Fotbal »Congo DR » Super League » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷CONGO DR: Super League¬ZEE÷2qYslbGL¬ZB÷55¬ZY÷Congo DR¬ZC÷hQwiO5vT¬ZD÷s¬ZE÷YJN3R7zi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷55_2qYslbGL¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/congo-dr/super-league/¬ZX÷00Congo DR 008ngo DR0000000000153000Super League012League000¬ZCC÷0¬~AA÷G02NlGZj¬AD÷1481110200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Don Bosco¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Don Bosco¬WU÷don-bosco¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷ASN¬AF÷AS New Soger¬WV÷new-soger¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷hKdpBtQt¬AD÷1481034600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mazembe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAZ¬AE÷Mazembe¬WU÷mazembe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷OCE¬AF÷Ocean Pacifique¬WV÷ocean-pacifique¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷MsuY0H8P¬AD÷1480861800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AS Vita Club¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASV¬AE÷AS Vita Club¬WU÷as-vita-club¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷REN¬AF÷Renaissance Aiglons¬WV÷renaissance-aiglons¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷2cbJkdKp¬AD÷1480861800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ndombe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NDO¬AE÷Ndombe¬WU÷ndombe¬AG÷1¬WN÷ETA¬AF÷MK Etancheite¬WV÷fc-mk-etancheite¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷A1zj7OkI¬AD÷1480858200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ocean Pacifique¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OCE¬AE÷Ocean Pacifique¬WU÷ocean-pacifique¬AG÷2¬WN÷SAN¬AF÷Sanga Balende¬WV÷sanga-balende¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷rsJ5xSpj¬AD÷1480854600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dauphins Noirs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAU¬AE÷Dauphins Noirs¬WU÷dauphins-noirs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷NKO¬AF÷Nkoyi Bilombe¬WV÷nkoyi-bilombe¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷MXH9yn0d¬AD÷1480854600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Muungano¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷VIR¬AF÷Virunga¬WV÷virunga¬AH÷0¬WM÷MUU¬AE÷Muungano¬WU÷muungano¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷WAyn84zC¬AD÷1480851000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Simba¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FC¬AE÷Simba¬WU÷simba¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷LUB¬AF÷Lubumbashi Sport¬WV÷lubumbashi-sport¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷jaKl9pL5¬AD÷1480771800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dragons¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DRA¬AE÷Dragons¬WU÷as-dragons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷RCK¬AF÷RCK¬WV÷rck¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷4rIxCnym¬AD÷1480764600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Groupe Bazano¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRO¬AE÷Groupe Bazano¬WU÷groupe-bazano¬AG÷0¬WN÷BOS¬AF÷Don Bosco¬WV÷don-bosco¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷IoMtB6jg¬AD÷1480764600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rojolu¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SHA¬AF÷Shark XI¬WV÷shark-xi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬WM÷ROJ¬AE÷Rojolu¬WU÷rojolu¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷MJSXCSLt¬AD÷1480685400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dibumba¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AC¬AE÷Dibumba¬WU÷dibumba¬AG÷0¬WN÷MAZ¬AF÷Mazembe¬WV÷mazembe¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷OjRadyHt¬AD÷1480516200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Motema Pembe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOT¬AE÷Motema Pembe¬WU÷motema-pembe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷ROJ¬AF÷Rojolu¬WV÷rojolu¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷lbCPjXpI¬AD÷1480516200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ndombe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NDO¬AE÷Ndombe¬WU÷ndombe¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬WN÷VET¬AF÷Veti¬WV÷veti¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬AN÷n¬~
1
1481248173
169
fixtures
SA÷1¬~ZA÷CONGO DR: Super League¬ZEE÷2qYslbGL¬ZB÷55¬ZY÷Congo DR¬ZC÷hQwiO5vT¬ZD÷s¬ZE÷YJN3R7zi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷55_2qYslbGL¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/congo-dr/super-league/¬ZX÷00Congo DR 008ngo DR0000000000153000Super League012League000¬ZCC÷0¬~AA÷6kVFf6N9¬AD÷1481196600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lubumbashi Sport¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUB¬AE÷Lubumbashi Sport¬WU÷lubumbashi-sport¬WN÷GRO¬AF÷Groupe Bazano¬WV÷groupe-bazano¬AN÷n¬~AA÷lEKKgQxG¬AD÷1481203800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sanga Balende¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷AC¬AF÷Dibumba¬WV÷dibumba¬WM÷SAN¬AE÷Sanga Balende¬WU÷sanga-balende¬AN÷n¬~AA÷0lOOhphM¬AD÷1481203800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Eloi Lupopo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ELO¬AE÷St Eloi Lupopo¬WU÷st-eloi-lupopo¬WN÷OCE¬AF÷Ocean Pacifique¬WV÷ocean-pacifique¬AN÷n¬~AA÷KYS3c8wi¬AD÷1481283000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷RCK¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RCK¬AE÷RCK¬WU÷rck¬WN÷ROJ¬AF÷Rojolu¬WV÷rojolu¬AN÷n¬~AA÷bPR7dShc¬AD÷1481290200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mazembe¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷FC¬AF÷Simba¬WV÷simba¬WM÷MAZ¬AE÷Mazembe¬WU÷mazembe¬AN÷n¬~AA÷SbWBen83¬AD÷1481290200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MK Etancheite¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ETA¬AE÷MK Etancheite¬WU÷fc-mk-etancheite¬WN÷DRA¬AF÷Dragons¬WV÷as-dragons¬AN÷n¬~AA÷fBNSi47S¬AD÷1481376600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rojolu¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROJ¬AE÷Rojolu¬WU÷rojolu¬WN÷ETA¬AF÷MK Etancheite¬WV÷fc-mk-etancheite¬AN÷n¬~AA÷dK9fmOFq¬AD÷1481455800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nika¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIK¬AE÷Nika¬WU÷as-nika¬WN÷CAP¬AF÷Capaco¬WV÷capaco¬AN÷n¬~AA÷6kioAoNd¬AD÷1481463000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bukavu¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUK¬AE÷Bukavu¬WU÷bukavu¬WN÷MUU¬AF÷Muungano¬WV÷muungano¬AN÷n¬~AA÷2Hpf8Pi9¬AD÷1481463000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nkoyi Bilombe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NKO¬AE÷Nkoyi Bilombe¬WU÷nkoyi-bilombe¬WN÷MAK¬AF÷Makiso¬WV÷makiso¬AN÷n¬~AA÷hn33o2pd¬AD÷1481463000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Renaissance Aiglons¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REN¬AE÷Renaissance Aiglons¬WU÷renaissance-aiglons¬WN÷MOT¬AF÷Motema Pembe¬WV÷motema-pembe¬AN÷n¬~AA÷Ee4anrVk¬AD÷1481463000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Veti¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VET¬AE÷Veti¬WU÷veti¬WN÷ASV¬AF÷AS Vita Club¬WV÷as-vita-club¬AN÷n¬~AA÷Khek95x3¬AD÷1481463000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Virunga¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIR¬AE÷Virunga¬WU÷virunga¬WN÷DAU¬AF÷Dauphins Noirs¬WV÷dauphins-noirs¬AN÷n¬~AA÷t8qb7q7F¬AD÷1481549400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mazembe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAZ¬AE÷Mazembe¬WU÷mazembe¬WN÷SAN¬AF÷Sanga Balende¬WV÷sanga-balende¬AN÷n¬~AA÷zqb163ML¬AD÷1481628600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AS New Soger¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASN¬AE÷AS New Soger¬WU÷new-soger¬WN÷LUB¬AF÷Lubumbashi Sport¬WV÷lubumbashi-sport¬AN÷n¬~AA÷EZd55NyS¬AD÷1481635800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dibumba¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AC¬AE÷Dibumba¬WU÷dibumba¬WN÷ELO¬AF÷St Eloi Lupopo¬WV÷st-eloi-lupopo¬AN÷n¬~~
1
1481248173
62
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Super League 2016/2017 din sectiunea Fotbal/Congo DR. FlashScore.ro oferă livescore din Super League 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente Super League 2016/2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Super League 2016/2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Super League 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.