Fotbal »Coreea de Sud » Cupa » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷COREEA DE SUD: Cupa¬ZEE÷v9CGIu4N¬ZB÷106¬ZY÷Coreea de Sud¬ZC÷ljCE2GoH¬ZD÷p¬ZE÷lb46mgb0¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷106_v9CGIu4N¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/coreea-de-sud/cupa/¬ZX÷00Coreea de Su013de Sud0060000000169000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Coreea de Sud¬~AA÷rwJST8rS¬AD÷1496743200¬ADE÷1496743200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jeju¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEJ¬AE÷Jeju¬WU÷jeju¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SUW¬AF÷Suwon¬WV÷suwon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷8EJZ3zM9¬AD÷1495017000¬ADE÷1495017000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bucheon¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUC¬AE÷Bucheon¬WU÷bucheon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷Sangju Sangmu¬WV÷sangju-sangmu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷QkUU4G63¬AD÷1495017000¬ADE÷1495017000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Seoul¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEO¬AE÷Seoul¬WU÷seoul¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BUS¬AF÷Busan¬WV÷busan¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷n5Iw3fyG¬AD÷1495015200¬ADE÷1495015200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Daejeon¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAE¬AE÷Daejeon¬WU÷daejeon¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷JEO¬AF÷Jeonnam¬WV÷jeonnam¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷EDo7oS5r¬AD÷1495015200¬ADE÷1495015200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gangwon¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAN¬AE÷Gangwon¬WU÷gangwon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEO¬AF÷Seongnam¬WV÷seongnam¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷EFQQ5dic¬AD÷1495015200¬ADE÷1495015200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gwangju¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ASA¬AF÷Asan Mugunghwa¬WV÷asan-mugunghwa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷GWA¬AE÷Gwangju¬WU÷gwangju¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷MLwurgaj¬AD÷1495015200¬ADE÷1495015200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gyeongnam¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GYE¬AE÷Gyeongnam¬WU÷gyeongnam¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ULS¬AF÷Ulsan Hyundai¬WV÷ulsan-hyundai¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷0CxqsDEd¬AD÷1495000800¬ADE÷1495000800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pocheon¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOK¬AF÷Mokpo City¬WV÷mokpo-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷POC¬AE÷Pocheon¬WU÷pocheon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷vFLXSzRB¬AD÷1492597800¬ADE÷1492597800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Busan¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUS¬AE÷Busan¬WU÷busan¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POH¬AF÷Pohang¬WV÷pohang¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WlMTTGB5¬AD÷1492597800¬ADE÷1492597800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Daejeon¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAE¬AE÷Daejeon¬WU÷daejeon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷YEU¬AF÷Yeungnam University¬WV÷yeungnam-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jV0fFHdC¬AD÷1492597800¬ADE÷1492597800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimhae¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimhae¬WU÷gimhae¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JEJ¬AF÷Jeju¬WV÷jeju¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hbNPUdda¬AD÷1492597800¬ADE÷1492597800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Incheon¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INC¬AE÷Incheon¬WU÷incheon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SUW¬AF÷Suwon¬WV÷suwon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Q9QiYV2i¬AD÷1492597800¬ADE÷1492597800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seoul¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEO¬AE÷Seoul¬WU÷seoul¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷ANY¬AF÷Anyang¬WV÷anyang¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷AZXKVxsg¬AD÷1492597800¬ADE÷1492597800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ulsan Hyundai¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHU¬AF÷Chuncheon¬WV÷chuncheon¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷ULS¬AE÷Ulsan Hyundai¬WU÷ulsan-hyundai¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬AN÷n¬~AA÷40PeXkIc¬AD÷1492596000¬ADE÷1492596000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ajou¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AJO¬AE÷Ajou¬WU÷ajou¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ASA¬AF÷Asan Mugunghwa¬WV÷asan-mugunghwa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷29UCXbCt¬AD÷1492596000¬ADE÷1492596000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Daegu¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAE¬AE÷Daegu¬WU÷daegu¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GYE¬AF÷Gyeongnam¬WV÷gyeongnam¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷Ora2DeRO¬AD÷1492596000¬ADE÷1492596000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gangneung¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAN¬AE÷Gangneung¬WU÷gangneung¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷Sangju Sangmu¬WV÷sangju-sangmu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷I5KySftI¬AD÷1492596000¬ADE÷1492596000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gangwon¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAN¬AE÷Gangwon¬WU÷gangwon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DAE¬AF÷Daejeon Korail¬WV÷daejeon-korail¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷C6xA9nQj¬AD÷1492596000¬ADE÷1492596000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Gwangju¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YON¬AF÷Yonsei¬WV÷yonsei¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷GWA¬AE÷Gwangju¬WU÷gwangju¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷ph0bEyCI¬AD÷1492596000¬ADE÷1492596000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jeonnam¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEO¬AE÷Jeonnam¬WU÷jeonnam¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷JEO¬AF÷Jeonju Citizen¬WV÷jeonju-citizen¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷00roxu4P¬AD÷1492596000¬ADE÷1492596000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seongnam¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEO¬AE÷Seongnam¬WU÷seongnam¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷CHE¬AF÷Cheongju City¬WV÷cheongju-city¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷b3Y5ASAp¬AD÷1492581600¬ADE÷1492581600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Jeonbuk¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEO¬AE÷Jeonbuk¬WU÷jeonbuk¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BUC¬AF÷Bucheon¬WV÷bucheon¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷MyK0W9X3¬AD÷1492581600¬ADE÷1492581600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pocheon¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POC¬AE÷Pocheon¬WU÷pocheon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷GYE¬AF÷Gyeongju KHNP¬WV÷gyeongju-khnp¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷dWTGWIRn¬AD÷1492578300¬ADE÷1492578300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mokpo City¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOK¬AE÷Mokpo City¬WU÷mokpo-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷YAN¬AF÷Yangpyeong¬WV÷yangpyeong¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷AF5N93z6¬AD÷1490785200¬ADE÷1490785200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anyang¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANY¬AE÷Anyang¬WU÷anyang¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HON¬AF÷Honam University¬WV÷honam-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rgZQAqLa¬AD÷1490783400¬ADE÷1490783400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bucheon¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUC¬AE÷Bucheon¬WU÷bucheon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷INC¬AF÷Incheon University¬WV÷incheon-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷nwfNzXvM¬AD÷1490783400¬ADE÷1490783400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hwaseong¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GYE¬AF÷Gyeongnam¬WV÷gyeongnam¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷HWA¬AE÷Hwaseong¬WU÷hwaseong¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷dxXEDoys¬AD÷1490781600¬ADE÷1490781600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Asan Mugunghwa¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASA¬AE÷Asan Mugunghwa¬WU÷asan-mugunghwa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷HAN¬AF÷Hanyang University¬WV÷hanyang-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷dCqcUUHk¬AD÷1490781600¬ADE÷1490781600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Busan Kyotong¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIM¬AF÷Gimhae¬WV÷gimhae¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷BUS¬AE÷Busan Kyotong¬WU÷busan-kyotong¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷jefnIRSP¬AD÷1490781600¬ADE÷1490781600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheonan City¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheonan City¬WU÷cheonan-city¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DAE¬AF÷Daejeon¬WV÷daejeon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷C6nBwZf3¬AD÷1490781600¬ADE÷1490781600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Gangneung¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAN¬AE÷Gangneung¬WU÷gangneung¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ANS¬AF÷Ansan Greeners¬WV÷ansan-greeners¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷dxBqb6yf¬AD÷1490781600¬ADE÷1490781600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Paju Citizen¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHE¬AF÷Cheongju City¬WV÷cheongju-city¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷PAJ¬AE÷Paju Citizen¬WU÷paju-citizen¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷42zNBP5g¬AD÷1490781600¬ADE÷1490781600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Seongnam¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEO¬AE÷Seongnam¬WU÷seongnam¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SUW¬AF÷Suwon City¬WV÷suwon-city¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ILpgVA2q¬AD÷1490774400¬ADE÷1490774400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Busan¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUS¬AE÷Busan¬WU÷busan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷GIM¬AF÷Gimpo C.¬WV÷gimpo-citizen¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QThRZjfS¬AD÷1490770800¬ADE÷1490770800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Daejeon Korail¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAE¬AE÷Daejeon Korail¬WU÷daejeon-korail¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷YAN¬AF÷Yangju Citizen¬WV÷yangju-citizen¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷AuyJC5jm¬AD÷1490770800¬ADE÷1490770800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gyeongju KHNP¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GYE¬AE÷Gyeongju KHNP¬WU÷gyeongju-khnp¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷SUN¬AF÷Sunmoon Uni.¬WV÷sunmoon-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YFm7vFuc¬AD÷1490770800¬ADE÷1490770800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yonsei¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YON¬AE÷Yonsei¬WU÷yonsei¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷YON¬AF÷Yong In¬WV÷yong-in¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷C4erJ7DJ¬AD÷1490767200¬ADE÷1490767200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Chuncheon¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHU¬AE÷Chuncheon¬WU÷chuncheon¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KOR¬AF÷Korea University¬WV÷korea-university¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4E4IyDPF¬AD÷1490767200¬ADE÷1490767200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jeonju Citizen¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEO¬AE÷Jeonju Citizen¬WU÷jeonju-citizen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷GYE¬AF÷Gyeonggi Central¬WV÷gyeonggi-central¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷Ol20fOzJ¬AD÷1490767200¬ADE÷1490767200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pocheon¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POC¬AE÷Pocheon¬WU÷pocheon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SEO¬AF÷Seoul E.¬WV÷seoul-e-land¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pb3de4LC¬AD÷1490767200¬ADE÷1490767200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yangpyeong¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHE¬AF÷Cheongju Jikji¬WV÷cheongju-jikji¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷YAN¬AE÷Yangpyeong¬WU÷yangpyeong¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷jaAmcQj0¬AD÷1490763600¬ADE÷1490763600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Mokpo City¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOK¬AE÷Mokpo City¬WU÷mokpo-city¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHA¬AF÷Changwon¬WV÷changwon¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷2ZDidp66¬AD÷1490763600¬ADE÷1490763600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Yeungnam University¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEU¬AE÷Yeungnam University¬WU÷yeungnam-university¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HON¬AF÷Hongik¬WV÷hongik¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6ToFxgA9¬AD÷1490760000¬ADE÷1490760000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gyeongju Citizen¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GYE¬AE÷Gyeongju Citizen¬WU÷gyeongju-citizen¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷AJO¬AF÷Ajou¬WV÷ajou¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~
1
1498380554
78
fixtures
SA÷1¬~ZA÷COREEA DE SUD: Cupa¬ZEE÷v9CGIu4N¬ZB÷106¬ZY÷Coreea de Sud¬ZC÷ljCE2GoH¬ZD÷p¬ZE÷lb46mgb0¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷106_v9CGIu4N¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/coreea-de-sud/cupa/¬ZX÷00Coreea de Su013de Sud0060000000169000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Coreea de Sud¬~AA÷8SbW3LO5¬AD÷1502272800¬ADE÷1502272800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jeonnam¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEO¬AE÷Jeonnam¬WU÷jeonnam¬WN÷BUS¬AF÷Busan¬WV÷busan¬AN÷n¬~AA÷nPIFno8f¬AD÷1502272800¬ADE÷1502272800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Suwon¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUW¬AE÷Suwon¬WU÷suwon¬WN÷GWA¬AF÷Gwangju¬WV÷gwangju¬AN÷n¬~AA÷4fhu2agI¬AD÷1502274600¬ADE÷1502274600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ulsan Hyundai¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ULS¬AE÷Ulsan Hyundai¬WU÷ulsan-hyundai¬WN÷SAN¬AF÷Sangju Sangmu¬WV÷sangju-sangmu¬AN÷n¬~AA÷nJcz3uvC¬AD÷1502276400¬ADE÷1502276400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seongnam¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEO¬AE÷Seongnam¬WU÷seongnam¬WN÷MOK¬AF÷Mokpo City¬WV÷mokpo-city¬AN÷n¬~
1
1498380554
4
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa 2017 din sectiunea Fotbal/Coreea de Sud. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa 2017, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa 2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa 2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa 2017 este real-time și se actualizează instant.