Fotbal »Anglia » Carabao Cup » 2017/2018

results
1
1501001109
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ANGLIA: Carabao Cup¬ZEE÷OMT80ou8¬ZB÷198¬ZY÷Anglia¬ZC÷lbvjABFe¬ZD÷p¬ZE÷CbncQnzr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_OMT80ou8¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/anglia/carabao-cup/¬ZX÷00Anglia 006Anglia0150000000169000Carabao Cup 011ao Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Anglia¬~AA÷YFoMbqDa¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Accrington¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ACC¬AE÷Accrington¬WU÷accrington¬WN÷PRE¬AF÷Preston¬WV÷preston¬AN÷n¬~AA÷UTadrOSI¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barnsley¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barnsley¬WU÷barnsley¬WN÷MOR¬AF÷Morecambe¬WV÷morecambe¬AN÷n¬~AA÷4dVuF4ct¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Birmingham¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRA¬AF÷Crawley Town¬WV÷crawley-town¬WM÷BIR¬AE÷Birmingham¬WU÷birmingham¬AN÷n¬~AA÷fB7qoQr0¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bradford¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Bradford¬WU÷bradford¬WN÷DON¬AF÷Doncaster¬WV÷doncaster¬AN÷n¬~AA÷YyNdBMd5¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bristol City¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol City¬WU÷bristol-city¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth¬WV÷plymouth¬AN÷n¬~AA÷QTUOEe3c¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bristol Rovers¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol Rovers¬WU÷bristol-rovers¬WN÷CAM¬AF÷Cambridge Utd¬WV÷cambridge-utd¬AN÷n¬~AA÷2BR0AtCB¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cardiff¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff¬WU÷cardiff¬WN÷POR¬AF÷Portsmouth¬WV÷portsmouth¬AN÷n¬~AA÷no4ymnEm¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coventry¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLA¬AF÷Blackburn¬WV÷blackburn¬WM÷COV¬AE÷Coventry¬WU÷coventry¬AN÷n¬~AA÷bJUqEOCn¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Exeter¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EXE¬AE÷Exeter¬WU÷exeter¬WN÷CHA¬AF÷Charlton¬WV÷charlton¬AN÷n¬~AA÷GvyRc3S5¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fleetwood¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLE¬AE÷Fleetwood¬WU÷fleetwood¬WN÷CAR¬AF÷Carlisle¬WV÷carlisle¬AN÷n¬~AA÷ULRuBD2M¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Forest Green¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Forest Green¬WU÷forest-green¬WN÷MKD¬AF÷Milton Keynes¬WV÷milton-keynes¬AN÷n¬~AA÷jw1hq4DC¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grimsby Town¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRI¬AE÷Grimsby Town¬WU÷grimsby-town¬WN÷DER¬AF÷Derby¬WV÷derby¬AN÷n¬~AA÷8UHF4Buj¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Luton¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUT¬AE÷Luton¬WU÷luton¬WN÷IPS¬AF÷Ipswich¬WV÷ipswich¬AN÷n¬~AA÷Y16mppb6¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mansfield¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale¬WV÷rochdale¬WM÷MAN¬AE÷Mansfield¬WU÷mansfield¬AN÷n¬~AA÷CpHpAXHS¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Millwall¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Millwall¬WU÷millwall¬WN÷STE¬AF÷Stevenage¬WV÷stevenage¬AN÷n¬~AA÷nwWKFyli¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Norwich¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norwich¬WU÷norwich¬WN÷SWI¬AF÷Swindon¬WV÷swindon¬AN÷n¬~AA÷0l8un6Tg¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nottingham¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Nottingham¬WU÷nottingham¬WN÷SHR¬AF÷Shrewsbury¬WV÷shrewsbury¬AN÷n¬~AA÷MavZiYep¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oxford Utd¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OXF¬AE÷Oxford Utd¬WU÷oxford-utd¬WN÷CHE¬AF÷Cheltenham¬WV÷cheltenham¬AN÷n¬~AA÷r5PTDFI3¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peterborough¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Peterborough¬WU÷peterborough¬WN÷BAR¬AF÷Barnet¬WV÷barnet¬AN÷n¬~AA÷CMYmDrSh¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷QPR¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QPR¬AE÷QPR¬WU÷qpr¬WN÷NOR¬AF÷Northampton¬WV÷northampton¬AN÷n¬~AA÷t2Q490RH¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rotherham¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROT¬AE÷Rotherham¬WU÷rotherham¬WN÷LIN¬AF÷Lincoln City¬WV÷lincoln-city¬AN÷n¬~AA÷O4vZescI¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Scunthorpe¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCU¬AE÷Scunthorpe¬WU÷scunthorpe¬WN÷NOT¬AF÷Notts County¬WV÷notts-county¬AN÷n¬~AA÷fPnIaPcg¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sheffield Wed¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield Wed¬WU÷sheffield-wed¬WN÷CHE¬AF÷Chesterfield¬WV÷chesterfield¬AN÷n¬~AA÷foOhC2sa¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Southend¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Southend¬WU÷southend¬WN÷NEW¬AF÷Newport¬WV÷newport¬AN÷n¬~AA÷naqA1oTt¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wigan¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIG¬AE÷Wigan¬WU÷wigan¬WN÷BLA¬AF÷Blackpool¬WV÷blackpool¬AN÷n¬~AA÷YZswihBj¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wimbledon¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIM¬AE÷Wimbledon¬WU÷wimbledon¬WN÷BRE¬AF÷Brentford¬WV÷brentford¬AN÷n¬~AA÷Eg3C5iQq¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wolves¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YEO¬AF÷Yeovil¬WV÷yeovil¬WM÷WOL¬AE÷Wolves¬WU÷wolves¬AN÷n¬~AA÷MeOXCZX9¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wycombe¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WYC¬AE÷Wycombe¬WU÷wycombe¬WN÷FUL¬AF÷Fulham¬WV÷fulham¬AN÷n¬~AA÷2ewwe1CO¬AD÷1502218800¬ADE÷1502218800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading¬WU÷reading¬WN÷GIL¬AF÷Gillingham FC¬WV÷gillingham¬AN÷n¬~AA÷GINyCgmG¬AD÷1502304300¬ADE÷1502304300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colchester¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colchester¬WU÷colchester¬WN÷AST¬AF÷Aston Villa¬WV÷aston-villa¬AN÷n¬~AA÷rXmv775J¬AD÷1502304300¬ADE÷1502304300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crewe¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRE¬AE÷Crewe¬WU÷crewe¬WN÷BOL¬AF÷Bolton¬WV÷bolton¬AN÷n¬~AA÷2mqEJpkP¬AD÷1502304300¬ADE÷1502304300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leeds¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEE¬AE÷Leeds¬WU÷leeds¬WN÷POR¬AF÷Port Vale¬WV÷port-vale¬AN÷n¬~AA÷tI6s6RKP¬AD÷1502304300¬ADE÷1502304300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oldham¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLD¬AE÷Oldham¬WU÷oldham¬WN÷BUR¬AF÷Burton¬WV÷burton¬AN÷n¬~AA÷UsuVdNsC¬AD÷1502304300¬ADE÷1502304300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sheffield Utd¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield Utd¬WU÷sheffield-utd¬WN÷WAL¬AF÷Walsall¬WV÷walsall¬AN÷n¬~
1
1501001109
35
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Carabao Cup 2017/2018 din sectiunea Fotbal/Anglia. FlashScore.ro oferă livescore din Carabao Cup 2017/2018, rezultate finale și parțiale, clasamente Carabao Cup 2017/2018 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Carabao Cup 2017/2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Carabao Cup 2017/2018 este real-time și se actualizează instant.