Fotbal »Argentina » Primera División » 2016/2017

Primera División
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Primera División¬ZEE÷naYhNOaA¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷xKb6ydSi¬ZD÷p¬ZE÷hzPBPy31¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_naYhNOaA¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/primera-division/¬ZX÷00Argentina 009entina0000000000169000Primera Divi016visión000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷nw02tJE1¬AD÷1498605300¬ADE÷1498605300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Independiente¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAN¬AF÷Lanus¬WV÷lanus¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬WU÷independiente¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zuAptAKI¬AD÷1498605300¬ADE÷1498605300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬WU÷talleres-cordoba¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬WV÷san-lorenzo¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Iy1i3tME¬AD÷1498597200¬ADE÷1498597200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Estudiantes¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷QUI¬AF÷Quilmes¬WV÷quilmes¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬WU÷estudiantes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vo2m4M68¬AD÷1498597200¬ADE÷1498597200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬WU÷newells-old-boys¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬WV÷godoy-cruz¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jB6grupk¬AD÷1498518900¬ADE÷1498518900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aldosivi¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬WU÷aldosivi¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷OLI¬AF÷Olimpo¬WV÷olimpo¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QTb6uwU7¬AD÷1498518900¬ADE÷1498518900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huracan¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬WU÷huracan¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BEL¬AF÷Belgrano¬WV÷ca-belgrano¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pjHXrCz0¬AD÷1498518900¬ADE÷1498518900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬WU÷velez-sarsfield¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TEM¬AF÷Temperley¬WV÷temperley¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bZELoEjs¬AD÷1498510800¬ADE÷1498510800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬WU÷arsenal-sarandi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷TIG¬AF÷Tigre¬WV÷tigre¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6aITqhLg¬AD÷1498510800¬ADE÷1498510800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Patronato¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬WU÷patronato¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬WV÷atletico-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lKiX3DCP¬AD÷1498431600¬ADE÷1498431600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colon¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colon¬WU÷colon¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬WV÷river-plate¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nFDluUZO¬AD÷1498428600¬ADE÷1498428600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Banfield¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬WU÷banfield¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RAC¬AF÷Racing Club¬WV÷racing-club¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CxJPpY5m¬AD÷1498420800¬ADE÷1498420800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atl. Rafaela¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAF¬AE÷Atl. Rafaela¬WU÷atl-rafaela¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Junin¬WV÷sarmiento-junin¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4EAcsaae¬AD÷1498418100¬ADE÷1498418100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Juniors¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬WU÷boca-juniors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷UNI¬AF÷Union Santa Fe¬WV÷union-santa-fe¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tIAtsj5C¬AD÷1498341600¬ADE÷1498341600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin S.J.¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin S.J.¬WU÷san-martin-s-j¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬WV÷rosario¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1500735298
450
fixtures
1
1500735298
0
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Primera División 2016/2017 din sectiunea Fotbal/Argentina. FlashScore.ro oferă livescore din Primera División 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente Primera División 2016/2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Primera División 2016/2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Primera División 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.