju III¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOM¬AE÷Nomme Kalju III¬WU÷nomme-kalju¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FLO¬AF÷Flora II¬WV÷flora-tallinn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷6ZdM19ti¬AD÷1470758400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parnu Linnameeskond¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Parnu Linnameeskond¬WU÷parnu-linnameeskond¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LEV¬AF÷Levadia¬WV÷levadia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷nkfFYmKt¬AD÷1470677400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷TransferWise¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FCT¬AE÷TransferWise¬WU÷transferwise¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷VII¬AF÷Viimsi MRJK¬WV÷viimsi-mrjk¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷OtA5EpZO¬AD÷1470585600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Viljandi¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIL¬AE÷Viljandi¬WU÷viljandi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷13¬WN÷LOO¬AF÷Loo JK¬WV÷loo-jk¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷pjB1FQJI¬AD÷1470326400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Kadakas¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAD¬AE÷Kadakas¬WU÷kadakas¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷5¬AT÷3¬WN÷VAS¬AF÷Vastseliina Tannem¬WV÷vastseliina-tannem¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬AN÷n¬~AA÷pEweKEZo¬AD÷1470245400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Terav Sats¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷JOG¬AF÷Jogeva¬WV÷jogeva¬AH÷0¬WM÷TER¬AE÷Terav Sats¬WU÷terav-sats¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬AN÷n¬~AA÷nFw67BLs¬AD÷1470243600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Legion¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TUR¬AF÷Turi¬WV÷ganvix-turi¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷LEG¬AE÷Legion¬WU÷legion¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷GG6cG64C¬AD÷1470240000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elva¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ELV¬AE÷Elva¬WU÷elva¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷TAL¬AF÷Tallinna Kalev¬WV÷tallinna-kalev¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷f1IlISZa¬AD÷1470240000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Kohtla-Jarve¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOO¬AE÷Kohtla-Jarve¬WU÷lootus¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WN÷TWI¬AF÷Twister Tallinn¬WV÷twister-tallinn¬AN÷n¬~AA÷nyFtKl5m¬AD÷1470240000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marjamaa¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷Marjamaa¬WU÷marjamaa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷KIV¬AF÷Kivioli Irbis¬WV÷kivioli-irbis¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷xQ7gHnk6¬AD÷1470240000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Raasiku Joker¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAA¬AE÷Raasiku Joker¬WU÷raasiku-joker¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷RAP¬AF÷Raplamaa¬WV÷raplamaa¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷GfVM3TK6¬AD÷1470240000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Viimsi MRJK 2¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VII¬AE÷Viimsi MRJK 2¬WU÷viimsi-mrjk¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷INF¬AF÷Infonet II¬WV÷infonet¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷4¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷QPCDQjSJ¬AD÷1470153600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kose¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷POS¬AF÷JK Poseidon¬WV÷jk-poseidon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷KOS¬AE÷Kose¬WU÷kose¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷x4WI4950¬AD÷1470153600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Paide Linnameeskond¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAI¬AE÷Paide Linnameeskond¬WU÷paide-linnameeskond¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NOM¬AF÷Nomme Utd¬WV÷nomme-utd¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4GBHPAsQ¬AD÷1470153600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saue Laagri¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAU¬AE÷Saue Laagri¬WU÷saue-jk-laagri¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷3¬WN÷FC¬AF÷Jogeva Wolves¬WV÷jogeva-wolves¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8pGxLUks¬AD÷1470153600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tammeka Tartu¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tammeka Tartu¬WU÷maag-tammeka¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷LAA¬AF÷Laanemaa Haapsalu¬WV÷laanemaa-haapsalu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1472005924
68
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ESTONIA: Cupa¬ZEE÷jVtQk7gQ¬ZB÷73¬ZY÷Estonia¬ZC÷QqXcTPEn¬ZD÷p¬ZE÷82suRFRj¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷73_jVtQk7gQ¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/estonia/cupa/¬ZX÷00Estonia.....007stonia0020000000125000Cupa........004......000¬~AA÷rXk5tobp¬AD÷1472050800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ulikool¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ULI¬AE÷Ulikool¬WU÷tartu-ulikool¬WN÷EMU¬AF÷EMU¬WV÷emu¬AN÷n¬~AA÷lUte385c¬AD÷1472569200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Tartu¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷INF¬AF÷Infonet¬WV÷infonet¬WM÷FCT¬AE÷FC Tartu¬WU÷fc-tartu¬AN÷n¬~AA÷6ouRSRTp¬AD÷1472742000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tulevik¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TUL¬AE÷Tulevik¬WU÷tulevik¬WN÷SIL¬AF÷Sillamae Kalev¬WV÷sillamae-kalev¬AN÷n¬~AA÷CrGQmT5A¬AD÷1472745600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saue Laagri¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAU¬AE÷Saue Laagri¬WU÷saue-jk-laagri¬WN÷INF¬AF÷Infonet II¬WV÷infonet¬AN÷n¬~AA÷Awri4lji¬AD÷1472979600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Terav Sats¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TER¬AE÷Terav Sats¬WU÷terav-sats¬WN÷MAR¬AF÷Marjamaa¬WV÷marjamaa¬AN÷n¬~AA÷dzf9u5Dj¬AD÷1472995800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rumori Calcio¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RUM¬AE÷Rumori Calcio¬WU÷rumori-calcio¬WN÷KAD¬AF÷Kadakas¬WV÷kadakas¬AN÷n¬~AA÷jZEUnmLG¬AD÷1473258600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kuressaare¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KUR¬AE÷Kuressaare¬WU÷kuressaare¬WN÷LEG¬AF÷Legion¬WV÷legion¬AN÷n¬~AA÷baEYo7zN¬AD÷1473258600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Narva United¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAR¬AE÷Narva United¬WU÷narva-united¬WN÷VII¬AF÷Viimsi MRJK¬WV÷viimsi-mrjk¬AN÷n¬~AA÷UJQLl9j4¬AD÷1473258600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tallinna Kalev¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAL¬AE÷Tallinna Kalev¬WU÷tallinna-kalev¬WN÷TAA¬AF÷Taaksi¬WV÷sk-taaksi¬AN÷n¬~AA÷xjDxoRkT¬AD÷1473588000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Molycorp Silmet¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOL¬AE÷Molycorp Silmet¬WU÷molycorp-silmet¬WN÷FLO¬AF÷Flora III¬WV÷flora¬AN÷n¬~AA÷4xgaX7LT¬AD÷1474380000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rakvere¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAK¬AE÷Rakvere¬WU÷rakvere¬WN÷PAI¬AF÷Paide Linnameeskond¬WV÷paide-linnameeskond¬AN÷n¬~AA÷65y02SK3¬AD÷1474387200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Levadia Tallinn III¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEV¬AE÷Levadia Tallinn III¬WU÷levadia-tallinn¬WN÷TAM¬AF÷Tammeka Tartu¬WV÷maag-tammeka¬AN÷n¬~AA÷Kx1Q0Tec¬AD÷1474387200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Narva¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KAL¬AF÷Kalju¬WV÷kalju¬WM÷NAR¬AE÷Narva¬WU÷narva¬AN÷n¬~AA÷GGMHkkyb¬AD÷1474466400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kohtla-Jarve¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOO¬AE÷Kohtla-Jarve¬WU÷lootus¬WN÷FLO¬AF÷Flora II¬WV÷flora-tallinn¬AN÷n¬~AA÷r3O9iB6o¬AD÷1474992000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Levadia¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEV¬AE÷Levadia¬WU÷levadia¬WN÷RAA¬AF÷Raasiku Joker¬WV÷raasiku-joker¬AN÷n¬~
1
1472005924
16
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa 2016/2017 din sectiunea Fotbal/Estonia. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa 2016/2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa 2016/2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.