Fotbal »Estonia » Cupa » 2015/2016

results
SA÷1¬~ZA÷ESTONIA: Cupa¬ZB÷73¬ZY÷Estonia¬ZC÷WStWN8QC¬ZD÷p¬ZE÷lGsqIgBT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷73_jVtQk7gQ¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/estonia/cupa/¬ZX÷00Estonia.....007stonia0020000000125000Cupa........004......000¬~AA÷YJmFNAK0¬AD÷1463835600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Flora¬ER÷Finala¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷FLO¬AE÷Flora¬WU÷flora¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷2¬AG÷3¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SIL¬AF÷Sillamae Kalev¬WV÷sillamae-kalev¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0QoMc3tE¬AD÷1462377600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sillamae Kalev¬ER÷Semifinale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SIL¬AE÷Sillamae Kalev¬WU÷sillamae-kalev¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷VII¬AF÷Viimsi MRJK¬WV÷viimsi-mrjk¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷O82wZJ3D¬AD÷1462291200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flora¬ER÷Semifinale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷FLO¬AE÷Flora¬WU÷flora¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷TAM¬AF÷Tammeka Tartu¬WV÷maag-tammeka¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷zDZJ5EsD¬AD÷1460563200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flora¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAN¬AF÷Santos Tartu¬WV÷santos-tartu¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷FLO¬AE÷Flora¬WU÷flora¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷hlpF6fS6¬AD÷1460563200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Viimsi MRJK¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VII¬AE÷Viimsi MRJK¬WU÷viimsi-mrjk¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷3¬WN÷TAL¬AF÷Tallinn Forza¬WV÷tallinn-forza¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷f3RB7zD0¬AD÷1460476800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tammeka Tartu¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tammeka Tartu¬WU÷maag-tammeka¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷TOR¬AF÷Torva¬WV÷torva-jk¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0tS78Gcf¬AD÷1460473200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sillamae Kalev¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SIL¬AE÷Sillamae Kalev¬WU÷sillamae-kalev¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷KAL¬AF÷Kalju¬WV÷kalju¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xhln0BKm¬AD÷1447174800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parnu Linnameeskond¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TAM¬AF÷Tammeka Tartu¬WV÷maag-tammeka¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷PAR¬AE÷Parnu Linnameeskond¬WU÷parnu-linnameeskond¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷hKCF5XdQ¬AD÷1446984000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Viimsi MRJK¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VII¬AE÷Viimsi MRJK¬WU÷viimsi-mrjk¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷VAS¬AF÷Vastseliina Tannem¬WV÷vastseliina-tannem¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Op8B6DsK¬AD÷1446372000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vutiselts¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VUT¬AE÷Vutiselts¬WU÷navi-vutiselts¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TOR¬AF÷Torva¬WV÷torva-jk¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷rkVOrAkD¬AD÷1446053400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nomme Utd¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOM¬AE÷Nomme Utd¬WU÷nomme-utd¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷Santos Tartu¬WV÷santos-tartu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fTbs1i5s¬AD÷1445947200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tulevik¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷TUL¬AE÷Tulevik¬WU÷tulevik¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAL¬AF÷Kalju¬WV÷kalju¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷pf977gSD¬AD÷1445445000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tallinn Forza¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WN÷VAA¬AF÷Vaatsa Vald¬WV÷vaatsa-vald¬AH÷2¬WM÷TAL¬AE÷Tallinn Forza¬WU÷tallinn-forza¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬AN÷n¬~
1
1464237381
102
fixtures
1
1464237381
0
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa 2015/2016 din sectiunea Fotbal/Estonia. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa 2015/2016, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa 2015/2016 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa 2015/2016 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa 2015/2016 este real-time și se actualizează instant.