Fotbal »Bulgaria » Cupa » 2015/2016

results
PW÷1¬SA÷1¬~ZA÷BULGARIA: Cupa¬ZB÷41¬ZY÷Bulgaria¬ZC÷pG8TOr98¬ZD÷p¬ZE÷YRwaLdUT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷41_xWXDs8Sn¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/bulgaria/cupa/¬ZX÷00Bulgaria....008lgaria00700000125000Cupa........004......¬~AA÷W8EnGemk¬AD÷1449759600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSKA Sofia¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CSK¬AE÷CSKA Sofia¬WU÷cska-sofia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬OA÷team¬WN÷SOZ¬AF÷Sozopol¬WV÷sozopol¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷x8dEY33G¬AD÷1449675000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Beroe¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BER¬AE÷Beroe¬WU÷beroe¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷CHE¬AF÷Cherno More¬WV÷cherno-more¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷AaDjFF2e¬AD÷1449658800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Gorna¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MON¬AF÷Montana¬WV÷montana¬AS÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬WM÷GOR¬AE÷Gorna¬WU÷gorna¬AS÷2¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷lpPsHyYr¬AD÷1449588600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Litex Lovech¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷LIT¬AE÷Litex Lovech¬WU÷litex-lovech¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷LEV¬AF÷Levski¬WV÷levski¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷dle79pjn¬AD÷1446129000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beroe¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BER¬AE÷Beroe¬WU÷beroe¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬OA÷team¬WN÷BAN¬AF÷Bansko¬WV÷bansko¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷I3qG7OKb¬AD÷1446118200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gorna¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOR¬AE÷Gorna¬WU÷gorna¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷LUD¬AF÷Ludogorets¬WV÷ludogorets¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷QTnO52kB¬AD÷1446046200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Lok. Plovdiv¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PLO¬AE÷Lok. Plovdiv¬WU÷lok-plovdiv¬AS÷2¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷MON¬AF÷Montana¬WV÷montana¬AS÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷MetX3tKN¬AD÷1446031800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nesebar¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NES¬AE÷Nesebar¬WU÷nesebar¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷LEV¬AF÷Levski¬WV÷levski¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷nwlK6rz5¬AD÷1445956200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Litex Lovech¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIT¬AE÷Litex Lovech¬WU÷litex-lovech¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬OA÷team¬WN÷DUN¬AF÷Dunav Ruse¬WV÷dunav-ruse¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷8hxT4M4H¬AD÷1445950800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sozopol¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOZ¬AE÷Sozopol¬WU÷sozopol¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷BOT¬AF÷Botev Plovdiv¬WV÷botev-plovdiv¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷vDpC845h¬AD÷1445945400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spartak Pleven¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPA¬AE÷Spartak Pleven¬WU÷spartak-pleven¬AS÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷CSK¬AF÷CSKA Sofia¬WV÷cska-sofia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷pEi3AQzt¬AD÷1445945400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vihar Stroevo¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIH¬AE÷Vihar Stroevo¬WU÷vihar-stroevo¬AS÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷CHE¬AF÷Cherno More¬WV÷cherno-more¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷vNkSuTI0¬AD÷1443109500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Pomorie¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POM¬AE÷Pomorie¬WU÷pomorie¬AS÷2¬AZ÷0¬AJ÷2¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷LEV¬AF÷Levski¬WV÷levski¬AS÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷QJoOt93f¬AD÷1443023100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSKA Sofia¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CSK¬AE÷CSKA Sofia¬WU÷cska-sofia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬OA÷team¬WN÷NAF¬AF÷Neftochimic Burgas¬WV÷neftochimic-burgas¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷h6mGrVYs¬AD÷1443016800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oboriste¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OBO¬AE÷Oboriste¬WU÷oboriste¬AS÷2¬AG÷0¬OA÷team¬WN÷PLO¬AF÷Lok. Plovdiv¬WV÷lok-plovdiv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷rc9no3wq¬AD÷1443013200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Etar¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ETA¬AE÷Etar¬WU÷etar¬AS÷2¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷SOZ¬AF÷Sozopol¬WV÷sozopol¬AS÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷UDVmkXeE¬AD÷1443013200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gotse Delchev¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOT¬AE÷Gotse Delchev¬WU÷gotse-delchev¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷MON¬AF÷Montana¬WV÷montana¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷GARqjDt8¬AD÷1443013200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lokomotiv Mezdra 1929¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SKO¬AE÷Lokomotiv Mezdra 1929¬WU÷lokomotiv-mezdra-1929¬AS÷2¬AG÷0¬OA÷team¬WN÷LUD¬AF÷Ludogorets¬WV÷ludogorets¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷Yo2ar1N1¬AD÷1443013200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nesebar¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NES¬AE÷Nesebar¬WU÷nesebar¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬OA÷team¬WN÷PIR¬AF÷Pirin Blagoevgrad¬WV÷pirin-blagoevgrad¬AH÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷4Cceqs8e¬AD÷1443013200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Razlog¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAZ¬AE÷Razlog¬WU÷razlog¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷CHE¬AF÷Cherno More¬WV÷cherno-more¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷4¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷WdnKskll¬AD÷1443013200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Septemvri¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEP¬AE÷Septemvri¬WU÷septemvri¬AS÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷BOT¬AF÷Botev Plovdiv¬WV÷botev-plovdiv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷OzViliBK¬AD÷1443013200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spartak Pleven¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPA¬AE÷Spartak Pleven¬WU÷spartak-pleven¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷SLA¬AF÷Slavia Sofia¬WV÷slavia-sofia¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷Cx13sLx8¬AD÷1443013200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Svetkavitsa¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SVE¬AE÷Svetkavitsa¬WU÷svetkavitsa¬AS÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷BER¬AF÷Beroe¬WV÷beroe¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷QLbipNhk¬AD÷1443013200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Vereya¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VER¬AE÷Vereya¬WU÷vereya¬AS÷2¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷BAN¬AF÷Bansko¬WV÷bansko¬AS÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷2RTemBQQ¬AD÷1443013200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Vihar Stroevo¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIH¬AE÷Vihar Stroevo¬WU÷vihar-stroevo¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷DOB¬AF÷Dobrudzha¬WV÷dobrudzha¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~
1
1455157137
28
fixtures
1
1455157137
0
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa 2015/2016 din sectiunea Fotbal/Bulgaria. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa 2015/2016, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa 2015/2016 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa 2015/2016 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa 2015/2016 este real-time și se actualizează instant.