Fotbal »Anglia » FA Cup » 2016/2017

Loading ...
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ANGLIA: FA Cup¬ZEE÷lYQtaqPQ¬ZB÷198¬ZY÷Anglia¬ZC÷80Ujbl7d¬ZD÷p¬ZE÷8xScsPC7¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_lYQtaqPQ¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/anglia/fa-cup/¬ZX÷00Anglia 006Anglia0150000000153000FA Cup 006FA Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷8nuM5b17¬AD÷1481658300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fleetwood¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLE¬AE÷Fleetwood¬WU÷fleetwood¬WN÷SHR¬AF÷Shrewsbury¬WV÷shrewsbury¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 0-0.¬AN÷n¬~AA÷S4Z6EpJR¬AD÷1481658300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Halifax¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAL¬AE÷Halifax¬WU÷halifax¬WN÷EAS¬AF÷Eastleigh¬WV÷eastleigh¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 3-3.¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷EqS7T1gE¬AD÷1481658300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milton Keynes¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIL¬AE÷Milton Keynes¬WU÷milton-keynes¬WN÷CHA¬AF÷Charlton¬WV÷charlton¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 0-0.¬AN÷n¬~AA÷r9ec2VgM¬AD÷1481658300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oxford Utd¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OXF¬AE÷Oxford Utd¬WU÷oxford-utd¬WN÷MAC¬AF÷Macclesfield¬WV÷macclesfield¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 0-0.¬AN÷n¬~AA÷WQe57R2t¬AD÷1481658300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stourbridge¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬AO÷1480892409¬BX÷-1¬WM÷STO¬AE÷Stourbridge¬WU÷stourbridge¬WN÷NOR¬AF÷Northampton¬WV÷northampton¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷UDLY94Rr¬AD÷1482263100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peterborough¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PET¬AE÷Peterborough¬WU÷peterborough¬WN÷NOT¬AF÷Notts County¬WV÷notts-county¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 2-2.¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷nwvQ4IGD¬AD÷1482349500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newport¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newport¬WU÷newport¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth¬WV÷plymouth¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 0-0.¬AN÷n¬~AA÷fRuIbwTk¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Accrington¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ACC¬AE÷Accrington¬WU÷accrington¬WN÷LUT¬AF÷Luton¬WV÷luton¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷KpNHuPMA¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barrow¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale¬WV÷rochdale¬WM÷BAR¬AE÷Barrow¬WU÷barrow¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷CvnegriA¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Birmingham¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BIR¬AE÷Birmingham¬WU÷birmingham¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle¬WV÷newcastle¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷vRmme4Mc¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blackpool¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLA¬AE÷Blackpool¬WU÷blackpool¬WN÷BAR¬AF÷Barnsley¬WV÷barnsley¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷dj0s5ujM¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bolton¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOL¬AE÷Bolton¬WU÷bolton¬WN÷CRY¬AF÷Crystal Palace¬WV÷crystal-palace¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷617U7s63¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cambridge Utd¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAM¬AE÷Cambridge Utd¬WU÷cambridge-utd¬WN÷LEE¬AF÷Leeds¬WV÷leeds¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷04KrpvEd¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cardiff¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff¬WU÷cardiff¬WN÷FUL¬AF÷Fulham¬WV÷fulham¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷2Tv8jtyT¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everton¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EVE¬AE÷Everton¬WU÷everton¬WN÷LEI¬AF÷Leicester¬WV÷leicester¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷lQdZ61L9¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huddersfield¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUD¬AE÷Huddersfield¬WU÷huddersfield¬WN÷POR¬AF÷Port Vale¬WV÷port-vale¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷GCGQw3iN¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hull¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUL¬AE÷Hull¬WU÷hull¬WN÷SWA¬AF÷Swansea¬WV÷swansea¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷QNNDt574¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ipswich¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IPS¬AE÷Ipswich¬WU÷ipswich¬WN÷LIN¬AF÷Lincoln City¬WV÷lincoln-city¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷YmRLvqxH¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manchester Utd¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAU¬AE÷Manchester Utd¬WU÷manchester-utd¬WN÷REA¬AF÷Reading¬WV÷reading¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷UFt0h26G¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Middlesbrough¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MID¬AE÷Middlesbrough¬WU÷middlesbrough¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Wed¬WV÷sheffield-wed¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷Qo60X0Uj¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Millwall¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIL¬AE÷Millwall¬WU÷millwall¬WN÷BOU¬AF÷Bournemouth¬WV÷bournemouth¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷zsao4a5S¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Norwich¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Norwich¬WU÷norwich¬WN÷SOU¬AF÷Southampton¬WV÷southampton¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷MDLvoKbj¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Preston¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRE¬AE÷Preston¬WU÷preston¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal¬WV÷arsenal¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷ne7dYtFp¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷QPR¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QPR¬AE÷QPR¬WU÷qpr¬WN÷BLA¬AF÷Blackburn¬WV÷blackburn¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷SA8Q8Njc¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stoke¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WOL¬AF÷Wolves¬WV÷wolves¬WM÷STO¬AE÷Stoke¬WU÷stoke¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷f3FUxN6T¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sunderland¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BUR¬AF÷Burnley¬WV÷burnley¬WM÷SUN¬AE÷Sunderland¬WU÷sunderland¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷GzsEaJDq¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sutton¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUT¬AE÷Sutton¬WU÷sutton¬WN÷WIM¬AF÷Wimbledon¬WV÷wimbledon¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷2T0w6LzG¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tottenham¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷AST¬AF÷Aston Villa¬WV÷aston-villa¬WM÷TOT¬AE÷Tottenham¬WU÷tottenham¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷vkWZo0qp¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Watford¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAT¬AE÷Watford¬WU÷watford¬WN÷BUR¬AF÷Burton¬WV÷burton¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷86u4iMLM¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Brom¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WBA¬AE÷West Brom¬WU÷west-brom¬WN÷DER¬AF÷Derby¬WV÷derby¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷Sjpqdp7i¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Ham¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷West Ham¬WU÷west-ham¬WN÷MAC¬AF÷Manchester City¬WV÷manchester-city¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷YmmifOy4¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wigan¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIG¬AE÷Wigan¬WU÷wigan¬WN÷NOT¬AF÷Nottingham¬WV÷nottingham¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~
1
1481148458
167
32
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
Ajutor: Aici găseşti programul meciurilor din Cupa Angliei, FA Cup, meciurile de mâine şi tot ţintarul sezonului curent din Cupa Angliei, FA Cup. FlashScore.ro vă oferă tot programul care urmează din Cupa Angliei, FA Cup, scoruri live şi rezultate finale, clasamente, statistici meciuri directe şi comparaţii cote. Pe lângă Cupa Angliei, FA Cup, pe Flashscore.ro puteţi găsi informaţii despre încă peste 5000 de competiţii din peste 30 de sporturi din toată lumea.