Fotbal »Chile » Cupa » 2015/2016

results
1
1436290347
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷CHILE: Cupa¬ZB÷51¬ZC÷QTpabgkc¬ZD÷p¬ZE÷lO5aVRON¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷51_nHerfQdO¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/chile/cupa/¬ZX÷00Chile.......005......00300108000Cupa........004......¬~AA÷Gb5hZa4H¬AD÷1436380200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Cobresal¬ER÷Runda 1¬AX÷0¬WM÷COB¬AE÷Cobresal¬WU÷cobresal¬OA÷team¬WN÷SER¬AF÷La Serena¬WV÷la-serena¬OB÷team¬AN÷y¬~AA÷OUBAOrja¬AD÷1436382000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Cobreloa¬ER÷Runda 1¬AX÷0¬WN÷ARI¬AF÷Arica¬WV÷arica¬OB÷team¬WM÷COB¬AE÷Cobreloa¬WU÷cobreloa¬OA÷team¬AN÷y¬~AA÷fk4dYJJN¬AD÷1436382000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Coquimbo¬ER÷Runda 1¬AX÷0¬WM÷COQ¬AE÷Coquimbo¬WU÷coquimbo¬OA÷team¬WN÷COP¬AF÷Copiapo¬WV÷copiapo¬OB÷team¬AN÷y¬~AA÷WStKESNQ¬AD÷1436382000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷S. Morning¬ER÷Runda 1¬AX÷0¬WN÷PAL¬AF÷Palestino¬WV÷palestino¬OB÷team¬WM÷MOR¬AE÷S. Morning¬WU÷s-morning¬OA÷team¬AN÷y¬~AA÷vamx4B98¬AD÷1436387400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Barnechea¬ER÷Runda 1¬AX÷0¬WM÷BAR¬AE÷Barnechea¬WU÷barnechea¬OA÷team¬WN÷CAT¬AF÷U. Catolica¬WV÷u-catolica¬OB÷team¬AN÷y¬~AA÷GK00Ht1M¬AD÷1436389200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Deportes Temuco¬ER÷Runda 1¬AX÷0¬WM÷TOL¬AE÷Deportes Temuco¬WU÷deportes-temuco¬OA÷team¬WN÷CON¬AF÷U. De Concepcion¬WV÷u-de-concepcion¬OB÷team¬AN÷y¬~AA÷YyToAnWs¬AD÷1436391000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷San Felipe¬ER÷Runda 1¬AX÷0¬WM÷FEL¬AE÷San Felipe¬WU÷san-felipe¬OA÷team¬WN÷ESP¬AF÷U. Espanola¬WV÷u-espanola¬OB÷team¬~AA÷As04G0GS¬AD÷1436392800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Iberia¬ER÷Runda 1¬AX÷0¬WM÷IBE¬AE÷Iberia¬WU÷iberia¬OA÷team¬WN÷PUE¬AF÷D. Puerto Montt¬WV÷d-puerto-montt¬OB÷team¬AN÷y¬~AA÷6ksI43HG¬AD÷1436392800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Nublense¬ER÷Runda 1¬AX÷0¬WN÷CON¬AF÷Dep. Concepcion¬WV÷dep-concepcion¬OB÷team¬WM÷NUB¬AE÷Nublense¬WU÷nublense¬OA÷team¬AN÷y¬~AA÷z7pCSlm2¬AD÷1436392800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷S. Wanderers¬ER÷Runda 1¬AX÷0¬WM÷WAN¬AE÷S. Wanderers¬WU÷s-wanderers¬OA÷team¬WN÷LUI¬AF÷San Luis¬WV÷san-luis¬OB÷team¬AN÷y¬~AA÷dGo8TUXe¬AD÷1436392800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷U. Calera¬ER÷Runda 1¬AX÷0¬WN÷EVE¬AF÷Everton¬WV÷everton¬OB÷team¬WM÷CAL¬AE÷U. Calera¬WU÷u-calera¬OA÷team¬AN÷y¬~AA÷OQyN3NWM¬AD÷1436396400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Huachipato¬ER÷Runda 1¬AX÷0¬WM÷HUA¬AE÷Huachipato¬WU÷huachipato¬OA÷team¬WN÷COL¬AF÷Colo Colo¬WV÷colo-colo¬OB÷team¬~AA÷2LAEN255¬AD÷1436400000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Deportes Iquique¬ER÷Runda 1¬AX÷0¬WM÷DEP¬AE÷Deportes Iquique¬WU÷deportes-iquique¬OA÷team¬WN÷ANT¬AF÷Antofagasta¬WV÷antofagasta¬OB÷team¬~AA÷MLwR6Ytm¬AD÷1436473800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Rangers¬ER÷Runda 1¬AX÷0¬WM÷RAN¬AE÷Rangers¬WU÷rangers¬OA÷team¬WN÷HIG¬AF÷O'Higgins¬WV÷o-higgins¬OB÷team¬~AA÷Iknt3VOE¬AD÷1436479200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷A. Italiano¬ER÷Runda 1¬AX÷0¬WM÷ITA¬AE÷A. Italiano¬WU÷a-italiano¬OA÷team¬WN÷MAG¬AF÷Magallanes¬WV÷magallanes¬OB÷team¬~AA÷vcYV5hdg¬AD÷1436482800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷U. De Chile¬ER÷Runda 1¬AX÷0¬WM÷CHI¬AE÷U. De Chile¬WU÷u-de-chile¬OA÷team¬WN÷CUR¬AF÷Curico Unido¬WV÷curico-unido¬OB÷team¬~
1
1436290347
96
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa 2015/2016 din sectiunea Fotbal/Chile. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa 2015/2016, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa 2015/2016 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa 2015/2016 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa 2015/2016 este real-time și se actualizează instant.